Dyskusja dotycząca rozgrywki na Alhambra

DeletedUser

Guest
serwer mi już kilka ataków wysyłałem 4 grubasów po 3 serwer sie i nie mogłem cofnąć a po tych 3 atakach juz nie mogłem 4 wysłać jak wszedłem bo bym tam deff:p a tak bym zdążył:p

ja też mam dość tego świata i racja zasady świata bezsensu mam też sporo grubasów i w 2 dni jest się na kilkunastu/kilkudziesięciu prowincjach a żeby mieć jeszcze więcej to nawet nie będzie trzeba w takim razie wybijać monet załóżmy że oddam 5 wiosek z prowincji sojusznikom a oni mi po jednej i tak każdy jak zrobi

ten świat znając innogames będzie trwał jeszcze minimalnie 3-4 miesiące. w starych plemionach są zasady wygrania z góry ustalone minimalna długość świata to 365dni oraz plemie musi posiadać ponad 70-75(nie pamiętam ile dokładnie)wszystkich wiosek na świecie
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Wyslannica

Community Manager
Członek obsługi gry
Nie mam już czasu grać a chęci też są bardzo małe, w między czasie zdążyłem naklepać tyle monet, że na chwilę obecną mam 21 szlachciców + mogę zrobić jeszcze 4. Więc biorąc pod uwagę że jest nas 200 w plemieniu to w dwie godziny jesteśmy w stanie zrobić 2500 PZ, ale kiedy pytamy się @Wyslannica o warunki końca serwera, to nas zlewa :)
To żeś się jeszcze nie przyzwyczaił? :D Ja już dawno XD Ale pisała coś tam, że jeszcze nie wie kiedy.

@Wyslannica jak jeszcze nie zrozumieliście jak ułomne jest wygrywanie światów na PZ to własnie Wam Fizyczny wytłumaczył :p Że aż zacytuję aby nie zginęło.


Tak dodam od siebie, że przez to co mi ta gra zrobiła przez ostanie pół godziny mam ochotę wytoczyć Wam sprawę do Europejskiego Trybunału Praw Człowieka bo to już jest kryminał. Pewnie tam się ładnie Sopel i Kamilla cieszą więc nawet nie będę mówił o co chodzi. Ale gratki, z Waszej perspektywy na pewno wygląda to jak świetnie wyprowadzona akcja, ale znowu się tam już puszycie niepotrzebnie myśląc, że to jest jakieś osiągnięcie, a nie "zasługa" serwera ;>



Na obecna chwilę nie znamy jeszcze ilości punktów potrzebnych do zwycięstwa, ale wątpię aby ilość była mniejsza niż na poprzednim świecie.
 

DeletedUser2800

Guest
Ależ Ty jesteś niecierpliwy :) Już na następny chcesz uciekać? :)
 

DeletedUser4089

Guest
Wyczekiwany koniec się zbliża. I dobrze, w końcu będzie można odpocząć. Ten świat przez lagi stracił wielu graczy, oby to nie powtórzyło się na przyszłych światach
 

DeletedUser4090

Guest
Musicie usprawnić ten system pz lub go zupełnie usunąć, bo to jakaś porażka. Ponad 70 % lub więcej pz zdobytych przez malibu to wioski barbarzyńskie. Większość topowych graczy tego plemienia nie uczestniczyła w żadnych walkach. To pierwszy i ostatni mój świat z pz, nie chcę grać w grę, która polega na przejowaniu darmówek. Top 1 świata 1,7 mln pkt bojowych... Gdyby próg pz, który też jest strasznie niski był wyższy mielibyśmy innego zwycięzcę.
Takie zasady i nic na to nie poradzimy, gratulacje dla Malibu, ale na waszym miejscu nie byłbym dumny z takiego zwycięztwa
 

DeletedUser4091

Guest
Gra się tak, jak przeciwnik pozwala. Skoro warunkiem wygranej są pz to co się dziwicie. U Was też barb jakoś nie widać...
 

DeletedUser2800

Guest
Dziwimy się bo nie potrafiliście stanąć do walki, tylko brać wioski za free jak leci. Jak można w ogóle nazywać się zwycięzcą świata w takim stylu?
Gwoli wyjaśnienia, nie do końca mam żal do Malibu - taki ułomny system został wymyślony i to ludzie odpowiedzialni za jego pojawienie się w grze powinni się najbardziej wstydzić. Do Malibu to mam pretensje za to, że w taki pozbawiony jakiegokolwiek honoru sposób dążyli do tego zwycięstwa.
Co do barb, poszukaj, jest i to całkiem sporo - w przeciwieństwie do Was my przejmowaliśmy je tylko na froncie, tylko po to żeby zabezpieczyć przed Waszymi wejściami na prowincje, bo w inny sposób nie potrafiliście. Poza iloma? Dwoma przypadkami? Trzema? :) Aaa no przepraszam - jeszcze kolejne ze dwa razy Wam się udało podczas Rozejmu Świątecznego, którego tak sumiennie przestrzegaliście :) Na pewno jest u Was kilka osób, które opór stawiały, które potrafiły walczyć i które szanuje. Ale jako plemię wygrywając ten świat, będziecie najsłabszym zwycięzcą świata w historii polskich serwerów.
 

