Dyskusja dotycząca rozgrywki na Winterstein

DeletedUser2388

Guest
Skoro tylu tu starych wyjadaczy to może uchyli ktoś rąbka tajemnicy jak wygląda obecny status dyplomacji tego świata :) kto z kim na kogo... żeby jeszcze nie zrzeszeni mogli zdecydować której stronie konfliktu użyczyć miecza:)
swiete slowa topciu..troche pozno, ale moze jakis GIR reaktywacja by sie przydal..ostatnio ogolnie ciezko z kimkolwiek siedogadac,a jak sie dogadasz i tak zrobia po swojemu..
Pozdrawiam
 

DeletedUser2293

Guest
Wataha-Czarne Chmury przeciwko Shinigami - Sekcja - Dywizjon 303 - Hussaria - Wojsko Południa Dywizja 2

Zapomniałam o Rozrabiakach też po stronie koalicji SHN
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser2811

Guest
Leżę zaktualizuj info bo głupoty wypisujesz a co do waszej koalicji... nasza wina ze zrobiliście póki co 3 fuzje? Było Was więcej.... sami sobie odpowiedzccie na pytanie xd
 

DeletedUser2293

Guest
Kolega wyżej pytał a nikt nie zechciał odpowiedzieć jakby to jakaś wielka tajemnica była , fakt mieliście jeszcze sojusz z One More Time i Bractwo smoka , ci pierwsi wypowiedzieli wam wojnę a ci drudzy przeszli do rozrabiaków ale jak widać wyżej tych dwóch plemion nie brałam pod uwagę.

Leżę zaktualizuj info bo głupoty wypisujesz a co do waszej koalicji... nasza wina ze zrobiliście póki co 3 fuzje? Było Was więcej.... sami sobie odpowiedzccie na pytanie xd

Piszesz o zaktualizowaniu inf.więc piszę jak jest na chwilę obecną , gdybym miała pisać co było wcześniej to musiałabym dodać wam kilka sojuszy :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser2811

Guest
Chyba odjąć na ta chwilę napisałaś błędne info xd
P.S Wstają powstała z 3-4 plemion bo te plemiona same sobie pozostawione nieradzily sobie.
 

DeletedUser2293

Guest
co do naszych fuzji nie zaprzeczam do Gryfitów czyli tam gdzie grałam od samego początku doszły plemiona - Vandale i Kingz chodź z tego drugiego zaledwie 10 osóba ,na koniec duża fuzja z Wataha i teraz jesteśmy jednością.
Warto też wspomnieć o ekipie Milkhuntera ( ROZ) która zrobiła nas w ch .. podobnie jak was OMT - Zrywając Pona przed czasem o 00-00 w nocy.
Wiedzieliśmy ze ten pon nie przetrwa , również wiedzieliśmy ze knują z wami SHN przeciwko nam - Pon był tylko grą na czas aby mogli przygotować się do wojny kilka karet i full offów jednak nic nie dało bo reszta wioch zupełnie pusta.
Myślałam ze lepiej to wymyślicie i obstawicie im wszystkie wiochy mając tak korzystne dyplo :)
 

DeletedUser2796

Guest
co do naszych fuzji nie zaprzeczam do Gryfitów czyli tam gdzie grałam od samego początku doszły plemiona - Vandale i Kingz chodź z tego drugiego zaledwie 10 osóba ,na koniec duża fuzja z Wataha i teraz jesteśmy jednością.
Warto też wspomnieć o ekipie Milkhuntera ( ROZ) która zrobiła nas w ch .. podobnie jak was OMT - Zrywając Pona przed czasem o 00-00 w nocy.
Wiedzieliśmy ze ten pon nie przetrwa , również wiedzieliśmy ze knują z wami SHN przeciwko nam - Pon był tylko grą na czas aby mogli przygotować się do wojny kilka karet i full offów jednak nic nie dało bo reszta wioch zupełnie pusta.
Myślałam ze lepiej to wymyślicie i obstawicie im wszystkie wiochy mając tak korzystne dyplo :)
Powodem ze pon zostal skasowany przed czasem bylo to ze mimo iz byla umowa odnosnie nie zajmowania wiosek w prowincjach mieszanych, wy jej nie dotrzymaliscie.
 

DeletedUser2293

Guest
Tak ? zaczeliśmy robić to samo - wy jako PIERWSI wchodziliście nam na prowincję a gracz King Arthurius mimo trwającego pona wciąż atakował naszego gracza.
 

DeletedUser2796

Guest
Tak ? zaczeliśmy robić to samo - wy jako PIERWSI wchodziliście nam na prowincję a gracz King Arthurius mimo trwającego pona wciąż atakował naszego gracza.
KA dolaczyl do nas po tym jak wy zlamaliscie umowe. Jest nas x2 mniej oraz kazdy z nas szykowal grubasow na wojne odrazu po ponie, ale masz calkowita racje, to my chomikujac armie weszlismy wam na prowincje zajmujac wioski nie tracac przy tym grubasow.
 

DeletedUser2293

Guest
Był u was i atakował naszego pomimo ponu nie ma wytłumaczenia , a wchodzenie pomimo ponu na prowincje też było waszą zagrywką , później o 00:00 nagle wypowiedzieliście wojnę myśląc ze bedziemy spali i tym samym przeliczyliście się bo straciliście dużo więcej niż my.
 

DeletedUser2796

Guest
Był u was i atakował naszego pomimo ponu nie ma wytłumaczenia , a wchodzenie pomimo ponu na prowincje też było waszą zagrywką , później o 00:00 nagle wypowiedzieliście wojnę myśląc ze bedziemy spali i tym samym przeliczyliście się bo straciliście dużo więcej niż my.
po czym kierowca autobusu wstał i też zaczął klaskać.
 

DeletedUser2293

Guest
A i piszesz ze jest was 2x mniej ale macie więcej sojuszy z którymi współpracujecie , wystarczy zrobić mapkę i to my w tej chwili mamy fale czerwonego nie wy :)
 

DeletedUser2030

Guest
Screena juz tego co nizej napisalem nie zrobisz ? odpisalem sorry to jednak twoj brat pisal o top1 ale to jedno i to samo zapewne :) OMT od nas nie odeszlo. Tylko my im wypowiedzielismy wojne, za przyjmowanie kazdego badziewia co my wywalilismy i wyczyscilismy. To my bez zadnego sojuszu mielismy wojne przeciw wam 4 :) gryfy vandale wataha unica pozniej jeszcze doszly inne plemiona :) to zrobilismy sojusz z omt i bylo 4v2 omt wgle bym nie liczyl bo to same barby i farmy. A pozniej cala koalicja dywizjion i inni sie do nas usmiechneli w celu walki z wami :) 4plemiona z TOP5 przeciwko nam byly, a teraz placz bo duzyjki porobiliscie ? to nasza wina ze tylko fuzje potraficie robic zamias grac ?
 

DeletedUser1459

Guest
Wataha-Czarne Chmury przeciwko Shinigami - Sekcja - Dywizjon 303 - Hussaria - Wojsko Południa Dywizja 2

Zapomniałaś dodać, że macie sojusz z Unia Wintera,Ludzie Południa oraz tego, że SHN nie ma sojuszu z Wojskiem Południa ani z Hussaria, więc albo jesteś słabo poinformowana albo perfidnie kłamiesz ;)
 

DeletedUser2293

Guest
Screena juz tego co nizej napisalem nie zrobisz ? odpisalem sorry to jednak twoj brat pisal o top1 ale to jedno i to samo zapewne :) OMT od nas nie odeszlo. Tylko my im wypowiedzielismy wojne, za przyjmowanie kazdego badziewia co my wywalilismy i wyczyscilismy. To my bez zadnego sojuszu mielismy wojne przeciw wam 4 :) gryfy vandale wataha unica pozniej jeszcze doszly inne plemiona :) to zrobilismy sojusz z omt i bylo 4v2 omt wgle bym nie liczyl bo to same barby i farmy. A pozniej cala koalicja dywizjion i inni sie do nas usmiechneli w celu walki z wami :) 4plemiona z TOP5 przeciwko nam byly, a teraz placz bo duzyjki porobiliscie ? to nasza wina ze tylko fuzje potraficie robic zamias grac ?

