Dyskusja dotycząca rozgrywki na Zipser Burg

DeletedUser

Guest
wiecie co jestescie hipokrytami sam patrzylem jak lia 2 dnia cvzy 3 go mialo 19 ty poziom plemienia hahahah jak napisza surkami to chyba kazdy z graczy sie polacze to ze my sie sciepalismy teraz boli was KULTURA kazdy moze to zrobic wiekszosc z graczy ktorzy sie tu wypowiadaja widzialem jak koscioly stawiaja za korony takie cwaniaki tu teraz ale na grze nawet nie piszcza
przemyslcie panowie i panie co piszecie bo na z26 juz widzialem udzial koron w grze takze zamnim kogos obrzucicie blotem popatrzcie na siebie samych w d mam szczypie kogos ze ktos ma hajs no sory ja ciezko paracuje na ten hajs co zarabiam robie za 6 osob na co go wydam moja sparwa a wy dalej siedzcie na forum i placzcie ze ktos ma a wy nie polecam isc do pracy
pozdrawiam moon
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser3020

Guest
Kres LIA nadchodzi nieubłaganie, jedyne co Wam zostało, to płacz na forum, w najbliższych tygodniach zagwarantujemy Wam huczne atrakcje, cała społeczność TW2 zobaczy jak kończą Ci przez których ta gra zeszła na psy, Fighter szykuj się na niespodziankę :D
 

Sierdza

Lekki kawalerzysta
View attachment 513
A tutaj dla wszystkich ,którzy nie mogą pogodzić się ,że BoS ma większy poziom plemienia od LiA... View attachment 514
Panie wielki milordzie :D more pls :D

1. Kim ty jesteś ? :D haha , tez chcesz maść ? Piszesz,że jestem kupa, osiągnąłeś coś ? Nie licząc s16 ? Jesteś na razie nikim.
2. Wiekszość graczy Lia jedzie na botach, co dowodem sa bany które dostali.. i nie krzyczę na nich od początku tego świata, tylko od x czasu... ;)
3. Nigdy nie mam włączonego komputera na noc.. co może udowodnić wam support ;p Zdarza się ,że zaloguje się w nocy np o 3.. żeby wysłac offa/karete,ale tylko z apk.. ale co ci się będe tłumaczył :D
4. Multikonta ? hahahahah :D dobre :D Podaj nicki :D
5. Hm "ssaajjj" he ? wypiłeś jedno piwo i już jesteś pijany :D
6. GG MU !
Skrillex jak chcesz memowac to chociaz painta ogarnij
 

DeletedUser438

Guest
BTW tak się teraz zastanawiam kto jest bardziej pokrzywdzony xD Bnt też zbierało hajsy na poziom plemienia, wbili ładny poziom, skoro wiedzieli że bd fuzja to why wpłacali aż do tego poziomu? Te hajsy matki na darmową grę przewalane xD So SAD XD

32 bnt wbiło 18 stycznia a o fuzji pierwsze rozmowy rozpoczęły się kiedy ???? bo piszesz ze wiedzieliśmy o fuzji to napisz kiedy wiedzieliśmy o fuzji a kiedy wbiliśmy lvl ????
 

DeletedUser

Guest
proponuje wszystkim ochlonac bo 41 poziom to poczatek moze dzis lub jutro wbijemy 43 mama mowila ze da takze koniec tematu fajnie miec super mame :)
 

DeletedUser2739

Guest
Mi mówiła,że dostane po 10.. wtedy bedzie miała wypłate :D
 

Sierdza

Lekki kawalerzysta
Nie mów mi jak mam żyć , doczep się jeszcze do czegoś ;p
Doczepię się a jakze. Kazdy skacze ze naebie lia. Okej. Sporo osób wpłaciło pieniądze. Okej. Ale Matko Bosko Czenstochosko. Skończcie juz tę wojnę forumową. To przestało być jakkolwiek ciekawe jakieś 3 światy temu. A moge sie zalozyc ze na te wasze ~200 osób sie znajdzie jakiś informatyk który ogarnie wam jakieś skrypty. Więc wybielanie siebie ze my to nie a innych to najlepiej do piekła odrazu sobie odpuść. :D
 

DeletedUser3998

Guest
ale spina :D zluzujcie majty panowie bo się wam zacisną :D Bomber przejmować Nupków to Ty umiesz ale z innymi to sobie nie radzisz :D a sie tak strasznie spinasz :D
Ładujcie sobie kasę w co chcecie takie jest moje zdanie ja tam wolę piwo ;)
Cerber na piwo kasa tez sie znajdzie tak naprawde przy takiej sciepie to jedna osoba traci czteropak piwa zadna ale to zadna strata ja sciepe robie i piwo pije :)
 

DeletedUser2603

Guest
Masz poczucie humoru Bomberku :D nie potrafisz ich pokonać od długiego czasu ^^ a ze mna nigdy nie walczyłeś więc nie możesz określić moich umiejętności :p
Ja również mam szacunek do dużej ilości graczy i wiem że cześć pozmieniało nicki a jakże :) ale są też tacy którzy nie zasługują na szacunek :D
@Jukarno a jakże! :D każdy robi co chce z kasą tylko szkoda że cierpią gracze ( patrz lagi ) a inno zyskuje (patrz brak naprawy)
 

DeletedUser1819

Guest
LIA traci grunt pod nogami i zaczyna ofensywę na forum:):)
Będę bardzo szczęśliwy jak LIA dostanie oklep na zipser.
Przed porażka nie da się uciec.Nie chcieliście przegrać na s25(yburg) SNE to przegracie na s26:D:D
LIA jest skończona pod każdym względem,wizerunkowym ,kadrowym,organizacyjnym itp.
Wasz koniec zbliża się wielkimi krokami.
 

Sierdza

Lekki kawalerzysta
LIA traci grunt pod nogami i zaczyna ofensywę na forum:):)
Będę bardzo szczęśliwy jak LIA dostanie oklep na zipser.
Przed porażka nie da się uciec.Nie chcieliście przegrać na s25(yburg) SNE to przegracie na s26:D:D
LIA jest skończona pod każdym względem,wizerunkowym ,kadrowym,organizacyjnym itp.
Wasz koniec zbliża się wielkimi krokami.
Mam ci poraz kolejny wypomnieć ila razy to ty byłeś skończony ? Zresztą wizerunkowo to juz raczej z poziomu ścieku nie wyjdziesz
 

DeletedUser

Guest
menchester miej szcunek do siebie i innych graczy nie obrazaj ich nie znizaj sie do ich poziomu udowodniles ze potrafisz byc wspolplemiencem i bratem broni mimo roznic zdan to chyba tu na forum powinno wszystkim starczyc miej w d.. ich przemyslenia i nie niszcz tego za co dalem wam tarcze zagaralismy jako swietna ekipa i nie psuj tego wizerunku jak cie obrazaja przepros ich ja zrobie to samo nie unos sie bo nie ma sensu prowokuja cie za wasze poswiecenie w walce i husarzowej mysle ze cale SNE moze wam podziekowac


to jest to co ja mysle moon i mysle ze wam zatkalo kakalo dobranoc
 

DeletedUser2929

Guest
Such podsumowanie polskiego forum, such wow, such fun XD i love it <3

k668s.jpg

@DamnFighter nie kumam Cię man dlaczego flame-warsow nie lubisz, to takie zabawne xD jedni drugich "PRZECINKAMI" obrzucają SUCH FUN <3
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
ceber moon niestety jet tylko jeden niestety tego nikt nie skopiuje powodzenia w zabawie
 
Do góry