Dyskusja dotycząca rozgrywki na Zipser Burg

DeletedUser1819

Guest
Kpina jaką gracze kierują w Twoją stronę dobitnie pokazuje Twój poziom
Widzisz ja mam ludzi ty ich nie posiadasz:D
Ja znam wielu dobrych graczy,a oni znają mnie i chętnie mnie zapraszają do wspólnej gry.
Ty jesteś tak zdesperowany ,ze grasz plemieniu,która zdecydowana większość osób ,która gra w tą grę brzydzi się (LIA) predzej ich wyzywając na rozmowach prywatnych.To tylko pokazuje jakim jesteś desperatem:)
 

DeletedUser3998

Guest
Ja się nie obrażam Jukanro :D

Peszeq :D jak nie ten świat to inny :D

Ty rudzielcu milcz bo to z Ciebie się śmieją na każdym świecie i dla każdego kto Cie zna jesteś pośmiewiskiem wszędzie xD Kpina jaką gracze kierują w Twoją stronę dobitnie pokazuje Twój poziom :p tak że nie pisz do mnie bo na Ciebie szkoda słów

Odnośnie ikonki to jest to program graficzny. Ale jak tak wszyscy się wyznają nagle w ikonkach od bota to skąd wiecie to wszystko...? Czyżby sami posiadacie takową i stąd wiecie jak wygląda takowa ikona...? And that is the question of the day :p


google wie wszystko :)jak by ktos potrzebował to by znalazł i porownał ikonki :)
 

DeletedUser2603

Guest
kocham hejterów <3 wam nic nie musze udowadniać :D
Pewnie dlatego ze jest tam ikonka korny szlachcica z tw2 glina , drewno i żelaza z tw2 wiec jak to jest program graficzny to daj linka do niego :) bo to może jakiś program graficzny dla tw2 o którym nie wiemy ze istnieje skoro ma ikonki gry
masz strasznie dobry dobry wzrok bo przy takiej jakości ss ja nie jestem w stanie dostrzec nic a nic na nim xD chyba że patrzysz u siebie wtedy rozumiem że możesz porównać oba scrn ^^ i "domyślić sie" co może tam być ;)
Najpierw ktoś inny, kto używa twojego komputera, teraz jakiś program graficzny ? :D zdecyduj się :D
a może robię was w przysłowiowego uja? Nie pomyślałeś? :D
cerber idioto czy my wygladamy na frajerow uzywasz bota
idioto? XD a co Ty o mnie wiesz? XDDDDDDD
google wie wszystko :)jak by ktos potrzebował to by znalazł i porownał ikonki :)
pokaż na google gdzie znalazłeś tą ikonkę :D
Widzisz ja mam ludzi ty ich nie posiadasz:D
Ja znam wielu dobrych graczy,a oni znają mnie i chętnie mnie zapraszają do wspólnej gry.
Ty jesteś tak zdesperowany ,ze grasz plemieniu,która zdecydowana większość osób ,która gra w tą grę brzydzi się (LIA) predzej ich wyzywając na rozmowach prywatnych.To tylko pokazuje jakim jesteś desperatem:)
mówiłem Ci nie pisz do mnie xD Bo jak widze ten czerwony kolor na forum to ze śmiechu nie mogę xD
 

DeletedUser2603

Guest
cieszy mnie że wejdziesz na H. ja też się tam na pewno pojawię :)
@Cerber32 i tak wiadomo, że ogrom "wyjadaczy" tutaj korzysta z botów, a ty udajesz, że to nie Twoja ręka, za którą Cię złapali :)

Chłopaki, których oskarżasz i próbujesz coś im udowodnić nawet jeśli też mają boty to są od Ciebie uważniejsi i sprytniejsi :).
Niestety osoby grające bez "dopingu" najbardziej odczuwają skutki grania ... uczciwie.

Ja jakoś nigdy nie byłem zainteresowany botami bo bez tego mogę wygrywać serwery i być w topce zarówno punktowej jak i bojowej... Po raz pierwszy spotkałem się z tym botem (możecie się śmiać) i jeśli rzeczywiście działa tak jak jest opisany to powinieneś dostać bana.

PS. Mówię to jako obserwator i osoba, która nie gra na tym świecie a jedynie odnosi się do grania nieuczciwie.

Też jestem tego zdania że jeśli korzystałem z bota powinienem dostać bana :) jak i pozostali korzystający z planerów ataków i innego g.
Jukarno jesteś jedyną osoba którą lubie z SnE :D
Pozdrawiam! :D
 

DeletedUser

Guest
ceber pokazales swoja hipokryzje na forum po tym screnie ladny bocik niewielu mialo go ciekawe co by bylo gdybym go dostal chyba bym zdeptal wszystkich ale on jest tylko dla wybranych :)...... czy wielkie sne cie pokona byc moze chlopaki pewnie pociagna swiat do konca niestety ja skladam miecze mozesz odsapnac to nie znaczy ze mnie nie ma do czasu kasacji konta bede go bronil powodzenia
 

DeletedUser395

Guest
ceber pokazales swoja hipokryzje na forum po tym screnie ladny bocik niewielu mialo go ciekawe co by bylo gdybym go dostal chyba bym zdeptal wszystkich ale on jest tylko dla wybranych :)...... czy wielkie sne cie pokona byc moze chlopaki pewnie pociagna swiat do konca niestety ja skladam miecze mozesz odsapnac to nie znaczy ze mnie nie ma do czasu kasacji konta bede go bronil powodzenia
chyba żartujesz z tym, że jest on dla wybranych xDDD 99% serwera go ma czy to w LiA czy BoS :) Jeżeli Ty go nie dostałeś od kolegów którzy z pewnoscia go używają / używali tzn, że ci nie ufają :) Wierz mi - z top 100 jakieś 80% może więcej lata na bocie ;) nicków przestawiac nie będę, chociaż wiem dokładnie i to nie dzięki domysłom ;)

Pozdrawiam ;)
 

DeletedUser1413

Guest
Co zamykamy to powoli?
Z dnia na dzień ludzi LIA ubywa, co się dzieje ? Teraz sami się zamieniacie na szaro, to nie tak chyba działało :D


Tak dla rozrysowania sytuacji na serwerze


26.01
map_pl_pl26_06b7ea64ca8478735e91062a264c78e2_15169695985720.png
04.02
map_pl_pl26_54681e5c549b1863af1132fbe00452b6_15177841538699.png
12.02
map_pl_pl26_595e3485cab80822357a02fbfe9541f5_15185535799908.png
20.02
map_pl_pl26_13ac225e298db57461564f5a036567a9_15191330012526.png
03.03
map_pl_pl26_4e7ecfa64a894300304e3589d8951523_15200470743545.png
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

wiktor wielki

Nowicjusz
oj tam czasem jak was czytam to aż się nie chce
prawda taka że to suport pozwolił na korzystanie z botów na tym świecie
masa grających nawet nie wiedziała na początku co to są boty --po obu stronach były używane i zawsze będę ale tutaj to już na masową skale i niestety to pogrąży tą grę
 

wiktor wielki

Nowicjusz
a po ostatniej aktualizacji to już całkiem żenada --3-4 ataki i i trzeba odświeżać coraz gorsza ta gra a szkoda bo kilka lat fajnie sie grało ale to już było i nie wróci więcej
 

wiktor wielki

Nowicjusz
no fajnie wam przybywa ale jeszcze nie wygraliście
mapy robią zajebisre wrażenie ale to nie jest koniec świata
na marginesie pytanko ile jeszcze wam brakuje do ogłoszenia dominacji
 

DeletedUser2791

Guest
Tyle przechwałek i oskarżeń xD Wspaniali Pogromcy nie używający botów^^ Grający fair play^^ Szkoda tylko, że po nieczystej grze pozostało Wam rozbieranie nieaktywnych graczy a jak stanie przed co niektórymi jakikolwiek aktywny gracz to zaczynają się schodki ;)

Ku chwale dla potomnych :)

I co by wszyscy wiedzieli z kim mają do czynienia, bo po zakończeniu świata wielu będzie cwaniakować jakimi to wojownikami nie byli ;)

Przyznam że gra nadal mnie zaskakuje...wydawałoby się, że to tylko zabawa ale dla co niektórych to walka na śmierć i życie najwidoczniej ;)

Oto przykład żenującego gracza, który przyzwyczajony do łykania barb i nieaktywnych graczy nie potrafi sobie poradzić z malutką porażką w postaci odbicia wioski ;)
https://prnt.sc/in086f
in086f


Nie wspomnę o wyzywaniu od kretynów ;) Zamiast cieszyć się, że w ogóle ktoś jeszcze gra i stawia jakikolwiek opór to biedactwo traktuje to jak wyzwanie życiowe ;) Ups..nie pomyślałam..powinnam wywiesić białą flagę i jeszcze dziękować koledze, że raczył swoim mulciakiem zająć mi wioskę :D

Aaaa..i proponuję nieco więcej kultury słownej ;)

Gratulacje :D

Pozdrawiam, Kyky ;)
 

DeletedUser1819

Guest
Oto przykład żenującego gracza, który przyzwyczajony do łykania barb i nieaktywnych graczy nie potrafi sobie poradzić z malutką porażką w postaci odbicia wioski ;)
https://prnt.sc/in086f
in086f


Nie wspomnę o wyzywaniu od kretynów ;)
Jak on śmiał jak on mógł wyzwać gracza LIA od "kretynów" przecież on od razu z miejsca powinien dostać Bana (perm):D
Gdybyś ty miała widzieć,słyszeć jak ja zostaje wyzywany i to o wiele gorszymi słowami i to od graczy LiA to dopiero byś zobaczyła jak twoi koledzy z plemienia potrafią posługiwać się łaciną,przykładów nie trzeba szukać daleko wystarczy wspomnieć o jednym placku,którym wulgarnym słownictwem nie ma sobie równych.
Naprawdę przestańcie już LIA płakać na forum i pogódźcie się z porażką,bo jak wy wygrywaliście serwery grając na botach i skryptach to wszystko było w porządku,a jak znalazł się przeciwnik od was lepszy i inteligentniejszy to szukacie wszystkiego aby tylko dogryźć przeciwnikowi,którego przewaga ciągle rośnie i kwestią czasu jest wygrana BOS i BNT za co należą im się wielkie brawa za to,ze udało im się przeciwstawić waszym dopalaczom.Zawsze wierzyłem,ze istnieje,coś takiego jak sprawiedliwość a sprawiedliwość dopadnie LIA na Zipser Burg:D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser2603

Guest
Czerwony ciapciaku czego Ty tutaj szukasz? kolegów? przyjaciół? Nie grasz na Zipser więc raczej LiA Cie nie wyzywa. A ja sam osobiście się nie spotkałem z wyzwiskami ani z jednej ani z drugiej strony bo skwitowałbym to śmiechem i tak pojechał <synkowi co mu mamusia nie dała na grę więc płacze>że więcej by się na grze nie pokazał. A jeśli Ci chodzi o forum że tutaj jesteś jechany jak sz.... to Twój problem bo wtykasz nochal tam gdzie nie trzeba a potem płaczasz jakie to LiA złe. Wracaj do jaskini z której wypełzłeś i jak nabierzesz rozumu to napisz coś mądrego... a nie sorry to niemożliwe... Twierdzisz że LiA takie złe a osoby z BoS i BnT dostały bana za niewinność? Jesteś takim kretynem że szkoda słów
Na miejscu Kyky podałbym tego matoła do suportu to się popłacze jak nie będzie miał dostępu do gry przez kilka dni
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser2791

Guest
@Manchester United Wybacz, że nie jestem Matką Teresą i nie stanę w obronie każdego pokrzywdzonego ;) Chyba jesteś dorosły? I sam potrafisz się bronić przed chamstwem innych? To, że wg Ciebie takie zachowania są naturalnym objawem inteligencji poniektórych homo sapiens nie oznacza, że ja mam to tolerować. Nigdy nie pochwalałam braku kultury i wulgaryzmów i nie zamierzam tego zmienić :D
Co do reszty Twojej wypowiedzi..ech.. <ciężko się czyta te czerwone znaczki> ale wnioskuję że jak to ująłeś "dopalacze BoS i BnT" okazały się lepsze i na szerszą skale stosowane ;)

Tak na marginesie pierwszy raz "gram" w Lia ;) i nie zamierzam oceniać nikogo po metce, wystawionej na dodatek przez forumowego awanturnika ;)
 

DeletedUser1819

Guest
Czerwony ciapciaku czego Ty tutaj szukasz? kolegów? przyjaciół? Nie grasz na Zipser więc raczej LiA Cie nie wyzywa.
Nie pisz mi takich rzeczy skoro nie wiesz czy gram,czy nie.
A jeśli Ci chodzi o forum że tutaj jesteś jechany jak sz.... to Twój problem bo wtykasz nochal tam gdzie nie trzeba a potem płaczasz jakie to LiA złe.
Twój problem jest taki,ze zostałeś przyłapany na gorącym uczynku jak na twoim pulpicie został nie usunięty Bot.Więc nie skacz do mnie synku tylko zamknij jape i posłuchaj co mają do powiedzenia mądrzejsi od ciebie.Na twoim miejscu juz dawno schowałbym głowę piasek inteligencie:D:D
Na każdym kroku będziesz jechany na forum za ten incydent.
Twierdzisz że LiA takie złe a osoby z BoS i BnT dostały bana za niewinność
Radzę najpierw czytać porządnie moje komentarze a później dopiero zabierać głos na forum bo niestety po raz kolejny się ośmieszasz.Mniej pisania ,więcej czytania :D:D


@Manchester United ale wnioskuję że jak to ująłeś "dopalacze BoS i BnT" okazały się lepsze i na szerszą skale stosowane ;)
Nic nie ująłem.Już gracze LIA próbują mi wmawiać coś o czym nawet nie pomyślałem.Zipser burg wygra plemię a raczej plemiona(BOS i BNT),które zwyczajnie były najlepszymi plemionami na tym serwerze i nic więcej nie mam do dodania.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry