Dyskusja dotycząca rozgrywki na Zipser Burg

Wyslannica

Community Manager
Członek obsługi gry
Wszelkie informacje odnośnie włamań/oskarżeń/zgłoszeń proszę kierować bezpośrednio do supportu.

Forum nie jest miejscem na wylewanie ton wulgaryzmów i robienia sobie konkursu, które plemię potrafi lepiej obrażać.

Pamiętajcie, wyrażajcie się z kulturą albo wcale!

W celu wylewanie swoich gorzkich żali zapraszam tutaj.
 

DeletedUser1722

Guest
Pragnę wyrazić swoją jakże dużą irytację związaną z ostatnimi wydarzeniami zaistniałymi na tymże serwerze. Jakość gry pozostawia wiele do życzenia.
Jednocześnie napisany przeze mnie post nie jest zgłoszeniem do supportu, zatem będę zobowiązany, jeśli nie zostanie od wymazany jak większość innych postów.
Pozdrawiam jakże serdecznie.
Phenix
 

DeletedUser

Guest
czyli tez nie mozna juz pytac tak ? prosze pania wyslannice o przekazanie tu co mozememy pisac chcialbym wiedziec co nie zostanie usuniete z frorum
 

DeletedUser1722

Guest
Podpinam się do pytania mojego przedmówcy. Chcemy sobie porozmawiać wszyscy "na poziomie", ale cały czas nie jest to nam dane.
Pozdrawiam
 

DeletedUser2778

Guest
Smutne jest to, że gracz posuwa się do czegoś takiego, bo niby czuje, że na wojnie wszystko wolno.

Smutne jest to, że nick Bomberpoland będzie raczej kojarzony z zaistniałą sytuacją aniżeli z grą na odpowiednim poziomie. Spodziewałem się czegoś więcej po Tobie. Słyszałem trochę pozytywnych opinii na Twój temat i takie też odniosłem wrażenie na pw, widocznie się pomyliłem.

Usprawiedliwianie się słowami, że ktoś dał komuś coś, nie upoważnia Cię do takiego czynu.

Jeżeli rozgrywka ma być sprowadzona do takiego poziomu to nie wiem czy chce dalej mieć "zaszczyt" gry z wami.

Chyba najbardziej ucierpią gracze, którzy chcą po prostu normalnie grac i walczyć na tym świecie.
 

DeletedUser1722

Guest
Na tym świecie już się chyba nie da grać normalnie...
 

DeletedUser438

Guest
Wlam sie na konto napisz do całego plemienia kim jesteś :):) tak to było dobre :):)
 

DeletedUser2030

Guest
Dziękuję za grę, Ktoś wywaliłpołowe LIA potraciłem zasty. Nie interesuje mnie gra z BOS czy BNT skoro inaczej wygrać nie potrafią jak tracą wioski :) poziom minus 0, dziś oddaje konto do rozbiórki i będę pilnował konta tak długo aż stracę ostatnią osadę. Z BoS i BNT będę się śmiał na każdym kolejnym serverze, a teraz na razie amatorzy :) ciekawe ile zapłaciliście za pasy do ROMANA :)

Zegnam
Chwała SHN !!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser1722

Guest
No cóż... Część graczy z plemienia BOS wykorzystuje słabość supportu. Na serwerze każdy robi co mu się żywnie podoba. Przykładem tego jest choćby wczorajsza akcja.


@moondancer Post bardziej doprecyzowany specjalnie dla Ciebie bo masz racje. Nie każdy musi tam grać nieczysto, ale zawsze znajdzie się taki odsetek, który swoimi czynami rzuca cień niesławy na całe plemię.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
wiesz historyk wkurza mnie to ze zwykli gracze sa oskarzani a moze to wasz gracz jebnol focha i wywalil wszystkich?! tego nie wiemy jak zwykle wszyscy pisza ze ktos cos zrobil ale zadnego dowodu nie ma nie popieram takich akcji jak faktycznie bylo tak jak piszecie jest to smutne i zaden gracz nie powinien tak robic

tak samo phenix oskarza juz cale bos to co cale bos wam zrobilo krzywde ? bez zadnych dowodow piszecie glupoty
 

DeletedUser2778

Guest
Zgadzam się z Tobą w 100%

Tylko zauważ, że jeżeli chodzi o barby, boty, lagi i całe bagno na ZB jest oskarżane LiA i jakoś dowodów na to nie ma, bo przecież kto inny mógł by to zrobić jak nie oszuści z LiA?

Teraz ktoś (bomber, który tak na prawdę przyznał się- jak nie masz screena to mogę Ci podesłać) wbija we wrogie plemię i usuwa część (tylko, bo reakcja była szybka) graczy i tu już wszyscy krzyczą pokażcie dowody. I teraz promowana teoria, że to ktoś od nas - proszę Cię, serio?!

Nie pisze tego tylko dlatego bo na tym serwie gram w LiA, tylko dlatego, że ten mechanizm jest owiany taką hipokryzją, że aż z monitora się wylewa.

Ostatnim memem NedStark trafił idealnie.

Śmieszna licytacja kto bardziej gra nieczysto, w tym rankingu TOP 1 na długo zyskał Bomber i BoS. Niestety to kładzie się cieniem na całe BoS, pomimo, że tam na pewno znajdzie się grupa osób, która gra uczciwie.
 

DeletedUser438

Guest
Teraz ktoś (bomber, który tak na prawdę przyznał się- jak nie masz screena to mogę Ci podesłać) wbija we wrogie plemię i usuwa część (tylko, bo reakcja była szybka) graczy i tu już wszyscy krzyczą pokażcie dowody. I teraz promowana teoria, że to ktoś od nas - proszę Cię, serio?!

Zapodaj screena na forum jak możesz :)
 

DeletedUser3020

Guest
Zgadzam się z Tobą w 100%

Tylko zauważ, że jeżeli chodzi o barby, boty, lagi i całe bagno na ZB jest oskarżane LiA i jakoś dowodów na to nie ma, bo przecież kto inny mógł by to zrobić jak nie oszuści z LiA?

Teraz ktoś (bomber, który tak na prawdę przyznał się- jak nie masz screena to mogę Ci podesłać) wbija we wrogie plemię i usuwa część (tylko, bo reakcja była szybka) graczy i tu już wszyscy krzyczą pokażcie dowody. I teraz promowana teoria, że to ktoś od nas - proszę Cię, serio?!

Nie pisze tego tylko dlatego bo na tym serwie gram w LiA, tylko dlatego, że ten mechanizm jest owiany taką hipokryzją, że aż z monitora się wylewa.

Ostatnim memem NedStark trafił idealnie.

Śmieszna licytacja kto bardziej gra nieczysto, w tym rankingu TOP 1 na długo zyskał Bomber i BoS. Niestety to kładzie się cieniem na całe BoS, pomimo, że tam na pewno znajdzie się grupa osób, która gra uczciwie.
I kto ten cień nałoży Ty?:D Po pierwsze nie zrobiłem tego ja, ani nikt z BoS :), po drugie, kto daje niezaufanym ludziom uprawnienia do plemienia hahaha, po trzecie co jest nieuczciwego w korzystaniu z opcji wyrzucania graczy, jest to Twoim zdaniem jakiś hack? Z tego co Wiem to DamnFighter sam przekazał te pasy jednej osobie, bo brakuje mu aktywnych graczy i łapie się nawet brzytwy zapominając kto w jego własnym plemieniu ma uprawnienia, zatem miejcie to za złe mu :)
 

DeletedUser594

Guest
I teraz taki mindfuck
A co jeśli ta cała akcja była spreparowana przez lia i w tamtym memie jednak powinien być dopisek''lia oskarżające bos o włamy'' ???
Ja już sam nie wiem komu wierzyć :(
 

DeletedUser1459

Guest
Ja się też wypowiem na całą zaistniałą sytuację i nie tylko. Mam nadzieję, że moja wiadomość nie zostanie usunięta, gdyż dotyczy tego świata. Chciałem pogratulować Bomberowi i innym ( nie będę pisał, że BOS, ponieważ pewnie nie wszyscy byli w to zamieszani ) tego co wczoraj zrobili. Rozumiem, że kierujecie się wygraną po trupach chcecie wreszcie po tych wszystkich latach i kolejnych porażkach pokazać to, że możecie pokonać Lia. Oczywiście nie ma nic złego w szpiegowaniu i innych czynnościach wywiadowczych. Jak napisał Damn my sami na nie jednym świecie mieliśmy dostęp do informacji a nawet praw plemiennych. Było to wykorzystywane nie mówię, że nie ale zawsze były zachowywane granice przyzwoitości. To co wczoraj zrobił bomber po prostu je przekroczyło. Jak sam napisał graczy brakuje ( zarówno u nas jak i u was ), dlatego wszyscy jadą na zastach. Rozumiem doskonale, że usunięcie topki i odcięcie nas od naszych zastępstw miało na celu wygrania świata. Dziwi mnie tylko, że osoby które od tygodni chwalą się jak to wygrywają ten świat muszą posuwać się do takich rzeczy. Mam nadzieję, że wiecie, że nie ważne czy wygracie ten świat i tak stworzyliście obraz siebie, który długo będzie pamiętany. Szkoda mi najbardziej waszych graczy , którzy serio się starają grają aktywnie, a przez takie zachowanie okryją się " waszą dobrą sławą ". Jednocześnie chciałem powiedzieć, że jak tylko będę mógł przekazać zasta kończę tą grę. Nie będę rywalizował z ludźmi którzy za wszelką cenę chcą wygrać. Mam nadzieję, że jak wygracie będziecie się cieszyć długo z tego, że po tylu latach, serwerach wreszcie się to wam udało. Mam nadzieję, że wszyscy zapamiętają jednak w jaki sposób.
 
Do góry