Gorzkie żale

Wyslannica

Community Manager
Członek obsługi gry
Sugeruję serwer beta ze względu na możliwość wyboru języka. To zdecydowanie wszystkim ułatwi zabawę.
 

DeletedUser

Guest
inno nic nie zrobi o ile my nie bedziemy chcieli to od nas zalezy wszystko taki serwer o jakim ja mowie dla inno do zyla kasiory ale "my" nie ma zaduze podzialy sa miedzy naszymi graczami ,macie moj pomysl moze ktorys z was podejmie sie wprowadzenia go , to juz moj ostatni post pozdrawiam przeciwnikow i kolegow , macie fajny pomysl zeby cos wkoncu zrobic razem pomimo podzialow, roznic zdan ,klotni ,...szacun dla was wszystkich
 

DeletedUser20

Guest
Inno nic nie zrobi, bo mają gdzieś TW2. A nie, że podziały czy inne pierdoły.
Wystarczy spojrzeć na Punkty Zwycięstwa. Wszyscy je krytykują, a nowe światy z nimi i tak się pojawiają.

EDIT// To jeszcze tylko dodam, żeby nikt mi posta nie usunął pod pretekstem, że to spam...
Gdyby administracja TW2 poważnie traktowała graczy i gdybyśmy mieli poczucie, że mamy na cokolwiek wpływ i nasze pomysły mają szansę zostać zrealizowane - otrzymalibyście mnóstwo konstruktywnej krytyki i propozycji na ulepszenie oraz urozmaicenie gry. Teraz już nikt się nie udziela na forum, bo wiadomo, że nic z tego nie wyniknie i po co się produkować. Jedyne co zostaje, to najeżdżanie na support i na siebie nawzajem :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser2776

Guest
Co Wy tutaj dodajecie,że mi ten temat google jako niebezpieczną strone wyświetla xd
 

DeletedUser2800

Guest
Brak wolności słowa! Google walczy o naszą demokrację i blokuje strony, które nam ją odbierają!
 

****wygnany****

Nowicjusz
Dam Ci pewną wskazówkę które odpowie na dwa twoje zarzuty:


a teraz jestem ciekaw co na to wyslannica powie :)

Offy tworzone z kapelusza?
1. Stawiasz magazyn w wiosce na lvl 30
2. Kupujesz za 120 koron bonus do magazynu by mieć 600k surki limitu
3. Przesyłasz do pełna magazyny
4. Wstawiasz 10k topora do kolejki i skipujesz je za 600 koron
5. Powtarzasz krok 3
6. Powtarzasz krok 4

Wynik - Masz full offa toporkowego (reszta prowiantu to medyk z ostatniego ataku) za niecałe 1400 koron czyli jakieś 100-120 zł
czyli za 320zł możesz mieć na spokojnie 4-5 full offów a przy promoce nawet 8-10 offów.

Bany
Tutaj wyraźnie napisałeś, że nikt z was nie farmi. Otóż aktualnie system widzisz i nie tylko banuje za samo farmienie ale także za korzystanie z pozostałych funckji bota. Co więcej bana możesz wyłapać nawet jak ich nie masz dodanych a jedynie bot dołączony jest jako zakładka do twojej przeglądarki.
 

Sierdza

Lekki kawalerzysta
bana możesz wyłapać nawet jak ich nie masz dodanych a jedynie bot dołączony jest jako zakładka do twojej przeglądarki.
A czy to już nie jest ingerowanie w prywatność użytkownika? Wątpie że taka wielka firma jak Inno, popełniła by taki błąd jak wgląd w prywatne rzeczy graczy. Skoro domniemanie widzą zakładkę z botem, równie dobrze widzą zakładki z ważną dla ciebie stroną czy nawet twoimi zdjęciami które też możesz mieć w zakladkach.
 

****wygnany****

Nowicjusz
A czy to już nie jest ingerowanie w prywatność użytkownika? Wątpie że taka wielka firma jak Inno, popełniła by taki błąd jak wgląd w prywatne rzeczy graczy. Skoro domniemanie widzą zakładkę z botem, równie dobrze widzą zakładki z ważną dla ciebie stroną czy nawet twoimi zdjęciami które też możesz mieć w zakladkach.


Tutaj pojawia się problem, że zakładka wysyła pewne sygnały do gry i nawiązuje z nią połączenie nawet jeśli żadna z jej funckji nie jest włączona.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Sierdza

Lekki kawalerzysta
@SuntzuX odnosząc się do twojej wypowiedzi: niektórzy poprostu lubią wydać dużo pieniędzy na gre. Mieliśmy tutaj takie przypadki że dane plemie posiadało bodajże 31 poziom w 1 dniu gry. Więc robienie offów z powietrza mnie nie dziwi
 

SuntzuX

Nowicjusz
Z pieniędzmi widziałem też 47 poziom klanu. Ale nigdy w życiu nie widziałem czegoś takiego. To jest nienormalne.
 

Sierdza

Lekki kawalerzysta
Wygnany całkiem dobrze opisał sytuację. Magazyn 30 + bonus, do tego natychmiastowe przesyłanie surowców i pomijanie rekrutacji. Jak sie tak podliczy to nie wychodzi aż tak drogo
 

SuntzuX

Nowicjusz
W ostatnich 3-4 światach, w które grałem, widziałem moderatorów grających w gry. I robią to celowo, aby druga drużyna wydała więcej pieniędzy. Gra zamieniła się w pułapkę na pieniądze.
 