DeletedUser4091

Guest
To po co wchodzisz na świat z PZ? To tak jakby na światach na zwykłe punkty mieć pretensje że wygrywa plemię z największą ilością punktów. Nie będę się rozpisywał dlaczego poszliśmy w punkty bo to wewnętrzne sprawy plemienia, ale być może sam to wiesz lub się domyślasz.
 

DeletedUser2800

Guest
Nie wiem, może myślałem, że na tym świecie będą grać normalni ludzie?
Wszyscy doskonale wiedzą dlaczego poszliście w PZ.

A tak jeszcze tylko żeby Ci coś wyjaśnić - światów nie wygrywało plemię, które miało najwięcej punktów tylko 80% wiosek z TOP10 plemion. Taka jest różnica, że przy starym systemie wygrywało po prostu plemię najsilniejsze, a teraz wygrywa takie jak Wy.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser2800

Guest
Zdrajcy? W ten sposób to sobie obrażaj kolegów albo rodzinę jak Ci ktoś pozwoli. Zawsze się znajdzie jakaś wsza, która musi obrażać i w dodatku kłamać bo to Malibu jest pełne zdrajców, zamiast prowadzić normalną dyskusję.
 

DeletedUser

Guest
Było pełne zdrajców ale już nie jest, bo pouciekali do S&I i VME.
 

DeletedUser2800

Guest
Jest pełne zdrajców z Legionu, którzy polecieli na szybką wygraną robiąc z Wami fuzję ;) Do nas to.przeszla raptem jedna osoba i to dlatego, bo widziała jaki syf robicie :)
 

DeletedUser4091

Guest
Nie wiem, może myślałem, że na tym świecie będą grać normalni ludzie?
Wszyscy doskonale wiedzą dlaczego poszliście w PZ.

A tak jeszcze tylko żeby Ci coś wyjaśnić - światów nie wygrywało plemię, które miało najwięcej punktów tylko 80% wiosek z TOP10 plemion. Taka jest różnica, że przy starym systemie wygrywało po prostu plemię najsilniejsze, a teraz wygrywa takie jak Wy.
Widzę dalej kogoś boli że wygrywa inne plemię :) Gdyby nie odejście z gry kilku kluczowych graczy już dawno serwer byłby zamknięty. Dopiero jak zaczęliście przejmować nieaktywnych to odżyliście i teraz niby uważasz że nie powinniśmy wygrać. Żałosne. Mimo zdrad sojuszników, mimo tego że mieliśmy prawie cały serwer przeciwko nam udało nam się osiągnąć cel i to w pełni zasłużenie. A jak Ci się nie podoba taki styl to Twój problem. Ja nikomu nie mówię jak ma grać.
 

DeletedUser2800

Guest
Gdzie tutaj widać mój ból? Nigdy nie miałem problemów z akceptacją porażki, bo zawsze do tej pory gdy przegrywałem to zasłużenie. Być może pewne zachowania mi się nie podobały ale to nie miało nigdy takiej formy jak tutaj. I ciekawy jestem o kim mówisz o tych aktywnych? O dwóch osobach, które grały na passach do 20 kont i przestali grać bo bany wyłapali? Ja to dopiero brak aktywności u graczy, z którymi walczyłem to dopiero zaobserwowałem po tym jak przejąłem kilka wiosek od nich :)

Ehh, miałem nie dyskutować ze ścianą..
 

DeletedUser4091

Guest
Hehe sam dobrze wiesz o kim mówię, bo wyłapujecie tych, którzy nie graja i przejmujecie ich wioski, a tych co się bronią zostawiacie. I takim sposobem udało Wam się przejąć kilka prowincji. I to jest niby wspaniała i honorowa gra XD
 

DeletedUser2800

Guest
Nie mam pojęcia o kim mówisz. Brak aktywności u Was to jest Wasz problem. A na to, że niby odpuszczamy tych co się bronią to sam razem z Krissosem na przykład jesteś najlepszym zaprzeczeniem :)
 
Do góry