Dyskusja dotycząca rozgrywki na Tatai Var

DeletedUser2293

Guest
szczerze? nie dziwie się ze OMT reset zrobili centrum i tak by nie utrzymali a my mieliśmy mocny start każdy z nas zaraz po zejściu ochronki rzucił się na nich więc nie mieli możliwości nawet wsparcie sobie przesłać.
Mam nadzieję ze się jeszcze wybiją i będziemy mogli kontynuować wojenkę, bo nudno się zrobiło.
 

DeletedUser2658

Guest
Każdego wroga INF czeka to samo ,tylko mam nadzieje,ze wróg wytrzyma więcej niż jeden dzień i będzie walczył do końca i nie zresetuje się jak zrobiło to OMT


haha To jest to INF co...hmmm odpuscili walke na San Servando bo TiGi byly za mocne?
Przeciez, np ten Jacek zostal rozwalony w jeden dzien przez TiG a Yesuu ruszyl na inny server bo po prostu wie o tym, ze tam nie mial szans nic ugrac.

Kasa jest kasa ale prawda taka, ze na sam koniec i tak skill wygrywa :) INF to niestety nie jest mocne plemie, moze swoim poziomem skusza jakichs graczy do dolaczenia i wygraja :)

Ja zycze powodzenia w grze, ale dziwni mnie taki komentarz skoro zalozycielami INF sa osoby ktore odpuscily sobie gre na poprzednim serverze bo przegrywali wojne (na poczatku wojny)
hehe.

Pewnie juz by nie grali gdyby nie kolejna fuzja.

Co do wydawania kasy to Yesuu wyboostowal swoje poprzednie plemie rowniez, wiec dobrze sie mu powodzi :) oby kazdy tak samo mogl sobie grac w plemiona jak on to zycie polaka bedzie lepsze ;)
 

DeletedUser1819

Guest
@azkero
To jest dyskusja na temat s20 a nie s19:)
Jeśli chodzi o s19 to grałem w TIG ale nie gram tam bo nie potrafiłem dogadać się z perspektywem ,ponieważ przyjął gracza ,który był moją farmą,a,ze per go nie wyrzucił postanowiłem zakonczyć grę na tym serwerze.
 

DeletedUser2337

Guest
Słyszałem o jeszcze co najmniej 1 osobie, która zakończyła tam gre z tego powodu. Sam grałem z NSK, potem N&A i uważam s19 za najgorszy serwer na jakim grałem :p
 

DeletedUser1819

Guest
największym syfem jest s18 gdzie dyplomacja zmieniała/zmienia się jak kalejdoskopie.
 

DeletedUser2666

Guest
Azkero widzę ze masz info z pierwszej ręki, ja uciekłem Haha, widzisz na tyle mam czasu ze mogę grać na 2 serwery.
Moze jeszcze wioski ktoś mi przejmuje albo oddaje tig i przegrałem s19
 

DeletedUser2558

Guest
Gratulacje dla plemienia INF,atakują nawet plemię z którym maja PON.Nie stać ich na wcześniejsze zerwanie go,tylko atakują znienacka.Brawo za dyplomacje.
 

DeletedUser2658

Guest
@azkero
To jest dyskusja na temat s20 a nie s19:)
Jeśli chodzi o s19 to grałem w TIG ale nie gram tam bo nie potrafiłem dogadać się z perspektywem ,ponieważ przyjął gracza ,który był moją farmą,a,ze per go nie wyrzucił postanowiłem zakonczyć grę na tym serwerze.

Ja wiem ze to jest swiat 20, w czym problem aby napisac co sie stalo wczesniej i dlaczego niektore osoby graja na sw20? Przeciez to teoretycznie historia ich zaczecia gry na tym swiecie. Nie lubie komentarzy w stylu ze, kazdego czeka to i tamto. W tej grze nie decyduje skill tylko smieszne pieniadze, niektorzy graja tutaj dla zabawy a nie po to aby za wszelka cene wygrac, a jak jeden swiat nie idzie to boom, next i moze sie uda.

