Dyskusja dotycząca rozgrywki na Zipser Burg

DeletedUser2603

Guest
Przypominam Ci Czerwony że multikonta są zakazane :)
Co do tego co u mnie było to moja sprawa a to czy z tego korzystałem to już inna bajka. Masz tak mało mózgu jak mówią. Japę to możesz ty zamknąć bo ci mucha wleci tak głośno szczekasz. Mądrzejsi? chyba nie mówisz o sobie xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Jesteś kretynem xD naucz się serio czytać bo żal xD dopalacze? gdzieś ja jeszcze miałem te skriny ataków wchodzących na tą samą godzinę, minutę i sekundę czekaj czy to nie był nie jaki Yakuzos... nieee przecież oni nie korzystają z "dopalaczy" to tylko LiA takie złe i niedobre!!! Jechany? xDDD i myślisz że się boję? jak ktoś chce mnie pojechać na "forum" zapraszam bardzo chętnie podyskutuję z tym kimś,żeby mi grozić musiałbyś najpierw podrosnąć na tyle żeby wiedzieć coś więcej po za krawędzią biurka. Plemionami które lepiej stosuję boty i skrypty ( nie mówię tu o wszystkich bo znam takich którzy grają uczciwie więc nie brać do serduszka i nie spinać pośladków bo wam żyłki popękają jak ta co miała krew dostarczać Czerwonemu do "mózgu")
Bez pozdrowień
 

DeletedUser2739

Guest
Cerber na twoim miejscu bym juz nic nie pisal... serio..
Serwer bliski zamkniecia,nie doczekalismy sie ludzi z xavity.. moze nastepnym razem..
chyba jeszcze nie pogodziles sie z porazka..trudno.. twoj problem.. idz do psychologa..

Nara
 

DeletedUser3103

Guest
12428336265590135639.png

WSTĘP:
Opowiem wam teraz historie pewnego hipokryty. Omawianym graczem będzie bomberus aka najebus. Człowiek który co tydzień przychodzi na discorda nawalony i potrafi zwyzywać wszystkich. Jest to człowiek dla którego zwycięstwo z LIA jest priorytetem tak wielkim, że napierdzielał na bocie 24/7, dopuścił się nawet tego, że wszedł na konto Romana(gracz z lia) i wyrzucał graczy po kolei z plemienia, przez co gra się trochę wyluzowała, gdyż część graczy potraciła zasty, a druga cześć przestała grać.

Dla wszystkich osób którzy nie wiedzą kim jestem (cześć bomber :D ):
Zaczynałem grę na S2-Bastille razem z Kropeq10, Zipser Burg to mój drugi serwer. Przedtem nigdy nie znałem takich osobistości jak DamnFighter i spółka -> Dla wiadomości Bombera :). Choć dla wielu będę tzw. Nikim :D



Po wielkich bojach postanowiłem wykorzystać sytuacje i zostać kretem w LIA, dużo na tym zyskaliśmy, LIA nawet dawało mi zasty więc wysyłałem deffa na front dla współplemieńców :D. Dostęp do konta miało parę osób, w tym bomber.
71174450605553260836.png


Okazało się nawet, że nie tylko ja byłem kretem:

04170451464227219427.png


Po dłuższym czasie nastawienie co do mojej osoby w plemieniu się zmieniło, wielokrotnie zostawałem wyzywany czy wprost mi mówiono że jestem szpiegiem z LIA. Głównymi osobami którzy w ten sposób podchodzili do mnie byli: Bomber, tomekbuli i Richi. Całe życie pracujesz na szacunek, stracić możesz w sekundę swój dobry wizerunek -> Tomek.

Po tym jak już zostałem wyrzucany z discorda po 3 razy nastawienie co do mnie znowu się zmieniło! A czemu? Otóż Bomber chciał mi zapłacić za napisanie bota do generowania barb ;). Ale w tym temacie nie będę się rozpisywać. Yyy bot nie działał :D.

Ale bomber zmiennym człowiekiem jest i po wszystkim napisał mi tak:

wulgaryzmy

Tak nasz wielki lider traktuje swoich "kolegów" z plemienia.


______
Mała odskocznia:
Parę zdań o staszku21 którego tak zabolała pupulńcia po tym jak mu zasta zabrałem, że aż zaczął mnie wyzywać haha. jak widać staszek potrafi grać tylko jak ma z 10 multi pod ręką.



Najlepsza jest nowa nazwa plemienia "Pogromcy Lwów". Komedia.
Bardziej pasuje tutaj nazwa: Pogromcy Botów (95% plemienia na bocie 24/7)
robiłem to i z początku ja, powiecie hipokryta? Przyznaje się :D.

I ta taktyka którą obrało kilka osób z plemienia (ekhem buli), czyli: wioski po mapie żeby farmić na monety. Potem widzimy ile kto ma monet, ja wybiłem 1000 monet przez całą grę, a niektórzy mają po 7,10,15k haha. I ten moment kiedy słyszę, że "dziś wybiłem 500 monet", niewiarygodne :D. I uwierzcie mi że gra ludzi z topki bosu wyglądała tak: wstaje rano przed pracą klika masowe monety/wojo, klika parę ataków na planerze. O farmie 24/7 nie wspomnę. I tyle - cała gra.

