Dyskusja dotycząca rozgrywki na Tatai Var

DeletedUser2337

Guest
Kto jak kto, ale ty nie powinieneś pisać o tym poziomie. Twoje skrypty dają Ci dużo większą przewage niż jakiś tam poziom ;) Szkoda, że stosunkowo tak mało osób je posiada. Gdyby było inaczej to może zrozumielibyście, że taka gra nie ma sensu.

I ogarnijcie tego Blacka, niech nie wypisuje nam co idzie w jakim ataku, bo to irytujące
 

DeletedUser1378

Guest
Kto jak kto, ale ty nie powinieneś pisać o tym poziomie. Twoje skrypty dają Ci dużo większą przewage niż jakiś tam poziom ;) Szkoda, że stosunkowo tak mało osób je posiada. Gdyby było inaczej to może zrozumielibyście, że taka gra nie ma sensu.
Normalnie prawdziwa katarynka :D Istna hipokryzja z Twojej strony Tom ;)
I ogarnijcie tego Blacka, niech nie wypisuje nam co idzie w jakim ataku, bo to irytujące
Chcesz powiedzieć że gracze widząc ataki, nie potrafią ocenić z jaką prędkością leci atak? Kolejna osoba, która nie docenia graczy, uwłaczając im inteligencję :( to smutne :( Jakim cudem gracze grają z takim zarządem, który ma ich za idiotów? To naprawdę smutne...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser2040

Guest
O kurde tego jeszcze nie było :D mowa o skryptach aż usiądę z popcornem :D Ej ale w sumie leci na mnie atak 35minut z wioski obok to chyba mam skrypta od supportu który pozwolił moim oczom stwierdzić, że to chyba szlachcic nadciąga, no chyba że kawaleria zamieniała konie na osły i tak powoli idą.
 

DeletedUser1378

Guest
O kurde tego jeszcze nie było :D mowa o skryptach aż usiądę z popcornem :D Ej ale w sumie leci na mnie atak 35minut z wioski obok to chyba mam skrypta od supportu który pozwolił moim oczom stwierdzić, że to chyba szlachcic nadciąga, no chyba że kawaleria zamieniała konie na osły i tak powoli idą.
Podejrzane...no nic innego mi nie pozostaje jak zgłosić tak podejrzaną Twoją świadomość z jaką prędkością leci atak ^^ polecam większym gronem go zgłosić : support.innogames.com
 

DeletedUser2337

Guest
Chce powiedzieć, że gracze Lia widząc ataki, potrafią ocenić co w nich jest bez skanowania, co jest chore.

Plan ANO na s20 : Black będzie pisał do każdego z INF na PW stan wojsk z wszystkich jego wiosek, co spowoduje ogólne zniesmaczenie grą i masowe odejścia.

Aktualnie gre można porównać z partyjką rankingową CSa. My gramy w czterech z 1 botem, a u was 2 oszukuje, 1 jest czysty ( w przyszłości go wyrzucicie ) i 2 boty. Boty to nieaktywne konta, którymi można sterować.


Teraz coś dla ludzi, którzy twierdzą, że c/x, tig, ano to nie są garnitury Lia. http://scr.hu/3ndq/59quf


A i o hipokryzji też bym na waszym miejscu nie gadał, wiecie co macie na sumieniu, a zgłaszacie czystego gracza, jakim jestem ja.

Pozdrawiam kolorowo
 

DeletedUser2307

Guest
Chce powiedzieć, że gracze Lia widząc ataki, potrafią ocenić co w nich jest bez skanowania, co jest chore.

Plan ANO na s20 : Black będzie pisał do każdego z INF na PW stan wojsk z wszystkich jego wiosek, co spowoduje ogólne zniesmaczenie grą i masowe odejścia.

Aktualnie gre można porównać z partyjką rankingową CSa. My gramy w czterech z 1 botem, a u was 2 oszukuje, 1 jest czysty ( w przyszłości go wyrzucicie ) i 2 boty. Boty to nieaktywne konta, którymi można sterować.


Teraz coś dla ludzi, którzy twierdzą, że c/x, tig, ano to nie są garnitury Lia. http://scr.hu/3ndq/59quf


A i o hipokryzji też bym na waszym miejscu nie gadał, wiecie co macie na sumieniu, a zgłaszacie czystego gracza, jakim jestem ja.