Pisząc tekst "sorry nie ty tylko twój brat , zresztą jedno i to samo" Jak możesz napisać ze to co napisze mój brat jest jednym i tym samym.
On jest zupełnie innym graczem i ma inne zdanie na pewne sprawy , i ja również, więc porównywanie dwóch różnych osób jest nie na miejscu.
Piszesz ze zrobiliście sojusz z OMT a za chwilę ze to same barby i farmy to po co z nimi sojusz mieliście :)
Co do Dywizjonu to wypisywali do nas cały czas o sojusz i chcieli przeciwko wam walczyć ale my się nie zgodziliśmy jasno daliśmy do zrozumienia ze nie interesuje nas z nimi żaden układ , więc musieli szukać sojuszu u naszego wroga.
Każdy niech myśli co chce ale ci co mnie znają wiedzą ze gram "agresywnie" i czerwona prowincja to dla mnie nie problem , wolę odnieść porażkę a niżeli resetować się i szukać prowincji niebieskich.
I nikt tu nie płacze ze sprawy potoczyły się tak a nie inaczej, ja nie narzekam tylko gram swoje , chodź nie ukrywam ze wolałabym grać ze swoimi kolegami bo współpraca wyglądałaby zupełnie inaczej ale wiadomo oni i inne ekipy szykują się na jesień , więc gram tu "sama"
Fajnie ze można poznać nowych ludzi i odkryć kilka plemiennych perełek bo i takie u nas w Wataha się znalazły :)
 

DeletedUser1258

Guest
Bardzo dziękuję za odpowiedź....wszystko mi się wyklarowało
 

DeletedUser2787

Guest
Może nie do końca zostało to wyjaśnione.
Sytuacja ma się tak, że początkowo na serwerze była koalicja trzech niby "znaczących" plemiona przeciwko SHN. Wataha - Vandal Squad - Gryfici. Jednak Vandale na tym świecie to podróbka założona przez jakiegoś lolka, który próbował podrobić V&S z Leeds Castle (może wcześniej nie wiem, ja tam ich spotkałem).
Kiedy nowi gracze, niczego nieświadomi, dowiedzieli się o fałszerstwie Calvina, ostatnią deską ratunku przed rozpadem była fuzja z Gryfitami.
Później w Gryfitach, którzy się przechrzcili na Ramię w Ramię zapanował chaos i nieład w organizacji. Część graczy przeszła do nas (WATAHA). Jak się okazało, w tym samym czasie Zwiechu i spółka nie próżnowali tylko zorganizowali sobie SuperKoalicję przeciwko nam. Podajże 7 plemion, nie pamiętam i średnio mnie to interesuje.
W pewnym momencie byliśmy sami na resztę (tylko i wyłącznie, na własne życzenie).
Całe szczęście na serwerze powstało kilka nowych plemion, które postanowiły urozmaicić rozrywkę i wspierają nas w wojnie przeciwko naszym wrogom.
Chwała Wam za to chłopaki i dziewczyny bo inaczej serwer pewnie zamknął by się za miesiąc, gdybyśmy zostali sami.
Na temat Rozrabiaków się nie wypowiadam, bo z Milkim miałem dobry kontakt, chociaż nie powiem wypowiedzenie wojny o 00:00 i to 12 godzin przed ustalonym terminem to sprytna zagrywka. Problemem okazał się fakt, że gramy na zastępstwach, a akurat mieliśmy naradę na discordzie i mieliście "a kuku" z naszej strony. (Wojna została wypowiedziana pod pretekstem przejęcia wioski 400 pkt w teoretycznie wspólnej prowincji - 15 naszych wiosek, 1 wioska Rozrabiaków). No, ale trudno nic na to się nie poradzi. Mam nadzieję, że będzie to niczego sobie serwer. ;)
Podsumowując:
Koalicja A -> WATAHA, Czarne Chmury, Unia Wintera, Ludzie Południa
Koalicja B -> Shiningami, Dywizjon 303, Sekcja, Rozrabiaki, Nameless Warriors
 
Do góry