Dyskusja dotycząca rozgrywki na Winterstein

DeletedUser1265

Guest
Przesadzacie. Wiem dlaczego Husarka zrezygnowała z zarządzania, a ja tylko jej pomagałem. Nikt nie będzie kruszył kopii o lato jak wszyscy non-stop gadają o wielkiej wojnie jesienią. Do każdego świata jest inne podejście.

No, ale z tym txt o "..." plemieniu, to trochę przeginasz. Kiepsko to wygląda, zwiechu.

PS. Dawaj, misiek :cool:
 

DeletedUser2040

Guest
Zrobił się lekki spór o kompetencje w plemieniu i Husarka dała sobie spokój z funkcjami w RWR. Ja, lojalnie, też składam dymisję. Mieliśmy duże zarzuty o zmiany naszych decyzji przez założyciela, który sam nie chciał być szczególnie aktywny.

Trochę szkoda, bo świat nieźle się układał, a ekipa jest ciekawa. No, ale skupię się na indywidualnym rozwoju i współpracy z sąsiadami. Kilku wrogów z okolicy będzie musiało teraz być ostrożniejszymi :D

W sumie to nie ma się co dziwić ^^ Co świat to to samo :p Tak jak to @Rochejaquelein powiedział - Tradycja zawsze zostanie tradycją :D Trzeba się trzymać swoich nawyków nie trzymać tą samą drogę na każdym świecie - "Generał jest tak dobry jak dobrzy są ludzie którym rozkazuje." Chyba słabą ekipę (jak zawsze) macie razem z Husarką :D
 

DeletedUser1265

Guest
No, tak, bo na każdym świecie mam ochotę siedzieć non-stop w grze? Raczej nie.

Chwilowo, RwR jest pierwsze. Czy to się zmieni, czas pokaże, więc może nie dzielcie skóry na niedźwiedziu.

Jestem ciekawy czy plemię pokaże charakter i odejdzie od schematu dyktatury, gdzie kilka osób ciśnie z zastów za całe plemię (popularny model w tw2 - w LiA chyba też), a zagra jako republika, gdzie każdy robi swoje na poziomie lokalnym. Fundamenty zostały postawione. Sytuacja wojskowa i geopolityczna jest całkiem niezła. Teraz, zobaczymy czy gracze naprawdę będą chcieli wygrać.

Interesuje mnie taki eksperyment, bo granie w 1-5 osób za całe plemię, to model, który jest dla mnie zbyt czasochłonny. Wiem, że ludziki z LiA średnio rozumieją ten argument. Za to są dość pyszałkowate, gdy się posługują swoim nolife'owstwem :D

Trochę takie gadanie do ściany, bo nigdy nie macie nic nowego do powiedzenia.
 

DeletedUser2293

Guest
W sumie to nie ma się co dziwić ^^ Co świat to to samo :p Tak jak to @Rochejaquelein powiedział - Tradycja zawsze zostanie tradycją :D Trzeba się trzymać swoich nawyków nie trzymać tą samą drogę na każdym świecie - "Generał jest tak dobry jak dobrzy są ludzie którym rozkazuje." Chyba słabą ekipę (jak zawsze) macie razem z Husarką :D

Nie my zakładaliśmy plemię na tym świecie, i nie my nim dowodziliśmy.
Ekipa nasza nie gra na tym świecie więc ich w to nie mieszajcie - od samego początku wiedzieliśmy ze jest to "zbiór" graczy z różnych serwerów część starych wyjadaczy TW2 część amatorów którzy swoją przygodę z grą dopiero zaczynają.
Ekipa SHI jest kompletna wystartowali o ustalonej godzinie i w gronie swoich znajomych więc nie można porównywać tych dwóch plemion.
Ja na samym początku pisałam ze gram tu dla zabicia czasu i dlatego ze brak tu bonusu nocnego.

PS: zwiechu dziwne ze u ciebie czegoś takiego nie ma ? no ba! byłoby dziwne gdyby BYŁO bo grasz tu ze swoją ekipą o ustalonym czasie a plemię RwR jest zbieraniną graczy :)
 

DeletedUser2787

Guest
Nie gram ale dostałem ciekawą propozycje od mojej siostry(HusarzPl-93),która jest na tym serwerze TOP1 jako gracz ......

No szczycenie się, że siostra jest top 1 po 2 dniach gry... - godne osoby z ego poniżej 0. Od kiedy ranking się liczy w pierwszych tygodniach gry...

Ty pewnie nigdy nie byłeś pierwszej 100 skoro nie umiesz wejść na toolsy i musze ci wklejać linki do strony:)

Skończy się tak, że cała koalicja jeszcze przegra przez Waszą pychę i pewność siebie.

To takie przytoczenie do wydarzeń, które miały miejsce dotychczas na serwerze i do słów z drugiego dnia "boga gry" (celowo z małej litery).
 

DeletedUser2307

Guest
Życzę Powodzenia SHN oraz zwiechowi sądze ze pyszałkowate podejście wroga znów zostaje zlane na goły tyłek.
Do widzenia po Urlopie !
 

DeletedUser2787

Guest
Ekipa SHI jest kompletna wystartowali o ustalonej godzinie i w gronie swoich znajomych więc nie można porównywać tych dwóch plemion.
Chyba SHN bo wydaje mi się, że to spora różnica. Chyba, że dwa różne plemiona to dla Ciebie to samo?
PS. Jeśli wtrącam się pomiędzy sprawy SHI i SHN i czujecie uraz do mojej osoby (osoby z tych plemion) to przepraszam, ale nie mogę na to patrzeć kiedy ktoś mówi sam nie wiedząc co siejąc zamęt od początku serwera.
 

DeletedUser2293

Guest
Siejąc zamęt od początku serwera ? proszę o szczegóły bo nie bardzo wiem co masz na myśli , przewiń kilka stron do tyłu i poczytaj co pisałam.
Na jesień się okaże kto jest lepszy , tam będą ekipy kompletne.
 

DeletedUser1819

Guest
To takie przytoczenie do wydarzeń, które miały miejsce dotychczas na serwerze i do słów z drugiego dnia "boga gry" (celowo z małej litery).
Czym się chłopaku szczycisz? Ze jestes wysoko na najsłabszym serwerze ever gdzie grają sami zieloni gracze (oprócz HusarzPl-93 i D Artagnan)
Swoją wiedzę (a raczej jej brak)na temat tw2 już pokazałeś na jakim mizernym poziomie jest.Ucz się szybko jeśli w ogóle marzysz o grze na jesień bo tam każdy solidny grac wciągnie cię nosem.
 

DeletedUser2787

Guest
Cała gów.. burz..., która powstała na trzech stronach w tym temacie jest spowodowana wywlekaniem, jakiś śmiesznych starych brudów głownie przez Ciebie i jak mogę wywnioskować po wypowiedziach, Twojego brata.
Jesień, ciągle jesień... Co Ci pomoże jesień?
Niektórzy nie są stworzeni do rządzenia, a na siłę do tego brną.
Ja mając świadomość, że dowódca ze mnie nie najlepszy odpuściłem i wspomagam dobrą radą lub robię to co lubię -> zajmuję się dyplomacją.
Niestety nie wszyscy umieją przyznać się do swoich błędów i będą za wszelką cenę chcieli udowodnić, że są najwspanialsi. Już odechciało mi się tłumaczenia w kółko tego samego. Jak to mówią: głową muru nie przebijesz.
Dobrze radzę, zastanów się do czego to prowadzi, bo przeszedłem przez różne serwery (en,ru) i z czymś takim jak u nas w Polsce nie spotkałem się nigdzie. Mam nadzieję, że zrozumiesz o czym mówię.
 

DeletedUser2787

Guest
Czym się chłopaku szczycisz? Ze jestes wysoko na najsłabszym serwerze ever gdzie grają sami zieloni gracze (oprócz HusarzPl-93 i D Artagnan)
Swoją wiedzę (a raczej jej brak)na temat tw2 już pokazałeś na jakim mizernym poziomie jest.Ucz się szybko jeśli w ogóle marzysz o grze na jesień bo tam każdy solidny grac wciągnie cię nosem.
I vice versa.
 

DeletedUser1819

Guest
Taki chociazby s22:
>gram sobie spokojnie
>@Manchester United ma najwięcej punktów w prowce.
>wojna z NIE
>Man nagle przestaje grac
>wrogowie przejmuja rozwinięte wioski
>sciągaj innych graczy od siebie by przejęli te wiochy
> ?????
> i tak nie kłam bo to ci nie najlepiej idzie
Dobra niech ci będzie byłem umówiony z plemieniem NIE aby przejeli moje bardzo dobrze rozwinięte osady.
Przynajmniej czułeś się bezpiecznie mając obok siebie w prowincji takiego gracza jak ja
 

DeletedUser1819

Guest
Yhym... Czyli Ty mozesz obrazać sobie inne osoby?
Czyli Ty mozesz siać swoją propagandę a ktoś inny już nie moze wyrazić nawet swojej oceny?
Hipokryta ...
Ja nie obrażam tylko stwierdzam fakty o twoim plemieniu z,którymi ty nie możesz się pogodzić ale przynajmniej jest taki jeden gość na forum,który napisze prawde o ANO.
 
Do góry