Dyskusja dotycząca rozgrywki na Winterstein

DeletedUser1819

Guest
Hmmm zacznijmy od tego, że to nie są Vandale a jedynie podróbka. Następnie o jakiej zdradzie ty człowieku mówisz jak to 3 dzień serwera ?
Nieważne,ze podróbka zresetowałeś się uciekłeś do SHN czyli do wroga Vandalii.
Podobnie zrobiłeś na s20 gdzie byłeś obok Tombola i postanowiłeś bez walki sie zresetować i wybrać dla siebie bardziej wygodne położenie na mapie:)
 

DeletedUser1459

Guest
Nieważne,ze podróbka zresetowałeś się uciekłeś do SHN czyli do wroga Vandalii.
Podobnie zrobiłeś na s20 gdzie byłeś obok Tombola i postanowiłeś bez walki sie zresetować i wybrać dla siebie bardziej wygodne położenie na mapie:)

Jakiej walki jak byliśmy w sojuszu i miałem w każdą stronę 2 prowincje niebieskie ty już chyba sam nie wiesz co mówisz.
 

DeletedUser1819

Guest
No szczycenie się, że siostra jest top 1 po 2 dniach gry... - godne osoby z ego poniżej 0. Od kiedy ranking się liczy w pierwszych tygodniach gry...
po 3 dniach jak juz :)
Ty pewnie nigdy nie byłeś pierwszej 100 skoro nie umiesz wejść na toolsy i musze ci wklejać linki do strony:)
 

DeletedUser2293

Guest
Jakiej walki jak byliśmy w sojuszu i miałem w każdą stronę 2 prowincje niebieskie ty już chyba sam nie wiesz co mówisz.

Uciekłeś do Shinigami po tym jak poproszono cię o zasta. a reseta zrobiłeś bo przechodząc do Shinigami cała okolica byłaby czerwona a teraz jeszcze swoich przydupasów ściąga czyżby Shinigami potrzebowało sojusznika <śmiech>
 

DeletedUser2787

Guest
Nie byłem, bo gram pierwszy raz w TW2. Jestem graczem Plemion gdzie wygrałem 3 światy, może bez szału, ale jakieś pojęcie mam o grze.
A odbieganiem od tematu i oczernianiem "nowicjusza" , tylko pokazujesz, że brak Ci argumentów przeciwko mojej opinii.
 

DeletedUser1459

Guest
Uciekłeś do Shinigami po tym jak poproszono cię o zasta. a reseta zrobiłeś bo przechodząc do Shinigami cała okolica byłaby czerwona a teraz jeszcze swoich przydupasów ściąga czyżby Shinigami potrzebowało sojusznika <śmiech>

Widać jak mało doinformowana jesteś wyszedłem bo chcieli zasta, a reset zrobiłem bo jaki jest sens zostawać w prowincji gdzie jest 13 czerwonych graczy.
 

DeletedUser2787

Guest
Poprzednia wypowiedź ManUtd

@ManUtd:
A tak uzupełniająco to świat wystartował 22 czerwca, a mamy 24 czerwca to teraz patrz na to:
22 czerwca - 23 czerwca - pierwszy dzień;
23 czerwca - 24 czerwca - drugi dzień
Biorąc pod uwagę godziny startu świata i godzinę dodania Twojego post-a.
 

DeletedUser2293

Guest
Widać jak mało doinformowana jesteś wyszedłem bo chcieli zasta, a reset zrobiłem bo jaki jest sens zostawać w prowincji gdzie jest 13 czerwonych graczy.

A co ja napisałam wyżej <śmiech>
No skoro ty taki utytułowany gracz wszystko wiedzący i THE BEST to nawet z 20 wrogami powinieneś sobie poradzić, a nie uciekać poprzez reset.
 

DeletedUser1265

Guest
Nie byłem, bo gram pierwszy raz w TW2. Jestem graczem Plemion gdzie wygrałem 3 światy, może bez szału, ale jakieś pojęcie mam o grze.
A odbieganiem od tematu i oczernianiem "nowicjusza" , tylko pokazujesz, że brak Ci argumentów przeciwko mojej opinii.

Nie wiem czy naprawdę jesteś zielony, czy tylko udajesz, ale trochę nawijasz jakbyś rzeczywiście mówił bez znajomości kontekstu. Jeżeli grałeś w plemiona, to nie znaczy, że wiesz o co chodzi w tw2. Oprócz mechaniki jest też cała historia rozgrywki, relacji itd... Tutaj, dużo większe znaczenie mają układy towarzyskie niż późniejsze kombinowanie w dyplomacji.

Jakie to były piękne czasy kiedy wydawało mi się, że mogę sobie wejść na serwer i zacząć dyplo od zera. Dość szybko wyprowadzono mnie z błędu.

PS. Nikt się niczym nie "szczyci". ManUtd i Husarka, to doświadczeni gracze. Dobrze wiedzą, że tw2, to gra dla cierpliwych rozłożona na miesiące.

