Dyskusja dotycząca rozgrywki na Zipser Burg

DeletedUser2994

Guest
Synku o co ty się do mnie czepiasz???....nie dajesz rady to od mulciaków i botów wyzywasz?...ogarnij się troszkę bo się zagalopowałeś
spójz na swoich radnych jak potrafią grać a dopiero oceniaj innych co....
pozdrawiam,
Łukasz
prosze synku :D tak ostro jedziesz na tym bocie ze juz chyba ziomalki sie gotuja :D :D :D
https://prnt.sc/ie9hum
 

DeletedUser1967

Guest
lepiej jednak zacząc od siebie :D
Siebie już oceniłem, graczy z którymi gram już się boję oceniać, bo jeden szanowny gracz już wysunął że jestem kretem, nie mówię już o reszcie określeń co poszło w moją stronę itp po tym jak zacząłem go oceniać :D
 

Sierdza

Lekki kawalerzysta
Czuj to:
>włam sie na konto przywódzcy przeciwnego plemienia
>nic z tym nie zrób
>wejdź na konto przez zasta do kogoś
>wywal kilka osób napisz konto na które włamałes sie 10 min temu
>???????
>LiA to hakerzy i są słabi wgl
Czy właśnie taką wersje tam macie ?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser3998

Guest
BoS przegrywa Swiat.. wymówki :
- lia zrobilo barbarki u siebie.. ble ble
- lia gra nieczysto!!! ble ble bleeee
- lagi na serwerze.. to lia zebysmy grac nie mogli..
- Boty,skrypty i inne gówna...
Zapomniales Dodać mentalista nas cisnie na forum bo mysli ze jest fajny..przestanmy grac blee.bleee
 

DeletedUser3998

Guest
Jeżeli nastanie taki dzień, w którym dowiecie się (raczej udowodni się), że to bomber stał za tym czynem to jestem ciekaw Waszych reakcji, kto uderzy się w pierś i przyzna, że się pomylił.

Żal mi graczy BoS, którzy są w tym momencie manipulowani i wmawia im się, że to nie BoS, że lansowana jest absurdalna teoria, że gracz LiA (który gra z tego co wiem od pierwszego świata) sam to zrobił!?

Mam nadzieję, że graczom którzy nie pochwalają takiego czynu, nie zostanie wmówione, że tak na prawdę ten czyn nic nie znaczy, że w sumie nic się nie stało.

Jeżeli zobaczę posty osób "wiedzących", w których dalej będziecie forsować nieprawdziwe teorie i kłamać w żywe oczy, to chwiałbym Wam przekazać, że to na pewno nie zostanie wam zapomniane i "gratuluje" bardzo elastycznej moralności. Nie będę wchodził w żadne dyskusje ponieważ nie mam w zwyczaju polemizować z oszustami i kłamcami.

Czy ewentualne zwycięstwo jesteście w stanie osiągnąć wszelkimi sposobami? "Zwycięstwo za wszelka cenę" tak powinien brzmieć opis niektórych graczy na tym świecie.


ps. na koniec życzenia:

Życzę uczciwym graczom z BoS, którzy nie mają wiedzy na ten temat, lub mają poważne zastrzeżenia aby przejrzeli na oczy ;)

może to - przewidująca przyszłość - podświadomość skierowała moje podanie do LiA zamiast do BoS.


//edit bo przeoczyłem




ad1. takie kłamstwa zostaw dla ogłupienia graczy w bos.


sd2. zaraz, zaraz, rozumiem teraz Twoją linię obrony - w sumie nic to złego w przejęciu passów i wyrzucaniu graczy? skoro konto ma takie uprawnienia to można skorzystać?

Czyli To nie jest wina tego co przejął passy i wywalił czołówkę LiA, tylko tego co miał za duże zaufanie do innych?


Czy ty masz innych ludzi za idiotów?
Nie wiem czy ty sie wczoraj urodziłeś ale twoi gracze nie sa Aniołkami i zapewno tez juz zmanipulowali twój mały umysł skoro tak im wiezysz na kazdym kroku że są święci...

Ale dalej brnij w swoje wierzenia...
 

DeletedUser1459

Guest
no może z tą ilością osób trochę przesadziłeś, ale generalnie dobrze piszesz :)

Czy ja wiem nbd wypisywał bo nie ma sensu. Myślę, że na te 400 osób/ zastępstw w top3 plemionach około 300 albo i więcej i leci na bocie. Dlatego ta gra nie ma sensu powoli. Nie liczą się już żadne umiejętności tylko to kto na dłużej może zostawić odpalonego bota i kto ma, więcej czasu na wstukanie w konsolę ataków.
 

DeletedUser1925

Guest
300/400 ? zbyt wiele...myśle, że łącznie max 100. no moze 150

jednak mysle, że łącznie mniej niż 100
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser1459

Guest
300/400 ? zbyt wiele...myśle, że łącznie max 100. no moze 150

jednak mysle, że łącznie mniej niż 100

Na tym serwerze gra 100-150 osób. Reszta to zasty, które mają po 20-30 wiosek tylko, dlatego, że bocik ładnie śmiga i monety farmi bo tak to nikomu nie chciałoby się farmić. Ja nie mam do was żalu o bota bo po co jak każdy używa. Jedyne to, że jak widać bomberek przestraszył się, że jednak możecie przegrać i postanowił zrobić coś poniżej pasa, żeby zapewnić sobie wygraną.
 

