Dyskusja dotycząca rozgrywki na Alhambra

DeletedUser4091

Guest
To spójrz prowincję wyżej i będziesz wiedział o kim mówię ;) zostałeś tam skarcony i szybko odpuściłeś żeby sobie spokojnie przejmować tych co nie grają ;) oczywiście że to nasz problem, tak samo jak Twój problem to w jaki sposób gram ja czy inni ;)
 

DeletedUser2800

Guest
Skarcony? Ja? Haha. Jedyne kogo odpuściłem to atommyego ale jeśli to, że przejął mi dwie wioski które celowo oddałem za darmo, a potem odbijał się ode mnie nawet berkami nazywasz skarceniem to brakuje mi słów na to co ja zrobiłem z Kamilem, Anndim, Krissosem, Tobą i tak mogę dalej wymieniać :)

To już jest na prawdę ostatni post mój w dyskusji na temat tego świata. Każdy ma swoje zdanie na ten temat i tyle, szkoda, że tak bardzo musicie się puszyć tym zwycięstwem, jakby było z czego - no nie wiem, być może to pierwszy dla wielu z Was wygrany, dostrzegliście łatwą okazję to z niej skorzystaliście.

Chciałbym na koniec podziękować wszystkim tym, którzy na tym świecie się pojawili, z którymi można było w dobrej atmosferze nawet ze sobą powalczyć - w końcu to jest tylko gra, szkoda, że co raz więcej osób traktuję ją zbyt poważnie. Podziękować chciałbym zwłaszcza Dywizjonowi, z którym się nam od początku super współpracowało oraz Vampirom, że dołączyli na koniec do strony, dla której nie liczyło się zwycięstwo za wszelką cenę, ale zasłużone i po dobrej zabawie. Na pewno każdy wiele z tego świata wyniesie.
Pozdrawiam i do zobaczenia na kolejnych światach.
 

DeletedUser4091

Guest
Z tych, których wymieniłeś to albo nie grają albo ich zostawiłeś bo są nadal aktywni. Ze mną nie zrobiłeś nic bo zabrałeś mi dwie wioski które nic nie znaczą sam tracąc mnóstwo offa, to aż wstyd tyle się męczyć hehe :) ja również pozdrawiam i życzę miłej gry pozostałej do końca serwera
 

DeletedUser4090

Guest
Żeby nie było Przemek, ja nie mam o nic pretensji do was, tylko do twórców tego systemu :) dobrze to rozegraliście, ale nie cieszyłoby mnie takie zwycięstwo :) ta gierka sprawia frajdę jak się nawala, a nie przejmuje barby i z tym powinni walczyć. Pz to poroniony pomysł.
 

DeletedUser4092

Guest
mysle ze zasluzylismy na zwyciestwo , gralismy uczciwie,wy natomiast chcac zabrac wioske to ze wszystkich zast lecialy ataki .Takze chcac niechcac tracilo sie wioske
Skarcony? Ja? Haha. Jedyne kogo odpuściłem to atommyego ale jeśli to, że przejął mi dwie wioski które celowo oddałem za darmo, a potem odbijał się ode mnie nawet berkami nazywasz skarceniem to brakuje mi słów na to co ja zrobiłem z Kamilem, Anndim, Krissosem, Tobą i tak mogę dalej wymieniać :)

To już jest na prawdę ostatni post mój w dyskusji na temat tego świata. Każdy ma swoje zdanie na ten temat i tyle, szkoda, że tak bardzo musicie się puszyć tym zwycięstwem, jakby było z czego - no nie wiem, być może to pierwszy dla wielu z Was wygrany, dostrzegliście łatwą okazję to z niej skorzystaliście.

Chciałbym na koniec podziękować wszystkim tym, którzy na tym świecie się pojawili, z którymi można było w dobrej atmosferze nawet ze sobą powalczyć - w końcu to jest tylko gra, szkoda, że co raz więcej osób traktuję ją zbyt poważnie. Podziękować chciałbym zwłaszcza Dywizjonowi, z którym się nam od początku super współpracowało oraz Vampirom, że dołączyli na koniec do strony, dla której nie liczyło się zwycięstwo za wszelką cenę, ale zasłużone i po dobrej zabawie. Na pewno każdy wiele z tego świata wyniesie.
Pozdrawiam i do zobaczenia na kolejnych światach.
 

DeletedUser

Guest
A ja myślę że jak emocje opadną to można pogadać o PZ...po Bergenhus nie widzę pozytywów PZ, nie wykluczam jednak źe jakieś się jednak znajdą...na Alhambrze miałem jedna wiocha 51pkt żeby wiedzieć co się dzieje i nawet tę mi zabrali pod koniec...
 

DeletedUser4091

Guest
Żeby nie było Przemek, ja nie mam o nic pretensji do was, tylko do twórców tego systemu :) dobrze to rozegraliście, ale nie cieszyłoby mnie takie zwycięstwo :) ta gierka sprawia frajdę jak się nawala, a nie przejmuje barby i z tym powinni walczyć. Pz to poroniony pomysł.
Też mi się nie podobają takie warunki zwycięstwa, ale co poradzić. Zwycięstwo, to zwycięstwo. Samo przejmowanie barbar to nic, ale trzeba było na froncie też się utrzymać dlatego uważam, że wygrana jest zasłużona.
 

DeletedUser4092

Guest
Punkty pz sa zle bo nie mozna w przypadku ataku obronic sie bo wioski sa oddalone od siebie ,przy zmasowanych atakach wroga z kiku kont naraz
 

DeletedUser

Guest
@Wyslannica i co z zamknięciem tego świata? 2 tygodnie minęły wczoraj. aktualnie mamy prawie 3200PZ a żadna nowa informacja się nie pojawiła.
Sorry ale powiem szczerze jak sobie nie radzisz z ogarnięciem tego wszystkiego do poproś kogoś o pomoc.bo z tego co widzę na forum całkowicie sama działasz
 

DeletedUser2800

Guest
Co Wy tacy niecierpliwi?? :) Trzeba czytać ze zrozumieniem ;)
Jak tylko Plemię utrzyma przez 2 tygodnie minimum 2500 Punktów Zwycięstwa, Królestwo zostanie wkrótce zamknięte oraz ukoronujemy zwycięzców w kilku kategoriach!
 

DeletedUser2800

Guest
Spokojnie, świata nie zamyka się dokładnie po 2 tygodniach i rzadko kiedy po tych dokładnie 2 tygodniach pojawia się informacja o ostatecznym zakończeniu. Wygrana Wam nie ucieknie, a jak przyjdzie pora to Wysłannica poinformuje co i jak.
 

Wyslannica

Community Manager
Członek obsługi gry
W weekendy InnoGames (zarząd) nie pracuje więc nie ma żadnej możliwości ustalenia daty zamknięcia. Najszybciej taka data może zostać ustalona w poniedziałek.
 

DeletedUser2800

Guest
No nie wypada kazać czekać najlepszemu graczowi na serwerze!
 

DeletedUser2800

Guest
Hahahaha :D Jakie to bezczelne :D Umiem przejmować tylko nieaktywnych, bez zastów nie istnieje.. Ciekawe co jeszcze niepopartego żadnymi dowodami wymyślisz na mój temat :)
Weź sobie poprzejmuj jeszcze barby bo nic innego nie potrafisz :D
 

DeletedUser4091

Guest
Haha czyli nie grasz na zastach? No to teraz już całkiem odleciałeś :D
 

DeletedUser2800

Guest
Mistrzu ale czytaj moje zdania ze zrozumieniem to po pierwsze. A po drugie u nas istnieje coś takiego jak strategia, współpraca - pojęcia których Wy za pewne nie znacie. Tak na dobrą sprawę, skoro został ostatnio poruszony temat "PUSHINGU", to bardzo jestem ciekaw ile byście osiągnęli przestrzegając tego punktu w regulaminie ;)
 
Do góry