PS2. Ark, jakkolwiek by było, jeżeli VS jest wrogiem Shini, to należy domniemywać, że szpiegowałeś/zdradziłeś. Wielka filozofia?

PS3. Ark, a dziwisz się, że chcieli zasta? No, chociaż to może zmieniać kontekst, bo mogłeś nie robić rekonesansu, a tylko opcja zasta Ci nie przypasiła.
 

DeletedUser2787

Guest
To się okaże, kto lepiej skończy. Ja z moimi brakami czy Wy z nadmiarem doświadczenia. :)
 

DeletedUser1459

Guest
.

PS2. Ark, jakkolwiek by było, jeżeli VS jest wrogiem Shini, to należy domniemywać, że szpiegowałeś/zdradziłeś. Wielka filozofia?

PS3. Ark, a dziwisz się, że chcieli zasta? No, chociaż to może zmieniać kontekst, bo mogłeś nie robić rekonesansu, a tylko opcja zasta Ci nie przypasiła.


Nie przypasowała mi opcja robienia sojuszu z każdy i to, ze na 17 graczy w prowincji 13 jest w plemieniu albo sojuszu. Zdrada może być w późniejszym etapie gry tutaj po prostu zdecydowałem się grać bo innej stronie.
 

DeletedUser2293

Guest
Nie przypasowała mi opcja robienia sojuszu z każdy i to, ze na 17 graczy w prowincji 13 jest w plemieniu albo sojuszu. Zdrada może być w późniejszym etapie gry tutaj po prostu zdecydowałem się grać bo innej stronie.

Robienie Sojuszu z każdym ? dwa sojusze uważasz za robienie sojuszów z każdym? :eek: nie trzeba było się resetować to miałbyś wystarczająco atrakcji.
 

DeletedUser1819

Guest
Robienie Sojuszu z każdym ? dwa sojusze uważasz za robienie sojuszów z każdym? :eek: nie trzeba było się resetować to miałbyś wystarczająco atrakcji.
On już sam nie wie co pisze:):)
Próbuje wciskać nam tu na forum bajki ale jedynie co mu wyjątkowo wychodzi z ostatnim czasie to resety na serwerach:)
 

DeletedUser1265

Guest
To się okaże, kto lepiej skończy. Ja z moimi brakami czy Wy z nadmiarem doświadczenia. :)

Widzę, że filozofia Leszka Millera się zrobiła popularna :p -> "Prawdziwego mężczyznę poznaje się nie po tym, jak zaczyna, ale jak kończy".

PS. Hm... Coś w tym jest, ale jak brakowało Ci wrogów, to mogłeś nie robić resetu. Miałbyś czerwonego aż po dach :D

PS2. Nie da się ukryć, że się zrobiłem taki gadatliwy na forum, bo mi się zmieni ranga chyba po 300 postach :p:p:p

PS3. Chciałem ostatecznie domknąć sprawę Yesuu. Już po opuszczeniu Inf jeszcze mi nawrzucał różnych mądrości i obelg, ale szkoda mi go. Gość naprawdę nam zrobił boosta, załatwił TS i ogólnie był pozytywnie nastawiony, ale naprawdę nie umiał pracować w grupie. Sam narobił sobie i ekipie kłopotów. Szkoda, że tak wyszło. Zmarnował kupę hajsu. Tyle w temacie.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser1459

Guest
On już sam nie wie co pisze:):)
Próbuje wciskać nam tu na forum bajki ale jedynie co mu wyjątkowo wychodzi z ostatnim czasie to resety na serwerach:)

To ciekawe co mówisz mi przynajmniej udaje się kończyć te serwery w odróżnieniu od niektórych

Robienie Sojuszu z każdym ? dwa sojusze uważasz za robienie sojuszów z każdym? :eek: nie trzeba było się resetować to miałbyś wystarczająco atrakcji.
Zapomniałaś dodać, że 2 albo 3 plemiona odrzuciły ofertę sojuszu :)
 

DeletedUser2337

Guest
Z tym resetem w mojej prowce mogło być różnie. Jeżeli uciekłeś, bojąc się walki, to wiedziałeś od początku o PLANOWANEJ wojnie. W sumie jesteś dyplomatą... czyli coś się wyjaśniło, jednak była zaplanowana od początku :)

P.S tam było dużo graczy, czasami całkiem dobrych do przejmowania, więc hmmm, nie sądze, aby twoje słowa były prawdą :)
 

DeletedUser1459

Guest
Z tym resetem w mojej prowce mogło być różnie. Jeżeli uciekłeś, bojąc się walki, to wiedziałeś od początku o PLANOWANEJ wojnie. W sumie jesteś dyplomatą... czyli coś się wyjaśniło, jednak była zaplanowana od początku :)

P.S tam było dużo graczy, czasami całkiem dobrych do przejmowania, więc hmmm, nie sądze, aby twoje słowa były prawdą :)

No widzę, że już lecimy z teoriami spiskowymi. Nie uciekłem tylko się przeniosłem bo nie miałem perspektywy rozwoju jeśli w koło byli sami sojusznicy.
 
Do góry