Dyskusja dotycząca rozgrywki na Zipser Burg

DeletedUser3005

Guest
Prawda jest taka,ze nic nie mozecie zrobic.. technicy to jacys amatorzy po ukonczonej gimbazie ! Zeby nie panowac nad wlasna gra ?! Smiech na sali...
 

DeletedUser2778

Guest
Problemy dotyczące "lagów" powinny zniknąć po zakończeniu procesu.
Termin "zniknięcia" wiosek nieznany. Na obecną chwilę nikt nie jest w stanie dokładnie określić kiedy wszystkie znikną. Najdokładniejszym posiadanym określeniem czasowym jest "wkrótce".


a nie lepiej "wyłączyć" grę na 12-24 h, usunąć wiochy i włączyć ją dla społeczności?
 

DeletedUser

Guest
wyslannico jak popatrzysz na mape pojawiaja sie nowe barby caly czas clale prowincje na moje oko nie znikaja tylko jest ich coraz wiecej
 

DeletedUser3005

Guest
Zgodnie z informacjami od deweloperów wioski będą kasować się automatycznie dzięki wprowadzonemu przez nich rozwiązaniu.
@Wyslannica , zacznijmy od nowa.. bo coś tutaj się nie zgadza.. co ci technicy wymyślili ? "rozwiązanie" które ma automatycznie kasować wioski ?
chwila,chwila... kasować czy dodawać ? Ja już nie rozumiem .. Bo pojawiły się nowe BARBY, TYLKO tam gdzie wcześniej - północny wschod..
Powiedz szczerze.. technicy nic nie zrobili w tym kierunku ? To tylko taki pic na wodę? ...
Barby Evil ?
https://zapodaj.net/f9d5d52126c91.png.html
 

DeletedUser2739

Guest
Film zrobiony celowo,aby odwrócić podejrzenia od was ?
Przypomnę jeszcze raz... pierwsze barby pojawiły sie na Zipser Burg.. przy wioskach LiA ! nie w Czechach, Węgrach. czy Norwegi ! Na Polskim serwerze !....
Namieszaliście w kodzie i teraz szukacie winnych wszędzie tylko nie u siebie.. ?
Fighterowi nie chce się już grać ? a może trzyma go sumienie,że zepsuł grę ?
 

DeletedUser2778

Guest
Z całym szacunkiem ale film nie jest robiony celowo, chociaż jest.... celem jest uświadomienie, że nie tylko u nas jest ten problem.

Nagrałem go wyłącznie ze swojej inicjatywy i proszę mnie nie wciągać w Wasze rozgrywki.

Proszę nie sugeruj, że w jakiś sposób próbuje odwrócić od czegoś uwagę.


ps. Skoro masz taka obszerną wiedzę kiedy/gdzie i w jakiej kolejności pojawiły się barby to proszę o te dane, zrobię o nich materiał albo niech Tuff zrobi skoro boisz się o mój obiektywizm.

edit/

jeżeli chcesz być tak szczegółowy to wioski się pojawiły najpierw na plecach BnT :) więc skoro pierwszeństwo ma takie znaczenie to wiesz.....
 

DeletedUser2739

Guest
Wioska gracza sgrewreh, Wioska gracza rhrwhrn, wioska gracza waerhgaer, itd......... Ci gracze pewnie mieli duże ambicje na wygranie świata... Szkoda,że szybko zakończyli gre ;/ Prowincje Smaako, Fightera i reszty.. Nie no,ale to pierwsze barby pojawiły sie na plecach Bnt?
@MrSkrillex, masz rację. Pierwsze barby pojawiły się na Zipser Burg przy wioskach LiA.
A nie, czekaj ... http://static.tw2-tools.com/map_pl_ru1_dd4b88db04bd78205abf9d7af3d041e2_15175066999012.png
uuu , no proszę, ruski do nas na serwer wbili ? Jakoś wcześniej nie wklejaliście tej mapki ? Nowa wymówka ? teraz tym bedziecie sie bronić ? Odbanowali ci konto ?
 

