Dyskusja dotycząca rozgrywki na Zipser Burg

DeletedUser1819

Guest
LIA=Skrypty i Boty
LIA idźcie na Angielski serwer tam wam te śmieci nie pomogą:D:D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser315

Guest
Powiedzieć,że oszczędnie gospodarujecie prawdą,to nic nie powiedzieć.

Nie rozumiem dlaczego nagrywając film z wysypem barbarek, pokazałeś tylko północny-wschód? Pewnie dlatego,że głupio byłoby oskarżać LiA o boty, mając od kilku dni wysyp barbarek przy swoich wioskach :)
 

DeletedUser41

Guest
Powiedzieć,że oszczędnie gospodarujecie prawdą,to nic nie powiedzieć.

Nie rozumiem dlaczego nagrywając film z wysypem barbarek, pokazałeś tylko północny-wschód? Pewnie dlatego,że głupio byłoby oskarżać LiA o boty, mając od kilku dni wysyp barbarek przy swoich wioskach :)

masz i bnt plecy https://drive.google.com/file/d/1Akm-cFlwMpGtDI7PUE4yIj9ZpoEJXuWm/view

powiem więcej a co jeśli na naszych plecach zrobiliście barby by usprawiedliwić za kilak dni swoje barby na plecach których macie z 5 razy tyle ??? :):):) oczywiście i tak nikt się nie przyzna kto zrobił wiadomo
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser20

Guest
WYSLANNICO prosze o wyjasnienie wysypu wiosek barbarzynskich w prowincjach lia pierwszy raz takie cos widze zeby dookola graczy lia pojawily sie wioski w prowincjach bez graczy czy to jakas super pomoc suportu czy ktos znowu ingerowal w gre ?

Powiedzieć,że oszczędnie gospodarujecie prawdą,to nic nie powiedzieć.

Nie rozumiem dlaczego nagrywając film z wysypem barbarek, pokazałeś tylko północny-wschód? Pewnie dlatego,że głupio byłoby oskarżać LiA o boty, mając od kilku dni wysyp barbarek przy swoich wioskach :)

To nie pierwszy raz, przecież na płn-wsch i płn-zach już wcześniej LiA zrobiło to samo (kiedy cześć się resetowała). Tylko że teraz przynajmniej nazwy na "Wioska barbarzyńska" pozmieniali.
eLgGZ6K.png

qGLXGAU.png

5iEPHPh.png

HXv7ro4.png
 

DeletedUser41

Guest
Nie wiem po co nagrałeś ten film. Tylko potwierdziłeś,że Twoje pierwsze nagranie jest bez sensu, ponieważ u was również pojawiły się barbarki.

powiem więcej a co jeśli na naszych plecach zrobiliście barby by usprawiedliwić za kilak dni swoje barby na plecach których macie z 5 razy tyle ??? :):):) oczywiście i tak nikt się nie przyzna kto zrobił wiadomo

a filmiki robię bo na beta będę rozmawiał o tym
 

DeletedUser

Guest
dziekujemy wam za prezent ale jak juz dajecie barby to dajcie po rowno
 

DeletedUser315

Guest
powiem więcej a co jeśli na naszych plecach zrobiliście barby by usprawiedliwić za kilak dni swoje barby na plecach których macie z 5 razy tyle ??? :):):) oczywiście i tak nikt się nie przyzna kto zrobił wiadomo

a filmiki robię bo na beta będę rozmawiał o tym

Z kim ja mam na tym forum dyskutować, kiedy wy sami sobie zaprzeczacie?
Po co ktokolwiek z nas miałby usprawiedliwiać barby po naszej stronie, skoro jak sam piszesz "nikt się nie przyzna"?
 

DeletedUser41

Guest
Nagrałem wasze plecy robisz problem ze tylko wasze nagrałem wiec zrobiłem nowy filmik z waszych pleców i bnt a ty co piszesz ?

Nie wiem po co nagrałeś ten film. Tylko potwierdziłeś,że Twoje pierwsze nagranie jest bez sensu, ponieważ u was również pojawiły się barbarki.

LiA nie musi usprawiedliwiać nic bo to nikogo nie interesuje tym bardziej ze pierwsze co napisaliście to tekst na plecach bnt tez się pojawiły :) czyli proste wytłumaczenie u bnt się pojawiły barby to my tez chcemy :) tylko razy x5
 

DeletedUser315

Guest
Nagrałem wasze plecy robisz problem ze tylko wasze nagrałem wiec zrobiłem nowy filmik z waszych pleców i bnt a ty co piszesz ?



LiA nie musi usprawiedliwiać nic bo to nikogo nie interesuje tym bardziej ze pierwsze co napisaliście to tekst na plecach bnt tez się pojawiły :) czyli proste wytłumaczenie u bnt się pojawiły barby to my tez chcemy :) tylko razy x5

Przepraszam.
Zostaliście oszukani, okłamani, zmanipulowani.
Przez graczy Bandits.
Znowu.


Najpierw nagrywasz pierwszy film w którym sugerujesz,że LiA wygenerowało sobie masę barbarek.
Napisałem: "[...] ponieważ u was również pojawiły się barbarki." dlatego,że zupełnie olałeś fakt,że u was jest ich tyle samo.

Nie byłeś wiarygodny. Gdybym nic nie odpisał, to każdy go wszedłby na forum i zobaczył film, uznałby,że LiA oszukuje.

Wystarczy zauważyć, że barbarki pojawiły się dzień po tym, jak ogłoszono dominację na świecie 25 i gracze z tego własnie świata zaczęli schodzić się do was do Bandits. Każdy kto potrafi logicznie myśleć,zrozumie, że po pojawieniu się kilkunastu nieprzeciętnych graczy w jednym miejscu, nie mieliby oni czego farmić. Dlatego wygenerowaliście im wioski, aby szybko się rozwinęli i pomogli wam uratować waszą tragiczną sytuację.

Ponieważ każdy kto się interesuje tym światem by to zauważył, to dorobiliście tyle samo barbarek u graczy lia, aby odwrócić od siebie uwagę.

Kto raz skłamie, temu drugi raz nie uwierzą. Wiecznie robicie z siebie poszkodowanych, byle tylko wytłumaczyć sobie kolejną przegraną przeciw LiA.

MrSkrillex ma w opisie jedno mądre zdanie:

"Armia baranów, której przewodzi lew, jest silniejsza od armii lwów prowadzonej przez barana"

Niestety u was ani w jednym miejscu, ani w drugiem nie ma lwa.


Pozdrawiam,

Smaako
 

DeletedUser3107

Guest
jakie to kurde dziwne ,że tylko dwa plemiona startowały z barbami narobionymi obok siebie i zboostowanymi monetami :p ktoś pamięta które to były? :p

szukajmy winnych odrazu na innym serwerze moze ;d
 

DeletedUser41

Guest
Nie byłeś wiarygodny. Gdybym nic nie odpisał, to każdy go wszedłby na forum i zobaczył film, uznałby,że LiA oszukuje.
ja pokazuje problem barb na plecach lia bo o tym nagrałem filmik zaraz po wstawieniu filmika była dyskusja ze u bnt tez się pojawiły a na koniec nagrałem drugi filmik gdzie jest pokazane lia i bnt ale ty i tak zaraz problem robiłeś dlaczego bo na plechach bnt jest ile 300 wiosek po graczach a u lia 2k ?

Ponieważ każdy kto się interesuje tym światem by to zauważył, to dorobiliście tyle samo barbarek u graczy lia, aby odwrócić od siebie uwagę.

eeeeee tyle samo :):):) http://pl.tw2-tools.com/pl26/img_map/hash/40bd617d0774a83d224d8c0588370db6/ chyba już sobie odpowiedziałeś sam Kto raz skłamie, temu drugi raz nie uwierzą.

Wystarczy zauważyć, że barbarki pojawiły się dzień po tym, jak ogłoszono dominację na świecie 25 i gracze z tego własnie świata zaczęli schodzić się do was do Bandits. Każdy kto potrafi logicznie myśleć,zrozumie, że po pojawieniu się kilkunastu nieprzeciętnych graczy w jednym miejscu, nie mieliby oni czego farmić. Dlatego wygenerowaliście im wioski, aby szybko się rozwinęli i pomogli wam uratować waszą tragiczną sytuację.

ja bym napisał tak 25 świat się kończy i my LiA ściągamy sobie jeszcze kogo się da a ze barb już mało to zrobiliśmy na plechach bnt trochę barb by później usprawiedliwić sobie nasze 2k barb :)

Uwaga odnosnie jak powinno byc na starcie dyskusji

Pojawiła sie masa brab na plecach LiA i BnT sprawdzić można na mapie tutaj http://pl.tw2-tools.com/pl26/img_map/hash/40bd617d0774a83d224d8c0588370db6/ kto to zrobił nie wiadomo jedynie można mieć nadzieje ze support coś z tym zrobi pasi smaako czy do tego tez będziesz miał problem ? ze tak napisałem
 

DeletedUser3107

Guest
Przepraszam.
Zostaliście oszukani, okłamani, zmanipulowani.
Przez zarząd LiA.
Znowu.

Ponieważ każdy kto się interesuje tym światem by to zauważył,że dorobiliście u graczy lia i lasu na start po resecie cale prowki barbarek pod szybki rozwój,
Kto raz skłamie, temu drugi raz nie uwierzą.

to wasza odpowiedz na rekrutacje ludzi z 25? :)

,, Każdy kto potrafi logicznie myśleć,zrozumie, że po pojawieniu się kilkunastu nieprzeciętnych graczy w jednym miejscu, nie mieliby oni czego farmić. Dlatego wygenerowaliście im wioski, aby szybko się rozwinęli ,, - Smaako

jak już wspomniałeś o tym zdaniu u Skrillexa
"Armia baranów, której przewodzi lew, jest silniejsza od armii lwów prowadzonej przez barana"

Niestety u was pełno lwów i rządzi baran

nie jestem z bnt i gram na was 1 raz mówię, co widzę :)
Pozdrawiam,
Tuff V
 

DeletedUser2307

Guest
Śmieszy mnie to całe huranie, jednych na drugich, odwieszny flame który na tym forum się wyprawia, bo ktoś lepszy, a ktoś gorszy.
Typowe Cebulactwo, hur hur i nic więcej.
Jesteś lepszy pokaż, a nie drzyj mordy. Zazdrość, i nagonka która się tutaj odprawia powinna już dawno być wytopiona przez support.
~Czarny

LIA=Skrypty i Boty
LIA idźcie na Angielski serwer tam wam te gówna nie pomogą:D:D
Tak jak miałem się nie odzywać, tak do Ciebie gościu nie potrafie, czekałem tylko chwili kiedy wygrasz ten swój śmieszny jeden serwerek i przyjdziesz atakować każdego :) Niezawiodłem się ;)
 

DeletedUser1819

Guest
Najlepsze jest to,ze LiA wie ze gra na botach i skryptach a mimo to próbują robić z graczy kretynów.
LiA to największa patologia na polskim TW2 a ich zachowanie jest godne pogardy.
Mam zaszczyt gracz na s25 najlepszym polskim plemieniu na TW2 SNE (San Escobar)Tym plemieniu nikt nie potrzebuje dopalaczy i innych sztuczek aby wygrywać serwery.
 

DeletedUser2307

Guest
Najlepsze jest to,ze LiA wie ze gra na botach i skryptach a mimo to próbują robić z graczy kretynów.
LiA to największa patologia na polskim TW2 a ich zachowanie jest godne pogardy.
Mam zaszczyt gracz na s25 najlepszym polskim plemieniu na TW2 SNE (San Escobar)Tym plemieniu nikt nie potrzebuje dopalaczy i innych sztuczek aby wygrywać serwery.
Dobrze, skonczyłeś płakać ? :) Już chusteczke podać ? Hmm ?
Skoro dla Ciebie liczy się tylko wygrawanie serwerów, przykro mi że jesteś tak pustym i płytkim człowiekiem :(
A dowodów jak nie było tak nie ma :) Puste słówka, plotki i ploteczki :) Ping-Pong do śmierci :)
 

DeletedUser1819

Guest
czekałem tylko chwili kiedy wygrasz ten swój śmieszny jeden serwerek
Coś jesteś słabo poinformowany bo to będzie 2 serwer zwycięski.Ale ja nie muszę się tym chwalić bo mi to do szczęścia nie jest potrzebne jak tobie.

przyjdziesz atakować każdego :) Niezawiodłem się ;)

Ja stwierdzam tylko fakty.Sam LIA jest sobie winne ze grają taki arogancki sposób.Możecie mieć tylko do siebie pretensje,ze ludzie mają do was taką a nie inną opinie.
 

DeletedUser2307

Guest
Klenkajcie narody, Manchaster Wygrywa 2 SERWER ! WOW! Niedowierzanie !
Jak tego dokonałeś hmm ?

Stwierdzasz fakty no ta :) Każdy tylko stwierdza fakty :) Pustą, żałosną gadką :) To co jak napisze:
"Stwierdzam Fakt, że Manchester, to brzydki gość" to on jest prawdziwy ? :D
No ładnie do czego to dochodzi, że same słowa wystarczają do stwierdzania faktów ...
 

DeletedUser3130

Guest
Aż sam dodam post SNE za Ciebie wygra ten świat Ty z Moniką padacie w 1 dzień nawet na jedynkowego LOL
 

DeletedUser1819

Guest
Klenkajcie narody, Manchaster Wygrywa 2 SERWER ! WOW! Niedowierzanie !
Jak tego dokonałeś hmm ?
"
Sam odpowiedź sobie na to skomplikowane pytanie .

"Stwierdzam Fakt, że Manchester, to brzydki gość" to on jest prawdziwy ? :D

Nie oceniam samego siebie
 
Do góry