Dyskusja dotycząca rozgrywki na Winterstein

DeletedUser1819

Guest
Pozwolę CI wytłumaczyć. Unia to rodzaj sojuszu, bardzo mocnego.
Ten "Mocny sojusz'' szczególnie było widać na początku serwera,gdzie can i shn mieli wojne.
Takie farmazony możesz pisac do osoby,która gra w tę grę pierwszy raz ,ale nie mi:)
 

DeletedUser994

Guest
Nie skumałeś porównania, idź układaj puzzle, mówią,że pomaga na QI. Może i dla Cb jest ratunek;)
Skumałem jedynie sarkazm i w tej chwili jestem zmieszany. Czy moje niezrozumienie Twojego ''porównania'' wynika z mojej winy czy jednak nie? Przecież możesz myśleć na swój sposób.Jak inna osoba twojego przekazu nie zrozumie to nie oznacza ,że ma problemy z inteligencją.
PS. Zresztą muszę mieć wysokie IQ skoro w tym roku z egzaminu pod koniec 6-tej klasy uzyskałem wynik 35 na 40 możliwych. A Ty cwaniaczku ;) ? Tak wiec proszę mi nie ubliżać.
Pozdrawiam cieplutko :)
 

DeletedUser2030

Guest
Ten "Mocny sojusz'' szczególnie było widać na początku serwera,gdzie can i shn mieli wojne.
Takie farmazony możesz pisac do osoby,która gra w tę grę pierwszy raz ,ale nie mi:)
O kurde, no widzisz. Grasz nie pierwszy raz, zapewnie nia ostatni a szkoda bo bys przestal dupe zawracac :)
Dziekujemy panie wszystko wiedzacy za informacje jak to bylo wedlog twojej bujnej wyobrazni :)
Teraz napisze jak bylo na prawde Tak walczylismy z soba od poczatku, bo osoba ktora zalozyla shn(Nie byla w radzie) wypowiedziala wojne CAN po czym oddala tarcze i przestala grac(powod byl taki ze wygralismy z CAN na neuschwainstein i uznali ze tu nam dadza popalic) :) Dyplomacja w trakcie trwania servera sie zmienia, w centrum bylismy tylko my i CAN bo je zdominowalismy :) CAN zaczelo miec z wszystkimi wojne, my rowniez mielismy wojne z wszystkimi. To uznalismy "Wrog mojego wroga jest moim przyjacielem", w momencie kiedy przestalismy z soba walczyc, dostaliscie taki wpiernicz ze dawno takiego nie widzialem :) i tak o to wlasnie wygralismy server, jak dla mnie to tam byly tylko 4 dobre plemiona CAN, SHN, VS a ostatniego nazwy nie pamietam :D
 

DeletedUser2293

Guest
Wiesz co zwiechu ty to masz tupet, najpierw na forach publicznie wypisujesz ze JA jestem śmieszna bo chwale się rankingiem top1 po tyg. czasu a gdy pytam gdzie cokolwiek takiego napisałam piszesz " Sorry nie ty tylko twój brat, jedno i to samo " no faktycznie jedno i to samo.
Zatem przestań zmyślać i mnie oczerniać.
Kolejna sprawa mam trochę większe ambicje niż podbijanie barbarek czy też wiosek po 400 pk nie po to robi się grubasy aby takie gówienka podbijać,tym bardziej jak się ma czerwone wioski na wyciągnięcie ręki, oczywiście nikomu nie bronie podbijania barbarzyńskich czy takich małych wiosek mówię tylko co ja o tym myślę.
Do tego screenu który dodałeś , również muszę się odnieść - Nie znam taj osoby , widocznie macie więcej kretów.
 

DeletedUser2811

Guest
Przecież zwiechu pisał że twój brachol sie chwalił a nie Ty co Ty tu nam wmówić próbujesz xd kij z tym że na forum jest czarno na białym xd
Polecam wejść na toolsy bo w shn nie została podbita ani jedna Barba chyba że się warzywko jakieś zresetowalo więc kolejne stwierdzenia raczej nie na miejscu.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser2293

Guest
Przecież zwiechu pisał że twój brachol sie chwalił a nie Ty co Ty tu nam wmówić próbujesz xd kij z tym że na forum jest czarno na białym xd
Polecam wejść na toolsy bo w shn nie została podbita ani jedna Barba chyba że się warzywko jakieś zresetowalo więc kolejne stwierdzenia raczej nie na miejscu.

Ja próbuje wmówić ? dowód na to kto tu pisze prawdę https://scr.hu/Yd0JJn więc jeżeli nie masz nic konkretnego do powiedzenia to się nie wypowiadaj, bo tylko się ośmieszyłeś teraz tymi oskarżeniami które powyższym screenem sprostowałam.
 

DeletedUser2811

Guest
To poszukaj innego wpisu gdzie pisze Manchester twój brachol z podnieceniem ze jesteś top1 i wysłałaś mu zapro w tej samej prowincji... do tego się odniosłem.
Sprostuj jeszcze rzekome przejmowanie przez nas Barb....
P.s nie znam Was zapytałem kto wy ziomka na winter i np powiedział że na jakimś niedawnym świecie zrobiliście plemię które przez 1-2 tyg było top1 (pkt) Ale po końcu ochrony brat nawet Ciebie olal wyłożył się z wojska wyszedł z plemienia i oddał wioski wrogowi zamiast Dac zazta tobie pod pretekstem ze nie miał czasu na grę xd i ktoś taki będzie mi pisał że mogę sie od niego nauczyć gry w TW2 xd płacze ze śmiechu
 

DeletedUser2293

Guest
Serio jesteś tak głupi czy chcesz odwrócić kota ogonem ? wyżej wstawiłam screena jak to zwiechu wypisuje na forach ze jestem śmieszna bo wychwalam się ze jestem TOP1 na nowym serwie , gdzie o topce pisał mój brat a nie JA jak to pisał twój koleszka.
 

DeletedUser1459

Guest
Naprawdę jestem pełen podziwu dla Husarzowej i Manchestera, gdyby tak aktywnie i żarliwie walczyli na serwerach jak na forum to każdy świat należałby do nich...
 

DeletedUser2293

Guest
Naprawdę jestem pełen podziwu dla Husarzowej i Manchestera, gdyby tak aktywnie i żarliwie walczyli na serwerach jak na forum to każdy świat należałby do nich...

A ty co dałbyś się gdyby ktoś ci wmawiał ze zrobiłeś coś czego nie zrobiłeś ? zawsze swoje 3gr musisz wtrącić ..
 

DeletedUser1258

Guest
Skoro tylu tu starych wyjadaczy to może uchyli ktoś rąbka tajemnicy jak wygląda obecny status dyplomacji tego świata :) kto z kim na kogo... żeby jeszcze nie zrzeszeni mogli zdecydować której stronie konfliktu użyczyć miecza:)
 
Do góry