Dyskusja dotycząca rozgrywki na Zipser Burg

DeletedUser395

Guest
niestety placku nikt nie moze byc doskolaly bedy se moge popelniac i beda cie razic w oczy mam dysgrafie jezeli cie to interesuje takze musisz sie do tego przyzwyczaic i masz racje cwicze zeby to poprawic juz od lat dlatego coraz mniej jest bledow
a nie przypominam sobie zebym z toba gadal po pijaku jezeli wypicie piwa po pracy jest dla ciebie ze kogos wyzywasz od alkocholikow i twierdzisz ze ktos jest pjany to jestes zalosny 2 sprawa nawet gdybym sobie lubil wypic to chyba moja sprawa niestety i tu nie moge pic a dlaczego to ci nie napisze takze jak nie masz informacji o kims nie wypowiadaj sie

a co do ekipy lia tez bylem na ts z damem i kilkoma osobami jak wymienial kogo udalo mu sie sciagnac na ten swiat hymm brakuje troszke osob

Dysgrafia ? Po co gadać na temat na który się nie ma pojęcia ? Może i masz dysgrafię ( brzydko piszesz itp itd ), ale mowa tu o dysortografii :) A mówiąc, że ćwiczysz... Za dzieciaka miałem zidentyfikowaną dysortografię, dysgrafię i inne dysfunkcyjne shity. Wystarczył rok zajęć by się z tej "choroby" wyplątać :) Od tamtego czasu uważam, że to zwykłe lenistwo i niedbalstwo :))
 

DeletedUser

Guest
kolego ja niestety za dzieciaka nie mialem tego zidentyfikowanego zauwazyla to moja nauczycielka polskiego po 4 latach nauki w szkole sredniej ja nie mam konfortu zeby chodzic na zajecia praca i dom nie pozwalaja mi na to takze mam dysgrafie itd
 

DeletedUser2603

Guest
wy to wszędzie macie takie info że hoho :D wiecie lepiej od gości którzy pracują w inno kto robił barby xD Prawda jest taka że gdyby chciał to zrobić Fighter musiał by wejść do nich na serwery a to już dosyć cięzkie przestępstwo ogarnijcie dupy bo bomber i 5 innych osób wam nie wygra serwera xD
 

DeletedUser2603

Guest
Bo grałem tam xD nawet w SnE xD logowałem się raz dziennie xD Ty wiesz lepiej Panie Encyklopedia :D
 

DeletedUser2508

Guest
Wiesz,że plemie LiA jest nazywane bociarzami i oszustami ? Z byle czego sobie taka opinie nie wyrobiliście..

Zdanie kilku "osób" (prze edytowałem aby mnie nie zbanowano ;) ) to jeszcze nie opinia ... a tak na marginesie popytaj w BoS kto miał a kto ma aktualnie bana. Wy to same aniołki i święte dziewice a LiA to szatańskie plemię ... leże i kwiczę ze śmiechu bo taka hipokryzja to już dramat i komedia :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser2739

Guest
Zdanie kilku "osób" ? Raczej nie.

Patrze i nie widze żadnej kłudki ?

Ty lepiej zapytaj swojego założyciela za co dostal perma :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser2508

Guest
Zdanie kilku "osób" ? Raczej nie.

Patrze i nie widze żadnej kłudki ?

Ty lepiej zapytaj swojego założyciela za co dostal perma :D

"Kłudki" to Ty kolego nigdy nie zobaczysz:D
A co do "perma" wiem doskonale za co i wiem też, że zrobił to świadomie i nie kryjąc tego a powód tego był tylko jeden ... ale przecież i tak nie ma sensu Ci tego tłumaczyć ... więc nie będę bo, jak to Ty pisałeś wcześniej, szkoda mi klawiatury :D
 

DeletedUser1819

Guest
DamnFighter zakończył swój (rzekomo) ostatni serwer pięknym ,wybitnym stylu.
Kto mieczem wojuje,ten od miecza ginie,to przysłowie powinien sobie wziąć do serca ten delikwent (sprawca czynu zabronionego)jaki i niektórzy jego koledzy z plemienia LiA.
Mam nadzieje,ze sprawiedliwość spotka także pozostałym graczom LiA,którzy grają nieczysto.
 

DeletedUser1967

Guest
DamnFighter zakończył swój (rzekomo) ostatni serwer pięknym ,wybitnym stylu.
Kto mieczem wojuje,ten od miecza ginie,to przysłowie powinien sobie wziąć do serca ten delikwent (sprawca czynu zabronionego)jaki i niektórzy jego koledzy z plemienia LiA.
Mam nadzieje,ze sprawiedliwość spotka także pozostałym graczom LiA,którzy grają nieczysto.

Dobrze, że tylko LiA spotka sprawiedliwość :D
Jeszcze chwila i wyjdzie że są oni Mesjaszem wśród plemion, bo cierpią za bany swoje i innych ;)
 

DeletedUser395

Guest
Na tym świecie na szczęście widać, ze dobro zawsze zwycięża ze złem i LiA przegra :(

Boty przegrywają z uczciwymi graczami BoS :cool:


Hipokryzja lvl 999999999999999999999



Man - Tyś JESZCZE nie widział zakończenia w pięknym, wybitnym stylu :)
 

DeletedUser1819

Guest
bo cierpią za bany swoje i innych ;)
Cierpią za swoją głupotę i cwaniactwo a nie z winny BOS czy też kogoś innego.
LIA to doświadczeni Bociarze i skrypciarze (nie mylić gracze) i wiedzą jaka kara jest za takie łamanie regulaminu.
Nie twierdzę,ze Bractwie grają sami idealni gracze,ale jestem zdania ze jak ktoś ma wygrać serwer to niech będzie to mniejsze zło,a tym mniejszym złem jest oczywiście Bos.
W końcu trafiła kosa na kamień...
 

DeletedUser1967

Guest
Nie twierdzę,ze Bractwie grają sami idealni gracze,ale jestem zdania ze jak ktoś ma wygrać serwer to niech będzie to mniejsze zło,a tym mniejszym złem jest oczywiście Bos.

Miałem znów się czepiać o coś, ale tu poniekąd rację masz, więc odpuszczę :)
i tak na cenzurowanym ostro jestem za takie dyskusje :D
 

DeletedUser395

Guest
A więc proszę Manchester jeżeli masz takie info wymień mi tutaj graczy z BoS i LiA którzy aktualnie grają i jadą na botach :) Masz taką wiedzę ? Jak tak to podziel się :D
 

DeletedUser1819

Guest
A więc proszę Manchester jeżeli masz takie info wymień mi tutaj graczy z BoS i LiA którzy aktualnie grają i jadą na botach :) Masz taką wiedzę ? Jak tak to podziel się :D
Nawet jeśli mam taką wiedzę to nie wymienię,ponieważ forum to nieodpowiednie miejsce na tego typu dyskusje.Ci co mają o tym wiedzieć ,już o tym wiedzą...
 

DeletedUser2603

Guest
Ja Ci powiem Qunik!
Jest taki jeden... jego nick na Q się zaczyna :/ przecież wszyscy z LiA to bociarze

Munchester Ty jak zawsze najmądrzejszy a na następnym znowu ktoś Cię zjedzie nawet przy takim wsparciu na forum jakie Ci udzielają koledzy z BoS :D
 
Do góry