Naprawiony Niesamowite lagi...

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser2383
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser1871

Guest
brawo! poszła kareta, ale przed atakami co? tak, tak, oczywiście zwiecha :)
 

DeletedUser1819

Guest
Znowu gra nie działa.Zaczyna mi brakować cierpliwości do tej gry .
 

DeletedUser1504

Guest
Naprawi ktos to w koncu czy dalej bedziemy udawac,ze jest OK?
 

DeletedUser1492

Guest
może zamiast bezsensownych aktualizacji ktoś ogarnie serwery . bo grać już naprawdę nie można z tymi lagami i niekończącym się logowaniem:(
 

DeletedUser2156

Guest
W innych grach jak były takie problemy z grywalnoscia to serwer byl cofnięty do czasu gdy wszystko chodzilo> przez 2 h nie mogłem sie zalogować i padła mi wioska .Pytam sie Kasi czy ja odzyskam bo bym ja wybronił jakbym mógł sie zalogować nie wspomnę juz o tym ze potraciłem od grama wojsk bo nie mogłem robić w poniedziałek unkiow ale znajac naszego wydawce i soport to nas oleja. Mam nadzieje ze chociaz oddadza wioski i wojo bo to juz jest kpina za to wszyscy gracze powinni dostac jakies fajne itemy jak to sie dziło poprzednio
 

DeletedUser2530

Guest
co się dzieje z tą grą ?! nie mogłem się zalogować przez godzinę ! jak już włączył mi się pasek ładowania stanął na gdzieś około 20% i nic ;/ czekałem 30 min i co ? i NIC nadał 20%
 

DeletedUser1378

Guest
Za te lagi i brak możliwości logowania każdy gracz powinien otrzymać rekompesatę, ale co w przypadkach gry broni się przed atakami? a raczej próbując się bronić... To co wtedy ? gracz traci wioski/wojska i dostanie za to 20 koron?...

Skoro technicy nie dają radę z naprawą serwerów proszę wszystkie światy na czas napraw ZAMKNĄĆ! Niech gracze nie cierpią za błędy wprowadzane przez zaocznych studentów pracujących jako interni w inno...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Wyslannica

Community Manager
Członek obsługi gry
Jutro w godzinach 10:30 - 11:30 nastąpi rekonfiguracja ustawień serwerów (maszyn).
Zgodnie z informacjami jakie otrzymaliśmy wyeliminuje to zaistniałe problemy.
 

DeletedUser2524

Guest
jest 11:44 - brak możliwości zalogowania się..

jakieś info ?
 

DeletedUser1427

Guest
caly czas to samo, rekompensata powinna nastapic ze strony innogames . gra staje sie irytujaca , dobra zabawa odeszla w zapomnienie
 

DeletedUser1841

Guest
caly czas to samo, rekompensata powinna nastapic ze strony innogames . gra staje sie irytujaca , dobra zabawa odeszla w zapomnienie
Naprawiali serwery o czym było wczoraj pisane. Jest już ok.
Zalogowałam się bez przeszkód i nic nie zacina.
 
Status
Zamknięty.
Do góry