Na koniec ostatnia "rozmowa" z bomberem el. brak aurgumento. "Mam 20 ludzi którzy są chętni Cię rozebrać", ty mi grozisz? W noseczku mam Ciebie i ten serwer. Jestem spełniony tym, że mogłem poznać fajnych ludzi ^>^. Nie Ciebie.
No nic, gratuluje wygrania serwera, tylko za jaką cenę :D




Dziękuje za grę osobom którzy umilali mi rozgrywkę :)
Kropeq10, MocarzDanielv2, Arcen, Baroq1234, andriusza(waracik :D), orcio69, kokor-pl, zadziora1, yashira, Agatuss.
Dodatkowo: tefugios, hist0ryk -> wspaniała walka na froncie.

Wiadomość do @hist0ryk14 <- zostałem zwyzywany od szpiegów i najgorszych pań bo tak cisnąłeś nas że myśleli że sprzedaje Ci info o celach akcji :D.
Kiedyś napisał Scripto Avalanche. Pomyłka. Scripto Burg.


PS Piękny macie cytat na opisie plemienia. Ja napiszę swój:
"Pełno na ziemi ludzi, co nie zasługują by do nich mówić."
~Arthur Schopenhauer​
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser1967

Guest
@Scones ooo, widzę że nie tylko ja byłem wyzywany od szpiegów itp.
Tak już bomberek ludzi traktuje coś się nie zgadzasz z nim i już ma problemy :p

O wojenke nie bój się mnie też straszył i jakoś na tym się skończyło.. Aż bym znów wstawił niektóre ssy ale i tak zostaną usunięte niestety..
 

DeletedUser1459

Guest
12428336265590135639.png

WSTĘP:
Opowiem wam teraz historie pewnego hipokryty. Omawianym graczem będzie bomberus aka najebus. Człowiek który co tydzień przychodzi na discorda nawalony i potrafi zwyzywać wszystkich. Jest to człowiek dla którego zwycięstwo z LIA jest priorytetem tak wielkim, że napierdzielał na bocie 24/7, dopuścił się nawet tego, że wszedł na konto Romana(gracz z lia) i wyrzucał graczy po kolei z plemienia, przez co gra się trochę wyluzowała, gdyż część graczy potraciła zasty, a druga cześć przestała grać.

Dla wszystkich osób którzy nie wiedzą kim jestem (cześć bomber :D ):
Zaczynałem grę na S2-Bastille razem z Kropeq10, Zipser Burg to mój drugi serwer. Przedtem nigdy nie znałem takich osobistości jak DamnFighter i spółka -> Dla wiadomości Bombera :). Choć dla wielu będę tzw. Nikim :D



Po wielkich bojach postanowiłem wykorzystać sytuacje i zostać kretem w LIA, dużo na tym zyskaliśmy, LIA nawet dawało mi zasty więc wysyłałem deffa na front dla współplemieńców :D. Dostęp do konta miało parę osób, w tym bomber.
71174450605553260836.png


Okazało się nawet, że nie tylko ja byłem kretem:

04170451464227219427.png


Po dłuższym czasie nastawienie co do mojej osoby w plemieniu się zmieniło, wielokrotnie zostawałem wyzywany czy wprost mi mówiono że jestem szpiegiem z LIA. Głównymi osobami którzy w ten sposób podchodzili do mnie byli: Bomber, tomekbuli i Richi. Całe życie pracujesz na szacunek, stracić możesz w sekundę swój dobry wizerunek -> Tomek.

Po tym jak już zostałem wyrzucany z discorda po 3 razy nastawienie co do mnie znowu się zmieniło! A czemu? Otóż Bomber chciał mi zapłacić za napisanie bota do generowania barb ;). Ale w tym temacie nie będę się rozpisywać. Yyy bot nie działał :D.

Ale bomber zmiennym człowiekiem jest i po wszystkim napisał mi tak:

wulgaryzmy

Tak nasz wielki lider traktuje swoich "kolegów" z plemienia.


______
Mała odskocznia:
Parę zdań o staszku12 którego tak zabolała pupulńcia po tym jak mu zasta zabrałem, że aż zaczął mnie wyzywać haha. jak widać staszek potrafi grać tylko jak ma z 10 multi pod ręką.



Najlepsza jest nowa nazwa plemienia "Pogromcy Lwów". Komedia.
Bardziej pasuje tutaj nazwa: Pogromcy Botów (95% plemienia na bocie 24/7)
robiłem to i z początku ja, powiecie hipokryta? Przyznaje się :D.

I ta taktyka którą obrało kilka osób z plemienia (ekhem buli), czyli: wioski po mapie żeby farmić na monety. Potem widzimy ile kto ma monet, ja wybiłem 1000 monet przez całą grę, a niektórzy mają po 7,10,15k haha. I ten moment kiedy słyszę, że "dziś wybiłem 500 monet", niewiarygodne :D. I uwierzcie mi że gra ludzi z topki bosu wyglądała tak: wstaje rano przed pracą klika masowe monety/wojo, klika parę ataków na planerze. O farmie 24/7 nie wspomnę. I tyle - cała gra.

