Dyskusja dotycząca rozgrywki na Tatai Var

DeletedUser2694

Guest
...Przykładem serwer beta, po zejściu ochrony, gdzie zacząłem grę z jego startem ruszyło na mnie 7000tys lk z wioski 600pkt. Ten sam gracz w drugiej wiosce miał wtedy 60tys własnego wojska ( deff ). Wiem że to nie ma nic wspólnego z tym serwerem, biorę pod uwagę że był to testowy serwer ale i mam na uwadze że wiele błędów jest niewykrytych i przechodzi dalej...

BETA to inna bajka, tam grają adminy, i czasem to takie klocki odchodziły ze hoho :D jeden kolo na statum wzucił sobie 700tyś jednostek (po tygodniu gry).... a kiedys jak grałem na jakims Rudimentum czy cuś.. to wogóle kolesie włączali bonus nocny tuz przed moimi atakami, a jak oni mnie atakowali to wyłączali ten bonus :D:D:, w nocy jak wszyscy spali na kilka godzin wlączali speeda x3 lub x5 nawet i na drugi dzien mieli wszystkie wiochy pelne woja i sury i wogóle :D, jak wyczaili ze tez o tym wiem to przestali :D
ale to inna bajka jak juz wspomnialem...
..wogóle kto mnie tu wpuścił???
oo Wyslannica, pozdroo od Evil Betty ;p;p;p
 

DeletedUser2666

Guest
Mysle ze jakbym używał jakiegoś błędu to już bym dawno bana dostał plus pewnie pare set osob ciagle pisze do supportu o ten lvl mam chajs i wydaje jeszcze na tyle Polskie prawo mi pozwala.


Pozdrawiam i powodzenia
 

DeletedUser1382

Guest
Mysle ze jakbym używał jakiegoś błędu to już bym dawno bana dostał plus pewnie pare set osob ciagle pisze do supportu o ten lvl mam chajs i wydaje jeszcze na tyle Polskie prawo mi pozwala.


Pozdrawiam i powodzenia
Nie rozumiesz mnie, chodzi mi o użycie błędu gry a nie zapłacenie własnymi pieniędzmi. Jasno opisałem system mikropłatności w takich grach, śmiem stwierdzić że zazdrością tam nie pojechało. Proszę o lepsze wczytanie się w tekst przed stwierdzeniem że jestem zazdrosny o to że ktoś wydał dużo pieniędzy na gre.

Witam, wybaczcie mi,że pisze, nie grając na tym serwerze, ale pojawił się niuans który dotyczy wszystkich serwerów. Powiem, Wam z własnego doświadczenia i przyznam się bez bicia, jestem koroniarzem.
To co napisał Silencear, jest zrozumiałe, napisał swoje postrzeżenia w bardzo kulturalny sposób, zagłębiając się w to forum, można spotkać na prawde bardzo chamskie wypowiedzi, nawet wchodzące w zycie prywatne graczy, którzy wydają hajs na grę.
W grze, co jest bardzo ważne, zachowana jest równowaga. Grającego na koronach, mozna załatwić, pokonać. Jest tykalny.
A z drugiej strony koroniarz który odnosi sukcesy...bądźmy realistami. Może nie w setkach, jak napisał mój przedmówca, ale są co jakiś czas zgłoszenia do supportu. Gracz, bez uzasadnionej podstawy, może poprosić Support o sprawdzenie danego gracza. Topowi gracze, czy nawet sąsiad, który jest w jakimś stopniu lepszy, zostaje zgłaszany za darmo, a nóż może się trafi i dostanie bana. Nie neguje tego absolutnie. Przywilejem są korony, ale uczciwość jest najwazniejsza. A przecież Wy doświadczeni gracze...który by ryzykował i grał na wielu kontach, łatwo się pomylić i popełnić błąd. A błędy są w historii logowań;) Tak więc sumując, każdy ma prawo zgłaszać swoje obiekcję, każdy ma prawo kupować korony, ale niesmaczne jest wyrzucanie swoich domniemywań publicznie.
 

