Gorzkie żale

DeletedUser594

Guest

Załączniki

  • graaa.jpg
    graaa.jpg
    63 KB · Wyświetlenia: 199

DeletedUser1819

Guest
Widzę,ze Bomberek niszczy od środka LIA.
Dobrze,ze nie gram na s26 bo tam to jest jedna wielka patologia:(:(
 

DeletedUser1722

Guest
Jeśli już to Trolu :) Jestem tym trolem, który zjechał Cie na s19. Tam nie grałeś uczciwie cwaniaczku :)
"Pomagam mojej siostrze"... Dawno nie słyszałem tak durnego tłumaczenia na zdradę.

Chociaż w sumie lwiątkiem też możesz mnie nazywać. To plemię z charakterem :)
Aby pokonać Lwa ludzie, którym tak kibicujesz muszą wydawać masę kasy i włamać się na konta :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser1819

Guest
Jeśli już to Trolu :) Jestem tym trolem, który zjechał Cie na s19. Tam nie grałeś uczciwie cwaniaczku :)
"Pomagam mojej siostrze"... Dawno nie słyszałem tak durnego tłumaczenia na zdradę.
Chłopie co mnie interesują trole,którzy są bratnim plemieniem Lionsów.Ty mnie przyjąłeś?? haha dobry zart oddałem wioski Mankowi,któremu pomogłem wejść na nową prowincje wszystko było zorganizowane.Nie miałem zamiaru grac na tym serwerze dla tego oddałem wioski dobremu koledze.
Mam ci przypomieć jak zachował się względem ciebie Daniel? Jak założyłeś na nowym serwerze nazwe LIA po czym zostałeś usunięty z listy graczy TIG. Naprawde godne zachowanie nieprawdaż??

Najbardziej mnie śmieszy jak ktoś pisze o zdradzie.To jest gra a zdrady pokazywali na polsacie:p:p
 

DeletedUser1722

Guest
Jak nie znasz sytuacji to się nie wypowiadaj dziecko drogie. Z Tig wyszedłem sam i nie miało to nic wspólnego z zablokowaniem przeze mnie nazwy LiA

Oddałeś wioski Mańkowi bo wyszła na jaw Twoja dwulicowość i zaczęło CI się palić pod dupskiem. Nawet przegrywać z honorem nie potrafiłeś.
Poza tym oczywiście wszyscy wiemy, że Ty nigdy nie przegrywasz. Jesteś takim mocnym graczem, że nie chcesz aby nam się robiło przykro i poddawałeś wioski niemal na każdym świecie ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser1722

Guest
Hahah :D Oczywiście, wiesz najlepiej :D Wiesz więcej niż sami zainteresowani. No ale niech Ci będzie :D
 

DeletedUser1819

Guest
Oddałeś wioski Mańkowi bo wyszła na jaw Twoja dwulicowość i zaczęło CI się palić pod dupskiem. Nawet przegrywać z honorem nie potrafiłeś.
Poza tym oczywiście wszyscy wiemy, że Ty nigdy nie przegrywasz. Jesteś takim mocnym graczem, że nie chcesz aby nam się robiło przykro i poddawałeś wioski niemal na każdym świecie ;)
Widzisz czyli potwierdzasz to co napisałem wyżej a chciałeś mi tu cyganić.Ja wam te kłamstwa wybije z głowy LIA:)
 

DeletedUser1378

Guest
Jak nie znasz sytuacji to się nie wypowiadaj dziecko drogie. Z Tig wyszedłem sam i nie miało to nic wspólnego z zablokowaniem przeze mnie nazwy LiA
Sam pisałem z Phenixem na temat tego zablokowania nazwy plemienia :) Poprosiłem go wówczas o zablokowanie możliwości wchodzenia do plemienia randomów oraz by wywalił tych co dołączyli :) I tą prośbę spełnił nikt nie karał go za to że zablokował nazwy :) ale Ty widzę Manchester wiesz najlepiej :)
 

DeletedUser1722

Guest
Poprawka. Oddałeś resztki :)

Nic dziwnego, że SnE wygrało świat mając w szeregach Pana Manchester. Toż to on ma zdolności jasnowidzenia :D

@Wyslannica dziękuję za scalenie moich postów :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser1819

Guest
Sam pisałem z Phenixem na temat tego zablokowania nazwy plemienia :) Poprosiłem go wówczas o zablokowanie możliwości wchodzenia do plemienia randomów oraz by wywalił tych co dołączyli :) I tą prośbę spełnił nikt nie karał go za to że zablokował nazwy :) ale Ty widzę Manchester wiesz najlepiej :)
Daniel w końcu zabrałeś głos:):)
Wiadomo,ze się nie przyznacie tu na forum o zaistniałem sytuacji i będziesz wybielał phenixa jak dobrego swojego syna.
 

DeletedUser1722

Guest
Nie wiesz w jakim celu miałby kłamać na temat szarego szeregowego ?
Weź użyj myślenia człowieku :D
 
Do góry