Pozdrawiam kolorowo
Halo wypraszam sobie kolego. Chyba ze chcesz skończyć rozgrywkę tutaj ? Czy ty sądzisz że po graniu na 5 serwerach nie potrafię obliczyć sobie co na mnie idzie ? Kpina...
AD.2 Naucz się estetyki bo te bazgroły są brzydkie ;X
 

DeletedUser1378

Guest
Chce powiedzieć, że gracze Lia widząc ataki, potrafią ocenić co w nich jest bez skanowania, co jest chore.
Jasne :) Przez ściany też widzimy ^^
Teraz coś dla ludzi, którzy twierdzą, że c/x, tig, ano to nie są garnitury Lia. http://scr.hu/3ndq/59quf
Faktycznie to już nie można zagrać wspólnie na jednym serwerze z paczką dobrych znajomych :) Przecież to grzech :)
Na serwer angielski tylko część graczy poszła, reszcie która nie widziała swojej gry na angielskim serwerze poszła na polskie grając obecnie na różnych światach :) więc jako zły przywódca nie powinienem czekać na swoich graczy? ;)


A i o hipokryzji też bym na waszym miejscu nie gadał, wiecie co macie na sumieniu, a zgłaszacie czystego gracza, jakim jestem ja.
My mamy na sumieniu? Paniukujący Tom kasujący swoje wpisy na discordzie to dopiero osoba z czystym sumieniem ^^
 

DeletedUser2307

Guest
Nie lepiej włamywać się na discorda innego plemienia....
Ja to uważam że cała gra jest ustawiona xD
Najlepsza akcja to jest z Tomem który sam trząsł tyłkiem i usuwał własne wiadomości.
Hańba żeby samego siebie się wstydzić.
Reasumując
Wierz dalej w plotki i ploteczki w sumie to mi się to podoba :)
 

DeletedUser2745

Guest
Teraz coś dla ludzi, którzy twierdzą, że c/x, tig, ano to nie są garnitury Lia. http://scr.hu/3ndq/59quf

Właśnie rzecz w tym, że to nie to samo. W żadnym z tych plemion szefem nie jest Damn, a LiA bez niego to nie LiA. Trzeba jednak zwrócić uwagę, że plemię takie jak TiG ma już swoją historię, ma swoich stałych graczy i ma swojego szefa. Prowadzi też swoją politykę, która w oczywisty sposób może być zbieżna (choć nie musi) z polityką prowadzoną przez LiA, chociażby ze względu na to, że oba plemiona grały w sojuszu na więcej, niż jednym świecie, co sprzyja przejmowaniu wzorców :) Mimo tego nadal TiG jest TiGiem, nawet jeśli gra tam grupa stałych graczy z LiA - bo i gdzie mieliby iść grać, jeśli nie do sojusznika z wcześniejszych światów? Wydaje się to być całkiem logiczne, że tam właśnie grają.

Jeśli plemię nie nazywa się LiA, a szefem nie jest DamnFighter, to nie jest LiA - niezależnie od ubrań, jakie tam sobie będziecie wymieniać.

I teraz kwestia tego screena. O czym ma on właściwie świadczyć, bo nie bardzo rozumiem. Wiadomość wskazuje wszystkie światy, na których grają gacze LiA i wyznacza czas startu LiA jako LiA na kolejnym serwerze. Gdzie tu się ukryło to szaleństwo z garniturami? Damn, gdzie pochowałeś wszystkie swoje garnitury?
 

DeletedUser1265

Guest
Dziękuję wszystkim z Infinity za wspólną grę. Szkoda mi tego tego świata, bo byli dobrzy gracze i odpowiednie środki do działania, ale okoliczności nie pozwalają na dalszą grę. Tym razem, na serio, żegnam się z tw2. Powodzenia.
 

DeletedUser1413

Guest
Dziękuję wszystkim z Infinity za wspólną grę. Szkoda mi tego tego świata, bo byli dobrzy gracze i odpowiednie środki do działania, ale okoliczności nie pozwalają na dalszą grę. Tym razem, na serio, żegnam się z tw2. Powodzenia.
Już 4 raz podobny postu tu widnieje (chyba że coś ominąłem) nie jesteś pępkiem świata kolego. Zluzuj

I skończ w ciszy już, proszę.
 

DeletedUser2720

Guest
Dziękuję wszystkim z Infinity za wspólną grę. Szkoda mi tego tego świata, bo byli dobrzy gracze i odpowiednie środki do działania, ale okoliczności nie pozwalają na dalszą grę. Tym razem, na serio, żegnam się z tw2. Powodzenia.
Pisać 5x ze sie konczy jakby to kogoś obchodziło...
 

DeletedUser1265

Guest
1. Informacja była dla zainteresowanych.
2. Macie kompleksy, Panowie. Nikt pewny siebie i z klasą nie kombinuje jak tu tylko przygadać innemu. Mogę się tylko domyślać, że na obelgach w necie próbujecie się odkuć za porażki w prawdziwym życiu.

Tacy, drobni dogadywacze. Nikt się nimi nie przejmuje.
 

DeletedUser2720

Guest
1. Informacja była dla zainteresowanych.
2. Macie kompleksy, Panowie. Nikt pewny siebie i z klasą nie kombinuje jak tu tylko przygadać innemu. Mogę się tylko domyślać, że na obelgach w necie próbujecie się odkuć za porażki w prawdziwym życiu.

Tacy, drobni dogadywacze. Nikt się nimi nie przejmuje.
No mam kompleksy w ciul xD masz sznur chyba ide sie powiesić.

Póki co To Ty wracasz po 2 dniach i dalej piszesz swoje wypociny widać słownomówność nie należy do twoich cech hehe
 

DeletedUser1265

Guest
Hm... Mam dylemat. Gdybym Cię zachęcał do skorzystania z tego sznura byłoby to przestępstwo (at. 151 kk), więc sobie daruję.

Podstawa prawna - art. 151 kodeksu karnego:

"Kto namową lub przez udzielenie pomocy doprowadza człowieka do targnięcia się na własne życie, podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat ".
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser2658

Guest
Hehe ten koles znowu skonczyl gre :D :D ?

Ja juz nie mam papieru toaletowego w lazience bo wykorzystalem caly na ocieranie lez po jego ostatnich odejsciach, bede musial isc kupic i zrobic zapasy na kolejne odejscie skoro poraz kolejny odszedl, juz jak sie pogodzilem z jego porazka na tym swiecie to odchodzi po raz kolejny, a i ocieram lzy z placzu szczescia jbc. ;)
 

DeletedUser1265

Guest
1. Jak już pisałem - info było dla zainteresowanych, a nie dla smutnych frustratów.

2. Zawsze mnie dziwą ludzie, do których totalnie nic nie dociera. Yesuu, nawet jakby Cię złapali z nożem w ręce nad zwłokami ofiary, to byś gadał, że to wina kogoś innego, prawda? Jesteś typowym przypadkiem gościa, który kompletnie wypiera fakty. Gdyby nie Ty, to najpewniej spokojnie byśmy domknęli świat w koalicji z Ano i VS. Koalicja była układem z rozsądku, ale mimo wrogości między kierownictwami Ano i Inf, powiem szczerze - myślę, że Ano dotrzymałoby soja, gdyby nie Twoje obelżywe zachowanie. Chociaż nie lubię gości z kręgu LiA, to wstyd mi było dzień za dniem tłumaczyć się z Twojego chamskiego zachowania względem koalicjantów. Zapewniam, że ani jedna osoba w plemieniu nie popierała Twoich wyskoków względem sojuszników, a przede wszystkim współplemieńców.
 

DeletedUser2698

Guest
Co tu tak cicho?

Ja to uważam że cała gra jest ustawiona xD
Najlepsza akcja to jest z Tomem który sam trząsł tyłkiem i usuwał własne wiadomości.
Hańba żeby samego siebie się wstydzić.
Reasumując
Wierz dalej w plotki i ploteczki w sumie to mi się to podoba :)


Wiadomość nie była wysyłana do CamiloDrey czy jak mu tam.....
Wiec inaczej jak włam tego nazwać nie można, zwłaszcza iż twierdzi on że tam nie gra...
Dlatego powstaje pytanie po co on sie do nas włamywał....
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry