Gorzkie żale

DeletedUser4011

Guest
Znam prawo krajów w których mieszkałem ;) Znam prawo międzynarodowe również - taki wymóg pracy której się imałem ;)
Mój ton od początku był na odpowiednim poziomie - szydery. Tylko osoba która w swoim życiu nic nie robi bawiła by się w takie coś, bo to co osiągnie nic, ale to nic w życiu nie pomoże ani jednej, ani drugiej stronie. Więcej użerania się ze wszystkim niż to warte. No chyba, że odpowiednią dla Ciebie rekompensatą są publiczne przeprosiny ;) Bo to najwyżej co może osiągnąć strona która zgłosiła. Tak to wygląda w praktyce :)

Mylisz nic nie robią ci którzy imaja sie tylko tego schematu: wstaje - praca - wracam - jem, myje sie -ide spac i od nowa
;)
pozdrawiam

co najwyższej kary również jesteś w totalnym błednym przekonaniu to działa w tej chwili jak slepa propaganda te twoje słowa by odeprzec chęci sugerowanych przeze mnie działań od osoby która ma do nich prawa.
 

DeletedUser2508

Guest
Zróbcie sobie kącik porad prawnych Panowie gdzieś na forum ;)

A co do gry ... znowu lagi się zaczęły(mówię o pl26). A kilka dni było nawet przyjemnie ... czyżby pokończyły się bany skryptowcom?

I mam takie pytanie ... czy support prewencyjnie monitoruje osoby, które dostały np kilkudniowego bana za używanie nielegalnego oprogramowania? Czy może taki delikwent musi zostać zgłoszony przez jakiegoś gracza ponownie jeśli "resocjalizacja" nie pomogła?
 

Wyslannica

Community Manager
Członek obsługi gry
Zróbcie sobie kącik porad prawnych Panowie gdzieś na forum ;)

A co do gry ... znowu lagi się zaczęły(mówię o pl26). A kilka dni było nawet przyjemnie ... czyżby pokończyły się bany skryptowcom?

I mam takie pytanie ... czy support prewencyjnie monitoruje osoby, które dostały np kilkudniowego bana za używanie nielegalnego oprogramowania? Czy może taki delikwent musi zostać zgłoszony przez jakiegoś gracza ponownie jeśli "resocjalizacja" nie pomogła?

Zgłoszenia zawsze mile widziane.
 

DeletedUser1819

Guest
a Ty cokolwiek, kiedykolwiek zrozumiałeś z tego co inni do Ciebie mówią?
:D
Słaba prowokacja
Przyjdź i popłacz się znów jak bedą lagi na grze bo najlepiej ci to wychodzi, a ja mam wtedy niezłą beke z ciebie :D
Jak nie masz nic konkretnego do powiedzenia co wnosi do dyskusji to lepiej milcz.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser2508

Guest
I co drygnął Ci po napisaniu tej "ciętej riposty"? :D
Zapraszam do mnie to Ci tego peta na Twojej pustej łepetynie zgaszę czerwony trolu :D

A tak właściwie to znowu Pan inteligent nie załapał o co chodzi ... prowokacja. Ja pier dziu już Czesio z "Włatców" jest bardziej rozgarnięty

Oj Panie "weteran" :D
Twoja opinia na mój temat mnie obchodzi tyle samo co Twoja osoba. Jak czytam Twoje wypociny to aż płakać mi się che i współczuję, że ktoś takie coś musiał urodzić i wychować.
Ale plus jest taki, że przynajmniej zaczynasz powoli zmieniać kolorek :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser2603

Guest
Manchester za kogoś rozgarniętego chyba nie uważasz siebie xD NO CHYBA NIE! XDDD jesteś gościem o umyśle mrówki wszyscy to wiedzą xDDDD
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser2508

Guest
A co Ty o mnie wiesz. Szybciej już Ty odpowiadasz tej postaci. Wystarczy przeanalizować Twoje wypowiedzi.
Jednak tłumaczyć Tobie cokolwiek to jak bić głową w mur bo i tak do tej rycerskiej pacyny nic nie dociera :D

Cerber on i tak nic nie zrozumie a zwłaszcza tego, że z każdej jego wiadomości jest totalna beka wśród ludzi na poziomie ;)

Siedzi i myśli mysio pysio co za głupotę znowu walnąc na forum.

