Dyskusja dotycząca rozgrywki na Tatai Var

DeletedUser1265

Guest

Teraz coś dla ludzi, którzy twierdzą, że c/x, tig, ano to nie są garnitury Lia. http://scr.hu/3ndq/59quf

Celny screen, Tom. Z tym, że odpowiedzią na taką sytuację, powinno być budowanie przez nas przeciwnego obozu. Chodzi raczej o przygotowanie programu pozytywnego, zamiast skupiania się na przeciwnikach. Trzeba potraktować s20 jako świat testowy. Naturalnie, chciałbym żebyśmy wygrali, ale powinniśmy podejść do ludzi i okoliczności na luzie. Pierwsze śliwki robaczywki. Mam też nadzieję, że Machtis również dołączy do naszego środowiska, jeżeli sprawy prywatne się pozytywnie rozstrzygną. Wydaje mi się, że taki miał zamysł, czyli budowę ekipy w dłuższej perspektywie.

Dokończę ten świat. Zrobię sobie krótką przerwę latem, a potem wrócę jesienią. Na pewno, s20 dał mi trochę materiału do przemyślenia.

Generalnie, postanowiłem wrócić do tych funkcji, którymi się zajmowałem na początku w tw2, czyli planowania wojskowego. Dyplomacja nie ma dla mnie tego potencjału - z uwagi na pewne okoliczności gry. Za to, w wojskowości jest sporo możliwości rozwoju. Staram się pracować nad skillem planowania strategicznego na kilka sposobów i sam jestem ciekaw czy mi się to przyda w tw2.

W każdym razie, chciałbym żeby gracze z Inf i okolic wiedzieli, że na dłuższą metę wszelkie spinki są do załatwienia, bo myślimy o większym projekcie.
 

DeletedUser2666

Guest
Inf już nie będzie istniało na dalszych serwerach niestety był to moj pomysł i nazwa moja z innych gier mmorpg i nie życzę sobie by ta nazwa plemienia była spostrzegana z ludźmi którzy mnie zdradzili, wiec prosze nie pisać o nazwie jaka wasza własność bo historia tej nazwy w innych grach była tworzona przezmnie i graczy którzy ze mna to tworzyli jeszcze przed tw2.
 

DeletedUser1382

Guest
Co do tych garniturków LiA, z uwidocznionym screenem Daniela..."Definicja" garniturów jest propagandowa, złowieszcza, martwa z perspektywy anty koalicji LiA, tym bardziej w samym LiA.

Dowodem na to, jestem ja i Pan Protek, a gramy na Rh i żeby było ciekawiej w przeciwnych obozach. Ale...kiedy zatrąbią trąby, a pospolite ruszenie będzie głośne, podejrzewam,że z Protkiem98 będziemy w jednym plemieniu. I bedziemy współpracować.

Polityka Daniela, to zjednoczenie graczy, Wy jej jeszcze nie posiadacie, ale trzymam kciuki by sie udało. Jestem wrogiem nudy.
 

DeletedUser2040

Guest
Co racja to racja :) Ale fakt faktem na Rh za dużo nie pograłem, było wtedy s17 do zamknięcia.
 

DeletedUser1265

Guest
Dlaczego mnie to nie zaskakuje?

PS. Coś tu wychodzą znowu newsy o tym programie Fightera, który liczył wojsko w nadchodzących atakach i monety we wrogiej wiosce.

Zastanawiam się czy jest to propaganda, czy może coś w tym jest?

Jeżeli prawdą jest, że kolesie z Ano mogą sobie liczyć wrogie wojsko, czyli widzą, który atak jest fejkiem, a który jest prawdziwy, to chyba support powinien coś z tym fantem zrobić?

Byłoby to marnowanie pieniędzy graczy, którzy mają ograniczoną możliwość wygranej. Ktoś się może wkurzyć i posypią się pozwy przeciw Inno. No, chyba że twórcy tw2 skupiają się na pozostałych projektach i mają kompletnie gdzieś graczy tw2. Tylko czy to się komuś nie odbije czkawką, że nie umie zapewnić bezpieczeństwa gry. Kasę za korony łatwo wziąć. Ciekawe jak będzie z wypłatą odszkodowań?

Naturalnie, to by dotyczyło sytuacji, gdyby tego typu program rzeczywiście był w obrocie. Tej pewności nie mam, ale Fighter sam się tym kiedyś chwalił. Nie tylko, zresztą, tym.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser1378

Guest
Dlaczego mnie to nie zaskakuje?

PS. Coś tu wychodzą znowu newsy o tym programie Fightera, który liczył wojsko w nadchodzących atakach i monety we wrogiej wiosce.

Zastanawiam się czy jest to propaganda, czy może coś w tym jest?

Jeżeli prawdą jest, że kolesie z Ano mogą sobie liczyć wrogie wojsko, czyli widzą, który atak jest fejkiem, a który jest prawdziwy, to chyba support powinien coś z tym fantem zrobić?

Byłoby to marnowanie pieniędzy graczy, którzy mają ograniczoną możliwość wygranej. Ktoś się może wkurzyć i posypią się pozwy przeciw Inno. No, chyba że twórcy tw2 skupiają się na pozostałych projektach i mają kompletnie gdzieś graczy tw2. Tylko czy to się komuś nie odbije czkawką, że nie umie zapewnić bezpieczeństwa gry. Kasę za korony łatwo wziąć. Ciekawe jak będzie z wypłatą odszkodowań?

Naturalnie, to by dotyczyło sytuacji, gdyby tego typu program rzeczywiście był w obrocie. Tej pewności nie mam, ale Fighter sam się tym kiedyś chwalił. Nie tylko, zresztą, tym.
W kółko ta sama katarynka :) Tak jak wcześniej pisałem, uwielbiałem z Tobą rozmawiać, bo Ty wszystko łykałeś jak młody pelikan :) dosłownie wszystko co się tylko powiedziało ;) Hmmm propaganda czy też prawda? o to jest pytanie ;) - DEZINFORMACJA/MANIPULACJA bardziej tu pasuje ;)
 

DeletedUser2739

Guest
Czyli oszukiwaliście sojusznika, czyli nas ? Pokazując nam strone z błędnym forum ?
 

DeletedUser1378

Guest
Czyli oszukiwaliście sojusznika, czyli nas ? Pokazując nam strone z błędnym forum ?
Oszukiwaliśmy sojusznika? O niee :) Renekka i Thotha darzę zaufaniem przed nimi nie miałem tajemnic ;) Co do reszty "sojuszników" z s17 trzeba było podejść z dozą ostrożności ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser1593

Guest
D Artagnan nic do Ciebie nie mam ale piszesz miesiac temu ze konczysz a ty nadal tu grasz jestescie skonczeni na s20 i pogodz sie z tym, wiem ze to ciezko przychodzi, ale sami jestescie sobie winni
 

DeletedUser2739

Guest
Oszukiwaliśmy sojusznika? O niee :) Renekka i Thotha dażę zaufaniem przed nimi nie miałem tajemnic ;) Co do reszty "sojuszników" z s17 trzeba było podejść z dozą ostrożności ;)
Hmm.. szkoda,ze bylismy w jednym plemieniu.. czyli ich tez waliles w dupsko..
 

DeletedUser1378

Guest
Hmm.. szkoda,ze bylismy w jednym plemieniu.. czyli ich tez waliles w dupsko..
Czytanie ze zrozumieniem? Z całego W H darzyłem Renkka i Thota zaufaniem bo ich znałem :) (oni wiedzieli co jest prawdą a co lekkim zakłamaniem ;) trzeba było chodzić na ts3 jak oni ;) ) Co do reszty rady W H czy też graczy dopiero Was poznawałem :) Zaufanie trzeba budwać nie można go nabyć ot tak :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
no ja tobie dam nie ufalem ufalem renkowi i thotowi zapewniali mnie ze bedziesz z nami chocby sie walilo i palilo wiodocznie mieliscie rozne wiodoki na sprawe oni wierzyli w ciebie a ty jakby to powiedziec zrobiles im malego psikusa

ale jak wszyscy wiemy ta gra jest masa ukladow ukladzikow jezeli Dam mial w pentagramie ludzi z ktorymi gral wczesniej nie dziwie sie mu towarzyszy broni tak jak kiedys mi pisal ze lubi ludzi z lia graja do konca takze panowie braterstwo broni ja tez bym nie walczyl przeciw skilerowi gambowi czo thotowi itd spedzilismy wiele nocy na obronach atakach takze dam nie zawiodl nas tylko renka i thota bo nieraz z renkiem gadalem przez tel i mowil mi ze dam jest ziomal i mozemy na niego liczyc
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser1378

Guest
Moon, Zarówno w W H jak w PTG byli gracze z którym wcześniej grałem, dlatego powtarzałem że nie będę uczestniczyć w wojnie między tymi plemionami jeżeli by takowa wybuchła... Stało się jak stało, wojna wybuchła, gracze ANO zaczeli wychodzić z plemienia do PTG bo nie mogli się pogodzić z tym że mieli odpuścić Wam za z bratanie się z naszym wrogiem MMA. Ja do samego końca dotrzymałem słowa, tak jak napisałem Renkkowi skończyłem grę wraz wybuchem wojny między Wami. Nie wyszedł ode mnie nawet jeden atak na jakichkolwiek graczy W H.

Mówisz o zdradzie Renkka czy Thota przeze mnie to może sam się ich zapytaj jak ja podszedłem do sprawy. Z Thotem utrzymuje kontakt na discordzie LiA



Jest praktycznie codziennie online :)
 

Załączniki

  • upload_2017-5-8_15-12-56.png
    upload_2017-5-8_15-12-56.png
    3,9 KB · Wyświetlenia: 208
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry