Dyskusja dotycząca rozgrywki na Winterstein

DeletedUser2602

Guest
Informuję, że Vandale nie grają na Tym świecie.
Osoby podszywające się pod Nasze Plemię nie mają prawa używać Naszej nazwy, proszę poczynań tych graczy nie łączyć z Prawdziwymi Vandalami.
Zapraszamy na jesień, teraz czas na wakacje.
 

DeletedUser1265

Guest
Wiem, wiem. Inaczej VS by trzymało z Shini.
PS. Mała propozycja dla Shini. Nie chcecie się dobrowolnie poddać? Zaoszczędzimy sporo czasu. Wszyscy będą mieli luźne wakacje. Wiem, że rzymek obecnie nie jest w Shini, więc sobie go poszukam na własną rękę :D
 

DeletedUser1218

Guest
Skończ waść wstydu oszczędź. Wykrzykujesz jakbym był nie wiadomo kim (w sumie to samo się tyczy ciebie). Prawda jest taka, że skończysz grę tak samo szybko jak zacząłeś (to samo mogę powiedzieć o sobie).
A teraz "ić stont" i poluj w ciszy gargamelu :)
 

DeletedUser1265

Guest
Tak szybko, to chyba jednak nie. Raczej nie planuję. Jestem dość ciekawy ile pkt bojowych uda mi się naklepać. Zastanowię się tylko czy mają być w ofie, czy może w defie.

PS. Spoko, Twoje namiary na mapie s23 mam. Zgadamy się. Wpadnę z grubymi :)
 

DeletedUser1218

Guest
A wpadaj. Może zdązysz przed moim resetem ^^ ( Byłbym głupi zaczynając grę w chwili gdy 3/4 dnia nie mam zasięgu :D )
 

DeletedUser1265

Guest
Dobra, to Ci odpuszczam. Taka wizyta by była nie fair :cool:

PS. To rozumiem, że jest to Wasza ostateczna decyzja? Nie poddajecie się?

To dobra oferta :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser1382

Guest
Dobra, to Ci odpuszczam. Taka wizyta by była nie fair :cool:

PS. To rozumiem, że jest to Wasza ostateczna decyzja? Nie poddajecie się?

To dobra oferta :D
Duma kroczy przed upadkiem. Jeżeli i na tym serwerze przegrasz lub uciekniesz, proponuje Ci seppuku, może zachowasz namiastkę honoru.
 

DeletedUser2293

Guest
Sporo graczy gra na tym świecie tylko ze względu na brak bonusu nocnego, to już nie można wejść i na luźno pograć przed jesienią i przetestować to i owo ? Chyba oczywiste ze gdybyśmy chcieli grać tu na poważnie to byśmy grali razem ze swoją ekipą jak Shinigami , zresztą większość obecnych tu plemion to ludzie zupełnie sobie obcy (zbieranina graczy). Dla ekipy zorganizowanej wygranie tego serwera powinno być pestką.
 

DeletedUser2787

Guest
Skończy się tak, że cała koalicja jeszcze przegra przez Waszą pychę i pewność siebie.
 

DeletedUser1265

Guest
Duma kroczy przed upadkiem. Jeżeli i na tym serwerze przegrasz lub uciekniesz, proponuje Ci seppuku, może zachowasz namiastkę honoru.

No, dobra, a wiesz co to żart?
Przecież widzę, że Shini ma dobre staty i nieźle Wam idzie. Zobaczymy, jak to pójdzie na dłuższą metę.
Z tym, że jeżeli szkoda Wam lata, to zawsze możecie się poddać.

No, kurka, kto tu jest pyszny? Przecież ja gram jako zwykły pionek. Nie wiem nawet co się w koalicji dzieje. Tym bardziej, miałem ochotę napisać coś głupiego - im bardziej to absurdalne.

Nie łączcie moich wygłupów z oficjalną polityką wrogiej Wam koalicji.

Ja tu tylko nabijam sobie pkt bojowe.

PS. Sztywniaki...
 

DeletedUser2787

Guest
Z innej beczki.
Nie polecam plemienia Wojsko Południa Dywizja 2. Przyjmują wyczyszczonych graczy, a na zwrócenie uwagi o wydalenie ich z plemienia założyciel mi odpisał, że jakim prawem do niego w ogóle piszę. Panie kolego założyciel, chyba tylko reset ci został bo wojska z tego co wiem już Pan nie posiada, jak i połowa Twojego marnego plemienia.
 

DeletedUser1265

Guest
PS. Do Shini.

Z drugiej strony, skoro jesteście tacy nerwowi w sprawie naszej koalicji, to może z morale coś nie najlepiej. To dobry sygnał, że trzeba dalej robić swoje i może nam się uda :)
 

DeletedUser2040

Guest
Pierwsze staty bojowe są już całkiem ciekawe. Zobaczymy, co przyniosą kolejne dni.

PS. A protek, to tym razem jako kto gra? Hm... Bezimienny87?

PS2. Wydajcie mi rzymka :) hy, hy...

A oto zagadka dla ciebie czy gram czy nie gram, czy pod tym czy pod innym nickiem :)
Wydać rzymka ? - Prosta sprawa tylko co oferujesz drogi D.Artagnan w zamian ? :)
 

DeletedUser1265

Guest
1. Zgaduję, że grasz jako bezimienny, ale żeby to jakąś różnicę robiło? Chyba nie. Tak, tylko zapytałem.
2. Rzymek sam mi podał nick, a skoro nie ma chłopak czasu grać, to grę przeciw sobie odłożymy na inny czas.
 

DeletedUser2787

Guest
Wie ktoś ile koron kosztuje przyspieszenie akademii? Pisze tutaj bo pewnie innych tematów nikt nie czyta, a sprawa dotyczy tego serwera ;)
 

DeletedUser2030

Guest
Jak zwykle gów.. burza przeciw SHN... Ludzie dostali baty, nie potrafia przyjac porazki to teraz na nas psy wieszaja ... ehh poczytajcie Dyskusje na Rumeli Hisari jak pisala ze znikniemy i jak sie skonczylo ? Przepraszam za tak późną moja odpowiedz, ale zajmuje sie graczami i plemieniem, a nie wypisywaniem jak to kazdy zniknie jak Husarzowa ... Eh my z Vandalami ? Chetnie bym z nimi zagral po jednej stronie, chcialem na Rumeli ale wyszlo jak wyszlo. Na tym swiecie Vandale to jakies podrobki... zmienili juz nazwe, a dzis ich przywodca pisal do mnie czy moze do nas doalcyzc po odmowie jak zwykle dziecko zaczal swoją g... burze ...

Pozdrawiam wszystkich i zycze udanego servera :)
Zwiechupl

ps. na jesien to sobie sciagnij nawet samego papierza... na Rumeli cały server przeciw nam nastawiłaś a i tak nie dałaś rady, to i na jesien nawet z papierzem nie dasz rady ...

AVE SHN, pozdrawiam LIA
 

DeletedUser2787

Guest
Po Twojej wypowiedzi mogę stwierdzić, ze to głupie, ale wróg ma więcej szacunku niż sojusznik :/ Aż polubiłem Twoja wypowiedz. Mam nadzieje, ze powalczymy kiedyś przeciwko sobie armia kontra armia :)
Również ciężkiego i przegranego <śmiech> serwera życzę ;)
 

DeletedUser1819

Guest
Jak zwykle gów.. burza przeciw SHN... Ludzie dostali baty, nie potrafia przyjac porazki to teraz na nas psy wieszaja ... ehh poczytajcie Dyskusje na Rumeli Hisari jak pisala ze znikniemy i jak sie skonczylo ? Przepraszam za tak późną moja odpowiedz, ale zajmuje sie graczami i plemieniem, a nie wypisywaniem jak to kazdy zniknie jak Husarzowa ... Eh my z Vandalami ? Chetnie bym z nimi zagral po jednej stronie, chcialem na Rumeli ale wyszlo jak wyszlo. Na tym swiecie Vandale to jakies podrobki... zmienili juz nazwe, a dzis ich przywodca pisal do mnie czy moze do nas doalcyzc po odmowie jak zwykle dziecko zaczal swoją g... burze ...

Pozdrawiam wszystkich i zycze udanego servera :)
Zwiechupl

ps. na jesien to sobie sciagnij nawet samego papierza... na Rumeli cały server przeciw nam nastawiłaś a i tak nie dałaś rady, to i na jesien nawet z papierzem nie dasz rady ...

AVE SHN, pozdrawiam LIA
Chwalisz się ,czy się żalisz??
Mam nadzieje,ze dostaniecie na tym serwerze tak szybki oklep jak na s6:):)
Takie plemię jak SHN nie zasługuje na podboje światów szczególnie jeśli tym plemieniem rządzi tak nieodpowiednia i chora osoba jak ty.
 

DeletedUser1265

Guest
Na tym swiecie Vandale to jakies podrobki... zmienili juz nazwe, a dzis ich przywodca pisal do mnie czy moze do nas doalcyzc po odmowie jak zwykle dziecko zaczal swoją g... burze ...

Pisał o przyjęcie do Shini? No, proszę... Dzięki za info zwiechu.

ps. na jesien to sobie sciagnij nawet samego papierza...

Obawiam się, że jednak "papieża".

AVE SHN, pozdrawiam LIA

PS. Czy w LiA kryterium przyjęcia to braki w pisowni?
 
Do góry