Dyskusja dotycząca rozgrywki na Tatai Var

DeletedUser1819

Guest
dart kurczaczek malutki V&S to nie sa mali chlopcy ktorym mozna cokolwiek narzucic ja jestem bardzo honorowy ale nie docieralo do was zachowanie yesu jak to bylo cytat:"ON bedzie robil co chce" no i porobil jak nie potrafiles przytrzymac swoich ludzi na smyczy teraz masz efekty, wiec prosze nie wycieraj sobie nami twarzy bo chcialbys w takim towarzystwie przebywac:)
Widziałem na TS jaka była panika u was o wojnie z nami (Infinity) Więc takim ''towarzystwie'' to ja co najwyżej miałbym tylko beke z was:D
Infinity wygrałoby spokojnie serwer gdyby plemieniem rządziła odpowiednia osoba,która miała doświadczenie w tej grze(Jesuu nie miał doświadczenia w grze był na pół zielony TW2 i naszym największym problemem)Machtis uczył grać yesuu na s19 i powinien być mu wdzięczny za porady i nauke jakie dostał ,ale niestety nie potrafił tego docenić(s20)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser1593

Guest
Jaka panika czlowieku, v&s nie uzywalo nigdy ts z tego co widze jestes jak przyslowiowa krowa"duzo beczysz malo mleka dajesz" udzielasz sie na wszystkich swiatach na forum jakbys zjadl wszystkie rozumy, proponuje zaczac grac a nie zajmowac sie pierdolami...
 

DeletedUser2307

Guest
Widziałem na TS jaka była panika u was o wojnie z nami (Infinity) Więc takim ''towarzystwie'' to ja co najwyżej miałbym tylko beke z was:D
Infinity wygrałoby spokojnie serwer gdyby plemieniem rządziła odpowiednia osoba,która miała doświadczenie w tej grze(Jesuu nie miał doświadczenia w grze był na pół zielony TW2 i naszym największym problemem)Machtis uczył grać yesuu na s19 i powinien być mu wdzięczny za porady i nauke jakie dostał ,ale niestety nie potrafił tego docenić(s20)
Fajniejszą Panikę widziałem w INF przez mojego człowieka u was.. Brak Forum, Discord Skapitulowany. Pw Nie istniało.
Totalny chaos. Nigdzie nie powiedział nikt ze INF było słabe. Z bonusami mogliscie byc potęgą nie do zniszczenia,
ale to ze mieliscie powiem wprost nieodpowiednich ludzi za władze. To już nie mój problem.
Taktyka muru bardzo dobrze się sprawdziła. Skutecznie rozbiliscie się o zamurowane wioski ANO, V&S i N&W. BlitzKrieg byl skutecznie zahamowany.
A perspektywa dłuzszej wojny was przerosła.
Yesuu oddał waszą wygraną którą mieliście w kieszeni, swoimi dziecinnymi wygłupami i przerostem ambicji.
 

DeletedUser1819

Guest
Fajniejszą Panikę widziałem w INF przez mojego człowieka u was.. Brak Forum, Discord Skapitulowany. Pw Nie istniało.
Totalny chaos. Nigdzie nie powiedział nikt ze INF było słabe. Z bonusami mogliscie byc potęgą nie do zniszczenia,
ale to ze mieliscie powiem wprost nieodpowiednich ludzi za władze. To już nie mój problem.
Taktyka muru bardzo dobrze się sprawdziła. Skutecznie rozbiliscie się o zamurowane wioski ANO, V&S i N&W. BlitzKrieg byl skutecznie zahamowany.
A perspektywa dłuzszej wojny was przerosła.
Yesuu oddał waszą wygraną którą mieliście w kieszeni, swoimi dziecinnymi wygłupami i przerostem ambicji.
Jaka panika?
To,ze my nie mieliśmy forum,czy pw to ze względu na takie osoby jak bez1m1enny ,który wiedział i wszystko cytował co dzieje,się w INF.
Macie wiele szczęścia ,ze mieliście sojuszu z nami,bo gdyby było inaczej i była wojna od początku zdjęcia ochrony to dostalibyście szybki wpier...



Wy to w ogóle się nie liczyliście V&S to na tym serwerze było słabiutkie plemię,które szukało przetrwania w silniejszych plemionach podpisując z nimi koalicje.Yesuu miał duży potencjał ANO się go obawiało i jak tylko nadszedł słabszy moment INF(odejście Yesuu) to szybko wykorzystali sytuacje wypowiadając wojne nam
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser1593

Guest
wasz start z 43 lvlem nie gwarantowal wam zwyciestwa od poczatku bezimienny doskonale wiedzial na co nas stac wiec zaproponowal sojusz jak to ktos napisal z wrogow"juz bardzo dawno nie widzialem takiej akcji" chyba ktos ze smerfow jest nas moze z 10 zgranych zdyscyplinowanych i przede wszystkim lojalnych mnie i V&S podzielaja moja opinie na temat staszka i onesiza , can to dno i zmiazdzymy je przy najblizszej okazji

manchester slabiutkie plemie? jak tylko sie pojawilismy dostalismy propozycje sojuszu majac po 200pkt stratedzy ano doskonale wiedzieli z kim sojusz zawiazac
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser1265

Guest
Fajniejszą Panikę widziałem w INF przez mojego człowieka u was.. Brak Forum, Discord Skapitulowany. Pw Nie istniało.
Totalny chaos. Nigdzie nie powiedział nikt ze INF było słabe. Z bonusami mogliscie byc potęgą nie do zniszczenia,
ale to ze mieliscie powiem wprost nieodpowiednich ludzi za władze. To już nie mój problem.
Taktyka muru bardzo dobrze się sprawdziła. Skutecznie rozbiliscie się o zamurowane wioski ANO, V&S i N&W. BlitzKrieg byl skutecznie zahamowany.
A perspektywa dłuzszej wojny was przerosła.
Yesuu oddał waszą wygraną którą mieliście w kieszeni, swoimi dziecinnymi wygłupami i przerostem ambicji.

Zaczynasz mnie nudzić, pacynko*.

1. Forum nie było, bo go nie miało być. Za dużo się nasłuchaliśmy o czytaniu forum przez graczy z zewnątrz, a ja miałem dowód na s17, że LiA tak robi. Fighter sam mi dał stosowny link.

2. Żadnej paniki u nas nie było. Za to Wasze prośby o defa w śmiesznych sytuacjach (jak byliśmy w koalicji), gdzie gracze Ano byli ledwie skanowani przez jakichś leszczy - jak najbardziej. Nawet kojarzę jak się o te żałosne prośby kłóciłem z bezimiennym (alias protkiem). Jeszcze zabawniej było pod tym względem z VS. Sam pamiętam jak odmawiałem defa, bo jakieś cymbały z VS nie umiały robić uników jak wróg nawet nie marzył jeszcze o akademii. No i ciągnęliśmy po te 20/20/20 przez pół mapy żeby się odczepili. Żenada.

3. Nie rozśmieszajcie mnie z tym "kierownictwem", bo z Wami to mieliśmy dopiero śmiechu. Arkoid, jakiś gówniarz, co to nie może gadać, bo jeszcze lekcje w szkole ma i pacynka-Black, który samodzielnie zdania nie napisze - jak mu Fighter sms nie wyśle. W każdej kluczowej sprawie pisałem (albo Machtis) do Fightera na Discu. Reszta spraw nie miała większego znaczenia.

Dobra, starczy tych docinków na forum. Gadanie z Wami nie ma żadnego sensu.

Podsumowanie:
NIE - nie uważam nikogo z was za wielkiego stratega/planistę.
TAK- uważam wielu z was za no lifów i na tym bazujecie - taka gra.
? - Zobaczymy ile światów jeszcze tak pociągniecie.

Cya.
 

DeletedUser1819

Guest
manchester slabiutkie plemie? jak tylko sie pojawilismy dostalismy propozycje sojuszu majac po 200pkt stratedzy ano doskonale wiedzieli z kim sojusz zawiazac
ano nie byłoby na rękę wojna z wami jedynie sojusz wchodził grę ze względu na wasze położenie gdzie byliście oddaleni od wojny w centrum mapy.Kto wie jakie mielibyście stosunki dyplomatyczne gdyby nie ten aspekt.
 

DeletedUser2307

Guest
Zaczynasz mnie nudzić, pacynko*.

1. Forum nie było, bo go nie miało być. Za dużo się nasłuchaliśmy o czytaniu forum przez graczy z zewnątrz, a ja miałem dowód na s17, że LiA tak robi. Fighter sam mi dał stosowny link.

