Dyskusja dotycząca rozgrywki na Alhambra

DeletedUser1265

Guest
Zmiana planów.

PS. Widzę, że dyskusja nie jest szczególnie żwawa. Zobaczymy, co będzie na kolejnych światach. Ciekawi mnie czy formalne odejście LiA ożywi grę, bo będzie więcej konkurencji, czy wręcz przeciwnie, bo ubędzie graczy.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser2806

Guest
Żadne z większych plemion nie wyszło z pomysłem przerwy na święta i sylwester. Ale gracz Adrius19 pisał z pierwszą 20 plemion na świecie odnośnie takiego rozejmu. Info u tego gracza.
 

DeletedUser3118

Guest
Żadne z większych plemion nie wyszło z pomysłem przerwy na święta i sylwester. Ale gracz Adrius19 pisał z pierwszą 20 plemion na świecie odnośnie takiego rozejmu. Info u tego gracza.

W MLB zaproponowałem taki pomysł 2 dni temu. Ludzie to popierają, więc myśle, ze to kwestia dogadania się rad plemion.
 

DeletedUser2613

Guest
Zmiana planów.

PS. Widzę, że dyskusja nie jest szczególnie żwawa. Zobaczymy, co będzie na kolejnych światach. Ciekawi mnie czy formalne odejście LiA ożywi grę, bo będzie więcej konkurencji, czy wręcz przeciwnie, bo ubędzie graczy.
Myślę że,to drugie...Lia i Sne są już legendą tw2 i chyba zawsze już będzie dyskusja które plemię jest lepsze.Teraz w końcu inny plemienia mają okazję się "wybić". Aczkolwiek mi osobiście brakuję starych wyjadaczy którzy grali jeszcze w jedynkę..
 

DeletedUser3118

Guest
Myślę że,to drugie...Lia i Sne są już legendą tw2 i chyba zawsze już będzie dyskusja które plemię jest lepsze.Teraz w końcu inny plemienia mają okazję się "wybić". Aczkolwiek mi osobiście brakuję starych wyjadaczy którzy grali jeszcze w jedynkę..
Skąd wiesz, że nie grali w jedynkę ? A jeśli dalej grają :)
 

DeletedUser1265

Guest
Mam inne wrażenie. Pamiętając, co się stało z kilkoma ważnymi plemionami, raczej trzeba założyć, że o LiA ludzie zapomną...

... o ile ich gracze nie będą grali pod innymi banderami i ciągle przypominali o sobie, co jest możliwe.

Generalnie, pamięć jest zawodna i pewnie za 5-10 światów temat LiA znikie, a pamiętajcie ile jest światów w Plemionach. TW2 jest na etapie dziecięcym, chociaż, z uwagi na kiepską frekwencję, nie wiadomo czy to tak długo pociągnie.

Co do LiA, to już ostatnio się dowiedziałem jak bardzo ich przeceniałem, a piszę z punktu widzenia osoby, która nie przepadała za ich czołowymi graczami, ale doceniała poziom ekipy. Trochę zmieniłem zdanie w tej materii.

Czas pokaże.
 

DeletedUser3118

Guest
Zawsze możesz spróbować stworzyć plemię, które będzie miało podobne osiągnięcie ;) Nie odbierz tego źle, mówię po prostu co myślę ;) Wkurza mnie gadanie ciągle o tym samym.
 

DeletedUser1265

Guest
Widzę, że nie chwyciłeś przekazu i być może dlatego jesteś w plemieniu "fizyczny".

Nie o to chodzi czy LiA grało dobrze czy źle, ale o to czy ktoś będzie o tym pamiętał. To się dopiero okaże.

PS. Odnośnie do jakości LiA, to wiem swoje i to wystarczy. Możecie ględzić, co Wam się podoba.
 

DeletedUser3130

Guest
Otóż to Fizyku drogi :D
Najwiecej szczekają Ci co mają najmniej do powiedzenia ale karawana jedzie dalej ioio
 

DeletedUser1265

Guest
Ciekawe dokąd jedzie dalej jak zakończyła bieg.

PS. Ej, Fighter, to teraz będziesz n każdym świecie zakładał plemię i pisał, że tu nie gracie? A to dobre...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry