Dyskusja dotycząca rozgrywki na Tatai Var

DeletedUser26

Guest
Światem rządzi 1 plemię ale żeby ich to nie zgubiło bo kret nie śpi :)
 

DeletedUser1265

Guest
Coś więcej chcesz powiedzieć czy tak tylko szczura puszczasz?

PS. Ale się senna atmosfera zrobiła na Tatai. Chyba się kimnę, normalnie.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser2703

Guest
D Artagnan, odnośnie pkt 1 Twojego poprzedniego posta - no trzeba ocenić fakty. Tylko, że na razie fakt jest jeden, że poszło u Was dużo (chyba obiektywnie oceniając - za dużo) koron na boost na poczatku, a reszta to już niewiadome. Nawet nie wiadomo jak obiektywnie oceniać Wasz początek i szybkie zdobycie centrum, na ile w tym było zgrania i skilla, a na ile wyłącznie efekt tego boosta (pewnie jedno i drugie, ale wrażenie ogólne jest, że to drugie). Co gorsza, zgaduje, że koroniarzami u Was jest tylko część graczy, ale odium spada na wszystkich. Więc ewentualny sukces na tym świecie na koniec (jesteście obecnie na najlepszej drodze) może smakować gorzej, bo bedzie widziany przez innych przez pryzmat tego boosta... O tym jak zostanie odebrana porażka, nawet nie chce mówić, sami wiecie, że będziecie skończeni, na s1145 jeszcze będą o tym wspominać, że było takie plemie na s20 co chciało świat koronami zawojować i wyszło jak wyszło:) Więc lepiej się przyłóżcie:D

Ale w sumie, to nawet dobrze, że jesteście, gra dla wielu jest ciekawa, bo idzie o zasady:)

PS. Jak idzie wyjaśnianie zerwania PON- z Nieskalanymi? Zgaduje, że Twoja rola dyplomaty skończyła się zaprezentowaniem na forum dobrego PR, na potrzeby uspokojenia innych plemion, z którymi macie PON-y, że zasada pacta sunt servanda to dla Was świętość, ale, że to tamci źli Was napadli zwiadem, to teraz czas na Wasze topory:p Patrząc na ich położenie, to od początku się zastanawiałem kiedy tylko znienacka zaatakują Was i Waszych sojuszników wszystkich na raz. Można się było tego spodziewać! Wiadomo, szaleńców nie brakuje...
więc może ktoś łyknie Twoją ładna gadkę:)
Pozdro, Sqo
 

DeletedUser1265

Guest
1. Na każdym świecie, czołowe plemiona mają sporo koron. Sam kiedyś z tym wojowałem, ale okazało się to bez sensu. Na tym świecie mamy ich, po prostu, więcej niż inni - głównie dzięki Yesuu. Te żale, że ktoś tam akurat będzie coś oceniał po jakichś boostach, to też niezbyt zajmujące.
 

DeletedUser2704

Guest
Hah,tylko że te boosty i tak im nie dają aż tak dużo bo niestety rozbijają się o mury graczy z plemienia top 8. Pozderki ! :D

I całe karety idą w piach ;(
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser2307

Guest
Proponuję pokazać w grze. Skoro uważasz kogoś za słabego itd to go zjedź a nie atakuj na forum.
 

Sierdza

Lekki kawalerzysta
Proponuję pokazać w grze. Skoro uważasz kogoś za słabego itd to go zjedź a nie atakuj na forum.
Dokładnie. Każdy mocny w gębie co innego w grze. Sam nie uważam się za dobrego gracza. Ba. Uważam że jestem nawet lekko poniżej przeciętnej. Z koronami czy nie INF jest top 1 tego serwa. Pkt bojowych mają też najwięcej.
 

DeletedUser2704

Guest
Dokładnie. Każdy mocny w gębie co innego w grze. Sam nie uważam się za dobrego gracza. Ba. Uważam że jestem nawet lekko poniżej przeciętnej. Z koronami czy nie INF jest top 1 tego serwa. Pkt bojowych mają też najwięcej.
No wybacz,nie ma co się dziwić jak mają najwięcej pkt skoro mają dobre boosty z plemienia. ;)
Proponuję pokazać w grze. Skoro uważasz kogoś za słabego itd to go zjedź a nie atakuj na forum.
A czy ja go atakuje ? Mówię że boosty dają sporo ale nie wszystko. :)
 

DeletedUser2040

Guest
Bulcie bulcie na te serwery zlagowane, strata pieniążków, ale jednak trzeba sie pokazać ze ma sie co nie co w portfelu :D
 

DeletedUser2704

Guest
@MateoAllelujaHG
Muszę cię zmartwić,bo na kolejnych serwerach jak będziemy startować to też nie będziemy żałować koron :)
No i nie żałujcie ! To prawdziwa kasa - nieprawdziwa gra - Więc nie MY tracimy tylko WY ! ;)
Bulcie bulcie na te serwery zlagowane, strata pieniążków, ale jednak trzeba sie pokazać ze ma sie co nie co w portfelu :D
No dokładnie, Chyba sprzedam rower żeby zakupić pare koronek :p

@MateoAllelujaHG
Muszę cię zmartwić,bo na kolejnych serwerach jak będziemy startować to też nie będziemy żałować koron :)
P.S - Najwięcej to chyba Yesuu jednak wydał, nie WY. Od początku serwera plemie ma 43lv ( bodajże ) Nikt jeszcze nie władował tyle koronek żeby next level dobić... Więc morał z tego taki że jednak Yesuu daje WAM ( nie obrażajać Was - Kłamcom i ludziom bez honoru - nie wszystkim) przewagę w grze a nie WY. Więc TY jeśli kupujesz koronki to chyba dla siebie a nie dla wszystkich z INF ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser1265

Guest
Taaa? Tyle piany o korony? Aż tyle te skille to nie dają. Korony też same nie zagrają. Ludzie poświęcają dużo czasu i własnych umiejętności, bo wielu z naszych graczy ma sporą wiedzę na temat TW2, żeby się utrzymać w rankingu indywidualnym i plemiennym.

Gdyby to jeszcze było tak, że narzekania pochodzą od weteranów czy świeżych zapaleńców, którzy bronią wiosek do ostatniego pika albo sami błyskotliwie atakują, ale nic z tego. Marudzą ludzie z plemion, które resetują się po 1 dniu walki. Zero planowania, zero oporu.

Przy tych zasobach ludzkich i geostrategicznych, to powinno wyglądać zupełnie inaczej. Jestem zdumiony jak źle grają przeciwnicy. Wioski z rozkręconymi hutami na 25 lvl, a Farma na 12 lvl. Serio? To to jest ta gra prosów, którym, po prostu, nie styknęło koron? Biadolą, jak zwykle, najwięcej Ci, którzy nie przegrali po zaciętym boju, ale się poresetowali i nadrabiają gębą na forum.

Wiadomo, wszystko można zwalić na korony -> własną niekompetencję, nieaktywność i brak planowania.

Zaczynam już rozumieć jak na kolejnych światach czuje się LiA.
 

DeletedUser1229

Guest
Światem rządzi 1 plemię ale żeby ich to nie zgubiło bo kret nie śpi :)

Szpiegów trzeba umieć wykorzystywać do własnych celów.

Co do rządów, to meczu nie wygrywa się po pierwszej połowie, wiec rozgrywka trwa, a kto wygra, to czas pokaże ;]
 

DeletedUser2704

Guest
Ale ty chyba nadal nie rozumiesz :D
Najpierw przeczytaj to co napisałeś i jak to się ma do moich wypowiedzi :p
Zapraszam na Polski do podstawówki, chyba czytanie ze zrozumieniem to nie twoja najmocniejsza strona ;)
 

sylwekmel

Nowicjusz
Nawet tu teksty o czytaniu ze zrozumieniem :/
Jak by był ranking najczęściej powtarzających się tekstów w TW2 to "Czytanie ze zrozumieniem to nie Twoja najmocniejsza strona" nominowałbym do Oscara :)
 

DeletedUser2703

Guest
D'artagnan, ale ja już pisałem na górze, że tragedia INF polega właśnie na tym, że zapewne jest u Was dużo graczy z dużymi umiejętnościami i poświęcającym dużo zaangażowania w grze, bo samymi koronami nie da sie robić takich postępów jak Wy robicie. Ale korony dają bardzo dużego boosta na wczesnym etapie gry indywidualnym graczom, no choćby codzienne zakupy jednostek, które później nie mają żadnego znaczenia, czy wymiany depozytu, nie wspominając o przyspieszaniu rozwoju wioski, łowczych, etc. LV 43 plemienia na starcie też robi swoje. To, że szybko wyczyściliście centrum i byli tam gracze, którzy nie umieli gracz to nie dziwota, zawsze sie przypadkowi znajdą co idą w eko będąc w jądrze serwera, a Ci co umieli grać nie mieli szans będąc okrążeni przez Was i wasali. Szybkie zdobycie centrum zawdzięczacie w dużej mierze koronom i to dało Wam ogromną przewagę, multum łatywch i bezpiecznych wiosek do wzięcia na szybki rozwój punktowy i zasobów. Taktyka w tym sensie się sprawdziła.

Ale jaki macie szacunek na serwerze, no choćby w porównaniu do Waszych sojusznikó Vandalsów? Niski... Może i ich pojdeynczy gracze też wspomagają się mocno koronami, ale nie robią tego na takiego bezczela, a wykazuja się niesamowotym zgraniem i jak dla mnie to oni na razie są number one na tym serwerze. Chociaż też wielu patrzy na nich krzywo przez pryzmat tego, że są wasalami takiego plemienia jak INF, co uważam za niesprawiedliwe, bo skillem zapewne Was przebijają.

I nie sądź, że tylko graczom co nie umieją grać się nie podoba Wasza filozofia. W sumie to mnie dziwi takie podejście, że zgodziliście się na boost umiejętności plemienia do 43 poziomu, a nie boostowali jakoś dyskretniej. Przecież to tak jakby olimpijczyk przyznawał się do tego, że bierze koks i jeszcze zapowiadał, że nie będzie żałował na następnej olimpiadzie. Wiadomo powszechnie, że wielu sportowców bierze koks, tak jak wiele osób zakupuje niewielką ilość koron, ale żeby się tym chwalić to na szczęście w realu jeszcze nikomu, kto ma IQ powyżej szympansa nie przyszło do głowy, ale widzę, że wprowadzacie dobra zmianę w TW. No to wiadomo, że będzie opór. Jak wygracie na tym serwerze, to dajcie znać jak będziecie wbijać na nowy świat to dajcie znać, znajdzie się z 200 chętnych, żeby poprosić o rewanż, tym razem będąc przygotowanym na to czego się po Was spodziewać.

Teraz sytuacja się trochę ustabilizowała, Wy macie centrum, ale pierścień pozostaje do zdobycia i będziecie się mogli wykazać w nieco równiejszej walce, o ile masowo nie odejdą na inny swiat gracze zniechęceni grą z takim przeciwnikiem, który uznał, że zasady fair play są po to by je łamać, nabijając 43 poziom plemienia w pierwszym dniu serwera. Chociaż dla mnie byłoby to jednak niezrozumiałe i mam nadzieję, że zabawa potrwa dłużej.
 
Do góry