Dyskusja dotycząca rozgrywki na Tatai Var

DeletedUser1412

Guest
Niektorzy nie sa w stanie zrozumiec, ze sa ludzie niemajacy najmniejszych problemow finansowych i sa w stanie przeznaczyc dziesiatki tysiecy zl na gry jesli maja tylko na to ochote:)
 

DeletedUser2692

Guest
Delikatna kalkulacja. Gracz który najwięcej wpłacił w jednym z plemion które posiada 42lvl posiada 150tys pkt honoru. Ja po wpłacie 20zł, czyli 200koron dostałem 6 pkt honoru.
 

DeletedUser1412

Guest
Delikatna kalkulacja. Gracz który najwięcej wpłacił w jednym z plemion które posiada 42lvl posiada 150tys pkt honoru. Ja po wpłacie 20zł, czyli 200koron dostałem 6 pkt honoru.

Punkty honoru nie kosztuja tyle samo na kazdym poziomie plemienia, ale z kazdym wyzszym poziomem latwiej je zdobywac za korony a przede wszystkim wiecej, przy 42 poziomie 1 korona to 11 punktow honoru przykladowo... Widac ze malo wiesz o tej grze.
 

DeletedUser2692

Guest
Mam nadzieję że jednak się mylę i faktycznie ktoś poświęcił plik banknotów na tą grę. Support za miesiąc pewnie rzuci okiem :)

Serdeczne podziękowanie dla usuwających komentarze :)
 

DeletedUser1412

Guest
Mam nadzieję że jednak się mylę i faktycznie ktoś poświęcił plik banknotów na tą grę. Support za miesiąc pewnie rzuci okiem :)

Serdeczne podziękowanie dla usuwających komentarze :)

Twoje komentarze sa dosyc niepoprawne i rzucajac takie oszczerstwa bez dowodow wobec graczy wspierajacych finansowo na wielka skale gre nie wystawiasz sobie ladnego swiadectwa...
 

DeletedUser2692

Guest
https://i.gyazo.com/2e9b2d48e877ee7a6dd0b8a21f748dec.png
Sugeruję się tym chociażby. Nie rzucam żadnych oszczerstw, zwyczajnie takie zjawisko jest okropnie nietypowe. Sam mam ponad 25tys honoru w plemieniu ale to poszło z wyższego lvl'u. Chcę tylko sprawiedliwej gry i weryfikacji tego. Mam świadomość że mikropłatności nigdy nie będą powodować w pełni wyrównanej rozgrywki i całkowicie rozumiem że serwery muszą z czegoś żyć. Ale tu poszło za grubo, stąd podejrzenia. Mam nadzieje że nie trafne. Ubiorę to inaczej w słowa, chciałbym się mylić :)
 

DeletedUser1412

Guest
https://i.gyazo.com/2e9b2d48e877ee7a6dd0b8a21f748dec.png
Sugeruję się tym chociażby. Nie rzucam żadnych oszczerstw, zwyczajnie takie zjawisko jest okropnie nietypowe. Sam mam ponad 25tys honoru w plemieniu ale to poszło z wyższego lvl'u. Chcę tylko sprawiedliwej gry i weryfikacji tego. Mam świadomość że mikropłatności nigdy nie będą powodować w pełni wyrównanej rozgrywki i całkowicie rozumiem że serwery muszą z czegoś żyć. Ale tu poszło za grubo, stąd podejrzenia. Mam nadzieje że nie trafne. Ubiorę to inaczej w słowa, chciałbym się mylić :)

tak jak napisalem skoro 1 korona daje przy 42 lvl 11 punktow honoru to wyobraz sobie ile da tych punktow 100-200 tysiecy koron (tak wiem im nizszy poziom plemienia tym mniej punktow honoru za korony, ale w sumie sie tego nazbiera)
 

Wyslannica

Community Manager
Członek obsługi gry
https://i.gyazo.com/2e9b2d48e877ee7a6dd0b8a21f748dec.png
Sugeruję się tym chociażby. Nie rzucam żadnych oszczerstw, zwyczajnie takie zjawisko jest okropnie nietypowe. Sam mam ponad 25tys honoru w plemieniu ale to poszło z wyższego lvl'u. Chcę tylko sprawiedliwej gry i weryfikacji tego. Mam świadomość że mikropłatności nigdy nie będą powodować w pełni wyrównanej rozgrywki i całkowicie rozumiem że serwery muszą z czegoś żyć. Ale tu poszło za grubo, stąd podejrzenia. Mam nadzieje że nie trafne. Ubiorę to inaczej w słowa, chciałbym się mylić :)


Jeśli uważasz, że zostały naruszone zasady gry to zgłoś to do supportu. Forum to nie miejsce na tego typu oskarżenia.
 

DeletedUser2692

Guest
Nie zgłaszam tego tutaj, zgłoszenie jest u support'u. Jestem w dziale dyskusji i dyskutuje na temat szybkiego rozwinięcia plemienia z jego dwoma członkami...

Zatem, Panowie. Jeżeli faktycznie wygląda to tak jak mówicie to faktycznie w plemieniu posiadacie " studnię bez dna " jeżeli na ten moment wynosi to 420tys pkt honoru to cóż więcej mogę powiedzieć. Oby były to faktycznie pieniądze które poszły na support a nie wykorzystanie błędu gry. Miłej i uczciwej gry życzę. Żeby więcej takich sytuacji nie było jakich zresztą sam sprowokowałem, no ale załączył się " typowy polak " i zacząłem węszyć, najzwyczajniej w świecie rzadko zdarza się ktoś kto poświęca tak duży budżet tym bardziej na grę przeglądarkową.

EDIT:
Odniosę się jeszcze do Azog'a. Rozumiem że moje podejrzenia mogą być bezpodstawne, ale proszę też byście zrozumieli że mam prawo do podejrzeń. Z różnicą taką, że zwyczajnie nie boję się o tym mówić publicznie, od tego ta dyskusja jest. Wiele osób może się obawiać pisać wprost, gdyż można się spodziewać zmasowanych ataków na mnie czy na innego publicznie wypowiadającego się w tym temacie gracza " bo sobie pozwala ". Ale tu nie o to chodzi, zależy mi zwyczajnie na tym żeby gra toczyła się uczciwie i z uczciwie kupionymi koronami. A podstawy mam do tego widząc chociażby co działo się na innych światach, błędy występują i są używane. Przykładem serwer beta, po zejściu ochrony, gdzie zacząłem grę z jego startem ruszyło na mnie 7000tys lk z wioski 600pkt. Ten sam gracz w drugiej wiosce miał wtedy 60tys własnego wojska ( deff ). Wiem że to nie ma nic wspólnego z tym serwerem, biorę pod uwagę że był to testowy serwer ale i mam na uwadze że wiele błędów jest niewykrytych i przechodzi dalej. Z rana pewnie przedstawiciele Waszego plemienia zjedzą mnie jak "psa" czytając to, ale zwyczajnie nie boję się mówić o tym otwarcie i wyjść przed szereg ludzi, którzy przecierają oczy ze zdumienia widząc potężny kontrast między plemionami. A mam tu tylko na myśli lvl. Rozwieje jeszcze pewną wątpliwość. Mam doświadczenie w tej grze. Konkretnie w starym TW gdzie skończyłem w TOP 10 3 światy, tutaj dobiega końca Quinburk który wygrałem z LPT. Czyli jest to mój drugi świat TW2 i z góry przepraszam i zwracam honor. Nie wziąłem poprawki na rosnący lvl. Lecz nie zmienia to postaci wypracowania, które Wam tutaj sporządziłem. Miłej nocy!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser2691

Guest
Nie rozumiem tych oskarżeń z Twojej strony. Jeśli coś jest dostępne w grze tj . korony , to dlaczego ich nie używać. Jeśli gracza stać na to aby wykoksić sobie plemię to dlaczego ma tego nie zrobić ? Wydaję mi się , że to czysta zazdrość niż szukanie błędu w grze.
 

DeletedUser2692

Guest
Nie rozumiesz mnie, chodzi mi o użycie błędu gry a nie zapłacenie własnymi pieniędzmi. Jasno opisałem system mikropłatności w takich grach, śmiem stwierdzić że zazdrością tam nie pojechało. Proszę o lepsze wczytanie się w tekst przed stwierdzeniem że jestem zazdrosny o to że ktoś wydał dużo pieniędzy na gre.
 
Do góry