Dyskusja dotycząca rozgrywki na Zipser Burg

DeletedUser2739

Guest
Lia przegrywa świat.. wymówki :
- ktoś wyrzucił naszych graczy.. ble ble
- to nie jest cała ekipa lia !!! ble ble bleeee
- lagi na serwerze.. nie było sensu grać...
 

DeletedUser2739

Guest
Bomberek <3 ?

Nie ma co juź odpisac i jedziecie po opisach graczy ? :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser2929

Guest
Lia przegrywa świat.. wymówki :
- ktoś wyrzucił naszych graczy.. ble ble
- to nie jest cała ekipa lia !!! ble ble bleeee
- lagi na serwerze.. nie było sensu grać...
BoS przegrywa Swiat.. wymówki :
- lia zrobilo barbarki u siebie.. ble ble
- lia gra nieczysto!!! ble ble bleeee
- lagi na serwerze.. to lia zebysmy grac nie mogli..
- Boty,skrypty i inne gówna...
 

DeletedUser2508

Guest
Dodam swoje trzy grosze i będzie to odniesienie do dyskusji na tema związany z tym światem dlatego proszę o nie usuwanie tego wpisu i w miarę możliwości jego nieedytowania.

Wiadomo, że jak to w życiu. Są ludzie i parapety, krzesła i taborety ale żeby się klamką urodzić ... gratuluję. Mówią, że okazja czyni złodzieja. Może i racja jednakże nie usprawiedliwia to takiego zachowania. Jeden znajdzie portfel i go odda a drugi wyciągnie kasę i portfel wywali. Ostatnie poczynania co niektórych graczy przejdą faktycznie do historii i zapewne położą się cieniem na opinii o pozostałych, bogu ducha winnych członkach jego plemienia/sojusznikach. Obawiam się jednak, że osoby tego pokroju i tak nie zrozumieją o co chodzi i do końca będą dumni i zadowoleni ze swoich "osiągnięć". Cóż zrobić. Lepiej z mądrym zgubić niż z głupim znaleźć dlatego mam nadzieję, że mimo wszystko świat pociągniemy do końca bo jest jeszcze wola walki a Panu Klamce mówię stanowcze "Idź się leczyć na nogi bo na głowę już za późno".
 

DeletedUser3107

Guest
zapchajcie się barbami z pleców Panowie uczciwi xD nikt nie mowil ,ze to bomber albo ktorys z nas moze pilnujcie praw do plemienia? :p




kij w mrowisko XD
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser2778

Guest
Jeżeli nastanie taki dzień, w którym dowiecie się (raczej udowodni się), że to bomber stał za tym czynem to jestem ciekaw Waszych reakcji, kto uderzy się w pierś i przyzna, że się pomylił.

Żal mi graczy BoS, którzy są w tym momencie manipulowani i wmawia im się, że to nie BoS, że lansowana jest absurdalna teoria, że gracz LiA (który gra z tego co wiem od pierwszego świata) sam to zrobił!?

Mam nadzieję, że graczom którzy nie pochwalają takiego czynu, nie zostanie wmówione, że tak na prawdę ten czyn nic nie znaczy, że w sumie nic się nie stało.

Jeżeli zobaczę posty osób "wiedzących", w których dalej będziecie forsować nieprawdziwe teorie i kłamać w żywe oczy, to chwiałbym Wam przekazać, że to na pewno nie zostanie wam zapomniane i "gratuluje" bardzo elastycznej moralności. Nie będę wchodził w żadne dyskusje ponieważ nie mam w zwyczaju polemizować z oszustami i kłamcami.

Czy ewentualne zwycięstwo jesteście w stanie osiągnąć wszelkimi sposobami? "Zwycięstwo za wszelka cenę" tak powinien brzmieć opis niektórych graczy na tym świecie.


ps. na koniec życzenia:

Życzę uczciwym graczom z BoS, którzy nie mają wiedzy na ten temat, lub mają poważne zastrzeżenia aby przejrzeli na oczy ;)

może to - przewidująca przyszłość - podświadomość skierowała moje podanie do LiA zamiast do BoS.


//edit bo przeoczyłem

I kto ten cień nałoży Ty?:D Po pierwsze nie zrobiłem tego ja, ani nikt z BoS :), po drugie, kto daje niezaufanym ludziom uprawnienia do plemienia hahaha, po trzecie co jest nieuczciwego w korzystaniu z opcji wyrzucania graczy, jest to Twoim zdaniem jakiś hack? Z tego co Wiem to DamnFighter sam przekazał te pasy jednej osobie, bo brakuje mu aktywnych graczy i łapie się nawet brzytwy zapominając kto w jego własnym plemieniu ma uprawnienia, zatem miejcie to za złe mu :)


ad1. takie kłamstwa zostaw dla ogłupienia graczy w bos.


sd2. zaraz, zaraz, rozumiem teraz Twoją linię obrony - w sumie nic to złego w przejęciu passów i wyrzucaniu graczy? skoro konto ma takie uprawnienia to można skorzystać?

Czyli To nie jest wina tego co przejął passy i wywalił czołówkę LiA, tylko tego co miał za duże zaufanie do innych?


Czy ty masz innych ludzi za idiotów?


 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser2739

Guest
Dobrze,że ci żal naszych graczy, ale nikt z tego powodu nie odejdzie z BoSu.. Skończ ty ! manipulować bo szkoda mi klawiatury,żeby ci to napisać...
 

DeletedUser20

Guest
historyk:
Zagranie nie fair na korzyść LiA - nie macie dowodów, więc nie oskarżajcie!
Zagranie nie fair na niekorzyść LiA - nie mam dowodów, ale oskarżę przeciwników!
 

DeletedUser2778

Guest
Samo przyznanie się na czacie czy forum choć nie dosłowne mi wystarczy. Nikt o zdrowych zmysłach nie napisze oficjalnie, że to on, bo wie jakie tego będą konsekwencje.

Wam nie przeszkadza obrzucanie nas błotem bez dowodów.....
 

DeletedUser3107

Guest
sam widziałem jak ludzie zmieniają nazwy na chacie i nawet jedna osoba u nas za to dostala bana bo dla jaj zmienil nick więc chat to niestety żaden dowód
 

DeletedUser438

Guest
Jeżeli nastanie taki dzień, w którym dowiecie się (raczej udowodni się), że to bomber stał za tym czynem to jestem ciekaw Waszych reakcji, kto uderzy się w pierś i przyzna, że się pomylił.

Jeżeli nastanie taki dzień, w którym dowiecie się (raczej udowodni się), że to LiA stał za wygenerowaniem barb to jestem ciekaw Waszych reakcji, kto uderzy się w pierś i przyzna, że się pomylił :):)

Najpierw przeczytać to z zasad gry

2. Jakiekolwiek użycie automatyzacji, skryptów, botów lub nadużywanie błędów jest zabronione. Naruszenie tej zasady może spowodować trwałą blokadę Konta Światowego i / lub Konta głównego.

3. Wszystko, co wykona jedno lub wiele działań, które naśladują działania gracza i / lub wyniki gry, są uważane za boty, skrypty lub systemy automatyzacji.

Później zobaczyć ten filmik od 33 s

https://drive.google.com/file/d/1Qs8avKT2sA5tN5vw0E884eYHBNEe9wkN/view

akurat w tym filmiku nagrywał błąd wyświetlania dla bety i tak sie zgadało :)

Hello ScriptPF,

Thanks for contacting our market. As you said, I can't do anything about that because it's not on a beta server. Normally every market has his own support and will handle those support.

As I think you play on the Polish server (pl26) you can contact your support at the following link.
https://support-admin.innogames.de/login/to/game/tribalwars2/market/pl

Still, I will send this message to the Community manager from the Polish server and I will send the video and script to our Lead manager from InnoGames.

We will start an investigation into those players and the script!

Please contact also the support from PL. If this is the incorrect market, let me know it.

Best regards,

Kr33log
Community Manager Tribal Wars 2

reszta filmiku pokazuje ataki od dwóch graczy LiA

teraz niech każdy z was korzystając tylko z tego co oferuje nam gra spróbuje dograć tak ataki do 1s np. ustawić szablon przydzielić pod przycisk 1 i zobaczyć czy wystarczy 4 kliki zrobić by zawsze w 100 % te ataki poleciały na 1s można skorzystać tez z apki na fonie jak się uda to spróbujcie później do tego samego czasu dograć jeszcze tak z 16 ataków na 1s z innych wiosek dla przykładu z 4 wiosek dograć po 4 ataki na 6:30:04

można wysłać spokojnie 4 ataki an 1s korzystając z tego co oferuje gra ba nawet można więcej wysłać ale co innego jest wysłać raz a co innego później jeszcze do tej 1 s dograć więcej ataków


filmik jest stary jak widać po dacie a mam filmikow sporo aktualnie rekord ma smaako w atakach na 1s :):) ale to już all poleci na forum jak będzie koniec servera :) tak jak pisałem damn byś przystopował smaako ale nie dość ze nie przystopowałeś to jeszcze sam olałeś

ja napisze na koniec tak widziałem ataki graczy PM12345 , NoFoxQueen , Qayan Mir , Kmaczy , Wredolek , Perspektyw i mogę tak wymieniać masę graczy LiA ich ataki nie wchodziły zawsze idealnie w 1s leciały dobrze dograne karety ale leciały tez i z przerwami po 1s ba nawet 2 s się zdarzały ale smaako i damn potrafili dograć sobie fejki do 1s z kilku wioch i zawsze leciały bez błędów

A pod koniec stycznia się okazało ze damn i smaako już coś tak dobrze grac nie potrafią już te ataki nie takie jak kiedyś :) co się stało ??? odpowie któryś czy będziecie milczeć zwłaszcza ty damn ?
 

DeletedUser2603

Guest
Powiem Ci że zgodzę się że jest to trudna sztuka dograć ataki do jednej s. Ale widziałem już takie ataki na świecie zipser burg dogrywane co do s + dosyłanie ataków z innych wiosek. Wrzucanie off-ów pomiędzy grubasy w 1s :) Wszystko jest zależne od neta i opóźnienia serwera o ile serwer jakoś da się przecierpieć to jak masz lagi na necie to wtedy bida :)
Co do generowania barb. z tego co kojarzę wszystko co znajduje się w grze jest na serwerach Inno gdyby ktoś chciał coś takiego zrobić musiałby mieć do nich dostęp. To że ktoś jest informatykiem nie znaczy od razu że oszukuje. A nawet gdyby tak było to firmy takie jak Inno mają swoje sposoby na namierzenia takich cwaniaczków i coś czuję że gdyby to zrobił Fighter już by miał prawników Inno pukających do drzwi :)
A wracając do tego co się wydarzyło na Zipser Burg. Gardzę takim zachowaniem, wygrana za wszelką cenę? Pięknie taka postawa pokazuje tylko jaki poziom sobą reprezentujecie. Dodatkowo dodam że czyn ten jest czynem karalnym gdyż nawet gdyby dostał hasło od kogoś nie uprawnia go do ingerencji w prywatność tejże osoby.
 

DeletedUser438

Guest
Opcja 1 musisz wysłać jednego offa z wioski A by wbił w 10:30:03 jeśli trzeba to musisz wysłać z wioski B by wbił off 10:30:03 i tak dalej
Gruby 10:30:04
Gruby 10:30:04
Gruby 10:30:04
Gruby 10:30:04

Opcja 2 musisz wysłać jednego offa z A by wbił 10:30:03 i offa z wioski B by wbił 10:30:04 czyli przed ostatnim grubym
Gruby 10:30:04
Gruby 10:30:04
Gruby 10:30:04
Gruby 10:30:05

Opcja 3
Off 10:30:04
dogrywasz kolejnego na 10:30:04 później jeszcze kolejnego na 10:30:04

czym sie to rożni od tego na filmiku ? a tym ze tu musisz mieć szczęście i trafić jednym klikiem w odpowiednia sekundę a w filmiku musisz trafić 4 klikami w odpowiednia sekundę i nie możesz się mylić

Do większości gier online są jakie boty skrypty itp. czy wszyscy autorzy tych botów są zaraz po wypuszczeniu bota namierzani i łapani ?

no i na koniec widziałem fotki co daliście to jest dowód na winę bombera ze typek na czacie napisał ze jest bomberem ? czyli jak ja wejdę wyśle swojego offa rozbije go a później na czacie napisze coś takiego

O siema tu Cerber32 co tam noobki własnie rozwalam wojo chejosa tego noobka hahaha i tyle czyli ja odrobię sobie te wojsko szybko ale do końca świata będę mógł walić fotki an forum oskarżając cie wszędzie gdzie tylko coś napiszesz o włamanie się na moje konto ??

ostania sprawa szybkość kickania graczy lia czy ten co to zrobił chciał wywalić wszystkich ktoś powie była szybka reakcja :) tak co ile czasu wywalał graczy ? kićkałeś kiedyś kogoś cerber z plemienia ile ci zajmuje wywalenie jednego gracza ? nie mógł zrobić tego w nocy albo wejść na konto w kilku ludzi by zrobić to bardzo szybko ? a może mieliście kogoś w bos z prawami i najpierw siebie wywaliliście pewnych z passami albo aktywnych by później w nocy albo następnego dnia bos wywalić ale prawa znikły i sie nie udało ? była by powtórka u bnt na plecach sie barby pojawiły a zaraz na drugi dzień barby na plecach LiA ile ich tam jest ktoś liczył :) możemy sie tak tu oskarżać w nieskończoność :) ale jak widzisz jest filmik szybko zmieniłeś już temat a do samego filmiku napisałeś tylko

Ale widziałem już takie ataki na świecie zipser burg dogrywane co do s + dosyłanie ataków z innych wiosek.

czyli widziałeś słyszałeś ale sam nie ...

a o barbach napisałem w poście do hist0ryk14 bo wyszło na to samo :) w obu przypadkach dowodów brak
 

Sierdza

Lekki kawalerzysta
historyk:
Zagranie nie fair na korzyść LiA - nie macie dowodów, więc nie oskarżajcie!
Zagranie nie fair na niekorzyść LiA - nie mam dowodów, ale oskarżę przeciwników!
Czej czej czej. Bo hipokryzją z tego posta wali tak dobrze ze jeszcze przed domem wyczułem. To MY oskarzamy bez dowodów ?? To MY gramy nie fair ?? Jeśli czegoś nie wiem to proszę bardzo zapostować tu jakiekolwiek screeny z dowodami ;)
 

DeletedUser315

Guest
Mam się tłumaczyć z dokładnego dogrywania ataków?
Od Alnwicka wszyscy dobrzy gracze robią akcje na całe prowincje i podbijają je w parę sekund.
Dla każdego, kto zjadł na tej grze zęby jest to normalne.

Okej, może nie dla każdego.
Dzisiaj zrobiliście na mnie akcję plemienną, w której straciłem jedną wioskę i to jeszcze nie tą, na którą była akcja.
 

DeletedUser3998

Guest
p
Smutne jest to, że gracz posuwa się do czegoś takiego, bo niby czuje, że na wojnie wszystko wolno.

Smutne jest to, że nick Bomberpoland będzie raczej kojarzony z zaistniałą sytuacją aniżeli z grą na odpowiednim poziomie. Spodziewałem się czegoś więcej po Tobie. Słyszałem trochę pozytywnych opinii na Twój temat i takie też odniosłem wrażenie na pw, widocznie się pomyliłem.

Usprawiedliwianie się słowami, że ktoś dał komuś coś, nie upoważnia Cię do takiego czynu.

Jeżeli rozgrywka ma być sprowadzona do takiego poziomu to nie wiem czy chce dalej mieć "zaszczyt" gry z wami.

Chyba najbardziej ucierpią gracze, którzy chcą po prostu normalnie grac i walczyć na tym świecie.
w obu stronach konfliktu zawsze sie znajdzie skaza jakas ale najpier popatrz i ocen graczy z ktorymi grasz po tem oceniaj przeciwnika
 
Do góry