Naprawiony Niesamowite lagi...

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser2383
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser2383

Guest
Nie wiem dlaczego, z niczym innym nie mam takiego problemu, ale gra strasznie muli i często się wiesza.
Czasami muszę kliknąć kilka razy zanim załapie np budowe.
Gram na razie tylko na kompie, na telefonie jeszcze nie sprawdzałem.
Prosze o szybką pomoc.

Dam że gdy wyśle np atak i trwa to z 5-10s a miedzy czasie przelacze okno na inną gre to mi ją prawie załkowicie ścina. Poprostu ta gra mi tak kompa laguje, że az ciezko uwierzyc.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser2343

Guest
Teraz złapałem laga i nie mogę się zalogować ;3
 

DeletedUser594

Guest
Uff czyli nie tylko u mnie taki cyrki z logowaniem :>
 

DeletedUser1305

Guest
Był lepszy okres, ale teraz znowu męczarnie, trochę ta gra już istnieje, wstyd, że jeszcze cały czas jednym z głównych problemów są lagi. Takie, że nawet zalogować się nie można.
 

DeletedUser1819

Guest
Faktycznie zróbcie coś z tym problemem bo jest to irytujące.
 

DeletedUser2040

Guest
I co z tego, że będziemy zgłaszać to poprzez support jak tam ciągle i ta sama odpowiedź.
Jak nie "Dziękujemy za zgłoszenie, postaramy się naprawić problem" to jakieś formularze kopiuj/wklej.
To nie na tym polega żeby powiedzieć jedno a nic z tym nie robić i tylko co chwile nowe aktualizacje które albo zepsują coś co wcześniej działało znakomicie albo jeszcze bardziej tymi "dodatkami" każdej aktualizacji spowolnią gre.
 

Wyslannica

Community Manager
Członek obsługi gry
Przez około godzinę gra była aktualizowana. Problemy powinny już ustąpić.
 

DeletedUser911

Guest
Nie ustąpiły. Brak możliwości zalogowania, Chrome i Firefox.
 

DeletedUser2354

Guest
Nic nie wróciło do normy cały czas tnie gre po aktualizacji wystepuja niesamowite lagi i zwiechy jakby serwery nie wyrabialy he
 

DeletedUser2040

Guest
s15,17,18
chrome, mozilla, Safari,
aplikacja ios
wszystko
 

DeletedUser1305

Guest
Chrome, Igreja de Sao Roque, Poenari, nie da się grać w ogóle, bo nie można się zalogować.
 

DeletedUser911

Guest
Chrome i Firefox
Światy wszystkie, brak możliwości zrobienia głównego logowania do wyboru świata.
 
Status
Zamknięty.
Do góry