2. Żadnej paniki u nas nie było. Za to Wasze prośby o defa w śmiesznych sytuacjach (jak byliśmy w koalicji), gdzie gracze Ano byli ledwie skanowani przez jakichś leszczy - jak najbardziej. Nawet kojarzę jak się o te żałosne prośby kłóciłem z bezimiennym (alias protkiem). Jeszcze zabawniej było pod tym względem z VS. Sam pamiętam jak odmawiałem defa, bo jakieś cymbały z VS nie umiały robić uników jak wróg nawet nie marzył jeszcze o akademii. No i ciągnęliśmy po te 20/20/20 przez pół mapy żeby się odczepili. Żenada.

3. Nie rozśmieszajcie mnie z tym "kierownictwem", bo z Wami to mieliśmy dopiero śmiechu. Arkoid, jakiś gówniarz, co to nie może gadać, bo jeszcze lekcje w szkole ma i pacynka-Black, który samodzielnie zdania nie napisze - jak mu Fighter sms nie wyśle. W każdej kluczowej sprawie pisałem (albo Machtis) do Fightera na Discu. Reszta spraw nie miała większego znaczenia.

Dobra, starczy tych docinków na forum. Gadanie z Wami nie ma żadnego sensu.

Podsumowanie:
NIE - nie uważam nikogo z was za wielkiego stratega/planistę.
TAK- uważam wielu z was za no lifów i na tym bazujecie - taka gra.
? - Zobaczymy ile światów jeszcze tak pociągniecie.

Cya.
Brak Paniki ---> http://screenshot.sh/oB21zDC47hCcj

Art moze dobrze mówisz zeby skonczyc gre w TW2?
Bo coś Ci nie idzie! Od którego to swiata?
Dostajesz łomot wszędzie tak jak Manchester. W tym jesteście mistrzami.
W sianiu bredni oraz w szczyceniu się tym czego by nie osiągneli gdyby coś tam.
Nędzne Gdybanie ;) Pokaż coś to zyskasz szacunek. Narazie to pokazujesz swoją głupotę.
 

DeletedUser2337

Guest
stratedzy ano doskonale wiedzieli z kim sojusz zawiazac
Szczerze mówiąc brali soja z każdym, kto się jakkolwiek liczył, innym opowiadali bajeczki i zniechęcali do współpracy z nami. Skończyło się INF vs reszta świata.
Z resztą to już nie pierwszy raz musieli uczestniczyć w silniejszej koalicji bo inaczej dostaliby... :D
 

DeletedUser1819

Guest
Dostajesz łomot wszędzie tak jak Manchester. W tym jesteście mistrzami.
W sianiu bredni oraz w szczyceniu się tym czego by nie osiągneli gdyby coś tam.
Nędzne Gdybanie ;) Pokaż coś to zyskasz szacunek. Narazie to pokazujesz swoją głupotę.
Co mam ci pokażac aby zyskać u ciebie szacunek:D:D????
Ja nic nie muszę udowadniać swoje już udowodniłem wygrywając serwer jakbym chciał to i kolejne 2 bym wygrał,gdyby mi się chciało grać do końca ale nie miałem parcia na to aby za wszelką cenę wygrać kolejne serwery.

Jesień będzie nasza czyli ludzi,którzy grali ze mną ekipie i nie tylko...
 

DeletedUser2787

Guest
Jesień będzie nasza czyli ludzi,którzy grali ze mną ekipie i nie tylko...
Nie nawiązując do wcześniejszych "zwaśni" pomiędzy mna a Tobą...
Stara ekipa? Jak będzie tatakuba i Eden Hazard z s6 to tańcuję z Wami bo nie wiem czy tak utytułowane plemię jak LiA by z nimi dało radę. ;)
 

DeletedUser1819

Guest
Nie nawiązując do wcześniejszych "zwaśni" pomiędzy mna a Tobą...
Stara ekipa? Jak będzie tatakuba i Eden Hazard z s6 to tańcuję z Wami bo nie wiem czy tak utytułowane plemię jak LiA by z nimi dało radę. ;)
Wszystko się wyjaśni jak wystartujemy:)
Wspaniale było być częścią tak wielkiego plemienia jak polskie lwy(DOMINACJA) niezapomniany serwer,pewne i zasłużone zwycięstwo,a o naszej ogromnej przewadze niech znaczy fakt,ze nasza akademia także biła wrogów i była przez długi czas na 2 miejscu jak jeszcze nie zrobiliśmy fuzji.
 
Do góry