Dyskusja dotycząca rozgrywki na Zipser Burg

DeletedUser2778

Guest
No widzisz jaka u nas jest organizacja.. nie bez powodu jesteśmy liderem..
Każdy wydaje pieniądze na co chce ;p


organizacja? czyli: Chcesz być w plemieniu? - wyskakuj z hajsu!

żart, jak by ktoś nie skumał ;)


ps. dla mnie możecie wydawać roczne pensje :D mnie to nie szczypie :)
 

DeletedUser2778

Guest
To napiszę tak: Jeżeli uważasz, że przejmuje się tym kto o kim co sądzi, ile hajsu wydaje na tą grę, kto z kim o czym rozmawia itp, to wiedz, że po tylu latach spędzonych w internetach na tego typu grach mam to po prostu w 4literach.

Sugerowanie, że niby się spinam, czy coś mnie obchodzi/szczypie etc. jest tak śmieszne, że śmieje się bez sensu do monitora.

Jak mawia młode pokolenie po prostu "toczę sobie bekę" (tak się jeszcze mówi? :> )
 

DeletedUser2739

Guest
Lubie pisać :) a chwalić się trzeba :)
Zapraszam Ned do walki :)
 

DeletedUser2929

Guest
Szczypie szczypie ale nie kasa ,tylko twoja zuchwałość.''Paczta paczta ,po fuzji i wydaniu x pln jesteśmy w końcu top 1''. Trzeba zrobić screena na pamiątkę bo na końcu serwera i tak lia wygra i będzie:''Boty,skrypty + mieszanie w kodzie gry'' XDDDDDD

dhzdi5.jpg
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser594

Guest
Lubie pisać :) a chwalić się trzeba :)
Zgadzam się z Tobą całkowicie ,ale trzeba pisać na poziomie.Ty niestety już nie raz publicznie szczeliłeś sobie w kolano.
Zapraszam Ned do walki :)
Bóg zapłać za zaproszenie ,niestety nie skorzystam.Gramy na różnych światach a teraz specjalnie przechodzić i startować 2-3 miechy od startu świata nie zamierzam. Masz rację ,skup się na walce bo Ty nie najlepiej reprezentujesz BOS.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser594

Guest
Ich sprawa ,ich pieniądze i zbiórka. Nikt nie powinien ich za to cisnąć.Ale trochę boli fakt ,finansowania tych dziadowych serwerów.
 

DeletedUser2929

Guest
Ich sprawa ,ich pieniądze i zbiórka. Nikt nie powinien ich za to cisnąć.Ale trochę boli fakt ,finansowania tych dziadowych serwerów.
Right mate, tylko nie skumałem tej logiki forsowania high lvl w obu plemieniach just all.
 

DeletedUser594

Guest
Może plany były inne ale rzeczywistość zweryfikowała i tak wyszło.
 

DeletedUser1413

Guest
Wydałbym x2 tyle żeby wyeliminować wszystkie boty i dziadostwa tej gry.
 

DeletedUser594

Guest
@VenomHellBoY bez wydawania twojego to powinno zostać wyeliminowane.To jest w ich interesie no ale rzeczywistość jest inna :cool:
 

DeletedUser

Guest
Synku o co ty się do mnie czepiasz???....nie dajesz rady to od mulciaków i botów wyzywasz?...ogarnij się troszkę bo się zagalopowałeś
spójz na swoich radnych jak potrafią grać a dopiero oceniaj innych co....
pozdrawiam,
Łukasz
 

DeletedUser3998

Guest
Milord

Już tak się nie chwal że cie na piwo stać :D

organizacja? czyli: Chcesz być w plemieniu? - wyskakuj z hajsu!

żart, jak by ktoś nie skumał ;)


ps. dla mnie możecie wydawać roczne pensje :D mnie to nie szczypie :)
nie szczypie ale komentarz musiał byc :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser2778

Guest
Synku o co ty się do mnie czepiasz???....nie dajesz rady to od mulciaków i botów wyzywasz?...ogarnij się troszkę bo się zagalopowałeś
spójz na swoich radnych jak potrafią grać a dopiero oceniaj innych co....
pozdrawiam,
Łukasz


hmmm....... idąc tym tokiem rozumowania gracze BoS i Bnt, powinni najpierw się przyjrzeć grze swoich współplemieńców zamiast oceniać LiA?


fajnie to ująłeś

(piszę bez uszczypliwości)
 

DeletedUser2739

Guest
A tutaj dla wszystkich ,którzy nie mogą pogodzić się ,że BoS ma większy poziom plemienia od LiA...
Panie wielki milordzie :D more pls :D

1. Kim ty jesteś ? :D haha , tez chcesz maść ? Piszesz,że jestem kupa, osiągnąłeś coś ? Nie licząc s16 ? Jesteś na razie nikim.
2. Wiekszość graczy Lia jedzie na botach, co dowodem sa bany które dostali.. i nie krzyczę na nich od początku tego świata, tylko od x czasu... ;)
3. Nigdy nie mam włączonego komputera na noc.. co może udowodnić wam support ;p Zdarza się ,że zaloguje się w nocy np o 3.. żeby wysłac offa/karete,ale tylko z apk.. ale co ci się będe tłumaczył :D
4. Multikonta ? hahahahah :D dobre :D Podaj nicki :D
5. Hm "ssaajjj" he ? wypiłeś jedno piwo i już jesteś pijany :D
6. GG MU !
 

Załączniki

  • hejter.jpg
    hejter.jpg
    94,9 KB · Wyświetlenia: 62
  • 60e895dc4ed0a93e32d0ce85171a.jpg
    60e895dc4ed0a93e32d0ce85171a.jpg
    22,8 KB · Wyświetlenia: 62
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry