Dyskusja dotycząca rozgrywki na Winterstein

DeletedUser1382

Guest
Prawdziwego mężczyznę poznaje się nie jak zaczyna, a jak kończy...i gdzie kończy xD
Spiny do resetu...No cóż kilka lat temu rzymek uświadomił mnie o plusach resetu, szczególnie w zbieraniu paczek eko, wojska;) Dziękuję;*
Nie róbmy z igły widły;)
 

DeletedUser1819

Guest
Reset na s20 był spowodowany tym, że miałem całą prowincję niebieską co nie dawało mi żadnych realnych opcji na rozwój. Na s23 reset spowodowany był tym, że byłem zdala od swojego plemienia. Pierwsze dni serwera to właśnie ten moment, aby znaleźć dogodne dla siebie miejsce do gry :)
Ciekawe jaką będziesz miał wymówke na kolejnym serwerze,juz powoli powinieneś pomyśleć nad tym:D:D
 

DeletedUser1218

Guest
A co ma piernik do wiatraka? Jeżeli tak bardzo chcesz wiedzieć to zapraszam na pw. Niby jest to sprawa płytka, ale forum nie jest miejscem do dyskusji na tego typu rozmowy.
 

DeletedUser2738

Guest
Witam,
Nie mogę już wytrzymać i muszę wyrazić swoją opinię.
Od początku gry na Tatai Var czytam forum, przeczytałem kilka światów z nudów i zauważyłem, że co świat to co raz więcej wylewania brudów, co raz więcej kwasu między wrogami, chamstwa i prostactwa. Czy ludzie dorośli już nie wiedzą jak się zachować? Nie piszę tu o wszystkich oczywiście ;) Grałem w INF, wielu odpadło zanim do nich dołączyłem ale szanuję i ich i wrogów. Każdy dąży do wygranej ale wylewanie swojej żółci na innych to przerost chamstwa. Wrogów czy nie wróg ale szanuj tak samo jak sojuszników (no chyba, że Black wyprawia takie cyrki kilka dni przed końcem świata byle by mieć top 2) - sorry musiałem xD
To tylko gra. Grasz z ludźmi, więc traktuj ich tak jak chcesz Ty być traktowany. A Manchester United to planowo wg zasad troolingu nie zgadza się z każdym, na każdego pluje i obraża czy on tylko taki już jest z charakteru? Jeśli to drugie to Husarka pomóż bratu bo Ty wydajesz się ułożoną normalną kobietą która kłótnie nie szuka. Dziwię się, że nikt z INF nie poprosił aby wyluzował trochę.
Kolorowych życzę:)
 

DeletedUser1819

Guest
(no chyba, że Black wyprawia takie cyrki kilka dni przed końcem świata byle by mieć top 2) - sorry musiałem xD
No i właśnie przez te "cyrki" dążeniu za wszelka cenę do top1 gość nie zdaje sobie sprawy ilu ludzi od niego odwraca się plecami:D:D
On nie potrafi się pogodzić ,ze ma w plemieniu lepszych od siebie graczy
 

DeletedUser2293

Guest
Zwiechu jak to jest ze mówisz ludziom w swoim plemieniu ze jak chcą mieć niebieską mapę to mają iść do Grifitów .. skoro macie 8 sojuszy a my 2 , ładnie to tak kłamać ?
 

DeletedUser1265

Guest
Winter is coming... :cool:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser2030

Guest
Ciekawe jaką będziesz miał wymówke na kolejnym serwerze,juz powoli powinieneś pomyśleć nad tym:D:D
Ciekawe jaka bedziecie mieli wymowke na jesien jak znowu zostaniecie wy... w 4literki :) Tu wielka koalicja przeciw SHN , przed akademiami sie posypaliscie jak domek z kart ... Jestesmy TOP1 :D a sobie badzcie :D TOP1 Punkty (na poczatku servera)nie zapominaj TOP1 bojowych nalezy do SHN i TOP1 POP (na koniec servera) :) . Oczywiscie wy tu nie graliscie na powaznie, zreszta jak co server nie gracie na powaznie a najbardziej sie na poczatku spinacie. Ja tu wystartowałem ekipa ? hahahaha smieszny jesteś, tylko denver i hani grali troche ze mna na Rumeli Hisari oraz Zbibia. Ty chyba mojej ekipy nie widziales :D kazdy ma przerwe przed jesienia, ale pierd... pierd... swoje bajki ja poslucham :)

Zwiechu jak to jest ze mówisz ludziom w swoim plemieniu ze jak chcą mieć niebieską mapę to mają iść do Grifitów .. skoro macie 8 sojuszy a my 2 , ładnie to tak kłamać ?

Obudzila sie pani z wielka koalicja przeciw SHN, pol servera mialas na niebiesko :D, TOPOWYCH PLEMION, ktorych juz co ? NIEMA :)
Ja właśnie zrywam część sojuszy bo przyjmują same jakieś spadki po was, nic nie warte, czym blokuja nam rozwoj :) widze ze policzylas nawet sojusz z LiA w ktorym jest tylko Damn :D oraz MMa w ktorym jest tylko Giezio w celu rezerwacji nazwy, brawo za spostrzegawczosc a w reszcie sojuszy jest tyle czlonkow razem co u Ciebei bylo w 2 plemionach jak mialas sojusz z 6(nie masz jzu 6 bo wpierd... dostali ):) Poza tym przeszlas do WATAHY :) Pozadrawiam
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser2787

Guest
Watahy to mi tu proszę nie obrażać, bo gdyby nie my to serwer zamknąłby się za miesiąc.!Teraz może wytrzyma chwile więcej ;)
 

DeletedUser1382

Guest
Watahy to mi tu proszę nie obrażać, bo gdyby nie my to serwer zamknąłby się za miesiąc.!Teraz może wytrzyma chwile więcej ;)
Witam wszystkich. Przedstawiam Państwu Łukasza, Panoczka, gracza, który zazwyczaj ma prawa w plemieniu, kieruje nim. Łukaszek jest bardzo "agresywny" pseudo, tak na prawde, jego psycha siada przy minimalnych kłopotach plemienia na serwie. Niestety w Tw2 jest zmuszony zmieniać nicki, bo sprzedaje sie każdemu kto lepiej stoi na serwie.
Zaczałem z nim grać na moje nieszczeście na Kronborgu, gdzie grałem przeciwko LiA. Ten zaś sprzedawał wszystko do Daniela, moje pomysły, ruch wojsk...Z liości go zostawił, opychając moje wioski, kiedy skończyłem grać. Tak, Panoczku, na zdrajców jest tylko jedno miejsce....4litery. Uświadomiłem sobie słabość koalicji, więc w następnym serwie, zaczałem grać w LiA i zaprzysięgałem im wiernosć. Mniejsza z tym.
Nie mam szacunku do takich graczy. większy szacunek dla graczy, którzy nawet kłamią, a bronią swej koalicji. Nie ważne z kim sie gra, ale biada zdrajcom, poświęce, pisze publicznie nawet 10k koron, stać mnie, by Cię dojechać, szukałem Cię po różnych serwerach, ale na szczeście w Twoim zakłamanym plemieniu, masz takie same szumowiny ,że za 50 koron Matke sprzedadzą. Wiem gdzie jesteś.

Wiadomość konsultowana z Rzymkiem.....
 

