Dyskusja dotycząca rozgrywki na Tatai Var

DeletedUser1265

Guest
Napisałeś dużo, więc odpiszę krótko.

Ile to razy słyszałem, że narzekanie na korony, to oznaka słabości. Macie za swoje. Zresztą, nikt poważny nie będzie marudził na korony. Wszystkie topowe plemiona używają ich w nadmiarze, więc żale akurat w stosunku do nas są hipokryzją. Po prostu, dzięki Yesuu, Inf wykręciło pewien koronowy rekord. Grać i tak trzeba umieć - z koronami czy bez.

PS. Stawianie naszych sojuszników (które by to nie były plemiona) w roli wasali jest raczej zabawne. Koalicjanci wiedzą, że trzymamy z nimi sztamę i ich nie oszukamy. Wewnętrzne ustalenia koalicji również dają jasność w tej sprawie. Jest to porozumienie partnerów. Prosta piłka.

PS2. Z tym tzw. "szacunkiem na serwerze", to też coś czuję, kolego, że mówisz z pozycji naszego przeciwnika. Daj sobie spokój, bo gdyby wrogowie mówili o nas dobrze, byłoby średnio.
 

DeletedUser2704

Guest
Hahahaha, do kiedy będziecie trzymać sztame ? :D
Już każdy wie jakie jest INF ;)
Nie honorowe !
 

DeletedUser2040

Guest
Hahahaha, do kiedy będziecie trzymać sztame ? :D
Już każdy wie jakie jest INF ;)
Nie honorowe !
Wątpie by INF dało "dupy" przeciwko sojusznikom, chyba mają świadomość, że nie ma tam zbieraniny ludzi tak jak w całej ANTY-koalicji, nie oszukujmy się.
Odnośnie tego "niehonorowe INF", uważam, że każdy kto dał jakikolwiek PON powinien się liczyć z tym że druga osoba będzie miała wyrąbane. Legenda głosi że ktoś dotrzymał czasu wypowiedzenie paktu i nie zaatakował w tym czasie :)
Pakt to tylko pic na wode, rzadko się zmienia w sojusz bądź współprace, lecz są i takie przypadki.
 

DeletedUser1819

Guest
Widze,ze pewna osoba nie potrafi się pogodzić porażką na s20:)
 

DeletedUser1491

Guest
Ehhh.
Narzekałem że na Juwalu trafiłem na nieodpowiednie dowództwo czytając niekończące się kłótnie krystiankiki, edgara i Moriissa wysyłane w wiadomościach grupowych.

Ale to co dzieje się w wątku "Wojna na planecie KURWIX!" przeszło moje najszczersze oczekiwania :)
 

maciek17l

Łucznik
Ehhh.
Narzekałem że na Juwalu trafiłem na nieodpowiednie dowództwo czytając niekończące się kłótnie krystiankiki, edgara i Moriissa wysyłane w wiadomościach grupowych.

Ale to co dzieje się w wątku "Wojna na planecie KURWIX!" przeszło moje najszczersze oczekiwania :)
A możesz jaśniej bo nie wszyscy są wtajemniczeni :)
 

DeletedUser1491

Guest
No wszystko wskazuje na to że będzie fuzja Wenedów do ich Akademii :D
 

DeletedUser1491

Guest
Hmmm, między 21:40 a 22:40 kilkanaście osób albo odeszło albo wywalono....
 

DeletedUser2602

Guest
Czuję się trochę wywołany do tablicy:)

Drodzy Państwo, każdy gra jak potrafi lub chce lub go stać - takie są zasady tej gry - tego nie zmienimy.
Z czasem każdy szanujący się gracz wie, że korony nie mają za dużego wpływu na grę.

Tak potwierdzam, Vandale sobie radzą i szanują koalicję.
Chętnie z każdym podejmiemy rękawice, niestety wrogowie się wykruszają, nawet zaczyna to być zbyt proste.

Założyliście błędnie że korony w ilości masowej rozwalają rozgrywkę - szkoda bo być może, mogło być ciekawie.
Proponuje spiąć do kupy tą anty koalicję i ruszyć do walki z Nami bo robi się coraz bardziej nudno...
Pamiętajcie, że Koalicja gra z zasadami nie to co "Can - ta amatorka" i każdy pon co do godziny honoruje.
Oczywiście znajdą się jednoosobowe wyjątki pewnie, ale w myśl zasady wyjątek potwierdza regułę.

Polecam więcej dystansu do gry i powrotu do świata realnego,

Z Poważaniem
Trenerek.
 

DeletedUser2704

Guest
Czuję się trochę wywołany do tablicy:)

Drodzy Państwo, każdy gra jak potrafi lub chce lub go stać - takie są zasady tej gry - tego nie zmienimy.
Z czasem każdy szanujący się gracz wie, że korony nie mają za dużego wpływu na grę.

Tak potwierdzam, Vandale sobie radzą i szanują koalicję.
Chętnie z każdym podejmiemy rękawice, niestety wrogowie się wykruszają, nawet zaczyna to być zbyt proste.

Założyliście błędnie że korony w ilości masowej rozwalają rozgrywkę - szkoda bo być może, mogło być ciekawie.
Proponuje spiąć do kupy tą anty koalicję i ruszyć do walki z Nami bo robi się coraz bardziej nudno...
Pamiętajcie, że Koalicja gra z zasadami nie to co "Can - ta amatorka" i każdy pon co do godziny honoruje.
Oczywiście znajdą się jednoosobowe wyjątki pewnie, ale w myśl zasady wyjątek potwierdza regułę.

Polecam więcej dystansu do gry i powrotu do świata realnego,

Z Poważaniem
Trenerek.

A czy Wandale mają wojnę z INF lub ANO ? ;)
 
Do góry