Dyskusja dotycząca rozgrywki na Zipser Burg

Wyslannica

Community Manager
Członek obsługi gry
To jak w końcu jest? Możecie czy nie?
Bo chyba sama się pogubiłaś, kłamczuszka :)
Pozdrawiam

Z własnej inicjatywy nie możemy przekazać żadnych informacji. Natomiast jeśli dostaniemy komunikat, który ma zostać w tej sprawie opublikowany to najprościej rzecz ujmując go opublikujemy. Teraz mam nadzieję, że wszystko jest klarowne.
 

DeletedUser2354

Guest
Hmmm pasuje tutaj dorzucic pare slow od siebie :D o jakich technikach mowa jezeli Daniel wyszukiwal sam z wlasnej woli bledy gry ktore w dalszym stopniu nie dostaly naprawione ? Sa ludzie grajacy w ta gre ktorzy przewyzszajacy waszych technikow Kasiu i tak naprawde moga udostepnic takie dane ze ta gra sie skonczy , takze bawi mnie ta burza gowna na tym forum , wystarczy sie przygladnac co sie dzieje na tym serwerze hahah o tym moze nie warto wspominac :p Ale fakt faktem co do dowodow hmmm ? Moge wyciągnąć na swiatlo dzienne bardzo duzo informacji :p

Warto rownie dolaczyc do tego XXX atakow wysylanych z planera atakow przez niektorych graczy ktorzy wypowiadali sie w tej rozmowie zapytam teraz Smako czy ty masz rozum i godnosc czlowieka ? I Ty mowisz jaki to czysty nie jestes wysylajac wszystkie ataki na ta sama sekunde to juz kpina jest , przynajmniej bys sie troche wysilil i zmienil to w planerze :) no ale po co " co mi moga zrobić "? Co nie ? :)
Oczywiscie to kieruje do wiekszej liczby fanatykow ktorzy dostali Magika :)

Takze Syrek posluchales rady ? Rozstawiony po mapie bo zaczynamy zabawe za X tutaj przynajmniej sa rowne szanse :)

Hehe pozdrawiam wszystkich wyjadaczy , powodzonka :)
 

DeletedUser3020

Guest
widzę, że niewygodną prawdę kasujesz jak esy w tvnie Wysłannico. zlecisz ze stołka szybciej niż myślisz ;)
 

DeletedUser2603

Guest
@AxowaTy to wyciągaj chyba że się czegoś boisz :p Co do tych ataków to jest to wykonalne o ile serwer nie ma laga i masz dobrego net-a :D sam doświadczałem takich ataków + do tego w tej jednej sekundzie zawsze dochodził off z innej wioski pomiędzy :D
 

DeletedUser315

Guest
Ponieważ od paru dni w moich prowincjach gracze Bandits zaczęli na potęgę podbijać barby, postanowiłem wprowadzić nową zasadę.

Za każdą podbitą barbarkę w mojej prowincji, biorę trzy w waszej.
Zasada obowiązuje od 18:00 19.01.2018 :)
 

DeletedUser3107

Guest
przecież już się wprowadziłeś na stworzone barby to paru Ci dla bandytów szkoda? macie ich z 2 koła xD
 

DeletedUser1967

Guest
przecież już się wprowadziłeś na stworzone barby to paru Ci dla bandytów szkoda? macie ich z 2 koła xD

Ale według telenoweli (zacytuję) "ponad tysiąc, może i więcej cały czas się pojawiają, niewyobrażalna liczba pól barb"
To nie wiem czy te 2k będą
 

DeletedUser2179

Guest
@Wysłannica widzę, że nie śpisz. Bo mam pytanie.
Wiesz, że pojawienie się tylu wiosek w jednym tylko miejscu jest niemożliwe tak?
Sam Ci odpowiem: oczywiście, że wiesz bo inaczej byś nie zgłosiła tego dalej widząc niezadowolenie tylu ludzi/graczy.
Tylko jest jedno ale, te wioski nadal są i są przejmowane. Czy tak trudno je usunąć?
Wiesz do czego to przyrównać można? Do afery podsłuchowej za czasów rządów PO.
Oni też byli zainteresowani tylko: "kto to nagrał a nie interesowała ich treść rozmów i tylko przeciągali w czasie odpowiedzialność za to" i tu wygląda to tak samo "niby jest zainteresowanie skąd te wioski i w jaki sposób się tam wzięły ale jest to takie przeciąganie czasu a wioski jak były tak są i zmieniają kolor z szarych na inny".
Jak niby w końcu dojdziecie do tego skąd te wioski się tam wzięły w takiej ilości, to mam rozumieć, ze skasujecie te barbarzyńskie i te zajęte już tam tak? Bo raczej wątpię by tak się stało!
 

Wyslannica

Community Manager
Członek obsługi gry
@Wysłannica widzę, że nie śpisz. Bo mam pytanie.
Wiesz, że pojawienie się tylu wiosek w jednym tylko miejscu jest niemożliwe tak?
Sam Ci odpowiem: oczywiście, że wiesz bo inaczej byś nie zgłosiła tego dalej widząc niezadowolenie tylu ludzi/graczy.
Tylko jest jedno ale, te wioski nadal są i są przejmowane. Czy tak trudno je usunąć?
Wiesz do czego to przyrównać można? Do afery podsłuchowej za czasów rządów PO.
Oni też byli zainteresowani tylko: "kto to nagrał a nie interesowała ich treść rozmów i tylko przeciągali w czasie odpowiedzialność za to" i tu wygląda to tak samo "niby jest zainteresowanie skąd te wioski i w jaki sposób się tam wzięły ale jest to takie przeciąganie czasu a wioski jak były tak są i zmieniają kolor z szarych na inny".
Jak niby w końcu dojdziecie do tego skąd te wioski się tam wzięły w takiej ilości, to mam rozumieć, ze skasujecie te barbarzyńskie i te zajęte już tam tak? Bo raczej wątpię by tak się stało!

Wbrew Waszym opiniom członkowie supportu oraz technicy nie są opóźnieni umysłowo. Widzimy problem i odpowiednio reagujemy. "Czy tak trudno je usunąć?" - usunąć nie jest trudno, ale usunąć i nie zaszkodzić grze jeszcze bardziej to już inna sprawa. Dlatego też technicy obecnie pracują nad odpowiednim narzędziem. Niestety więcej informacji nie możemy udzielić.
 

DeletedUser2179

Guest
Wbrew Waszym opiniom członkowie supportu oraz technicy nie są opóźnieni umysłowo. Widzimy problem i odpowiednio reagujemy. "Czy tak trudno je usunąć?" - usunąć nie jest trudno, ale usunąć i nie zaszkodzić grze jeszcze bardziej to już inna sprawa. Dlatego też technicy obecnie pracują nad odpowiednim narzędziem. Niestety więcej informacji nie możemy udzielić.
Powiem Ci tak chciałem Ci odpisać dłuższą wypowiedzią ale już mi się nie chce bo i tak to nic nie da.
W każdym razie Ty to napisałaś a nie ja:
Wbrew Waszym opiniom członkowie supportu oraz technicy nie są opóźnieni umysłowo.
A prawda wygląda tak,że opinię i etykietę o WAS SAMYCH wystawiacie sobie Sami. Domyślcie się sami jaką macie.
Mam więc dodatkowo prośbę:zanim napiszesz raz jeszcze coś w kontekście obrażania Ciebie bądź kogoś w suporcie itd. i dodatkowo do takiej wypowiedzi zechcesz dołączyć zacytowaną moją odpowiedź to wpierw wypij sobie proszę meliskę albo piwko na uspokojenie czy co tam wolisz bo Ja tu nie obraziłem nikogo.
Aha bym zapomniał kilka dni temu był tu post na dowód tego, że jeden z moderatorów forum przekazuje innemu graczowi skrypty do farmienia.
To taki mały przykład był, że nie wszyscy z Was są uczciwi. Niestety post ze screenem został usunięty, ale spokojna głowa nic się nie stało screena ktoś zachował na wszelki wypadek.
Pozdrawiam i miłych snów życzę.
 

DeletedUser2337

Guest
Aha bym zapomniał kilka dni temu był tu post na dowód tego, że jeden z moderatorów forum przekazuje innemu graczowi skrypty do farmienia.
To taki mały przykład był, że nie wszyscy z Was są uczciwi. Niestety post ze screenem został usunięty, ale spokojna głowa nic się nie stało screena ktoś zachował na wszelki wypadek.
Pozdrawiam i miłych snów życzę.
Poczytaj sobie ten temat od góry do dołu i wszystkiego się dowiesz :)
https://pl.forum.tribalwars2.com/index.php?threads/dyskusja-dotycząca-rozgrywki-na-tatai-var.1899/
 

DeletedUser1265

Guest
Zdaje się, że problemy z próbami przechytrzenia się przez duże plemiona jest raczej powszechny. To taki, specyficzny wyścig zbrojeń - tylko nikt się nie przyzna.
 

DeletedUser3005

Guest
W obecnej chwili (począwszy od wczoraj) sytuacja związana z "bonusowymi" wioskami barbarzyńskimi jest analizowana przez techników, którzy podjęli pewne kroki. Całą sprawę na bieżąco monitoruje także Lead Community Manager Tribal Wars 2.

Niestety nie mamy możliwości udzielenia żadnych informacji na temat trwającego postępowania.
Miną prawie tydzień, LCM dalej nic nie wymyśliło ? ...
 
Do góry