Na koniec ostatnia "rozmowa" z bomberem el. brak aurgumento. "Mam 20 ludzi którzy są chętni Cię rozebrać", ty mi grozisz? W noseczku mam Ciebie i ten serwer. Jestem spełniony tym, że mogłem poznać fajnych ludzi ^>^. Nie Ciebie.
No nic, gratuluje wygrania serwera, tylko za jaką cenę :D




Dziękuje za grę osobom którzy umilali mi rozgrywkę :)
Kropeq10, MocarzDanielv2, Arcen, Baroq1234, andriusza(waracik :D), orcio69, kokor-pl, zadziora1, yashira, Agatuss.
Dodatkowo: tefugios, hist0ryk -> wspaniała walka na froncie.

Wiadomość do @hist0ryk14 <- zostałem zwyzywany od szpiegów i najgorszych pań bo tak cisnąłeś nas że myśleli że sprzedaje Ci info o celach akcji :D.
Kiedyś napisał Scripto Avalanche. Pomyłka. Scripto Burg.


PS Piękny macie cytat na opisie plemienia. Ja napiszę swój:
"Pełno na ziemi ludzi, co nie zasługują by do nich mówić."
~Arthur Schopenhauer​



Czekam z niecierpliwością na odpowiedź " bojowników wolności " z BOS-u o tym jak to oni uczciwie grają i jak to nic nie wiedzieli o sprawie z Romanem :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser2798

Guest
uuuu Pawełek obrażony teraz po serwerze przez pierwsze pół nie narzekał a na drugie wypuścił swoje żale że co on to nie wie XDDDD i ten mój ukochany Ax ze swoją ekipa wyjechał fakt faktem jakby każdy członek plemienia z wygranego Can na s18 grało to ekipa byłaby ale każdy to nie gra więc można tylko bujać
 

DeletedUser3103

Guest
uuuu Pawełek obrażony teraz po serwerze przez pierwsze pół nie narzekał a na drugie wypuścił swoje żale że co on to nie wie XDDDD i ten mój ukochany Ax ze swoją ekipa wyjechał fakt faktem jakby każdy członek plemienia z wygranego Can na s18 grało to ekipa byłaby ale każdy to nie gra więc można tylko bujać
Ja obrażony? Ja tylko napisałem prawdę :D.
/A ty jesteś kto?
 

DeletedUser1459

Guest
Kurde liczyłem tutaj na odpowiedź od Bombera skrilexa i spółki. Tak dumnie przekonywali wszystkich jacy to oni są uczciwi no, a teraz cisza po wiadomości sconesa. Szkoda liczyłem na kolejną porcję tekstów, że tylko Lia gra na bocie. Plus jest taki, że przynajmniej każdy widzi co to za ekipa " wygrała " z Lia :D:D
 

DeletedUser2739

Guest
Hm, przecież ja nie gram na bocie.. ;p
Program do wykrywania botów nie wyłapał mnie.. więc ?
Bez przyczyny nie macie takiej ,a nie innej opinii :)
 

DeletedUser1819

Guest
Tak bardzo mocno boli porażka LIA ,ze stawiają większy opór tu na forum niz na s26:D:D
Czyli ty też dostałeś 3 dniowy banik za niewinność: D
3 dniowe odpoczynki(jeśli w ogóle takie rzeczywistości były) to nic z porównaniem z tym co dostawał wasz lider DamnFighter od razu perm i tak się skończyło dla tego gościa gra na s26:DZachciało mu się gry na dopalaczach:D
Takie wspaniałe prezenty dostają tacy inteligenci jego pokroju.
 

DeletedUser1378

Guest
Witam serdecznie wszystkich
1f642.png


Dawno nic nie pisałem na forum
1f642.png

Widzę manchester jak zwykle jadem pluje - przynajmniej byś nie pisał głupot o mojej blokadzie
1f609.png
Innogames nie spodobał się pewien "czat", ale przecież o banach nie można rozmawiać na forum więc zostawmy to
1f642.png


Trzeba umieć wybrać między grą wirtualną, a życiem osobistym. Otóż nasz najlepszy pro-elo gammer @smaako ma w tym roku maturę. Zgodnie z całą radą LiA postanowiliśmy pomóc mu w nauce. Skrupulatnie od kilku tygodni przygotowujemy go do tego najważniejszego w życiu testu. Niektórzy woleli na studia nie iść by bronić wiosek (nie bd pokazywał palcami
1f600.png
),a niektórzy wolą się spełniać w życiu osobistym.

Wraz zakończeniem świata pl26 ostatecznie kończę grę. Nie będę wchodzić na to forum.
Osoby, które chcą nawiązać ze mną kontakt proszę pisać maila przez stronę społecznościową LiA, czy też szukać mnie na discordzie tam będę zawsze.

Pozdrawiam
Trzymajcie się cieplutko
1f642.png
 
Do góry