Dyskusja dotycząca rozgrywki na Zipser Burg

DeletedUser2603

Guest
Co ja Ci będę mówił jak Ty i tak nie zrozumiesz btf nic nigdy nie mówiłem o wigilii Twoja umiejętność czytania widać jest gorsza niż u niemowlaka :D no tak ale czego się po Tobie spodziewać ^^
 

DeletedUser2603

Guest
He no tak jak zawsze się czepiam zły niedobry ja :( tylko że nie jest to wymówka tylko fakt. ;) ale wy wiecie lepiej! :) i nie przypominam sobie żebym odnośnie innych światów na których uczyłem się grać, poczynając od Munkholmen pisał o tym że przegrałem czyniąc jakieś wymówki... a fakt że wypominam to SnE a szczególnie Skrilexowi to dlatego że to miało miejsce mimo iż tak po jakimś czasie bym uległ :) to w walce a nie po tym jak porozumiałem się z waszym graczem o przerwę świąteczną o czym doskonale wiedzieliście i wykorzystaliście to. Bez honoru :)
A po za tym akurat on nie ma prawa tego pisać bo dla niego każdy świat na którym dostał ma wymówkę że grał na 10% i nie miał czasu! xD Dla jego przypomnienia to plemię od którego dostał na Valku założyłem ja i prowadziłem je na początku ( dziękuję ekipie z V :) ) i jakoś nie dostałem tam łomotu ^^
 

DeletedUser2739

Guest
Co ty piszesz ? :)
Ustaliłeś sobie PON z naszym graczem,który pewnie go dotrzymał. Plemie nic nie wiedziało(nawet nie musi - sprawa indywidualna,pomiędzy graczami) i ty masz pretensje do całego SnE,że cie zaatakowaliśmy jak PONu nie było ? Słyszysz się?
 

DeletedUser3998

Guest
z tego co pamietam nim wyjechalem do Niemiec to ze mna tylko pona miales :)
 

DeletedUser2603

Guest
Nie tylko z Tobą było jeszcze paru graczy z tamtego frontu :) nie chcesz mi powiedzieć że nie mieliście do siebie zastów ^^ i nie przekazywaliście sobie info ^^. Zresztą mniejsza o tamten serwer ja żalu nie mam. Juknaro zapraszam Cię do siebie na Zipser musisz pomóc kolegom bo sobie nie radzą :D
 

DeletedUser3998

Guest
Nie tylko z Tobą było jeszcze paru graczy z tamtego frontu :) nie chcesz mi powiedzieć że nie mieliście do siebie zastów ^^ i nie przekazywaliście sobie info ^^. Zresztą mniejsza o tamten serwer ja żalu nie mam. Juknaro zapraszam Cię do siebie na Zipser musisz pomóc kolegom bo sobie nie radzą :D
przeciez gram ;p
 

DeletedUser2603

Guest
ale do mnie :D bo są już tak zdesperowani że barby biorą 1500 pkt-ów gdzie nie ma murków i stawiają defa a berki biegną odwiedzić ^^
 

DeletedUser

Guest
i o tym pisalem o jackuplacku gracz za grosz nie wart czasu kolegow i przeciwnikow umie tylko zwyzywac wszystkich poobrazac a jak dostanie pare ofow na glowe albo zmienia strone frontu albo konczy gre ciesze sie ze skasowal konto bo jak widzialem jego nick niedobrze mi sie robilo
 
Do góry