DeletedUser1265

Guest
Nikt z doświadczonych graczy raczej nie zakłada, że czołowi gracze nie są monitorowani przez support, a Yesuu jest TOP1, więc na pewno nie jest pomijany.

Nom, jutro będzie interesujący dzień.
Wróć... Dzisiaj.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser2379

Guest
Co nie jest zabronione to jest dozwolone . Jakieś działanie może być moralnie naganne ale to nie znaczy, że łamie ono regulamin. Jeżeli Yesuu przy boskim wsparciu jak na Jezusa przystało ma kasę to może ją wydawać na co chce chociaż każdy wie, że takie działanie niszczy zasadę równej rywalizacji a jak wiadomo w sporcie doping jest zakazany czyli mamy tu jakąś sprzeczność w założeniu twórców tej gry .
 

DeletedUser2386

Guest
Wy tam wojsko rekrutować a nie pisać na forum bo sprawdzam was prawie nikt wojska nie robi np silencear i Yesuu tylko Yesuu nie musi rekrutować bo kupuje;)

Co nie jest zabronione to jest dozwolone . Jakieś działanie może być moralnie naganne ale to nie znaczy, że łamie ono regulamin. Jeżeli Yesuu przy boskim wsparciu jak na Jezusa przystało ma kasę to może ją wydawać na co chce chociaż każdy wie, że takie działanie niszczy zasadę równej rywalizacji a jak wiadomo w sporcie doping jest zakazany czyli mamy tu jakąś sprzeczność w założeniu twórców tej gry .
Tak ale jak po władowani takiej kasy przegra ten świat to dopiero będzie miał doła;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser1862

Guest
Pytanie :
Czy tylko ja mam taki problem ? Chce zobaczyc sobie profil plemienia Infinity i liste graczy, ale nie dam rady dlatego,ze caly czas mnie rozlacza.. tylko przy tym plemieniu.. Zagladam do innych wszystko w porzadku. Troche dziwne..

Android.
 

DeletedUser2337

Guest
Pytanie :
Czy tylko ja mam taki problem ? Chce zobaczyc sobie profil plemienia Infinity i liste graczy, ale nie dam rady dlatego,ze caly czas mnie rozlacza.. tylko przy tym plemieniu.. Zagladam do innych wszystko w porzadku. Troche dziwne..

Android.
Jest coś takiego... Gra nas nie lubi.
 

DeletedUser1265

Guest
"Ja" - jak najbardziej, a "My", to INF.

PS. Normalnie, nie idzie czytać wiadomości przy tych zwiechach, a zielono aż po dach. Co ja jak będzie ważne info w dyplo???
Brak info w INF, to jest problem :cool:

PS2.
Hm... Resety? Będziemy tęsknić.
No, to Panie i Panowie z OMT --->>>
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser1829

Guest
Ile by nie wydał - ma do tego prawo i gra takie praktyki dopuszcza...
Szacun za zaangażowanie ;)
 

DeletedUser1265

Guest
Pewnie taktyczny reset, bo się kapnęli, że nie utrzymają centrum.

Z tego tu oto miejsca, chciałbym podziękować graczom Inf za mocne otwarcie.
 

DeletedUser1819

Guest
Każdego wroga INF czeka to samo ,tylko mam nadzieje,ze wróg wytrzyma więcej niż jeden dzień i będzie walczył do końca i nie zresetuje się jak zrobiło to OMT
 

DeletedUser1265

Guest
Spokojnie, spokojnie. OMT zrobiło taktyczny reset i jeszcze nie powiedzieli ostatniego słowa.
Co do przyszłości, to różnie może być. Dopiero zaczęliśmy ten serwer i sam jestem ciekaw co będzie dalej.
PS. Jeszcze raz gratuluję sprawności naszym, ale nie możemy opuszczać gardy. Świat jest duży i niejedno może nas jeszcze zaskoczyć.

Go Infinity!
 
Do góry