Azkero widzę ze masz info z pierwszej ręki, ja uciekłem Haha, widzisz na tyle mam czasu ze mogę grać na 2 serwery.
Moze jeszcze wioski ktoś mi przejmuje albo oddaje tig i przegrałem s19

Drogi przyjacielu kochany, nigdzie nie napisalem ze skonczyles gre i przegrales, napisalem ze ZOBACZYLES ze tam nic nie ugrasz i powedrowales na nowy swiat, jesli tego nie zrobiles to przepraszam i wybacz, ale niestety tak to wyglada dla mnie(osoby ogladajacej z boku) i pewnie dla osob ktore zobaczyly twoj start na nowym swiecie kiedy zaczelo sie robic cieplo na swiecie ktorym grales.

Byl taki gracz dawniej na starych plemionach, nazywal sie Farmie Zwiadem, bardzo dobry i mocny gracz, nawet mialem okazje z nim rozmawiac. Jeden problem byl taki ze to byl kretacz i cwaniak bo pewnie dorastal chlopak i myslal ze jest najmadrzjeszy :). Jak mial pierwsze starcia z lepszymi graczami to mozna bylo zobaczyc go na nowym swiecie, i po kilku dniach zobaczyc jego post na forum ze konczy tu grac bo nie ma czasu na dwa swiaty i takie tam :). Uwielbialem czytac jego posty.


Pozdrawiam i nie mialem zamiaru nikogo obrazic wyrazajac swoja opinie :). Milej gry panowie i powodzenia w grze Yesuu ;)
 

DeletedUser2666

Guest
Ale mnie nie znasz, piszesz o jakimś koledze i próbujesz na sile wpychać swoją racje innym, jak tak bardzo Cie interesuje czemu zacząłem na nowym świecie już ci tłumacze bo s19 był moim pierwszym światem z którego nie zrezygnowałem lecz popełniłem sporo błędów a na s20 już coś wiem uczę sie i nie popelniam błędów. I szczerze niewiem co Cie tak to interesuje chcesz sie wykazać mądrością i inteligencja oceniając graczy i plemię których nie znasz.

Na twój temat powiem tyle, krowa co ryczy tyle mało mleka daje.
 

DeletedUser1265

Guest
Gratulacje dla plemienia INF,atakują nawet plemię z którym maja PON.Nie stać ich na wcześniejsze zerwanie go,tylko atakują znienacka.Brawo za dyplomacje.

To akurat zahacza już o moje kompetencje.

Jeżeli chodzi o ekipę moni, to sprawa jest bardziej złożona. Mamy dowody na to i tamto, a samo przyjęcie naszej nazwy bez naszej wiedzy też zrobiło na nas średnie wrażenie.

Jest, naturalnie, jakaś drobna, lokalna sprawa o jakiś atak z jednym plemieniem pon-owym, ale jest wyjaśniana. Są zarzuty, że skanowali naszego gościa i odpowiedział atakiem. Sprawa w załatwianiu.

Konkretów żadnych nie podamy, ale ogólnie tak to wygląda.

........

Do azkero:
Jakby nie patrzeć, to nagadałeś samych komunałów - bez oparcia w faktach. Ludzie potrafią grać i na kilku światach, więc sam fakt, że ktoś jest na dwóch, to żaden argument. Do tego, w pierwszym poście nawrzucałeś sporo obelg i takie tam "o sorry, pomyliłem się" nie robi na nikim dobrego wrażenia.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser1819

Guest
@azkero
Swoimi postami strzelasz sobie w stopę,Jeśli uważasz,ze"w tej grze nie decyduje skill tylko śmieszne pieniądze " to mało widziałeś co na innych serwerach się działo nie muszę daleko szukać przykładów s13 gdzie plemie czarni rycerze wydali sporą kasę na starcie aby podwyższać sobie poziomy plemienia,a skończyli jako pierwsze plemię ,które zostało wyeliminowane. To samo można napisać o paru innych serwerach.Jeśli bedziesz podchodzić do tej gry tak jak podchodzisz to sukcesów nie będzie:)
 

DeletedUser2658

Guest
Ale mnie nie znasz, piszesz o jakimś koledze i próbujesz na sile wpychać swoją racje innym, jak tak bardzo Cie interesuje czemu zacząłem na nowym świecie już ci tłumacze bo s19 był moim pierwszym światem z którego nie zrezygnowałem lecz popełniłem sporo błędów a na s20 już coś wiem uczę sie i nie popelniam błędów. I szczerze niewiem co Cie tak to interesuje chcesz sie wykazać mądrością i inteligencja oceniając graczy i plemię których nie znasz.

Na twój temat powiem tyle, krowa co ryczy tyle mało mleka daje.

Przeciez ja doskonale widzialem twoje plemie na San Servando :) Takze doskonale wiem jakim graczem jestes... zrezygnowanie z prowadzenia plemienia etc itp, nie mam zamiaru z toba dyskutowac bo doskonale wiesz jaka jest prawda, a te dwie osoby co Cie bronia to pozdrawiam :) rozumiem ze pewnie tez graja teraz w plemieniu ... dla bonusow.


........

Do azkero:
Jakby nie patrzeć, to nagadałeś samych komunałów - bez oparcia w faktach. Ludzie potrafią grać i na kilku światach, więc sam fakt, że ktoś jest na dwóch, to żaden argument. Do tego, w pierwszym poście nawrzucałeś sporo obelg i takie tam "o sorry, pomyliłem się" nie robi na nikim dobrego wrażenia.

Hehe, nigdzie nikogo nie obrazam a jesli tak to mi to pokaz gdzie - ale wiesz co? Nie fatyguj sie bo nikogo nie obrazilem. To co napisalem w pierwszym poscie to akurat prawda :) INF to "smieszne" plemie ktore rowniez gra na innym swiecie pod inna nazwa, tylko roznica jest taka, ze niektorzy juz sie pogodzili z pewna sytuacja na swiecie i graja na nowym.
Czego tutaj nie rozumiec? Co mam poprzec faktami...hm... ze jeden gracz zostal zjechany i teraz gra na nowym swiecie :) ? Sprawdz sobie to samo, ja wiem co pisze. Co jeszcze zle napisalem, ze Yesuu poszedl na nowy swiat i wyboostowal plemie aby miec lepszy start bo na starym juz wie jaki los go czeka? Zobaczysz za jakis czas :) Co mam popierac faktami... czy ja powiedzialem cos co mija sie z prawda? Jesli tak to chyba ty musisz mi to udowodnic skoro masz inne zdanie. Ja doskonale wiem jak swiat wyglada na San Servando i wiem jaka wladza jest jego wlasnego plemienia bo w nim bylem dla bonusow.... gracze bez zadnego skilla w pozniejszej fazie gry, a farmic to kazdy umie co ma czas na gre...

@azkero
Swoimi postami strzelasz sobie w stopę,Jeśli uważasz,ze"w tej grze nie decyduje skill tylko śmieszne pieniądze " to mało widziałeś co na innych serwerach się działo nie muszę daleko szukać przykładów s13 gdzie plemie czarni rycerze wydali sporą kasę na starcie aby podwyższać sobie poziomy plemienia,a skończyli jako pierwsze plemię ,które zostało wyeliminowane. To samo można napisać o paru innych serwerach.Jeśli bedziesz podchodzić do tej gry tak jak podchodzisz to sukcesów nie będzie:)

Strzelam w co prosze? W tej grze skill nie decyduje na poczatku gry, zapomnialem to dopisac, niestety jak ktos sie wybije na samym poczatku gry za pieniadze to oczywiscie ze wygra na poczatku, skoro mozna sobie wojsko kupowac i surke zdobywac bez limitu, wiec powiedz mi jak F2P vs P2P w takiej sytuacji na poczatku swiata bedzie wygladac? Oczywiscie pieniadze wygraja, chcesz mi powiedziec ze bedzie inaczej? Nie rozsmieszaj mnie :)
A juz nie wspomne o poswieceniu czasu na gre ;)

Bez odbioru panowie, skupcie sie na grze i odwiedze was tutaj za jakis czas aby wam napisac kiedy gracze z sw19 skonczyli gre aby skupic sie na sw20 z powodu takiego ze tam niestety za braklo skilla na pozniejszy etap rozgrywki bo trzeba bylo dolaczyc cos co sie nazywa strategia w tej grze ;)

hehe.
Bez odbioru.
 

DeletedUser2704

Guest
Mówisz Yesuu że kozak jesteś ??? http://screenshot.sh/m8S7q0XPU4GKK Powiedzmy sobie szczerze bez hajsu nie osiągniesz niczego. Pozdrawiam.

A tak w sumie nie tłumacz się tym, że są inaczej literki bo i tak dam sobie rękę uciąć że to twoje konto więc...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser2613

Guest
w grze nie jest problemem to,że ktoś ma kasę i ją wydaję.Dla mnie największym problemem są te różne "programy" wspierające które w dwójce naprawdę wiele dają i zniechęcają uczciwych graczy do grania.Wielu już i tak wróciło do jedynki.
 

DeletedUser1819

Guest
@azkero
Jesteś źle nastawiony do naszego elitarnego plemienia:)
Podejrzewam,ze grałeś na s20 OMT dostałeś baty i teraz swoje żale wylewasz na forum:)
 

DeletedUser2705

Guest
Tak sobie przejrzałem forum z kilku światów i muszę powiedzieć, że 90% osób piszących tu na forum cierpi na skrajną megalomanię :D W TW2 gram od kilku miesięcy na jednym tylko świecie, więc nie znam tych waszych wszystkich smutnych historii z poprzednich światów, ale muszę spytać... nie nudzi Was pisanie ciągle tego samego na każdym nowo otwartym świecie? Bo mimo że nie grałem na innych światach, po przeczytaniu na forum jak kilkakrotnie piszecie to samo na różnych światach jacy to jesteście zarąbiści, a wasi przeciwnicy beznadziejni myślę że poznałem całkiem dobrze ogólny przebieg wydarzeń na kilku światach :D A najśmieszniejsze jest to że nawet nie wchodziłem w działy tych światów, tylko do tych obecnie aktywnych...
Tak więc moja mała uwaga, może nawet prośba... Przestańcie żyć przeszłością i pisać o tym jacy byliście fajni na poprzednich światach i skupcie się na pisaniu o świecie w którym obecnie gracie bo nikogo poza wami samymi nie interesują wasze dawne osiągnięcia...
 

DeletedUser1265

Guest
1. Hm... Można powiedzieć - głos rozsądku -> Kellanved. Rzeczywiście, trzeba się skupić na s20 i tutaj przeanalizować fakty żeby ocenić.

2. Azkero gra chyba w WND - jeśli się nie mylę -> asker2010 ?? To tylko strzał :)

3. Z pewnych nowości, to na pewno poważnie podchodzimy do wejścia Pijoqa et consortes na serwer.

4. Co do uwag azkero, to mogę powiedzieć tylko tyle, że rzeczywiście warto poczekać trochę czasu żeby sprawdzić jak nam idzie. Myślę, że jest w plemieniu trochę ludzi, którzy pomogą zachować nam świeżość w dłuższej perspektywie. Czas pokaże :)
 

DeletedUser2666

Guest
No niestety mateo to nie moje konto, nawet wysłanica moze to potwierdzić, azkero po moim plemieniu z s19 wiesz jak gram Haha to ci powiem szczerze ze nic nie wiesz, jest to śmieszne jak piszesz ze wiesz jak gram nie znając mnie, tak samo mogę na pisać ze na niczym sie nie znasz bo tak piszesz a wnioskuje to po rozmowie a nie czy Cie znam czy nie, wydaje mi sie ze masz 15 lat i masz ból dupy, bo naprawdę niewiem po co omnie piszesz jakieś pierdoly. Ja mogę na następnym servie wbić 53 lvl plemienia i tez znowu będziesz spamować o wszystkich graczach.
 

DeletedUser2704

Guest
Nie podpuszczam Cię Yesuu, ale chciałbym zobaczyć ten 53lv ;)
P.S- niestety nie mam 15lat :/ Ale skoro sądzisz że to nie twoje konto to oki doki ;)
 
Do góry