Gorzkie żale

Wyslannica

Community Manager
Członek obsługi gry
Temat stworzony specjalnie dla hejterów. Tutaj możecie pisać jaki gracz jest zły i powoduje, że łezki napływają do Waszych słodkich oczek. Możecie także napisać jakie plemię zrobiło Wam największą krzywdę!

Myślisz, że ten temat jest stworzony właśnie dla Ciebie? Zapraszamy! Napisz kto ostatnio zalazł Ci za skórę.

Klika zasad:

  • Proszę stosować się do wszystkich zasad forum.
  • NIE UŻYWAMY WULGARYZMÓW!
  • Zamieszczamy tylko posty dotyczące graczy i plemion.
 

DeletedUser594

Guest
To w takim razie po co są tematy o nazwie ''dyskusje'' o danych światach ? Po to aby świeciły pustakami tak jak ''Wielkie i małe wojny''.
 

Wyslannica

Community Manager
Członek obsługi gry
To w takim razie po co są tematy o nazwie ''dyskusje'' o danych światach ? Po to aby świeciły pustakami tak jak ''Wielkie i małe wojny''.

Nie jest to temat związany typowo ze światami gry. Raczej na zasadzie "bo Zdzisiek jest zły i nie chce mi pomagać", a plemię "zygfrydy" to lamy bo na każdym świecie jest ostatnie!
 

DeletedUser594

Guest
  • Zamieszczamy tylko posty dotyczące graczy i plemion.
CM też jest graczem ,co nie ? Czyli jak komuś się nie podobają twoje porządki to można Cię kulturalnie ,bez wulgaryzmów pocisnąć ;) ?
Nie jest to temat związany typowo ze światami gry. Raczej na zasadzie "bo Zdzisiek jest zły i nie chce mi pomagać", a plemię "zygfrydy" to lamy bo na każdym świecie jest ostatnie!
Pfff ,bo Ty nie w temacie. Ale zamiast czytać ,''zastanowić się '' czy na pewno trzeba usuwać coś ,to Ty oszczędzasz sobie tego wysiłku. ''Pytania o usunięcia'' ? Wysłannica 3 kliknięcia i nie trzeba się męczyć XD
Tak czasem myślę ,że byłabyś w 7 niebie gdyby nikt się na forum nie wypowiadał. Najlepiej abyśmy sobie wszyscy poszli gdzie indziej pisać XD
 

DeletedUser3020

Guest
Nie jest to temat związany typowo ze światami gry. Raczej na zasadzie "bo Zdzisiek jest zły i nie chce mi pomagać", a plemię "zygfrydy" to lamy bo na każdym świecie jest ostatnie!
hahaha chociaż często mam inne zdanie, to potwierdzam ;) Nie płacz kiedy odjade....
 

Wyslannica

Community Manager
Członek obsługi gry
CM też jest graczem ,co nie ? Czyli jak komuś się nie podobają twoje porządki to można Cię kulturalnie ,bez wulgaryzmów pocisnąć ;) ?

Nie gram na polskich światach co za tym idzie graczem nie jestem. Natomiast możesz próbować.
Jeśli mi się spodoba to może nawet zostawię post ;)
 

DeletedUser

Guest
dzieki wyslannico czyli tu sobie mozemy pisac i nie bedziesz nas karac :))


no to zaczynamy jacek jestes?:))
 

DeletedUser1378

Guest
Śmieszne podejście :) Jak wszyscy dyskutowali w temacie świata do tego przeznaczonego to było źle i trzeba było założyć nowy? :) O ironio skoro można dyskutować jedynie o "graczach i plemionach" to znaczy że jak napiszę że @Wyslannica wprowadza cenzurę do tematów dyskusyjnych do tego stworzonych to złamię regulamin ? :D Toć ten temat to kpina :D i taki sam wybryk jak Bombera akcja na pl26 brawo :)
 

DeletedUser2739

Guest
Startujemy :D
aaaaaaaaaaaaaaaoooooaaaaaaaaaajhhhhhhhhhh ktoo zrobił krzywdę lia ????????? :D
 
Do góry