Dyskusja dotycząca rozgrywki na Zipser Burg

DeletedUser2293

Guest
Black pozwól ze zacytuje "Jesteś lepszy pokaż, a nie drzyj mordy"

Plemię San Escobar już raz rzuciło wyzwanie LiA i jaka była odpowiedź Daniela ? Odrzucili wyzwanie.
Widzimy na forum dowody na oszustwa , a suport jest bezradny a raczej chce być bezradny, i jak tu plemiona które rywalizują z LiA mają udowodnić swoją wyższość skoro Damn i jego ekipa gra nie czysto a ludzie którzy mają za zadanie pilnować aby gra przebiegała Fair Play nic z tym nie robią.

Resortowy jako iż jestem Kobietą nie narzekam na swoje osiągnięcia.
 

DeletedUser1819

Guest
Aż sam dodam post SNE za Ciebie wygra ten świat Ty z Moniką padacie w 1 dzień nawet na jedynkowego LOL
Jak można padać w 1 dzień jak ma się 5 Dni ochronki??
Najpierw naucz się postaw gry,potem poznaj historie Yburga jak przebiegała a później dopiero możesz ze mną dyskutować bo znając życie nie grałeś na tym serwerze a jak grałeś to szybko padłeś :D


Bez Odbioru.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser3130

Guest
Eh Manchester nadal masz coś z główką nie naprawiło sie widze skoro nie umiesz ogarnąć tak prostej rzeczy jak budowy cepa, normalnie w 1 dzień po zejsciu ochronki robicie resety BENG magia waszej gry xD
 

DeletedUser2293

Guest
Resertowy nie przypominam sobie abym robiła resety po jednym dniu może rozwiń swoją wypowiedź.
Jak i na świecie M i Y miałam czerwoną prowincję i nie robiłam resetu tylko dlatego aby mieć lepsze położenie jeżeli już próbujesz kogoś oceniać to bierz pod uwagę nie to ile światów kto ma wygrane tylko w jaki sposób je wygrał.
 

DeletedUser2305

Guest
Jazda na kilku serverach bez problemu mialem na start najwieksza farme i najwieksze wojsko. Tak farma latała 24/7 i rzadko odświeżam grę i nie raz na swoich słałem farmę, nie rozumiem twoich teorii, że ktoś musi od razu latać na botach ... Grałem ja, SirBoguś i KruchyTHC, na 3 konta i kazdy u kazdego miał zasta, jezeli ktoś szedł spać to farmił drugi, wystarczyło napisać do drugiej osoby :) a każdy z nas inaczej pracował :)

Pozdrawiam
Zwiechupl

No zwiechu uważaj tam bo ja wiem na jakich tam sprzętach latacie, Twoi koledzy z shinigami juz wysypali sie na rumeli czym się posiłkują, a później jeszcze twój kolega zamieszkujący na wyspach.

Co do barb akurat na s16 też był taki dziwny przypadek, że prowincje po prowincji zjadały barby ? Hmm a jaka koalicja wygrała na wspomnianym świecie ? Na innych serwerach nigdy wcześniej nie spotykałem takiego wysypu barb.
 

DeletedUser3130

Guest
No zwiechu uważaj tam bo ja wiem na jakich tam sprzętach latacie, Twoi koledzy z shinigami juz wysypali sie na rumeli czym się posiłkują, a później jeszcze twój kolega zamieszkujący na wyspach.

Co do barb akurat na s16 też był taki dziwny przypadek, że prowincje po prowincji zjadały barby ? Hmm a jaka koalicja wygrała na wspomnianym świecie ? Na innych serwerach nigdy wcześniej nie spotykałem takiego wysypu barb.
Mowa o Poenari i pamiętnych barbach na polnocnym wschodzie? :D

Na nowym świecie właśnie dookoła powstało 1000 barbarek POZDRAWIAM XD
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser1967

Guest
Odnosząc się do barb, to chyba w takim razie też LiA trzeba podziękować za barby na Bergenhusie
map_pl_pl28_7097a19f02532083c244d3c340894e36_15161942318934.png


ale przyznam, że bawi zawsze takie przerzucanie się oskarżeniami z jednej strony na drugie :D

@Cerber32 daj tego popcornu :D
 

DeletedUser2603

Guest
Jak ktoś śle farmę to raczej nie patrzy tylko wysyła wszystko w 10s :)

Ahah a Ty masz taki wgląd w to co ja mówię lub piszę? To że czyjegoś plemienia nie lubię nie znaczy że do niego nie przejdę jeśli wymaga tego sytuacja polityczna ^^
Jak chcesz jeszcze wycieczki robić to zapraszam na pw bądź ts-a CzarnyRycerzu :)
 

DeletedUser2739

Guest
Cerber nauczyłeś się już grać ? na s19 taki wygadany nie byłeś ;p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser2603

Guest
Skrilex bo myślałem że wielkie SnE ma trochę honoru i nie zaatakuje w poni-e wielkanocnym :D ale widać myliłem się :p ja zawsze byłem wygadany po prostu za mało mnie znasz :) A co do tego czy nauczyłem się grać, zapraszam przekonasz się ^^
 

DeletedUser2603

Guest
Już nie mogę się doczekać :* spokojnie dla Ciebie wytrwam do końca tego świata i poczekam aż Wielkie SnE mnie dopadnie :cool:
 

Wyslannica

Community Manager
Członek obsługi gry
W obecnej chwili (począwszy od wczoraj) sytuacja związana z "bonusowymi" wioskami barbarzyńskimi jest analizowana przez techników, którzy podjęli pewne kroki. Całą sprawę na bieżąco monitoruje także Lead Community Manager Tribal Wars 2.

Niestety nie mamy możliwości udzielenia żadnych informacji na temat trwającego postępowania.
 

DeletedUser

Guest
cerber nie obraz sie ale z tego co wiem sne na zdanym swiecie nie mialo pona na swieta jakiekolwiek wydaje mi sie ze brak informacji od przywodcow powodowal zamieszanie
 

DeletedUser2603

Guest
moon ale o tym to ja wiem ja piszę o pon-ie miedzy graczami a nie ogólno-pleminnym :)
 

DeletedUser2179

Guest
W obecnej chwili (począwszy od wczoraj) sytuacja związana z "bonusowymi" wioskami barbarzyńskimi jest analizowana przez techników, którzy podjęli pewne kroki. Całą sprawę na bieżąco monitoruje także Lead Community Manager Tribal Wars 2.

Niestety nie mamy możliwości udzielenia żadnych informacji na temat trwającego postępowania.
Możecie dużo,ale nie chcecie móc nic. Potem się nie dziwcie, ze macie słabą opinie wśród niektórych graczy.
Zachowywanie się jak "3 ślepe myszy" to nie tędy droga.
 

DeletedUser2739

Guest
W obecnej chwili (począwszy od wczoraj) sytuacja związana z "bonusowymi" wioskami barbarzyńskimi jest analizowana przez techników, którzy podjęli pewne kroki. Całą sprawę na bieżąco monitoruje także Lead Community Manager Tribal Wars 2.

Niestety nie mamy możliwości udzielenia żadnych informacji na temat trwającego postępowania.
Super, dobrze,ze niektórzy graczy napisali do LCM,, bo pewnie sprawa dalej by tkwila w martwym punkcie :D
 

Wyslannica

Community Manager
Członek obsługi gry
Możecie dużo,ale nie chcecie móc nic. Potem się nie dziwcie, ze macie słabą opinie wśród niektórych graczy.
Zachowywanie się jak "3 ślepe myszy" to nie tędy droga.

Jako support zrobiliśmy już wszystko co było w naszej mocy. Pewnie już przy innej okazji już o tym wspominałam jednak może warto jeszcze raz poruszyć tą kwestię. Mianowicie support gry nie ma żadnego dostępu do narzędzi umożliwiających jakąkolwiek modyfikację gry. Wszelkie zadania tego typu są delegowane bezpośrednio do techników oraz zespołu odpowiedzialnego za produkcję gry. W dużej mierze support gry odgrywa rolę jedynie łącznika pomiędzy społecznością gry, a zespołami odpowiedzialnymi za wszystko co dzieje się "za kurtyną". Wszystkie informacje odnośnie problemów z grą, czy też propozycji jej ulepszenia przesyłane przez Was (graczy/użytkowników) są wysyłane przez nas (support) do odpowiednich działów.

Tak więc do sedna. Sprawa, która wywołała burzę na forum została tak jak już wyżej wspomniałam, przekazana do odpowiednich zespołów/osób. Na obecna chwilę nie posiadamy żadnych informacji, które podają rozwiązanie tej sytuacji. Jeśli takowe otrzymamy to zostaną one opublikowane.
 

DeletedUser

Guest
dziekujemy trzymamy cie za slowo wyslannico czekamy na publikacje wynikow dochodzenia
 
Do góry