Dyskusja dotycząca rozgrywki na Alhambra

DeletedUser2813

Guest
Pytanie - po co się tak chełpicie tym? Jest to Twój pierwszy sukces w życiu, że musisz się nim tak chwalić? Już nie raz przerabiałem takich pewnych siebie, a kończyli później z niczym :) Co będzie to będzie, po co się tak wywyższać :)
90 wiosek ? 87 barbarzyńskich ?? ; > haha
 

DeletedUser4030

Guest
Raczej Masa ale nie ma co się dziwić jak 184 osoby walczy z plemieniem 49 osobowym. Jednak jak na takie "chwasty" coś za wolno Wam idzie z nimi :)
 

DeletedUser2800

Guest
@Fizyczny serio? Daj spokój, na prawdę po tym co robi Itallia to lepiej żebyście się nie odzywali :))
 

DeletedUser3118

Guest
Czy ktoś mówi o płakaniu? Ja mam niezły ubaw, a Iti jeszcze lepszy.
Jedynymi osobami, które mają tutaj ból dupy na chwilę obecną to przeciwnicy MLB bo cały czas coś Wam nie pasuje, a to złe wioski przejmujemy, a to za dużo nas, a to mamy za dużo zastępstw. Jak macie takie problemy to napiszcie do Inno, żeby usuneli zastępstwa, wdrożyli opcję niemożliwości zajmowania barbarek i ogranicznik produkcji wojska :D
PS. Graty za ubicie mojej karety, ciekawe ile deffa padło skoro 2 niepełne offy wbiły mi 300k pkt off xD
 

DeletedUser2800

Guest
A kto mówi o bólu dupy? :) Róbcie sobie co chcecie, przejmujcie sobie co chcecie, ja to mam na prawdę w nosie, ja nic nie będę zgłaszał. Za to co Wy robicie na Valkenburgu ciągle ktoś u nas bana wyłapywał bo się nie mogli przeciwnicy z porażką pogodzić i nas zgłaszali :) Dla mnie to nie ma znaczenia czy wygram, czy przegram, więc dynda mi to co sobie tam robicie. Na pewno w taki sposób jaki Wy proponujecie wygrywać ochoty to ja nie mam.

Przestań tylko mówić, że macie takie wspaniałe osiągnięcia bo jak widać to się ma nijak do rzeczywistości. Skoro nie macie na tyle honoru by grać według zasad i zrobicie wszystko byle tylko wygrać świat to wasza sprawa, a jeszcze mając z tego ubaw to nie świadczy o Was zbyt dobrze. Mnie jedyne co drażni to wasze samouwielbienie i te przechwałki. Czy jak wygrywałem poprzednie światy dosłownie zmiantając z powierzchni serwera przeciwników to się gdzieś tym chwaliłem? Nie, bo kogo to obchodzi? :)
Z tego co widziałem to dwa pełne + 8k topora w trzecim. Ale znów - kogo to obchodzi ile Ci pkt wpadło? Mnie nie ;) I czemu kłamiesz skoro wpadło 220 a nie 300? xD
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser4030

Guest
Przez ostatnie 3 dni byłem łącznie 1h na grze :) Ale to się zmieni niedługo.

Italllia to Was tam zje.
Tak bardzo zjada że ledwo wbił 700 pkt off więc widać jaki z niego agresor :) Najbardziej wyszczekani a najmniej walczą trochę słabe jak na "Topowych" graczy ^^
 

DeletedUser2813

Guest
Powiedział Troja xD
PS. Jedziemy Was jak chwasty :)

Noo wiesz może i masz rację ; ) Uznaje to w sumie za komplement , gdyż gdybyś nie wiedział "Chwasty" to najsilniejszy gatunek roślin ... Są upierdliwe , zawzięte i szybko odrastają ; )
Ale przynajmniej lojalne od początku do końca mimo to że walczy z nimi cały świat ; )) hahaa
Pozdrawiam T96
 

