Naprawiony Niesamowite lagi...

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser2383
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser1871

Guest
I co z tego, że będziemy zgłaszać to poprzez support jak tam ciągle i ta sama odpowiedź.
Jak nie "Dziękujemy za zgłoszenie, postaramy się naprawić problem" to jakieś formularze kopiuj/wklej.
To nie na tym polega żeby powiedzieć jedno a nic z tym nie robić i tylko co chwile nowe aktualizacje które albo zepsują coś co wcześniej działało znakomicie albo jeszcze bardziej tymi "dodatkami" każdej aktualizacji spowolnią gre.
dokładnie
 

DeletedUser2340

Guest
od kilku lat ( tak dobrze napisałem lat) z jednej aktualizacji na drugą jest coraz gorzej na tw2. niestety ale obecny świat na którym gram jest moim ostatnim bo nie mam zamiaru dłużej siedzieć 3h przy kompie z nadzieją że może się uda zalogować. pozdro
 

DeletedUser1871

Guest
ooo, w końcu się zalogowałem, 2 minuty pograłem i znowu to samo. gram na Munkholmen, na szczęście niedługo świat się skończy :)
 

DeletedUser1871

Guest
od kilku lat ( tak dobrze napisałem lat) z jednej aktualizacji na drugą jest coraz gorzej na tw2. niestety ale obecny świat na którym gram jest moim ostatnim bo nie mam zamiaru dłużej siedzieć 3h przy kompie z nadzieją że może się uda zalogować. pozdro
tak, człowiek wrócił z pracy 30 minut temu, chciałby wysłać ataki i iść spać, a tu zwiecha. współczuję tym, którzy tu wydawali pieniądze...
 

DeletedUser2340

Guest
jak juz wszystko naprawicie to zadzwońcie do mnie z info bo nie bede tu dłuzej czasu marnował:p i pisząc wszystko mam na mysli wszystko lagi błedy logowania każdy błąd gry dopiero wtedy może ale może znowu spojrze na tą grę...
 

DeletedUser2524

Guest
ponownie przestało działać > Rumeli Hisari

jest 1/3 pasek ładowania....
 

DeletedUser2337

Guest
Z jednej strony te lagi są bardzo irytujące, jak już wbije po 15 minutach to nie moge woja w przeglądzie tworzyć. Ale są też plusy... wróg nie ma jak klinować :)))
 

DeletedUser2337

Guest
Protek ja dalej nie wiem czy wziąłem wioske, czy nie, ciekawe kiedy się dowiem :)
 

Wyslannica

Community Manager
Członek obsługi gry
Ustawienia zostały "podkręcone". Wszystko powinno wrócić do normy.
W razie problemów proszę o kontakt poprzez system supportu.
 

DeletedUser1841

Guest
Nie mam sił na tą grę. Człowiek stara się jak najszybciej zakończyć serwer, daje z siebie co może a tu takie cyrki. Porażka jednym słowem.
 

DeletedUser1378

Guest
Tak jak już pisałem wcześniej. Ta gra to wieczna BETA. Serwery TW2 to te same serwery na których stoi TW1 o tej samej przepustowości danych, to nie ma prawa "dobrze" działać :)

Boli jedynie FAKT że istnieje coś takiego jak BETA serwer na którym powinno przprowadzać się "testy" tego typu.
Po co wogóle on jest skoro cokolwiek zostanie "zepsute" i tak zostanie to wprowadzone po tygodniu na wszystkich oficjalnych serwerach?
Bo skoro bugowanie ilości prowiantu nie zaliczyło się do "critical issue" to ja podziękuje za takie "Beta" testy.

Jest "issue" które zważa na rozgrywce graczy to technicy powinni dropować release updatu a nie go wprowadzać na siłę, z tekstem "chill out man, everything is under control We've got one week to repair this shit - cool man"

To nie tak to powinno wyglądać.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty.
Do góry