DeletedUser1925

Guest
hmm, a dlaczego cos sie zmienilo, ze niby moglibysmy przegrac ?? nie twierdze, ze wygramy bo to ciagle otwarta sprawa.
ja na szczescie mam zasty samych osob aktywnych na froncie, wojsko ciagle lata w atakach to nawet farmic prawie nie ma czym... :(
 

DeletedUser1459

Guest
hmm, a dlaczego cos sie zmienilo, ze niby moglibysmy przegrac ?? nie twierdze, ze wygramy bo to ciagle otwarta sprawa.
ja na szczescie mam zasty samych osob aktywnych na froncie, wojsko ciagle lata w atakach to nawet farmic prawie nie ma czym... :(

Nie wiem warto by zapytać bombera, a zapomniałem on będzie się wypierał tego co zrobić, jak widać nie każdy ma nawet przysłowiowe " jaja " do przyznania się.
 

DeletedUser1925

Guest
a kto się od was przyzna do kradzieży konta jednego z naszych graczy ?? zmiana hasła, zapomniane hasło do maila (przez naszego gracza) i brak mozliwości odzyskania konta.
usuwanie graczy z plemiena przy tym to jest nic...
 

DeletedUser1459

Guest
a kto się od was przyzna do kradzieży konta jednego z naszych graczy ?? zmiana hasła, zapomniane hasło do maila (przez naszego gracza) i brak mozliwości odzyskania konta.
usuwanie graczy z plemiena przy tym to jest nic...

Nie znam dokładnie sytuacji o której mówisz, więc nbd się wypowiadał. Prawdą jest, że sytuacja która ma teraz jest miejsca ( masowe tracenie wiosek ) jest efektem pozbawienie nas zast z deffem co sam bomberek z uśmiechem na ustach zapowiadał

Kres LIA nadchodzi nieubłaganie, jedyne co Wam zostało, to płacz na forum, w najbliższych tygodniach zagwarantujemy Wam huczne atrakcje, cała społeczność TW2 zobaczy jak kończą Ci przez których ta gra zeszła na psy, Fighter szykuj się na niespodziankę :D

Pewnie podobna sytuacja miałaby miejsce u was gdyby nagle wasi gracze frontowi stracili dostęp do takich kont. Nie ma zresztą co gdybać. Szkoda mi tylko właśnie takich graczy jak ty danny - którzy ciągnę ten serwer. Byłem gotów niezależnie od wyniku serwera pogratulować zwycięstwa lub porażki. Teraz jednak jedyne co zostaje to kończyć grę bo nie ma sensu z takimi osobnikami jak bomber walczyć :D. A niesmak pozostanie co prawda mało kto będzie dyskutował bo i mało kto w tą grę gra, ale zawsze.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser1925

Guest
hmm...nie wiem ja to w BoS wygląda, ale u nas na frocie to na szczęście sami aktywni gracze są :)
A Milord tak zaczął płakać na forum bo dostał bęcki, orqan wreszcie rzucił swoje offy w trasę, Okeer zaczął grać i motywacja wróciła :) )
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser1459

Guest
hmm...nie wiem ja to w BoS wygląda, ale u nas na frocie to na szczęście sami aktywni gracze są :)
A Milord tak zaczął płakać na forum bo dostał bęcki, orqan wreszcie rzucił swoje offy w trasę, Okeer zaczął grać i motywacja wróciła :) )

Jak na razie to głównie wlecieli na trenerka, który od pewnego czasu nie gra i byłby na spokojnie wybroniony z zasta a czekaj nie mamy zastów :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser1925

Guest
No wiem, ze nie gra. sam pisał dla orqa, no watpie ze tak latwo został by wybroniony ;) jak na razie to milord tez wioski traci jedna za druga :p
dobra, bo zaraz bedzie usuniete, za off top :p
 

DeletedUser1459

Guest
No wiem, ze nie gra. sam pisał dla orqa, no watpie ze tak latwo został by wybroniony ;) jak na razie to milord tez wioski traci jedna za druga :p
dobra, bo zaraz bedzie usuniete, za off top :p

Nie no akurat wiadomości na temat tego co się dzieje na serwerze nie powinny być usuwane. W sumie racja jak lata bocik to czasami trudno wybronić taka loteria, który bot będzie dokładniejszy ten co wysyła karety czy ten co kliny :D
 

DeletedUser2179

Guest
Samo przyznanie się na czacie czy forum choć nie dosłowne mi wystarczy.
Dorośnij i nie twórz głupich historii!!!
Podam przyklad: jak ja bym napisał u nas na czacie, że jestem toba i bym wywalił z plemienia kilka osób to też uwierzysz tak?
Przestan pisac glupoty! Spreparowanie czegos takiego jest bardzo proste, nie poparcie dowodami swoich oskarzen od was wobec naszego kolegi z plemienia tez.
 

DeletedUser1459

Guest
Dorośnij i nie twórz głupich historii!!!
Podam przyklad: jak ja bym napisał u nas na czacie, że jestem toba i bym wywalił z plemienia kilka osób to też uwierzysz tak?
Przestan pisac glupoty! Spreparowanie czegos takiego jest bardzo proste, nie poparcie dowodami swoich oskarzen od was wobec naszego kolegi z plemienia tez.

Umówmy się wy wiecie, że to on my wiemy, że to on. Dowody nie są zbytnio potrzebne bo każdy wie o co chodzi. Historyk napisał po prostu dla innych ludzi, którzy nie siedzą w tym i nie orientują się, ale zapomniał chyba, że już nie za dużo osób w to gra :D
 
Do góry