DeletedUser3118

Guest
Tak bardzo zjada że ledwo wbił 700 pkt off więc widać jaki z niego agresor :) Najbardziej wyszczekani a najmniej walczą trochę słabe jak na "Topowych" graczy ^^

Tym bardziej więcej offów na Was.
PS. Wars nie wiem czy wiesz nie można odpisywać z dwóch kont pod jednym postem a twoje nicki wars1,2,3,4,5 w grze w ogóle nie wyglądają na multikonta :D

Noo wiesz może i masz rację ; ) Uznaje to w sumie za komplement , gdyż gdybyś nie wiedział "Chwasty" to najsilniejszy gatunek roślin ... Są upierdliwe , zawzięte i szybko odrastają ; )
Ale przynajmniej lojalne od początku do końca mimo to że walczy z nimi cały świat ; )) hahaa
Pozdrawiam T96

Alhambrowe chwasty zostały potraktowane czymś co zwie się Roundup (pewnie wiesz co to jeśli taki z Ciebie znawca). Dlaczego?
1. Nie odrastają.
2. Zawzięte są zawsze nawet po środkach chwastobójczych więc tego Wam nie zabiorę.
3. To z nami walczy cały świat xD
4. Ta lojalność to taka 2/10 u Was bo wasi ludzie za 20 zł lub w zamian za brak ataków z naszej strony dają dupy na prawo i lewo :D
 

DeletedUser2813

Guest
Tym bardziej więcej offów na Was.
PS. Wars nie wiem czy wiesz nie można odpisywać z dwóch kont pod jednym postem a twoje nicki wars1,2,3,4,5 w grze w ogóle nie wyglądają na multikonta :D



Alhambrowe chwasty zostały potraktowane czymś co zwie się Roundup (pewnie wiesz co to jeśli taki z Ciebie znawca). Dlaczego?
1. Nie odrastają.
2. Zawzięte są zawsze nawet po środkach chwastobójczych więc tego Wam nie zabiorę.
3. To z nami walczy cały świat xD
4. Ta lojalność to taka 2/10 u Was bo wasi ludzie za 20 zł lub w zamian za brak ataków z naszej strony dają dupy na prawo i lewo :D

Z wami walczy cały swiat haha ? w sumie jak tak podliczyłem to was jest 184 + 72 Vampirów ; ) Hiszpanów i nas jest łącznie 81 + 126 osób z Vivare co daje prosty wynik ... Plusa macie takiego że wbiliśmy na ten świat dużo dużo pózniej od was , a walka jest wyrównana możesz się nie przyznać na forum ale taka jest prawda ; )
Jestem pewny że w moich szeregach raczej nie macie takich , więc nie zapuścisz we mnie ziarenka nieufności do swoich ludzi; )
Pozdrawiam Ciał !
 

DeletedUser3118

Guest
Pewnym możesz być tylko dwóch rzeczy...
1. Nie ma bata, że otworzysz parasol w tyłku.
2. Kiedyś Ci się umrze (jak każdemu).
Hmmm, nie wiem jak ty to liczysz, ale:
VME + D&Z + S&I + D&F + reszta naszych wrogów łącznie wychodzi ponad 400 ludzi więc nie wiem jak ty to liczysz :) (Dokładnie 403 osoby)
 

DeletedUser2813

Guest
Pewnym możesz być tylko dwóch rzeczy...
1. Nie ma bata, że otworzysz parasol w tyłku.
2. Kiedyś Ci się umrze (jak każdemu).
Hmmm, nie wiem jak ty to liczysz, ale:
VME + D&Z + S&I + D&F + reszta naszych wrogów łącznie wychodzi ponad 400 ludzi więc nie wiem jak ty to liczysz :) (Dokładnie 403 osoby)
DARK FURY? Przeca to plemię umarło to z kim ty tam walczysz...?chyba z ich defem co zostawili w wioskach , może o czymś nie wiem ale przynajmniej my nie mamy żadnego kontaktu ... Nawet z D&F jest was więcej x DD
chociaż to w sumie nie ważne ilu was jest i miałem już tutaj nie zabierać głosu , ale to co napisałeś ukuło mnie w oko haha
 