DeletedUser2293

Guest
Obudzila sie pani z wielka koalicja przeciw SHN, pol servera mialas na niebiesko :D, TOPOWYCH PLEMION, ktorych juz co ? NIEMA :)
Ja właśnie zrywam część sojuszy bo przyjmują same jakieś spadki po was, nic nie warte, czym blokuja nam rozwoj :) widze ze policzylas nawet sojusz z LiA w ktorym jest tylko Damn :D oraz MMa w ktorym jest tylko Giezio w celu rezerwacji nazwy, brawo za spostrzegawczosc a w reszcie sojuszy jest tyle czlonkow razem co u Ciebei bylo w 2 plemionach jak mialas sojusz z 6(nie masz jzu 6 bo wpierd... dostali ):) Poza tym przeszlas do WATAHY :) Pozadrawiam[/QUOTE]

1. ROZ
2. OMT
3. ROM
4. S.K
5. HUS
6. B-S
7. DN3
8. WP2

Proszę bardzo i bez wliczonych "sojuszy" o których wyżej wspominałeś , no i o paktach nie będę wspominać bo przecież SHN taką zasadę mają ze ponów nie uwzględniają a tu popatrz same się ustawiły .. ;)
Tylko nie mów ze nie mam liczyć OMT i B-S bo do wczoraj jeszcze sojusz was łączył a ze OMT wypowiedziało wam wojnę wraz z B-S to już wasz problem. Więc kto tu ma masę sojuszy będąc w RwR mieliśmy TYLKO 3 sojusze w porównaniu do waszych 8 ..
A fuzja była sprawą oczywistą w RwR nie było dowództwa nie było komu zarządzać więc każdy kto chciał pograć przeszedł do sojusznika gdzie Rada już była kompletna ;)

PS: I nie zgrywaj cwaniak na forum bo na czacie plemiennym srasz w galoty :)
 

DeletedUser1382

Guest
PS: I nie zgrywaj cwaniak na forum bo na czacie plemiennym srasz w galoty :)

Zapewniam Cię że nie sra w galoty;) To jeden z bardziej agresywnych przywódców jakich znam;) I skuteczny. Z doświadczeniem i sukcesami, więc...0 dla prawdy matematycznej.
Odpowiem. Sojusz jest tyle trały i mocny o ile obydwie strony stanowią równe siły a wojna miedzy nimi jest nieopłacalna. To w skrócie polityka Wielkiej Brytanii.
Cieszymy się z wojen, nie blokuja Nas w podbojach. My po prostu wiemy,że wygramy.

Tak btw, to trzymam za Was kciuki, nie lubie nud.
 

DeletedUser2293

Guest
Odniosłam się do tego co zwiechu napisał o naszej NIEBIESKIEJ MAPIE ... sorry 3 sojusze kontra 8
 

DeletedUser1382

Guest
Odniosłam się do tego co zwiechu napisał o naszej NIEBIESKIEJ MAPIE ... sorry 3 sojusze kontra 8
Nie siedze u Was i nie kretuje obcej koalicji, za prawde powiadam, lubie niespodzianki. A z reszta pal sześc z Wami, mam inne cele;)
Trzymajcie się ciepło;*
 

DeletedUser2787

Guest
Witam wszystkich. Przedstawiam Państwu Łukasza, Panoczka, gracza, który zazwyczaj ma prawa w plemieniu, kieruje nim. Łukaszek jest bardzo "agresywny" pseudo, tak na prawde, jego psycha siada przy minimalnych kłopotach plemienia na serwie. Niestety w Tw2 jest zmuszony zmieniać nicki, bo sprzedaje sie każdemu kto lepiej stoi na serwie.
Zaczałem z nim grać na moje nieszczeście na Kronborgu, gdzie grałem przeciwko LiA. Ten zaś sprzedawał wszystko do Daniela, moje pomysły, ruch wojsk...Z liości go zostawił, opychając moje wioski, kiedy skończyłem grać. Tak, Panoczku, na zdrajców jest tylko jedno miejsce....4litery. Uświadomiłem sobie słabość koalicji, więc w następnym serwie, zaczałem grać w LiA i zaprzysięgałem im wiernosć. Mniejsza z tym.
Nie mam szacunku do takich graczy. większy szacunek dla graczy, którzy nawet kłamią, a bronią swej koalicji. Nie ważne z kim sie gra, ale biada zdrajcom, poświęce, pisze publicznie nawet 10k koron, stać mnie, by Cię dojechać, szukałem Cię po różnych serwerach, ale na szczeście w Twoim zakłamanym plemieniu, masz takie same szumowiny ,że za 50 koron Matke sprzedadzą. Wiem gdzie jesteś.

Wiadomość konsultowana z Rzymkiem.....

Na Kronborgu kiedy byłeś w topce i plemie się rozpadało postanowiłeś użyć szantażu, zemsta była piękna ;) każdemu się sprzedaje ciekawe, każdemu nazywasz sprzedanie Twoich wioseczek po tym jak uciekłeś w kluczowym momencie Haha ???
Co kogo to obchodzi na co cię stać ? Moge mieć w garażu Maseratti i mieszkać w domu z basenem i .... to kogo obchodzi ? Chcesz rywalizować na kasę, powodzenia, ale żeby osiągnąć sukces trzeba umieć rozróżnić wirtuoze od rzeczywistości jednak a obrazy wsadź sobie w 4 literki jak to napisałeś.

Kolejna sprawa to fakt, ze na oravie doszedłeś do mojego plemienia. Zająłeś cześć wiosek po czym przestałeś grać bez słowa wystawiając nasz front i mnie nazywasz zdrajca ? Najlepiej patrzeć na siebie a później na innych.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser2796

Guest
Nie chce mi sie tego spamu czytac, opisze mi ktos pokrótce o co chodzi ?
 

DeletedUser2811

Guest
W skrócie kolego to koalicja anty SHN myśli że wygra serwer chociaż wiedzą że nic z tego nie będzie Ale głośno o tym nie mówią i robią jedyną rzecze jaką mogą głośno "szczekać" Ale My SHN jako karawana jedziemy dalej :)
 

DeletedUser2030

Guest
Obudzila sie pani z wielka koalicja przeciw SHN, pol servera mialas na niebiesko :D, TOPOWYCH PLEMION, ktorych juz co ? NIEMA :)
Ja właśnie zrywam część sojuszy bo przyjmują same jakieś spadki po was, nic nie warte, czym blokuja nam rozwoj :) widze ze policzylas nawet sojusz z LiA w ktorym jest tylko Damn :D oraz MMa w ktorym jest tylko Giezio w celu rezerwacji nazwy, brawo za spostrzegawczosc a w reszcie sojuszy jest tyle czlonkow razem co u Ciebei bylo w 2 plemionach jak mialas sojusz z 6(nie masz jzu 6 bo wpierd... dostali ):) Poza tym przeszlas do WATAHY :) Pozadrawiam

1. ROZ
2. OMT
3. ROM
4. S.K
5. HUS
6. B-S
7. DN3
8. WP2

Proszę bardzo i bez wliczonych "sojuszy" o których wyżej wspominałeś , no i o paktach nie będę wspominać bo przecież SHN taką zasadę mają ze ponów nie uwzględniają a tu popatrz same się ustawiły .. ;)
Tylko nie mów ze nie mam liczyć OMT i B-S bo do wczoraj jeszcze sojusz was łączył a ze OMT wypowiedziało wam wojnę wraz z B-S to już wasz problem. Więc kto tu ma masę sojuszy będąc w RwR mieliśmy TYLKO 3 sojusze w porównaniu do waszych 8 ..
A fuzja była sprawą oczywistą w RwR nie było dowództwa nie było komu zarządzać więc każdy kto chciał pograć przeszedł do sojusznika gdzie Rada już była kompletna ;)

PS: I nie zgrywaj cwaniak na forum bo na czacie plemiennym srasz w galoty :)[/QUOTE]


Ale masz slabych tych informatorow :D 2 juz wylecialo :) Dać zasta i woja nie cofnąć? To serio trzeba nie mieć mózgu :)

http://scr.hu/4u1n/am7vo
 
Do góry