Gorzkie żale

****wygnany****

Nowicjusz
Nie umiem wytłumaczyć, nie ma sytuacji związanej z transferem zasobów. Tego dnia oszalałem. Przyjrzałem się profilowi każdego gracza na świecie. Możesz to zobaczyć w Przesyłce Specjalnej. Możesz zgadnąć, kto wysłał ile zasobów z Przesyłki Specjalnej. Ci wokół niego, ci z jego klanu, wszyscy. Nikt nie jest w stanie przenieść tylu zasobów. Jeśli nie zhakował gry, dostał je wszystkie od Gwendoline.


ja nie wiem o czym ty dokładnie mówisz. Świat J na którym grają Smerfy nie jest już nowy. Ludzie tam mają na spokojnie rynki na 30. W takiej sytuacji możliwe jest zapełnienie magazynu czyli 600k drewna 400k kliny 500k żelaza dosłownie z 7-8 innych wiosek w których masz rynek. Czekasz 1-2h na to albo skipujesz za 200 koron i możesz robić toporki ;d Gwendoliny nie ma absolutnie nic do przenoszenia surowców. Zależy to od poziomu rynku.
 

SuntzuX

Nowicjusz
ja nie wiem o czym ty dokładnie mówisz. Świat J na którym grają Smerfy nie jest już nowy. Ludzie tam mają na spokojnie rynki na 30. W takiej sytuacji możliwe jest zapełnienie magazynu czyli 600k drewna 400k kliny 500k żelaza dosłownie z 7-8 innych wiosek w których masz rynek. Czekasz 1-2h na to albo skipujesz za 200 koron i możesz robić toporki ;d Gwendoliny nie ma absolutnie nic do przenoszenia surowców. Zależy to od poziomu rynku.
Czy wiesz coś o punkcie „Dostawa Specjalna”? Jeśli nie wiesz, co to jest, proszę.
 

SuntzuX

Nowicjusz
ja nie wiem o czym ty dokładnie mówisz. Świat J na którym grają Smerfy nie jest już nowy. Ludzie tam mają na spokojnie rynki na 30. W takiej sytuacji możliwe jest zapełnienie magazynu czyli 600k drewna 400k kliny 500k żelaza dosłownie z 7-8 innych wiosek w których masz rynek. Czekasz 1-2h na to albo skipujesz za 200 koron i możesz robić toporki ;d Gwendoliny nie ma absolutnie nic do przenoszenia surowców. Zależy to od poziomu rynku.
Robimy to, o czym mówisz od lat, a Dostawa Specjalna graczy, którzy to robią, czyli transfer zasobów, jest na tym poziomie, maksymalnie 5. I mówię, że przestudiowałem wszystkich na świecie . Gracze z włączoną Dostawą Specjalną to 5-6 osób, a większość z nich miała maksymalny wynik Dostawy Specjalnej na poziomie 2. Proszę nie zadzierać z moim umysłem...
 

****wygnany****

Nowicjusz
Robimy to, o czym mówisz od lat, a Dostawa Specjalna graczy, którzy to robią, czyli transfer zasobów, jest na tym poziomie, maksymalnie 5. I mówię, że przestudiowałem wszystkich na świecie . Gracze z włączoną Dostawą Specjalną to 5-6 osób, a większość z nich miała maksymalny wynik Dostawy Specjalnej na poziomie 2. Proszę nie zadzierać z moim umysłem...


Czego nadal nie rozumiesz, jak sobie przesyłasz sam surowce to nie jest to zapisywane w żadnych osiągnięciu.
 

SuntzuX

Nowicjusz
Robiąc to, co powiedziałem, liczba aktywnych wiosek wynosiła około 10. Policzmy. Załóżmy, że w 10 wioskach jest maksymalny zasób: 600k * 10 = 6 mln zasobów? Czy możesz mi wyjaśnić? Skąd wziął minimum 10 milionów zasobów? Nawet nie uwzględniłem jeszcze zasobów dla taranów, budynków i Noble.
 

****wygnany****

Nowicjusz
Robiąc to, co powiedziałem, liczba aktywnych wiosek wynosiła około 10. Policzmy. Załóżmy, że w 10 wioskach jest maksymalny zasób: 600k * 10 = 6 mln zasobów? Czy możesz mi wyjaśnić? Skąd wziął minimum 10 milionów zasobów? Nawet nie uwzględniłem jeszcze zasobów dla taranów, budynków i Noble.


nie rozumiem

magazyn na 30 + bonus mieści po 600k każdego surowca czyli przy 10 wioskach może mieć nawet 18mln surowców (po 6mln każdego) do zrobienia 4 full offów potrzeba ( 4,5mln surowca). Więc nadal na spokojnei może sobie zrobić takie offy nawet jesli ma mniej niż 1/3 ładowności wioski czyli po 200k każdej surki w każdej wiosce.
 

SuntzuX

Nowicjusz
Zresztą już wyjechaliśmy z Polski, powodzenia. Prawdopodobnie też jesteś modem, który próbuje bronić czegoś na forum jak gracz. Twoja praca jest trudna, rozumiem cię. Pożegnanie...
 

****wygnany****

Nowicjusz
Zresztą już wyjechaliśmy z Polski, powodzenia. Prawdopodobnie też jesteś modem, który próbuje bronić czegoś na forum jak gracz. Twoja praca jest trudna, rozumiem cię. Pożegnanie...

Brak argumentów = Pożegnanie ;d

No nie mogę po prostu słuchać totalnych głupot. Akurat prawdopodobnie dostałem, więcej banów niż 99% graczy ale zwyczajnie nie lubie jak ktoś pisze totalne głupoty. Zwłaszcza o Mańku który faktycznie pakuje dużo koron ale umie je chociaż fajnie wykrozystać. Doskonałym przykładem był serwer rosyjski gdzie w 4 osoby bił się z całym światem i tam też offa budował w 15min, rozbijał i za 1h puszczał kolejnego ;d. I pisanie że ktoś wydaje tyle co na samochód to też bardzo duża przesada i nadużycie. Owszem można tutaj wydać kilka tysięcy ale nie są to na pewno tak duże kwoty jak w przypadku innych gierek.
 

Sierdza

Lekki kawalerzysta
Gorzkie żale, przybywajcie, Serca nasze przenikajcie, Serca nasze przenikajcie, Rozpłyńcie się, me źrenice, Toczcie smutnych łez krynice.
Słońce, gwiazdy omdlewają, Żałobą się pokrywają, Płaczą rzewnie Aniołowie, A któż żałość ich wypowie, A któż żałość ich wypowie?
Opoki się twarde krają, Z grobów umarli powstają, Cóż jest, pytam, co się dzieje? Wszystko stworzenie truchleje!
Na ból Męki Chrystusowej, Żal przejmuje bez wymowy, Uderz, Jezu, bez odwłoki, W twarde serc naszych opoki!
Jezu mój, we krwi ran Swoich, Obmyj duszę z grzechów moich! Upał serca swego chłodzę, Gdy w przepaść Męki Twej wchodzę.
 
Do góry