Naprawiony Niesamowite lagi...

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser2383
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser1504

Guest
Dalej lipa po zalogowaniu nic nie mozna zrobic i...znowu mnie loguje
 

DeletedUser1841

Guest
Jestem na grze jednak strasznie laguje. To co opisałam wyżej. W dodatku wydarzenia plemienne były do przewidzenia:/
Pytam jak zamierzacie to zrekompensować?
 

DeletedUser

Guest
nic nie działa, niedorzeczną sytuacją jest niemożność zalogowania się na serwer w sytuacji, gdzie zaplanowałem akcję na mojego obecnego wroga, nie zamierzam zostawić tego bez rekompensaty dla poszkodowanych graczy
 

DeletedUser2524

Guest
nadal nie działa - przez chwilę tylko zadziałało ale z tego co widziałem znikło mi ponad 4k jednostek - obstawiam że to bug lub pomoc dla graczy top5......
 

DeletedUser2495

Guest
sporadycznie na chwile mozna sie zalogowac, ale cokolwiek zrobic to udreka

zamiast rekompensat ktore beda niesprawiedliwe proponuje backup z dni dzisiejszego i przerwe 24h jako czas na naprawe ;]
 

DeletedUser2366

Guest
Udalo sie zalogowac po 40 minutach... ale co z tego jak nie da sie grac przez te lagi:/ nowa wersja widze duzo oferuje graczom nieograniczone lagi GZ !!
 

DeletedUser1502

Guest
Teraz występuje taki ciekawy błąd, że wysłane wojska nie wracają do wiosek, a przynajmniej nie widać ich i nie można wysłać, chociaż prowiant zajmują :D

Pr0xy, właśnie miałem to samo pisać. Nie ma sensu zostawiać gry w takim stanie. Niektórzy mogą na tym skorzystać, posłać ataki, a przeciwnik nie będzie miał się jak bronić, bo akurat w tej chwili wywali go z gry. Co wtedy? Support będzie zwracał wioski i jednostki...?

Niech wyłączą grę, naprawią co mają naprawić, i dopiero działającą uruchomią.
 

DeletedUser2524

Guest
wyparowały jednostki nie ma nic....

raportów tez nie ma

ogarniecie to ???
 

DeletedUser

Guest
lagi i tyle !!! kazdy kto gra wie ze czas sie liczy caly czas sa lagi nie da sie wojsk posylac ani klinowac czy ktos zamierza cos z tym zrobic? trwa to juz dosc dlugo a dzisiejszy dzien to masakra
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser1841

Guest
nic nie działa, niedorzeczną sytuacją jest niemożność zalogowania się na serwer w sytuacji, gdzie zaplanowałem akcję na mojego obecnego wroga, nie zamierzam zostawić tego bez rekompensaty dla poszkodowanych graczy
sporadycznie na chwile mozna sie zalogowac, ale cokolwiek zrobic to udreka

zamiast rekompensat ktore beda niesprawiedliwe proponuje backup z dni dzisiejszego i przerwe 24h jako czas na naprawe ;]
Popieram. Zaplanowane działania na grze z braku możliwości zalogowania się jak i lagów już po wejściu do gry skończyły się niepowodzeniem.
Dajcie numery do technikow zalatwie to z nimi ;)
Tam od nas opr i za wszystko :)
 

Wyslannica

Community Manager
Członek obsługi gry
Światy Poenari, Quinburk oraz Rumeli Hisari potrzebują jeszcze kilku minut do (w pełni) poprawnego działania. Natomiast pozostałe światy już nie wyświetlają komunikatów o błędzie.
 

DeletedUser2366

Guest
Quinburk w chwili obecnej działa już dobrze.


tak po godzinie czasu, ale działa jak na razie wszystko normalnie.

Edit: jednak nie wszystko OK znowu problem z wczytywaniem sie gry hahaaaaa
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser1841

Guest
Znowu to samo...Świat Oravy. Pasek logowania zatrzymuje się w 1/4 i to koniec. Za każdym razem.
PROSZĘ ZATRZYMAĆ SERWERY DO CAŁKOWITEGO NAPRAWIENIA BŁĘDÓW !


Edit:
Działa.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser2340

Guest
w duszy z takimi lagami jak mamy prowadzić wojenki??:) wszystko stoi:/
 

DeletedUser1871

Guest
Dno i wodorosty, nigdy więcej nie zagram z żadną grę InnoGames, ciągle coś jest nie tak. człowiek siedzi nie wiadomo ile żeby rozplanować ataki, a potem dupa, bo w trakcie ich wysyłania zwiecha i nie można się nawet zalogować. Od kilkunastu minut próbuję się zalogować? Po co tracić nerwy? Tragedia.. Brawo za aktualizację
 
Status
Zamknięty.
Do góry