DeletedUser2739

Guest
Barby pierwsza rzecz.. druga.. tak boicie się mojej offensywy,że włamujecie mi się na konto ? ale spokojnie ip zostaje :)
 

Załączniki

  • mem xd.png
    mem xd.png
    262,7 KB · Wyświetlenia: 200
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser315

Guest
Nie wiem czy jest sens dalszego pisania przez kogokolwiek na temat pojawienia się barbarek.
Uważam,że zamiast zrzucać winę, kto te wioski stworzył, należałoby odpowiedzieć na pytanie, kto im na to pozwolił.
Wrzuciłem mapę Ru1, żeby pokazać,że minęły juz 4 lata od pierwszego takiego incydentu, a w dalszym ciągu nikt nie potrafi nic z tym zrobić.

Problem nie dotyczy tylko PL26 i rywalizacji LiA z resztą plemion.

"I każdemu z nich, co tak pilnie oka strzeże
Mówię: patrz trochę szerzej, patrz trochę szerzej"
 

DeletedUser2739

Guest
Nie wiem czy jest sens dalszego pisania przez kogokolwiek na temat pojawienia się barbarek.
Uważam,że zamiast zrzucać winę, kto te wioski stworzył, należałoby odpowiedzieć na pytanie, kto im na to pozwolił.
Noooo jasne :D zamknijmy temat ! Ciekawe co byś napisał jakby tyle barb pojawiło sie na naszych plecach lub Bosu ? Pewnie całe wasze stado by ryczało.. ale luz, są u was, więc jest ok...
 

DeletedUser315

Guest
Póki co, to całe wasze stado ryczy i nie przynosi to żadnego skutku.
Barbarki jak stały tak stoją.
Lagi jak się zaczęły tak trwają nadal.
Tylko aktywnych graczy coraz mniej.
 

DeletedUser

Guest
wyslannico !!! minol miesiac od pojawienia sie wiosek barbarzynskich i stoja jak staly ...nie wiem czy wiesz ale to gracza po stronie tych wiosek daje niesamowita przewage barby mialy zniknac jak obiecalas !
mysle ze twoje slowo cos znaczy ja jako czlowiek czy w zyciu czy w grze jak daje slowo dotrzymuje go !!... my gracze mozemy liczyc na ciebie w celu przekazania informacji do technikow itd do tej pory nas zbywasz tydzien po tygodniu a my nadal nie mamy obiecanych dowodow waszego sledztwa kto zrobil barby kto zostanie ukarany i to co obiecywalas ze barby zaczna znikac tz jak ja to rozumie znikna cale prowincje wiosek barbarzynskich wraz z graczami ktorzy nielegalnie zajeli tam wioski bo ci gracze znaja problem ze wioski ktos stworzyl nielegalnie i pomimo tego zaczeli je zajmowac co sie odwoluje do regulaminu

kiedy mozemy sie spodziewac jakis konkretnych informacji !!
 

Wyslannica

Community Manager
Członek obsługi gry
Niestety technicy nadal nie posiadają ostatecznego rozwiązania. Tak jak już wcześniej wspominałam, jeśli pojawią się jakieś konkretne informacje, które będą miały być przekazane wtedy niezwłocznie opublikujemy stosowną informację. Niestety na obecna chwilę status sprawy brzmi "bez zmian", czyli brak zadowalającego wszystkich rozwiązania.
 

DeletedUser1722

Guest
No tak. Póki płynie kasa od kasiastych graczy to poco się starać i wysilać by polepszyć sytuacje na serwerach... ;)
 

DeletedUser2739

Guest
No widzisz jaka u nas jest organizacja.. nie bez powodu jesteśmy liderem..
Każdy wydaje pieniądze na co chce ;p
 
Do góry