Sierdza

Lekki kawalerzysta
Jednocześnie nie mówie, że nie istnieje opcja że część koron u smerfów nie jest pozyskana w normalny sposób
 

SuntzuX

Nowicjusz
Tak, wiem, przeliczyłem je wszystkie, w ostatnim świecie, w którym graliśmy, dodałem też kwestię szybkiego transferu zasobów. Próbowałem nawet dowiedzieć się, skąd pochodzą źródła. W klanie było bardzo mało osób, które otworzyły Przesyłkę Specjalną. Musi je wszystkie zdobyć od Gwendoline. A gracz musi użyć Gwendoline ponad 100 razy, jak sądzę. To dużo pieniędzy.
 

Sierdza

Lekki kawalerzysta
W ostatnich 3-4 światach, w które grałem, widziałem moderatorów grających w gry. I robią to celowo, aby druga drużyna wydała więcej pieniędzy. Gra zamieniła się w pułapkę na pieniądze.
Jeżeli grają na światach nie moderowanych przez siebie to ok, jeśli tak, tutaj mamy już do pogadania o ich ewentualnej obiektywności
 

****wygnany****

Nowicjusz
Tak, wiem, przeliczyłem je wszystkie, w ostatnim świecie, w którym graliśmy, dodałem też kwestię szybkiego transferu zasobów. Próbowałem nawet dowiedzieć się, skąd pochodzą źródła. W klanie było bardzo mało osób, które otworzyły Przesyłkę Specjalną. Musi je wszystkie zdobyć od Gwendoline. A gracz musi użyć Gwendoline ponad 100 razy, jak sądzę. To dużo pieniędzy.

Skip kosztuje bodajze 20/40 koron w jedną stronę i nie musi być wylosowany na gwendo.
 

SuntzuX

Nowicjusz
zróbmy trochę matematyki, dla jednej gwendoliny : 30-60-90-120-150-180-210-240 = 1080 koron
Wydaj 40 więcej Odświeżenia: 270 za każdy strzał. 270*9 = 2430 koron
Odśwież jeszcze 1 turę = 2430 więcej koron; 3 rundy Gwendoliny = 5940 koron.
Teraz ten gracz zbudował 30 poziomów budynków gospodarczych w barbarzyńskiej wiosce za 100 punktów w ciągu 1 godziny. Tego też nie włączam. Zbudował 4 pełne armie w 4 godziny. I odnowił także swoich szlachciców. Nie uwzględniam szlachty. 22-tysięczna armia toporów to 2600000 surowców. Pomnożenie przez 4 daje 1040000 zasobów. Powiedzmy, że rzucił 50 tys. strzał zasobów. 150k zasobów. Ile strzał potrzebuje, by wystrzelić 10,4 mln zasobów? Około 70 razy.
 

Sierdza

Lekki kawalerzysta
zróbmy trochę matematyki, dla jednej gwendoliny : 30-60-90-120-150-180-210-240 = 1080 koron
Wydaj 40 więcej Odświeżenia: 270 za każdy strzał. 270*9 = 2430 koron
Odśwież jeszcze 1 turę = 2430 więcej koron; 3 rundy Gwendoliny = 5940 koron.
Teraz ten gracz zbudował 30 poziomów budynków gospodarczych w barbarzyńskiej wiosce za 100 punktów w ciągu 1 godziny. Tego też nie włączam. Zbudował 4 pełne armie w 4 godziny. I odnowił także swoich szlachciców. Nie uwzględniam szlachty. 22-tysięczna armia toporów to 2600000 surowców. Pomnożenie przez 4 daje 1040000 zasobów. Powiedzmy, że rzucił 50 tys. strzał zasobów. 150k zasobów. Ile strzał potrzebuje, by wystrzelić 10,4 mln zasobów? Około 70 razy.
I tu sie zaczynają problemy z matematyką. Tak nikt strzelać nie będzie. Z innej wioski wysyła się aktualny max surowców do nowej wioski. 20 koron. Potem do kolejki dodaje sie tylko magazyn i pomija za korony, tutaj już dokładnych cyfr nie podam bo na koronach najzwyczajniej nie gram :D, ale gwendo nie ma tu nic do roboty, wszystko robi się pomijaniem kolejki budowy i natychmiastowym przenoszeniem surowców. Do tego pomijanie rekru którego koszt względem ilości rekrutowanych jednostek wykładniczo spada.
 

SuntzuX

Nowicjusz
Nie umiem wytłumaczyć, nie ma sytuacji związanej z transferem zasobów. Tego dnia oszalałem. Przyjrzałem się profilowi każdego gracza na świecie. Możesz to zobaczyć w Przesyłce Specjalnej. Możesz zgadnąć, kto wysłał ile zasobów z Przesyłki Specjalnej. Ci wokół niego, ci z jego klanu, wszyscy. Nikt nie jest w stanie przenieść tylu zasobów. Jeśli nie zhakował gry, dostał je wszystkie od Gwendoline.
 
Do góry