Dyskusja dotycząca rozgrywki na Winterstein

DeletedUser2813

Guest
Pisząc tekst "sorry nie ty tylko twój brat , zresztą jedno i to samo" Jak możesz napisać ze to co napisze mój brat jest jednym i tym samym.
On jest zupełnie innym graczem i ma inne zdanie na pewne sprawy , i ja również, więc porównywanie dwóch różnych osób jest nie na miejscu.
Piszesz ze zrobiliście sojusz z OMT a za chwilę ze to same barby i farmy to po co z nimi sojusz mieliście :)
Co do Dywizjonu to wypisywali do nas cały czas o sojusz i chcieli przeciwko wam walczyć ale my się nie zgodziliśmy jasno daliśmy do zrozumienia ze nie interesuje nas z nimi żaden układ , więc musieli szukać sojuszu u naszego wroga.
Każdy niech myśli co chce ale ci co mnie znają wiedzą ze gram "agresywnie" i czerwona prowincja to dla mnie nie problem , wolę odnieść porażkę a niżeli resetować się i szukać prowincji niebieskich.
I nikt tu nie płacze ze sprawy potoczyły się tak a nie inaczej, ja nie narzekam tylko gram swoje , chodź nie ukrywam ze wolałabym grać ze swoimi kolegami bo współpraca wyglądałaby zupełnie inaczej ale wiadomo oni i inne ekipy szykują się na jesień , więc gram tu "sama"
Fajnie ze można poznać nowych ludzi i odkryć kilka plemiennych perełek bo i takie u nas w Wataha się znalazły :)

Chyba wam się coś pomyliło ... Owszem na samym początku pisałem ale z Calvinem ( Nie o sojuszu a o PON-ie ) dzień po tej rozmowie pokłóciłem się z Calvinem na poprzednim świecie i od razu wypowiedziałem wojnę waszej koalicji ... Więc nie rozumiem , kiedy ciągle pisałem
Wtedy mieliśmy sojusz jedynie z Sekcją i Wojskami Południa , a to co tutaj przeczytałem prosi się o pomstę do nieba !!
 

DeletedUser2293

Guest
"pokłóciłem się z Calvinem na poprzednim świecie i od razu wypowiedziałem wojnę waszej koalicji" no to ładnie się pokłóciliście xd
Calvin pokazywał mi wiadomości jak wypisywaliście co chwilę o sojusz a my jako koalicja naradzaliśmy się i cały czas mówiliśmy ze nie chcemy mieć nic wspólnego z wami jak i z plemieniem Wojsko południa czy jak im tam było.
Od was kilka graczy pisało o sojusz nie wiem czy to dlatego ze dyplomaty nie mieliście albo mieliście tylko nie ogarniał tematu.
 

DeletedUser

Guest
Chwile człowieka nie ma i tyle ciekawych rzeczy :) Ale cóż, taki mały rozłam urozmaici rozgrywkę i doda trochę niewiadomych do puli.

@HusarzPl-93
Szczere gratulacje za wytrwałość w pisaniu na forum :) Jak to czas pokazał: "wygrywają najwytrwalsi".
 

DeletedUser2293

Guest
A to powinieneś Gratulować innym bo są tacy co 3x razy więcej na forach piszą , łatwo to sprawdzić zresztą , więc gratulację nie w te stronę ;)
Ale miło mi ze ktoś o mnie pomyślał xd
 

DeletedUser2811

Guest
Husarzowa skoncz blaznowac xd do etapu konca ochrony moze i dawalas rade ale potem juz tylko w dol... xd
 

DeletedUser1819

Guest
Tylko farmy przejmują barbarki po 150 pkt,bo nie rozumiem jak można przejmować takie g....
Całe SHN:)
 

DeletedUser2293

Guest
Nie mam nic do graczy którzy podbiją barbarkę w miejscu strategicznym czy gdzieś na obrzeżach do produkcji deffa , ale barbarzyńskie które mają po 130-150 pk ? ;)
 

DeletedUser1819

Guest
I jeszcze jedno na twoim miejscu nie obrażał bym SHN bo nie wiesz z kim tanczysz :)
Ja wiem z kim "tańczę"
1 z ludźmi,których w raz ekipą pokonałem na s6:)
2 z ludźmi bez honoru,którymi na forte mieliśmy sojusz ale nie znanym nam przyczyn zerwali go,co zresztą im się nie opłacało i miało opłakany skutek dla shn
3 z ludźmi,którzy nie szanują dyplomacji i zmieniają ją co pare godz (s18)
Krótko mówiąc shn to DNO


Husarzowa czy Manchester jeden chu...gdybyście wczesniej sie zorientowali ze Calvin to debil i wcale go nie obrażam tylko stwierdzam diagnoze moze bylibyscie dla nas lepszym przeciwnikiem :) watacha zostaje sama prawie te male plemionka nic nie znacza na pewno nie rozrosna sie bo serwer jest maly a powiedzmy unia wintera hmmm..glownym ciapek on nigdy nie mial zmyslu organizacji tak jak moze grajacy na tym koncie olimp :)
Nie znam calvina ,więc nie mam o nim zdania.WATAHA jest na dobrej drodze,aby wygrać serwer czego im oczywiście życzę
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser2110

Guest
Hmmm...wiesz co moze przywodca jest troche porywczy :) ale na tym swiecie ma pewien hamulec :) wiec nie mow mi o przeszlosci tylko patrz w przyszlosc
 

DeletedUser1819

Guest
Hmmm...wiesz co moze przywodca jest troche porywczy :) ale na tym swiecie ma pewien hamulec :) wiec nie mow mi o przeszlosci tylko patrz w przyszlosc
Jeśli patrzeć na przyszłość to jej mieć nie będą jak wkroczymy do akcji na podboje serwerów szczególnie z naszą ekipą,która będzie bardzo mocna,a przede wszystkim będzie składała się z doświadczonych graczy.
 

DeletedUser2811

Guest
Daj screena z toolsow ze nibh barbe 150 pkt wzialem xddd bo na 6 wiosek poki co ostatnia to barba ktora miala 750pkt pod deffika ale WY WIECIE LEPIEJ XD
 

DeletedUser2811

Guest
P.S i brawo ze patrzycie na pkt xD kazda wioseczka to wiecej suróweczki i woja w rekru na 24/7 ale co Wy amatorzy mozecie o tym wiedziex lepiej napisac ze sie zbiera grubych na niewiadomo co a tak naprawde chyba tyh grubych do defowania rekrutujecie
 

DeletedUser1819

Guest
P.S i brawo ze patrzycie na pkt xD kazda wioseczka to wiecej suróweczki i woja w rekru na 24/7 ale co Wy amatorzy mozecie o tym wiedziex lepiej napisac ze sie zbiera grubych na niewiadomo co a tak naprawde chyba tyh grubych do defowania rekrutujecie
Dlatego grasz shn,które nic ze sobą nie reprezentuje żadnych zasad.
poważnym plemieniu zostałbyś wywalony za takie granie bo barby są do farmienia a nie przejmowania więc swoimi komentarzami strzelasz sobie stope
 

DeletedUser2811

Guest
Widze z polskiego slaby byles :/ przejalem do tej pory jedna barbe po co to akurat cie tyle interesuje co zeszloroczny snieg wiec nie pisz "barby" tylko barbe :/
 

DeletedUser1819

Guest
Widze z polskiego slaby byles :/ przejalem do tej pory jedna barbe po co to akurat cie tyle interesuje co zeszloroczny snieg wiec nie pisz "barby" tylko barbe :/
Nie musisz mi się tłumaczyc co przejmujesz,wszystko o tobie wiem jesteś farmą i mistrzem barbarek :)
 
Do góry