 

DeletedUser1819

Guest
Manchester za kogoś rozgarniętego chyba nie uważasz siebie xD jesteś moim słodziutkim misiaczkiem <3 wszyscy to wiedzą xD
Tutaj na forum każdy użytkownik jest bardziej ogarnięty od ciebie.Nikt sobie jeszcze tak poważnie nie strzelił w stopę jak ty misiaczku. Chyba nie muszę pisać o co mi chodzi bo każdy to wie i widział jak pięknego screena tu wstawiałeś.
Dlatego nie cytuj mnie bo mam cie w nosie i nie będę z tobą wchodził żadną dyskusję,bo szkoda mojego cennego czasu na takiego melepetę(gość nierozgarnięty,popychadło)


Jednak tłumaczyć Tobie cokolwiek to jak bić głową w mur bo i tak do tej rycerskiej pacyny nic nie dociera :D
Każdego lwa traktuję z przymrużeniem oka i mam z was totalny ubaw
Wy natomiast nie potraficie się pogodzić z faktami jakie tutaj przestawiam .Uderzam wasz czuły punkt.
Staram się mieć do każdego mojego przeciwnika szacunek na grze ale nie potrafię go mieć do lwów ,które swoimi czynami zniszczyli i niszczą tą grę,dlatego tak wielu wrogów mają lwiątka.


Lew jest kojarzony z siłą,odwagą nieustępliwością,mądrością,walce w grupie ,strachem,władzą itd
Wy (lion's avalanche) nie macie żadnej tej cechy jesteście kojarzeni zupełnie czymś innym,kombinowaniem i oszustwem dlatego lew jest waszym przeciwieństwem.

 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser2603

Guest
Podsuń Ci mięso z trutką a je zeżresz i jeszcze podziękujesz. Zamknąć się? XDDD tak Ci mówią przy obiedzie czy jak że przelewasz swój ból na forum? Bawi mnie Twoje spinanie się na LiA ot taki mały gargamel co to próbuje złapać smerfy ale mu się nie idaje :D
Popychadło?..... xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD tego jeszcze nie było xD komedyja normalnie :D wiesz co znaczy to skomplikowane słowo? poczytaj jego definicję a się dowiesz :D i raczej nie ma odniesienia do mnie :p


A to ode mnie :D

ResizedImage600450-escapealcatraz-1.jpeg
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
UWAGA mamy fajny pomysl dla starych wyjadaczy w ta gre prowadzimy rekrutacje do zbieramy armie z weteranow w ta gre lista miejsc 100 max 120
wszelakie info dostaniecie na pw osoby zainteresowanae prosze zglosic sie pod wiadomoscia mamy jeszcze duzo czasu pamietajcie kazdy kto sie zglosi i zostanie wybrany musi zagrac z taka pasja jak 1 raz w ta gre zbieramy elite reprezentantow

jak narazie do zamkniecia chyba ze ktos inny chce to ogarnac
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser2603

Guest
Moon i co z tego że z jednej strony zbierzecie 120 koksów :> jak nie będzie z kim walczyć? bo chyba nie sądzisz że początkujący poradzą sobie ze zorganizowaną siłą xD ciekawym pomysłem było by zebranie po 60 weteranów i reszta nowicjuszy na stronę i tzw ustawka :> uczniowie by się uczyli a weterani mieli by z kim walczyć :D
 

DeletedUser395

Guest
Moon i co z tego że z jednej strony zbierzecie 120 koksów :> jak nie będzie z kim walczyć? bo chyba nie sądzisz że początkujący poradzą sobie ze zorganizowaną siłą xD ciekawym pomysłem było by zebranie po 60 weteranów i reszta nowicjuszy na stronę i tzw ustawka :> uczniowie by się uczyli a weterani mieli by z kim walczyć :D
i go serwer jakiś angielski :D

swoją drogą fajna by była sprawa zebrania ekipy z każdego kraju i taki serwer :) można stworzyc własną unie wyszehradzką i napierdzielac ruskich, szwabów itd ;D
 

DeletedUser4057

Guest
przeciwnicy z innych krajów przestraszyli by się groźnego człowieka z czerwonym kolorem na forum i typa który nawet po polsku nie umie pisać przez co powątpiewam o inny język i ,,wszyscy za nim idą,, ciekawie by było
 

DeletedUser

Guest
ogolnie chce zrobic turniej calego swiata kazdy karaj by wystawil swoja ekipe my moze wkoncu bysmy zagrali jako jedna silna druzyna ale nie wiem czy sie uda bo sa miedzy nami duze roznice zdan i nie wiem jak by to wyszlo ale jakby udalo by sie zorganizowac i poprosic inno o zorganizowanie fantow za wygrana moglby byc ciekawy swiat
 
Do góry