Dyskusja dotycząca rozgrywki na Zipser Burg

DeletedUser2739

Guest
Witam, mam takie małe skromne pytanie.. świat trwa 50 dni, jak dlugo trzeba farmic zeby zrekrutowac tylu grubaskow, smaako ma 30 wiosek plus 20 grubasow,jeszcze taka armia :) jak on to robi ? tez chce byc taki dobry, prosze o porady :)
 

Załączniki

  • grubasy smaako.png
    grubasy smaako.png
    660,4 KB · Wyświetlenia: 461
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser2739

Guest
hahahha :D

Pojawily sie kolejne 10 grubasow, no tak z gwendoliny :D
30 grubasow z gwendoliny... xD

Nie wspomne juz o "dziwnych przesunieciach atakow" :D
grubasy wchodza o 12;59;56 , a co pokazuje w wydarzeniach plemienia ? wioska stracona 13;02;03 - 13;05;04 , ale to napewno dziwny zbieg okolicznosci :D tak samo jak na s25 :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser2739

Guest
Czasy tez przesunąłeś o pare minut za korony czy z gwendoliny ?
 

DeletedUser2929

Guest
Czasy tez przesunąłeś o pare minut za korony czy z gwendoliny ?

Fu8PDQJcS2_XqKNt9gasow.jpg

Jak to? To Ty nie miałeś? :(
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser1819

Guest
Dlaczego mnie to nie dziwi?Może dlatego,ze to gracz LIA:D:D
I te ich tłumaczenia ,ze korony ,gwendolina itp.Każdy ,który ma oczy wie co jest przyczyną takiego szybkiego rozwoju gracza...
Tylko winny się tłumaczy.
 

DeletedUser1856

Guest
Dlaczego mnie to nie dziwi?Może dlatego,ze to gracz LIA:D:D
I te ich tłumaczenia ,ze korony ,gwendolina itp.Każdy ,który ma oczy wie co jest przyczyną takiego szybkiego rozwoju gracza...
Tylko winny się tłumaczy.
To chyba z innym manchesterem byłem na jednym serwerze, gdy pewien gracz nawalił z poziomami plemienia i w gwendolinie wybił 18 grubasów :p
Farma, farmą, ale gwendolina swoje robi ^^ I mimo iż smaako we wrogim obozie to szanuje decyzje, że zdecydował się na przewalenie kasy w cyferki :D
Nie wspomne juz o "dziwnych przesunieciach atakow" :D
grubasy wchodza o 12;59;56 , a co pokazuje w wydarzeniach plemienia ? wioska stracona 13;02;03 - 13;05;04 , ale to napewno dziwny zbieg okolicznosci :D tak samo jak na s25 :D
nihil novi ;p Tak jak mój niedawny atak na X. Ataki zamknięte w 2 sekundach, a off wjechał minute po reszcie xD pozdrawiam inno
 

DeletedUser2307

Guest
Istnieje taka rzecz jak https://support.innogames.com/login/to/game/tribalwars2/market/pl ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Dlaczego mnie to nie dziwi?Może dlatego,ze to gracz LIA:D:D
I te ich tłumaczenia ,ze korony ,gwendolina itp.Każdy ,który ma oczy wie co jest przyczyną takiego szybkiego rozwoju gracza...
Tylko winny się tłumaczy.
No Proszę :) Kogo ja znów widze :> Powróciłeś z zagrobu ? :) I odrazu w formie xD Tylko teori spiskowych szuka XD
Czasy tez przesunąłeś o pare minut za korony czy z gwendoliny ?
No to idź tam do Inno potruj 4 Litery :) Ze jak zwykle "zły" wygrał :) A to że Gra chodzi jak chodzi to Winna Smaako ? No nieźle :>
Skoro Hejtujesz jakiekolwiek



Można zapytać się co to za "punkty" 213 ? hm PZ ? View attachment 454

Dobra aktualizacja aplikacji mobilnych... od zainstalowania nowej wersji tylko wywala z gry..View attachment 457
próby naprawiania/ulepszania gry no to halo ? XD Masz pretensje ? XD :>
 

DeletedUser2730

Guest
Jak dla mnie słabe przygotowanie do obrony, nie ma co drążyć temat :)
 

DeletedUser2739

Guest
Czy ja sie żale ze straciłem wioski ? Zapytałem o porady :)
Odbanujcie mnie na ts , wroce to sobie pogadamy
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser2730

Guest
Nieproszonym gosciem byłeś :)
Ale wy nie lepsi :) Też dostałem offy + karety a jakos sie nie sram. Ha! Mało tego, dostałem identyczną ilość karet co ty :D A synchra były nie doklinowania
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser2307

Guest
Sranie w banie :) czy ja sie żale ze straciłem wioski ? Zapytałem o porady :)
Odbanujcie mnie na ts , wroce to sobie pogadamy
To po co włazisz pod jakimiś ukrytymi nickami ? Albo wchodzisz patrzysz kto jest online i uciekasz ? XD
Co Ty się w Tombola bawisz ?
No kurka -.- Napisz mi na discordzie nick jaki tam uzywałeś bo nie wiem który to Ty :)
 

DeletedUser2739

Guest
Jak nie ma nikogo to chyba sam ze soba nie bede rozmawial :D
Skrillex zawsze
 
Do góry