Dyskusja dotycząca rozgrywki na Rumeli Hisari

DeletedUser1841

Guest
Co takiego osiągnąłeś? Oczywiście, że ważniejsze. Wcale tego nie neguję. Tylko wtedy nie mów , że jesteś taki dobry i zaraz dogonisz topkę :) O to mi chodzi, rozumiesz? Tylko się przechwalasz. Co czytam Twój komentarz to " co to ja bym nie zrobił", "Ale oni wszyscy są do bani" etc ( mniej więcej taki wniosek można wyciągnąć z Twoich wypowiedzi).
Więc nie gadaj na pusto i jak coś osiągniesz konkretnego to dopiero się tym chwal jak już musisz :)
Teraz chyba dotarło?
 

Wyslannica

Community Manager
Członek obsługi gry
Edycja postów nie gryzie. Proszę o edycję postów i nie tworzenie posta pod postem.
 

DeletedUser1913

Guest
Co takiego osiągnąłeś? Oczywiście, że ważniejsze. Wcale tego nie neguję. Tylko wtedy nie mów , że jesteś taki dobry i zaraz dogonisz topkę :) O to mi chodzi, rozumiesz? Tylko się przechwalasz. Co czytam Twój komentarz to " co to ja bym nie zrobił", "Ale oni wszyscy są do bani" etc ( mniej więcej taki wniosek można wyciągnąć z Twoich wypowiedzi).
Więc nie gadaj na pusto i jak coś osiągniesz konkretnego to dopiero się tym chwal jak już musisz :)
Teraz chyba dotarło?
Rozumiem... Ale ja się platam w politykę i jebie grę.... Albo wielu się od razu rzuca na mnie.... To nie na moje zdrowie... Mam się nie wkurzać ale tak lubię sobie przypomnieć jak to było i jak jest... 10 lat gram w tw2 słabe* wyniki....ale grać umiem... Po prostu brak czasu... Proszę nie atakuj mnie... Jak mam wolne i zdrowie gram... Bronić się umiem jak gram deff serwa... Patrz 12 i koło fortuny... Atakować też na Q pokazałem... Ale solo vs 6_8 że zdrajca w prowincji trudno jest... Pamiętam czasy świetności....tej giery... I kiedy czat do hejtu nie służył.. i ludzie łączyli się na lata i to było coś...

Nie grałem tam gdzie Ci wielcy ...

Jeśli myślisz że kłamie to popełniasz błąd bo nie sztuką jest gdybać lecz uwierzyć.

Jeśli mi ufasz napisz do mnie na PW na R może coś będzie... Gram tu tylko dla tego by utrzymywać rodzinną tradycję gry z pokolenia na pokolenie i uczę brata i siore... Bo mogę w każdej chwili odejść z tego świata... Daje im szansę i nie cisne za bardzo... Plan to 100 może ta dyszka.... Ale przecież przyszłość jest ważna..

PS: nabijam posty hehe.


*Nie używamy wulgaryzmów. Bezsensowne nabijanie postów też jest słabe ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser1841

Guest
Nie atakowałabym gdybyś się nie pysznił :) Co Ty nie potrafisz :) Ale w porządku :) Mów sobie co chcesz nic mi w sumie do tego :) Skoro Ci tak lepiej.
Co do zaufania :) NIE UFAM NIKOMU I NIE WIERZĘ :) Bez urazy :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser1265

Guest
Suuuuuper. Jeeeeeeeeeeeeest !!! Tylko dlaczego w środku tygodnia? Nie mogło być pod jakiś weekend? Eh...

Hm... Tylko ten skrót kłopotliwy.
 

DeletedUser1265

Guest
Dobra. Tego nie ma nawet już co komentować. Pisz, co tam ci się gościu podoba. Umiesz zanudzić człowieka, nie ma co.
 

DeletedUser1265

Guest
Hm... Myslałem, że jednak zaczną dzisiaj z tym San.

PS. Ciekawe jakie ekipy się pojawią.

Mały chill - czekając na San ->
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry