Dyskusja dotycząca rozgrywki na Winterstein

DeletedUser2337

Guest
Heh, no, akurat tego potwierdzić się nie da. Z resztą już o tym kiedyś pisaliśmy na PW, z tego co pamiętam :)
Z mojej perspektywy było to zaplanowane, ale każdy może mieć swoje zdanie na ten temat. Teraz to i tak już nic nie zmieni :)
 

DeletedUser2293

Guest
Co ty za farmazony piszesz jakie dwa, trzy plemiona odrzuciły od Vandali propozycję o sojusz ? Cały czas ktoś nowy pisze ze przyłączy się do wojny z Shinigami , ale odmawiamy sojuszu.
 

DeletedUser1819

Guest
Przygadał kocioł garnkowi. XDDDDD
Tak tak oczywiście.
Moi wrogowie zawsze będą pisać ,ze sie resetowałem ,ale ja sobie nie przypominam aby kiedykolwiek się resetował,może mylisz mnie z kimś innym,bo to nie w moim stylu walić resety na serwerach.No cóż widzę,ze jeszcze masz złość za s22 gdzie was opuściłem po tym jak hatsan nie został wywalony z plemienia,a wszystko tak ładnie szło to przodu ,ale AOT popełnił jeden tragiczny błąd ,za który słono zapłacili.
 

Sierdza

Lekki kawalerzysta
Tak tak oczywiście.
Moi wrogowie zawsze będą pisać ,ze sie resetowałem ,ale ja sobie nie przypominam aby kiedykolwiek się resetował,może mylisz mnie z kimś innym,bo to nie w moim stylu walić resety na serwerach.No cóż widzę,ze jeszcze masz złość za s22 gdzie was opuściłem po tym jak hatsan nie został wywalony z plemienia,a wszystko tak ładnie szło to przodu ,ale AOT popełnił jeden tragiczny błąd ,za który słono zapłacili.
Mów co chcesz ale ja robię sobie kontrolne wioski na kazdym świecie i na conajmniej 3 z nich przestałeś grać po krótkim okresie czasu od rozpoczęcia. (Dalej nie będę się o to kłócił ja wiem swoje, ty wiesz swoje) Poza tym przypisywanie upadku AOT tylko twojej nieobecności jest wysoko przesadzone.
 

DeletedUser1819

Guest
Mów co chcesz ale ja robię sobie kontrolne wioski na kazdym świecie i na conajmniej 3 z nich przestałeś grać po krótkim okresie czasu od rozpoczęcia. (Dalej nie będę się o to kłócił ja wiem swoje, ty wiesz swoje) Poza tym przypisywanie upadku AOT tylko twojej nieobecności jest wysoko przesadzone.
Ostatnim czasie gram na luźno czekając na jesień stąd krótko gram.To,ze robię sobie taki generalny trening przed poważnym startem nie uważam za nic złego.Prawdziwa gra w plemieniu będzie na jesień z ekipą znanych i szanowanych mi ludzi.
 

DeletedUser1265

Guest
Hm... Interesujące jak to się rozegra na W? Jak zejdzie ochrona, pewnie się przekonamy. Sam jestem ciekaw kilku plemion.
 

DeletedUser1265

Guest
Zastanawiam się tylko próba sił między kim a kim? Na jesieni pewnie będą inne składy koalicji i graczy.
Lajka dałem, bo spodobało mi się odniesienie historyczne :)
Ja gram jako G.S. Patton - Gryfici.
 

DeletedUser1265

Guest
Sprytnie. Niektórzy gracze bez plemienia, to takie pułapki-bunkry :cool:
 

DeletedUser1265

Guest
Pierwsze staty bojowe są już całkiem ciekawe. Zobaczymy, co przyniosą kolejne dni.

PS. A protek, to tym razem jako kto gra? Hm... Bezimienny87?

PS2. Wydajcie mi rzymka :) hy, hy...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser1265

Guest
Wiesz, że nie mamy daleko do siebie na mapie :) To kto po kogo przyjdzie?
 
Do góry