Dyskusja dotycząca rozgrywki na Winterstein

Wyslannica

Community Manager
Członek obsługi gry
Witamy w nowym Królestwie wszystkich wyjadaczy Tribal Wars 2 oraz nowych graczy. Życzymy wielu pomyślnych bitew i samych wygranych!
 

DeletedUser1265

Guest
O, szybko dali kolejny. Myślałem, że będzie dopiero w lipcu albo nawet sierpniu.
 

DeletedUser2787

Guest
Też mnie ten fakt nie cieszy, aczkolwiek zacząłem pykać, żeby bonusy zebrać. Pewnie lada moment czeka mnie reset bo nie utrzymam tempa w centrum... dopiero od lipca mogę poświęcać xx godzin na grę dziennie. :/ Pisałem temat o nadmiernym wypuszczaniu serwerów. Po dwóch dniach od mojego postu, pojawiło się ogłoszenie o kolejnym świecie. PARODIA.
 

DeletedUser1265

Guest
Ja tam nie mam tego nikomu za złe. Mniejsza szansa, że LiA (et consortes) obstawi wszystkie światy, więc powoli zbuduje się im konkurencja, co mnie cieszy.

PS. Genialna sprawa - brak bonusu nocnego! Coś pięknego. Jak na serwerach US/EN.
 

DeletedUser2787

Guest
Przyszedłem tu bo miałem dosyć już poprzednika tej wersji. Bonus nocny (a właściwie jego brak) mi nie przeszkadza, łatwe podboje się szykują.
D Artagnan widzę, że wyjadacz jesteś skoro orientujesz się nawet na zagranicznych serwerach. Nie chcesz może z lekka naświetlić sytuacji dyplomatycznej TW2? Bo jak można wywnioskować z Twojej wypowiedzi w tej grze również są "alianci i centrala" :)
 

DeletedUser1265

Guest
Mogę zakładać, że na nowym świecie Shini/Nameless/Vandals będą trzymali sztamę. Nie sądzę żeby to było wielkie odkrycie, ale pokazuje, w którą stronę pójdzie serwer.
 

DeletedUser2787

Guest
Dzięki wielkie, każda informacja jest ważna :) Ja na razie pogram sam no chyba, że ktoś chce tak jak ja być w kilku osobowym plemieniu to zapraszam.
 

DeletedUser1265

Guest
"Nie wierzę w niezdementowane informacje" - Książę Gorczakow.
 

DeletedUser1265

Guest
Wystarczy wejść na toolsy i przejrzeć top20 plemion danego świata.
 

DeletedUser1459

Guest
Wystarczy wejść na toolsy i przejrzeć top20 plemion danego świata.

Gdybyś jednak wgłębił się w te toolsy to zobaczyłbyś, że w Vandalach na tym serwerze nie gra nikt z pierwotnej ekipy Vandali, więc twoje predykcje mogą być błędne :)
 

DeletedUser1265

Guest
Gdybyś jednak wgłębił się w te toolsy to zobaczyłbyś, że w Vandalach na tym serwerze nie gra nikt z pierwotnej ekipy Vandali, więc twoje predykcje mogą być błędne :)

No, ale TY jesteś w Vandalach, więc sztama jest.

PS. ManUtd dobrze pisze. Ludzie miewają różne nicki.
 

DeletedUser2787

Guest
Mimo wszystko, to trochę aroganckie wypowiadać się na temat świata, na którym się nie gra. Aczkolwiek to tylko moje zdanie. Jeden się zgodzi, drugi nie.
 

DeletedUser1265

Guest
Każde słowo ma znaczenie i jakiś cel. Tyle mogę powiedzieć - na przyszłość.

PS. Skoro nie gram, to mogę sobie pozwolić na analizę tools-ów. OZI i mapy, to ciekawe info.
 
Do góry