DeletedUser4030

Guest
Pewnym możesz być tylko dwóch rzeczy...
1. Nie ma bata, że otworzysz parasol w tyłku.
2. Kiedyś Ci się umrze (jak każdemu).
Hmmm, nie wiem jak ty to liczysz, ale:
VME + D&Z + S&I + D&F + reszta naszych wrogów łącznie wychodzi ponad 400 ludzi więc nie wiem jak ty to liczysz :) (Dokładnie 403 osoby)
D&F nie licz bo nikt tam nie gra a masz link jak wygląda sytuacja tylko nie licz sektora I :p
https://zapodaj.net/737805872c6a3.png.html
 

DeletedUser

Guest
Fizyczny pozwól że zacytuje twoje słowa "wygramy ten świat w 2 miesiące" zostało wam do dotrzymania obietnicy 25dni mam nadzieje że dotrzymasz słowa.bo z tego co widzę nie idzie wam to zbyt szybko.
 

DeletedUser3118

Guest
Fizyczny pozwól że zacytuje twoje słowa "wygramy ten świat w 2 miesiące" zostało wam do dotrzymania obietnicy 25dni mam nadzieje że dotrzymasz słowa.bo z tego co widzę nie idzie wam to zbyt szybko.

Jak możemy wygrać skoro nie znamy warunków zamknięcia serwera? Jak będzie to wiadome to uwierz, że zamkniemy serwer bardzo szybko :)
 

DeletedUser2800

Guest
No tak, przecież co to za problem zrobić 1000 PZ w ciągu kilku minut :) Wystarczy wjechać na 1000 barbarek XDD
 

DeletedUser3118

Guest
No tak, przecież co to za problem zrobić 1000 PZ w ciągu kilku minut :) Wystarczy wjechać na 1000 barbarek XDD
Nie mam już czasu grać a chęci też są bardzo małe, w między czasie zdążyłem naklepać tyle monet, że na chwilę obecną mam 21 szlachciców + mogę zrobić jeszcze 4. Więc biorąc pod uwagę że jest nas 200 w plemieniu to w dwie godziny jesteśmy w stanie zrobić 2500 PZ, ale kiedy pytamy się @Wyslannica o warunki końca serwera, to nas zlewa :)
 

DeletedUser2800

Guest
To żeś się jeszcze nie przyzwyczaił? :D Ja już dawno XD Ale pisała coś tam, że jeszcze nie wie kiedy.

@Wyslannica jak jeszcze nie zrozumieliście jak ułomne jest wygrywanie światów na PZ to własnie Wam Fizyczny wytłumaczył :p Że aż zacytuję aby nie zginęło.
Nie mam już czasu grać a chęci też są bardzo małe, w między czasie zdążyłem naklepać tyle monet, że na chwilę obecną mam 21 szlachciców + mogę zrobić jeszcze 4. Więc biorąc pod uwagę że jest nas 200 w plemieniu to w dwie godziny jesteśmy w stanie zrobić 2500 PZ

Tak dodam od siebie, że przez to co mi ta gra zrobiła przez ostanie pół godziny mam ochotę wytoczyć Wam sprawę do Europejskiego Trybunału Praw Człowieka bo to już jest kryminał. Pewnie tam się ładnie Sopel i Kamilla cieszą więc nawet nie będę mówił o co chodzi. Ale gratki, z Waszej perspektywy na pewno wygląda to jak świetnie wyprowadzona akcja, ale znowu się tam już puszycie niepotrzebnie myśląc, że to jest jakieś osiągnięcie, a nie "zasługa" serwera ;>
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry