Dyskusja dotycząca rozgrywki na Winterstein

DeletedUser1819

Guest
8 sojuszników:D:D:D
Czyli co drugie plemię jest waszym sojusznikiem:D:D
Jest to brak szacunku względem dyplomacji,skoro wiadomo,ze te sojusze nie przetrwają.
 

DeletedUser2811

Guest
Mi wychodzi ze że na 154 plemiona wypada co 19 plemię a nie 2gie matmy się nie uczyłes?
 

DeletedUser1819

Guest
Mi wychodzi ze że na 154 plemiona wypada co 19 plemię a nie 2gie matmy się nie uczyłes?
Nauczyć to ja cie moge,ale w tą grę.
Człowieku Jakie 154 plemiona?
Chodzi o czołowe plemiona na tym serwerze,a ty mi tu liczysz plemiona,które posiadają 1 osobe:D:D
Ogarnij się trochę ,a później dyskutuj ze mną .
 

DeletedUser2811

Guest
Widzę że sztywniak nie wyczuł ironii ze eh norma dla napinaczy firmowych z wybudowanym ego. Mnie uczyć nie musisz tym bardziej twoja osoba każdy Cię na tym forum i polskiej scenie tw2 ma w poważaniu Ale Ty brniesz w swojego wygórowane ego dalej xd.
P.S jak to jest nie grać na serwie a wtrącać się między młot a kowadło?
 

DeletedUser2030

Guest
Nauczyć to ja cie moge,ale w tą grę.
Człowieku Jakie 154 plemiona?
Chodzi o czołowe plemiona na tym serwerze,a ty mi tu liczysz plemiona,które posiadają 1 osobe:D:D
Ogarnij się trochę ,a później dyskutuj ze mną .
Dawaj naucz mnie, ale jedyne czego mozesz nauczyc to dopierdalania na forum i wymyslania. Bo grania to u was raczej nie widze, jedynie pierwszy tydzien w topce a pozniej jak takie faremki zalosne sie rozpadacie i milion fuzyjek :) szkoda ze jak na Rumeli juz nie macie plemienia 200 osobowego :) w WATASZCE jest kilku ogarnietych graczy, ale wy sie napewo do nich nie zaliczacie :p
Pozdro barbarki
 

DeletedUser1819

Guest
Widzę że sztywniak nie wyczuł ironii ze eh norma dla napinaczy firmowych z wybudowanym ego. Mnie uczyć nie musisz tym bardziej twoja osoba każdy Cię na tym forum i polskiej scenie tw2 ma w poważaniu Ale Ty brniesz w swojego wygórowane ego dalej xd.
P.S jak to jest nie grać na serwie a wtrącać się między młot a kowadło?
Ironia to jest wasza dyplomacja zrobić każdym na początku sojusz niech wszyscy się biją i powybijają a później wy wkroczycie do akcji.

Dawaj naucz mnie, ale jedyne czego mozesz nauczyc to dopierdalania na forum i wymyslania. Bo grania to u was raczej nie widze, jedynie pierwszy tydzien w topce a pozniej jak takie faremki zalosne sie rozpadacie i milion fuzyjek :) szkoda ze jak na Rumeli juz nie macie plemienia 200 osobowego :) w WATASZCE jest kilku ogarnietych graczy, ale wy sie napewo do nich nie zaliczacie :p
Pozdro barbarki
200 osób?
Dobry jesteś pisaniu głupot.
Macie szczęście ze CAN zlitowało sie nad wami i zrobili z wami sojusz bo inaczej by was zjedli na rumeli a ty byś miał kolejny powód do płaczu:D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser2811

Guest
Kurze dajcie mu rangę na forum TOP1 PLAYER FORUM TW2 IN THE WORLD zasługuje!
 

DeletedUser2030

Guest
Ironia to jest wasza dyplomacja zrobić każdym na początku sojusz niech wszyscy się biją i powybijają a później wy wkroczycie do akcji.

oczywiscie a bojowe to Administracja nam dodaje za free https://scr.hu/4u1n/35a6p , bo mamy pewnie uklady jak LiA w administracji jak to nie ktorzy mowia, dopiero nas w bojowych dogoniliscie, a jest was wiecej i po 3 fuzjach :) Wiec to co piszesz znowu jest udowodnione przez moj link, ze wyssales sobie swoja historyjke z palca :) Trzeba byc Toba zeby nawet nie sprawdzic bojowych i klamac :) Widze ze jestes naprawde chory umyslowo. Wierzysz ze prawdą są te wszystkie klamstwa co pisesz. Jest taka choroba serio to sie leczy :)


200 osób?
Dobry jesteś pisaniu głupot.
Macie szczęście ze CAN zlitowało sie nad wami i zrobili z wami sojusz bo inaczej by was zjedli na rumeli a ty byś miał kolejny powód do płaczu:D

Tak zlitowało, poproszę STASZKA I ONESIZA, żeby sie tu wypowiedzieli.
Jak pisałem wyżej ty naprawdę jestes chory psychicznie. Wierzysz w swoje wlasne klamstwa. Tworzysz sobie swoj wyimaginowany swiat w swoim przyciasnym umysle... Przykre...

Jeszcze troche i bede musial oglosic zrzute na Twoje leczenie na https://www.siepomaga.pl bo coraz bardziej mi Ciebei zal ...

Przykro mi że jestes chory ...
 

DeletedUser1819

Guest
oczywiscie a bojowe to Administracja nam dodaje za free https://scr.hu/4u1n/35a6p , bo mamy pewnie uklady jak LiA w administracji jak to nie ktorzy mowia, dopiero nas w bojowych dogoniliscie, a jest was wiecej i po 3 fuzjach :) Wiec to co piszesz znowu jest udowodnione przez moj link, ze wyssales sobie swoja historyjke z palca :) Trzeba byc Toba zeby nawet nie sprawdzic bojowych i klamac :) Widze ze jestes naprawde chory umyslowo. Wierzysz ze prawdą są te wszystkie klamstwa co pisesz. Jest taka choroba serio to sie leczy :)
Punkty bojowe można sobie łatwo nabić ale jaki sposób tego nie będę zdradzał.
Moge zdradzić,ze jak się ma dobrą okolice i niezbyt wymagających graczy,którzy bronią się wojskiem bez murów i bez wiary to pkt bojowe bardzo szybko wzrastają.
Niczego to nie zmieni co mnie obchodzi opinia tych 2 osób.
 

DeletedUser1382

Guest
Zapomniał napisać,że jako SHN, lojalny, NA RÓWNI sojusznik z LiA, gramy na botach i wiem co idzie w ataku;) Za chwile bede miał sfarmione 10 milionów surowca, to dzieki Danielowi. Daniel to taki "Tusk" na naszym forumxD A my PLSxD Załosne.

Bardziej żałosne jest opowiadanie historiij co działo się w Cann, kiedy SHN była w Unii z tym plemieniem, nie grając do tego czasu, ponieważ pierwsza koalicja sie rozpadła.

Tutaj, na tym serwerze,dyplmatycznie i militarnie wyprzedzamy was o kroki Guliwera. Wy już tak na prawdę jej nie macie, za chwile dowiecie się,że macie rączkę w nocniku.

Zakończenie świata bedzie zależało od plemion, na pewno nie waszego;)

Pozdrawiam;*
 

DeletedUser994

Guest
Zapomniał napisać,że jako SHN, lojalny, NA RÓWNI sojusznik z LiA, gramy na botach i wiem co idzie w ataku;) Za chwile bede miał sfarmione 10 milionów surowca, to dzieki Danielowi. Daniel to taki "Tusk" na naszym forumxD A my PLSxD Załosne.


Pozdrawiam;*
Złe porównanie/zła osoba... Tusk nie daje ,prędzej zabiera/rozkrada/sprzedaje.
PS. lewaku ,jeszcze napisz tutaj ''welcome Refugees'' XD
 

DeletedUser2030

Guest
Punkty bojowe można sobie łatwo nabić ale jaki sposób tego nie będę zdradzał.
Moge zdradzić,ze jak się ma dobrą okolice i niezbyt wymagających graczy,którzy bronią się wojskiem bez murów i bez wiary to pkt bojowe bardzo szybko wzrastają.
Niczego to nie zmieni co mnie obchodzi opinia tych 2 osób.

Oczywiscie my sami siebie atakuje :( No kurde wpadl na to... Co my teraz Hani zrobimy ? Odkryli jak zdobywamy punkty bojowe :(

200 osób?
Dobry jesteś pisaniu głupot.
Macie szczęście ze CAN zlitowało sie nad wami i zrobili z wami sojusz bo inaczej by was zjedli na rumeli a ty byś miał kolejny powód do płaczu:D


Tak zlitowało, poproszę STASZKA I ONESIZA, żeby sie tu wypowiedzieli.

Niczego to nie zmieni co mnie obchodzi opinia tych 2 osób.

Kurde widzę, że sam sie gubisz. Najpierw piszesz ze CAN się zlitowało a za chwile, że co Ciebie obchodzi opinia tych 2 osob ? No kurw. mac :D Też to widzicie ? :D

Jak to co Cię obchodzi ? Bo to oni prowadzili plemie CAN + Farmer i axowaty :D
Wątpię, że CAN sięzlitowało, skoro tak jest to niech któryś z nich to napisze oficjalnie, a nie wymyślasz swoje bajki, chory umysłowo człowieku
 

DeletedUser1819

Guest
Oczywiscie my sami siebie atakuje :( No kurde wpadl na to... Co my teraz Hani zrobimy ? Odkryli jak zdobywamy punkty bojowe :(
QUOTE]
Gdzie ja pisze,ze wy sami siebie atakujecie?
Są możliwości gdzie szybko i łatwo można sobie nabić pkt bojowe,o którym ty nie masz pojęcia.
 

Sierdza

Lekki kawalerzysta
Wyjechać na weekend do miasta to już napinacz nie moze wytrzymać bo nie ma z kim pisać. Sam tu nie gram więc nie wypowiem się na temat dyplo/koalicji, ale Manchester ja cię proszę daj ty sobie spokój bo i mi i większości osób na tym forum twoje gadanie juz nudzi. Dziękuje, nie pozdrawiam( MU oczywiście) plus polecam nervosol bo nie widziałem osoby tak bardzo walczącej na forum. 6
 

DeletedUser1819

Guest
Kurde widzę, że sam sie gubisz. Najpierw piszesz ze CAN się zlitowało a za chwile, że co Ciebie obchodzi opinia tych 2 osob ? No kurw. mac :D Też to widzicie ? :D

Jak to co Cię obchodzi ? Bo to oni prowadzili plemie CAN + Farmer i axowaty :D
Wątpię, że CAN sięzlitowało, skoro tak jest to niech któryś z nich to napisze oficjalnie, a nie wymyślasz swoje bajki, chory umysłowo człowieku
Widzę,ze z trudem przyjmujesz do wiadomości fakty które wydarzyły się na Rumeli.
Do niczego can nie było potrzebne sojusz z wami ponieważ jakby chcieli to by was olali i zlali szybko na s18,ale mieliście szczęście,ze tego nie zrobili.Can chciał szybko wygrać serwer bez uzycia agresji dlatego zrobili z wami sojusz i na koniec fuzje.
 

DeletedUser2811

Guest
Gościu a ja jakbym trafił 6 liczb w lotka to bym był milionerem że co by było gdyby płacze ze śmiechu
 

DeletedUser1382

Guest
Widzę,ze z trudem przyjmujesz do wiadomości fakty które wydarzyły się na Rumeli.
Do niczego can nie było potrzebne sojusz z wami ponieważ jakby chcieli to by was olali i zlali szybko na s18,ale mieliście szczęście,ze tego nie zrobili.Can chciał szybko wygrać serwer bez uzycia agresji dlatego zrobili z wami sojusz i na koniec fuzje.

Nie mniecie do tego pana pretensji. Nie wie co to jest Unia, może nie maił przyjemności grac dłużej niż 3 tygonie na serwie. Pozwolę CI wytłumaczyć. Unia to rodzaj sojuszu, bardzo mocnego. Z umową, gdzie połączenie dwóch plemion daje dominację, lub prawie dominację. Warunek taki,że mniej rozwinięte plemię, przechodzi do bardziej rozwiniętego. O ile się nie myle załatwiali ten sojusz Axowaty(Waginosceptyku, pozdrawiam), lub Jazda(też pozdro;*) ze Szawagierkiem. Kiedy to załatwiali? Jeszcze przed rozpadem Waszej koalicji. Na litość Boską, wybacz, może masz schizy, nie sądze że jesteś chory, nie chce Cię broń Boże obrażać, ale daj zapalić na weekend to co Ty palisz lub zjadasz;) Też chce tak na pare godzin;)
 
Do góry