Dyskusja dotycząca rozgrywki na Alhambra

DeletedUser3118

Guest
Jeszcze dwa tygodnie temu słyszałem ze strony Legionu, że zamknięcie ten serwer w miesiąc, maks dwa. Dzisiaj trochę się pozmieniało...
Ciekawe jak to się potoczy ;) Wiem jedno, Malibu na pewno nie odda czegoś co jest do wygrania i będziemy walczyć do końca. To ostatnie właśnie traci legion... tam ludzie przestali grać :)

Jakie są warunki zamknięcia serwera?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser2739

Guest
Zwycięzcą zostanie plemię posiadające największą liczbę Punktów Zwycięstwa. Po otwarciu świata, każdy gracz i plemię będą musiały zebrać jak najwięcej Punktów Zwycięstwa. W pewnym momencie Zespół Supportu będzie informował o ilości punktów, jakie plemię musi osiągnąć, aby zdobyć/zakończyć świat.
 

DeletedUser2800

Guest
Czyli nawet ten Wasz "kapitalny" pomysł by zrobić fuzję plemion mających ze sobą wojnę nie musi oznaczać szybkiego końca, bo suportowi może wcale nie chcieć się kończyć świata ;>
 

DeletedUser1265

Guest
Przy jakim systemie szybciej zamykają się światy? PZ czy retro?
 

DeletedUser2800

Guest
To raczej nie ma reguły na to. Różnica jest tylko taka, że przy retro każdy wie ile trzeba zrobić by świat wygrać, a przy PZ się to może ciągnąć w nieskończoność
 

DeletedUser1265

Guest
Aha, a te światy retro będą się pojawiały według jakiejś reguły czy według uznania autorów?
 

DeletedUser2800

Guest
Miało być jakoś na przemian. Ale z ostatnich czterech trzy są na PZ. Może Castelo de Guimarães będzie normalne.
 

DeletedUser1265

Guest
No, dobra. To zobaczymy. Ciekawe czy to A będzie tak długie jak A z 2014 roku, ale chyba nie, bo tu są raczej nowe ekipy. No, ale może się mylę?
 

DeletedUser1459

Guest
No, dobra. To zobaczymy. Ciekawe czy to A będzie tak długie jak A z 2014 roku, ale chyba nie, bo tu są raczej nowe ekipy. No, ale może się mylę?

Raczej na pewno nie będzie tak długo trwał na s1 było 70 tysięcy graczy na tym świecie jest 12.
 

DeletedUser2800

Guest
Nowe jak nowe, trochę starych twarzy jest. Na pewno jeszcze się nie kończy ale też nie będzie tyle trwał co Alnwick
 

DeletedUser1265

Guest
No, tak. To może zdecydować. Jednak na A było rekordowo dużo ludzi. Nie pamiętam czy na jakiekolwiek świecie by- nawet za granicą - tak dużo ludzi. No, ale jak wyrównany poziom, to kto wie jak długo t potrwa.
 

DeletedUser3118

Guest
No, dobra. To zobaczymy. Ciekawe czy to A będzie tak długie jak A z 2014 roku, ale chyba nie, bo tu są raczej nowe ekipy. No, ale może się mylę?
Nowe ekipy - starzy gracze :) Teraz to jest raczej pytanie jakie zasady końca serwera, bo stosunek wiosek przejętych do straconych Malibu ma blisko 20:1.
 

DeletedUser2799

Guest
Raczej wygra skoro coraz więcej wiosek zdobywają a Wy zamiast się połączyć z resztą plemion w jedno to i tak oddzielnie, ale cóż raz się wygrywa raz przegrywa.
Cały czas dążę do połączenia. Nie jest to jednak takie proste. Wiecej na priv. Zaloguj się na A.
 

DeletedUser3118

Guest
Aha, w ten deseń. No, to spora przewaga. Danny grał?
Nie wydaje mi się :)

Niekoniecznie Malibu wygra.
Wczoraj wysłałem karetę z deffem ani 1 jednostki off bo chciałem pofejkować inne wioski a nie mam oszustów, że nadmiar grubych to myślę co mi tam szkodzi stracić 4... wioskę przejąłem bez straty 1 jednostki... Z kim my mamy niby przegrać? Z Warzywa Team? Raport z dzisiaj 90 wiosek przejętych 5 straconych. 1 ze strony VME.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser3130

Guest
Tak tracimy wioski i przewage że z ekipą wrogowi przejelismy w ostatnie 3 dni 15 wiosek straciliśmy 0 i 1 gosciu skonczyl juz gre xd aaa i dywizjon też nam z mobilka wbił po paru h wioska była nasza tylko dlatego że grubaski kawałek drogi miały xDD
 

DeletedUser3118

Guest
Resiu a może powiemy im jednak, że ten ich tajny plan znamy od kilku dni? Skoro i tak przegramy to co nam szkodzi. xD
 

DeletedUser2799

Guest
Resiu a może powiemy im jednak, że ten ich tajny plan znamy od kilku dni? Skoro i tak przegramy to co nam szkodzi. xD
My nie kryjemy się z dzialaniami o czym Fizyczny dobrze wiesz. Nawet jeśli przegramy to z wiedzą ze nie poszlismy na latwizne jak wiekszosc plemion
 
Do góry