Dyskusja dotycząca rozgrywki na Tatai Var

DeletedUser2337

Guest
Spoko Protuś, napisze do Ciebie za pare miesięcy, możesz dodać na steamie jak chcesz : Bez1miennyT0m

Aktualnie mam za słaby sprzęt, żeby grać, ale jak kupie nową maszyne to Cie zjade ;)

(tylko mam nadzieje, że nie będziesz używał "czarnej magii")
 

DeletedUser2040

Guest
Nie znajduje :(
A czarnej może nie, ostatnio mam chrapke na niebieski kolor
 

DeletedUser2337

Guest
zmieniłem na TomBol, awatar taki jak tutaj, jak znowu coś nie pyknie to podaj swój nick
 

DeletedUser1265

Guest
Ok, zrobiło się lato, więc trzeba się zająć siatą plażową, bo gram od lat. Szkoda w upały ślęczeć nad gotującym się kompem.

Gratuluję Ano/VS/NW wygrania jubileuszowego 20-tego serwera, bo raczej mają sytuację pod kontrolą.

Popełniliśmy kilka błędów zewnętrznych i wewnętrznych przez co straciliśmy sporą przewagę i wygodną pozycję. Muszę przyznać, że to ja popełniłem kluczowe błędy w rozpoznaniu sytuacji i podjąłem chybione decyzje w dyplomacji. Przykro mi, że wielu porządnych graczy miało z tego powodu wiadome trudności.

Są też jednak korzyści, bo można było zweryfikować na plus/minus niektórych graczy.

Do zobaczenia następnym razem - jesienią.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser1861

Guest
brudna polityka, skrypty, manipulacje, fake newsy, multikonta itp. itd. forma widzę jest :) Kiedy wreszcie odpoczniecie trochę od tego Tribala?:)
 

DeletedUser1819

Guest
A ktoś powiedział, że Ano wystartuje na jesień. Poza tym co po waszym składzie jak połowa wyłapie bana za skrypty albo skończy grę jak straci pierwsze wioski ?
Nigdzie nie pisałem,ze wystartujecie na jesień chodziło mi bardziej ogólnikowo.My przeciwieństwie do was nie potrzebujemy wspomagaczy typu skryptów,multikont czy innych gó.... aby wygrywać serwer.Nawet nie zdajecie sobie sprawy ilu waszych graczy obróciło się od was za s20 :D:D
Chciałbym zobaczyć wasze miny jak zobaczycie nas skład na jesień:)
 

DeletedUser1459

Guest
Nigdzie nie pisałem,ze wystartujecie na jesień chodziło mi bardziej ogólnikowo.My przeciwieństwie do was nie potrzebujemy wspomagaczy typu skryptów,multikont czy innych gó.... aby wygrywać serwer.Nawet nie zdajecie sobie sprawy ilu waszych graczy obróciło się od was za s20 :D:D
Chciałbym zobaczyć wasze miny jak zobaczycie nas skład na jesień:)

To ciekawe jakoś jedynymi osobami, którzy zostali sprawdzani pod kątem wspomagaczy byli wasi gracze, czego skutkiem były baniki. Co do multikont pochwal się jak twoja siostra grała sobie pod twoją nieobecność na twoim koncie w naszym plemieniu samą będąc w INF ;)
 

DeletedUser1819

Guest
To ciekawe jakoś jedynymi osobami, którzy zostali sprawdzani pod kątem wspomagaczy byli wasi gracze, czego skutkiem były baniki. Co do multikont pochwal się jak twoja siostra grała sobie pod twoją nieobecność na twoim koncie w naszym plemieniu samą będąc w INF ;)
Nikt nie ma dostępu do mojego konta nawet moja siostra,bo wiem ze taki topowy gracz jak ja będzie zawsze sprawdzany.
Wy możecie sobie na to pozwolić,bo nie mam waszych umiejętności hakerskich z,których chętnie korzystacie TW2.
Niestety Pod względem hakerskich,skryptów,multikont itp ANO nie ma sobie równych i bije wszystkich o głowe tym aspekcie gry.
Nikt się nie interesuje adminów tym ,ze łamiecie regulamin gry ,ze wchodzicie do najlepszych graczy którzy z wami walczą na konta,a poźniej załatwiacie im bany.Na s20 najlepszym plemieniem było Infinity,ale przegrali z skryptami a nie z ANO.


Co wy sie tak wszyscy szukujecie na jesien ? :D hahaha
Jesień to najlepszy możliwy termin,wtedy myślę,ze będziemy najlepiej przygotowani do podboju serwera:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser1459

Guest
Nikt nie ma dostępu do mojego konta nawet moja siostra,bo wiem ze taki topowy gracz jak ja będzie zawsze sprawdzany.
Wy możecie sobie na to pozwolić,bo nie mam waszych umiejętności hakerskich z,których chętnie korzystacie TW2.
Niestety Pod względem hakerskich,skryptów,multikont itp ANO nie ma sobie równych i bije wszystkich o głowe tym aspekcie gry.
Nikt się nie interesuje adminów tym ,ze łamiecie regulamin gry ,ze wchodzicie do najlepszych graczy którzy z wami walczą na konta,a poźniej załatwiacie im bany.Na s20 najlepszym plemieniem było Infinity,ale przegrali z skryptami a nie z ANO.


Teraz to mnie rozwaliłeś. Infinity zdobyło przewagę na początku, ponieważ zaatakowało bez ostrzeżenia. Kiedy nasi gracze odzyskali oddech Infinity zaczęło przegrywać na każdym froncie. Po krótkich czasie większość graczy od was się poddała i takie są fakty a twoje pomówienia są śmieszne i niedorzeczne.
 

DeletedUser1265

Guest
Dla odmiany powiem, że mnie jesienią jednak nie będzie. Dopiero w następnym roku zawitam do tw2
 

DeletedUser1819

Guest
Teraz to mnie rozwaliłeś. Infinity zdobyło przewagę na początku, ponieważ zaatakowało bez ostrzeżenia. Kiedy nasi gracze odzyskali oddech Infinity zaczęło przegrywać na każdym froncie. Po krótkich czasie większość graczy od was się poddała i takie są fakty a twoje pomówienia są śmieszne i niedorzeczne.
Na każdym froncie powiadasz?
Przypomnij sobie lepiej o grupie 6 gdzie ewidentnie nie radziliście sobie w tym rejonie i z tą grupą bojową.
Do dziś pamiętam jak wasi gracze prosili o pomoc bo nie dawali sobie rady Tombolem,Husarką,kuchlem,jackiem itd.
Nie jaki LastSamurai od was pisał do TomBol11 "Witam,Moze oddasz wioski bez użycia siły i przelewania krwi:)?Pozdrawiam!"
Takie posty są godne pogardy
 

DeletedUser1459

Guest
Na każdym froncie powiadasz?
Przypomnij sobie lepiej o grupie 6 gdzie ewidentnie nie radziliście sobie w tym rejonie i z tą grupą bojową.
Do dziś pamiętam jak wasi gracze prosili o pomoc bo nie dawali sobie rady Tombolem,Husarką,kuchlem,jackiem itd.
Nie jaki LastSamurai od was pisał do TomBol11 "Witam,Moze oddasz wioski bez użycia siły i przelewania krwi:)?Pozdrawiam!"
Takie posty są godne pogardy

Z tego co dobrze widzę Husarki i kuchela już nie ma Tombol jest prawie czysty a jacek również jest przejmowany a od wybuchu wojny minął zaledwie miesiąc .
 

DeletedUser1819

Guest
Z tego co dobrze widzę Husarki i kuchela już nie ma Tombol jest prawie czysty a jacek również jest przejmowany a od wybuchu wojny minął zaledwie miesiąc .
Monika miała problemy z laptopem dlatego nie mogła wchodzić na tw2. Kuchel oddał za darmo wioski bo usunął konto gównej mierze przez rozmowe z bezimiennym,który chciał na czysto i bez walki(jak to ma zwyczaju ANO) przejąć osady kuchla.
Można śmiało powiedzieć ze mieliście dużo szczęścia ,ze tak sytuacja się rozwineła ponieważ współpraca Moniki i kuchla była na wysokim poziomie
 

DeletedUser1459

Guest
Monika miała problemy z laptopem dlatego nie mogła wchodzić na tw2. Kuchel oddał za darmo wioski bo usunął konto gównej mierze przez rozmowe z bezimiennym,który chciał na czysto i bez walki(jak to ma zwyczaju ANO) przejąć osady kuchla.


No jasna cokolwiek by się działo ANO zawsze najgorsze. Prawda jest taka, że jedyne wioski jakie udało wam się przejąć to dzięki temu, że zaatakowaliście z zaskoczenia. W momencie, kiedy sytuacja się uspokoiła i zaczęliście z dnia na dzień coraz bardziej przegrywać nagle wszyscy znaleźli wymówki do zakończenia gry.
 

DeletedUser1819

Guest
Yesuu był jaki był ale jedną racje trzeba mu przyznać chciał was lać i nie miał do was żadnego respektu nazywając was niecenzurowanymi słowami.
Szkoda,ze tak sytuacja się potoczyła ponieważ mieliśmy największy potencjał ze wszystkich plemion na tym serwerze.Doświadczenie uczy z s17 i s20,ze nie warto z wami wchodzić żadne koalicje,sojusze itp.
 
Do góry