Naprawiony Niesamowite lagi...

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser2383
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser2509

Guest
Quinburk, Chrome.
Potrafi działać przez parę minut, po czym zrywa, czasem na długo.
Problemy z logowaniem się, wczytywaniem nawet głównej strony. Do supportu też skrobnę jak coś
 

DeletedUser2366

Guest
Tak ja tez niedawno miałem straszne lagi.. teraz dostałem dc i od 5 minut nie mogę się wcale zalogowac...
 

Wyslannica

Community Manager
Członek obsługi gry
Otrzymaliśmy informację od techników, że zostały wprowadzone poprawki na serwerach. Czy poprawa jest widoczna?
 

DeletedUser2513

Guest
Ja też mam ten sam błąd po dzisiejszej aktualizacji nie mogę się teraz wogóle zalogować
 

DeletedUser2495

Guest
od 16 nie moge sie zalogowac, ie/chrome nic...
po 15minutach prob zalogowania chrome wyrzuca komunikat
ERR_SSL_PROTOCOL_ERROR
natomiast ie blaga mnie bym go zamknal bo sobie z tym nie radzi

trwa to juz 5h, jak cos wdrazacie to chociaz dobrze przetestujcie bo z tymi poprawkami to mogliscie juz poczekac i wrzucic je naprawiajac powazniejsze bugi a nie jakies zmiany kosmetyczne
 

DeletedUser2509

Guest
Niestety :(
Jedyna poprawa - udało się wejść na główny ekran, ale logować dalej się nie mogę :(
 

Wyslannica

Community Manager
Członek obsługi gry
Nie jest to wina aktualizacji czy poprawki lecz awaria serwerów. Niestety nie dotyczy ona tylko polskiej wersji oraz nie tylko TW2.

Obecnie technik szuka powodu wystąpienia problemu.
 

DeletedUser1459

Guest
Nie jest to wina aktualizacji czy poprawki lecz awaria serwerów. Niestety nie dotyczy ona tylko polskiej wersji oraz nie tylko TW2.

Obecnie technik szuka powodu wystąpienia problemu.


The West, Plemiona 1 oraz Grepolis działają normalnie
 

DeletedUser2307

Guest
Nie jest to wina aktualizacji czy poprawki lecz awaria serwerów. Niestety nie dotyczy ona tylko polskiej wersji oraz nie tylko TW2.

Obecnie technik szuka powodu wystąpienia problemu.
Inne wasze gry normalnie dzialaja tw1 grenopolis the west zadnych problemów ;X
 

DeletedUser2040

Guest
Jakoś inne gry, typu plemiona czy The West działają bez zarzutu więc prosze nie wprowadzac ludzi w błąd
 

Wyslannica

Community Manager
Członek obsługi gry
Przykładowo grecka wersja Plemion, czy niemiecka wersja TW2. Nie zamierzam się licytować. Zatem proszę o informację jeśli logowanie będzie możliwe lub pojawią się komunikaty o błędzie typu:

po 15minutach prob zalogowania chrome wyrzuca komunikat
ERR_SSL_PROTOCOL_ERROR
natomiast ie blaga mnie bym go zamknal bo sobie z tym nie radzi
 

DeletedUser2495

Guest
forge of empires rowniez smiga

powiem tak, zajmujecie sie pierdolami typu zle widoczne cyferki w liczbie atakow i zmiana paru stringow z jutro o 23:XX na dzisiaj o 23:XX wprowadzacie taka nieprzymyslana latke bezsensu

Zrobcie cos znaczacego a potem podlaczcie do tej zmiany te kosmetyki i inne duperele (nie czuj sie urazony, ale taka juz twoja rola jako posrednika miedzy graczami a technikami ze to tobie sie obrywa za ich bledy :p)

Edit: oto pelny komunikat

Ta witryna nie umożliwia bezpiecznego połączenia
Serwer pl.tribalwars2.com wysłał nieprawidłową odpowiedź.
ERR_SSL_PROTOCOL_ERROR
 

DeletedUser1841

Guest
To samo co inni. Brak możliwości logowania się , nawet nie wczytuje głównej strony, jak jakimś cudem uda się wejść na grę to nic nie można zrobić: ani przejść z wioski do wioski, ani wybić monet, odczytać wiadomości itp. Nie mówiąc o klinowaniu ataków:/
Jak zamierzacie nam to zrekompensować?
Wymagam na czas napraw kolejnego błędu zamknięcia świata Oravy. Dzięki temu , że znowu coś zjebaliście ( jak zawsze : mowa o "technikach") ludzie pod moją opieką potracą wioski.
Nie interesuje mnie jak to zrobicie, jak zrekompensujecie powstałe straty ale to zróbcie.
 

DeletedUser2495

Guest
zaloze sie o browara (bo mam przeczucie ze probujac naprawic poprawne wyswietlanie daty-rozkazy miedzy 23:00 a 0:00 byly wyswietlane jako jutro), ze schrzanili cos z protokolem czasu i czas serwera jak i naszych przegladarek powoduje ten blad podobnie jak naruszenie certyfikatow gdy zmienicie date na rok wstecz i wejdziecie na yt czy fb ;] , ewentualnie glupia literowka ;p
 
Status
Zamknięty.
Do góry