Dyskusja dotycząca rozgrywki na Rumeli Hisari

DeletedUser1723

Guest
tomciu spadaj do domciu , i tam te swoje bajki opowiadaj :D

byłeś "top" jak wytłukłeś z zasta u parabelixa jego deffy , swoimi offami na barbarkach :D peszek - że parabelix się zalogował i to zobaczył. Jakoś dziwne że jako jedyny z tej twojej bandy patałachów nie poleciał za tobą , i grał dalej z nami nawet na kolejnym świecie.

Jeśli to dla cb powód do dumy - to coś z tobą nie tak , ale co można sie psodziewac po kimś tak zakłamanym i obłudnym jak ty. Tomeczku , to przez was znienawidzone CAN , jeszcze nie raz skopie wam tyłek , wygraliście razem z nami 2 serwery - teraz każdy gdzie my będziemy przegracie. Szkoda tylko że nie dane mi było na 18 skopać ci tyłek , ale spokojnie... co się odwlecze to nie uciecze.
 

DeletedUser2699

Guest
Ładując wojo w wioski barbarzyńskie w które potem sie nabijamy przy farmie to wcale nie dziwne że gość wiedząc gdzie wysyła bije agresora w milionach, jakoś niedoceniony sie czujesz i musiałeś sie sie pochwalić tym że choć w jednej rzeczy jesteś najlepszy ? Człowieku zacznij grać w szachy z dziećmi to zostaniesz królem przedszkola , wtedy bedziesz miał poważanie bez wciskania ludziom takich kitów przynajmniej wśród przedszkolaczków :)
 

DeletedUser2308

Guest
heh, śmieszne rzeczy Paweł, nazywanie ludzi patałachami? Na jednym świecie gramy razem, na innym przeciwko, nie wiesz kogo spotkasz na następnym, a nazywanie ludzi patałachami nawet jeśli się większości nie zna i z nimi w życiu nie rozmawiało patałachami jest mało eleganckie. Nie wiem po co ten jad Panowie, Tommy napisał prawdę, ze statystycznego punktu widzenia, a w jakim stylu to zrobił? kto to będzie pamiętał? Czy tylko on tak robił? Czy ty Staszku nie ścigałeś się z nim do ostatniego dnia? Tak jak wspomniałem, nikt nie będzie pamiętał w jakim stylu osiągnął topke w agr, tak samo jak mało kto będzie pamiętał stylu wygranej CAN na s18 czy innych plemion na innych światach, pozostaną tylko statystyki.


Przecież gracie na jednym świecie? Jaki problem się pobawić? Paweł wiesz gdzie tommy. Grajcie i zachowujcie się jak ludzie, w tej grze chodzi o rozrywkę, świat się na tw2 nie kończy :p

CzarnyWładco mocne słowa, ale czy znasz sytuacje? Nie? Vandale tak jak i Słowianie/Pradawne Rody opanowały centrum pokonując takie plemiona jak miedzy innymi BM-y czy inne Smerfy, a jak się gra w centrum a jak na obrzeżach to większość wie (ty też Paweł), Staszek ma sporo za uszami ale klasę większość musi docenić :p A Tommy żeby osiągnąć co osiągnął musiał się mierzyć z kilkoma topowymi graczami, Rakasharana chyba część osób zna. Tak czy innaczej podejdźcie do tematu z dystansem, nie popadajmy w megalomanie.

P.S. Hannibal ty wariacie :) chapeau bas
 

DeletedUser2156

Guest
Damian jaka klase pokazał Tomy z wala z rakaszaranem jak grał to mu nawet jednej wioski nie podbil a ładował korony co nie miara ja może i mam cos za uszami i za to po dupie nieraz dostałem ale przynajmniej nie chowam sie na innych serwerach pod innymi nickami wiec.... Nie rób Boga tej gry z podrzędnego gracza który czym może sie poszczyci pokonał polacosa tez mi wyczyna jak offy składal na korony i stawial murki do 20 poziomów a w dalszym etapie gry kogo bil polkonteli bezplemiena BABCIE i to w kilka osób walili bo nie dawali rady a potem polecial na persów bo dostał screny z ich aktywnosciami z kim on sie niby bił ja na froncie Socjopata lałem sie z agresorami u VIK jak imperatore trajan łza to byli przeciwnicy co siedzieli 24/7 nawet walili karety o 3 w nocy.
 

DeletedUser1829

Guest
Haha
Carlos dobrze powiedział...
Nie będę na siłę przekonywał do moich osiągnięć bo nie czuję takiej potrzeby...
Staszek dyplomatycznie pominąłeś fakt mojej przeprawy przez Smerfów do Kamakiriego i moją walkę z topką BL o wejście na ich tereny ale cuż...
Ja nie potrzebuję się dowartościowywać na siłę i....Staszek widziałem Twoją barbę gdzie waliłeś offy dla pkt off - była obok wioski gdzie ApolloKamil testował ataki które potem publikował .....no ale przecież Ty nic nie robiłeś...:))))
Wracając do sedna sprawy - pozostaw sobie to top1 w opisie tylko dopisz , że to było Twoje marzenie a nie osiągnięcie;)
Pozdro

P.s. Ja zawsze gram tylko pod swoim nickiem...
Poza tym nie z Persami tylko z Vikingami walczyłem i screenów nie miałem....kroto to według Ciebie oczywiście nie przeciwnik a zjadłby Cię w tydzień gdybyś tysięcy zast nie używał...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser2156

Guest
Kto sie dowartościowywał gra to widać po tobie ładując kasę w wirtualne żołnierzyki ja gram w to nie dla fanu zeby kogoś pokonać tylko dla ludzi z Ts i z PW. Kroto ty nie potrafiles go z 20 graczami pokonac bo nawet cie twoja gr bojowa miala w dupie i nie chciała z toba współpracować tak prawda a do moich zast to akurat nawet tam nie wykozystywalem deffów bo ja tam bilem samym offem i nie musiałem sie obstawiać jako offowiec wolałem odbija wioski niz je deffowac. A za ten chamski numer pod konies serwera to bede wasza klike scigał na wszystkich swiatach bo manipulantem jestes pierwsza klasa> rozwalic nasze plemie ci sie nie udalo i tylko żałuje ze Kali Was przekonał do powrotu bo z mila checia bym sobie was rozebrał.

A co do pkt off to sie scigałem z toba bo ty rozpoczełes ta walke z barbami i robilem dokładnie to samo co TY ale przed koncem swiata to mi do piet nie siegałes z ofensywka
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser2308

Guest
Staszku jak Kali nic nie zrobił. To przecież Kamil doprowadził do powrotu i wygrania przez dominacje, nikt inny. Nie robię dobrego gracza z Tomka, ale skoro się z nim układałeś z Pawłem to jednak coś musiał znaczyć skoro był sojusz i fuzja. Tak samo jak tutaj chyba zakłamujesz obraz sytuacji bo to pomysł rozbicia padł z innej strony, ale proszę nie pierzmy już brudów, czy to innych graczy obchodzi? Uważam iż w większości absolutnie to nie obchodzi. Prawda jest taka. że skoro był sojusz to mimo wszystko ktoś nawzajem widział w sobie potencjał, różnice charakteru czy podejścia do pewnych spraw to zachowajmy na bardziej prywatne rozmowy, ale wasz pojedynek chętnie bym prześledził, a na s17 pokazałeś ze nie tylko offem potrafisz grać :)
 

DeletedUser1723

Guest
Qarlos tommy , ja wiem że ciągnie swój do swego :D
Jak dobrze że na takich jak wy to ja już mam wywalone - staszek olej ich tym na co osoby tego pokroju zasługują ;)
Nie warto z kimś kto nie ma żadnej moralności dyskutować , ty mu powiesz prawdę , on to obróci 3 rzy i wysra na twoją niekorzyść. Qarlosiku - ty zawsze byłeś cinki xD w 5 nie mogłeś 1 panny bez plemienia udupić , to o czym my tu mówić będziemy :D Nic tylko wiecznie narzekałes , jak i reszta twoich kolegów że ja z wami niczego nie omawiam , ale jak już coś potrzebowałem by ktoś mi w czymś pomógł to więcej pomocy było od zwykłych graczy niż od pożal się boże "radnych".

Bywajcie zdrowi "koledzy" , grajcie długo - jak najdłużej , bo gdzie ja bym znalazł drugiego tak kiepskiego rywala ? :D


P.S tomciu - ty już pokazałeś na co ciebie i twoje plemię stać na 18 XD daj nam dograć , odpocząć nie już ciągasz na kolejny - to że wy się poddaliście , nie znaczy że my się nie będziemy bawić z podbijania waszego truchła :D
Nie martw nic , jeszcze nie na jednym serwerze skopiemy wam tyłek. A co tego nowego , to tak szybko jak tam zaczęliście , tak szybko dostaniecie po zadku , no chyba że znów się podepniecie pod mocne plemię tak jak to miało miejsce na 12 :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser1829

Guest
Paweł a w czym mieli Ci pomagać - barbę ubić bo mur Ci wojo ubijał ? :D

A Qarlos - szacun wielki dla Ciebie - zawsze starałeś się być w tym neutralny , doceniam to .
Niestety dla niektórych neutralność to wrogość ...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser2156

Guest
Staszku jak Kali nic nie zrobił. To przecież Kamil doprowadził do powrotu i wygrania przez dominacje, nikt inny. Nie robię dobrego gracza z Tomka, ale skoro się z nim układałeś z Pawłem to jednak coś musiał znaczyć skoro był sojusz i fuzja. Tak samo jak tutaj chyba zakłamujesz obraz sytuacji bo to pomysł rozbicia padł z innej strony, ale proszę nie pierzmy już brudów, czy to innych graczy obchodzi? Uważam iż w większości absolutnie to nie obchodzi. Prawda jest taka. że skoro był sojusz to mimo wszystko ktoś nawzajem widział w sobie potencjał, różnice charakteru czy podejścia do pewnych spraw to zachowajmy na bardziej prywatne rozmowy, ale wasz pojedynek chętnie bym prześledził, a na s17 pokazałeś ze nie tylko offem potrafisz grać :)


Człowieku ja tam robilem 90% off na koncie przez 3 miesiace mialem 3k ck i moze ze 2 zagrody piechoty ale nie do obrony tylko do farmy wiec nie wciskaj ze bylem deffowcem jak byłem w top3 offówców i top 1 w deffie ale jak juz tak rozmawiamy to na 3 swoich pierwotnych prowincjach mialem 23 kaplice wrogów istna ziemi swieta na na dalszych to juz była sytuacja ze 70 moich wiosek kontra ponad 900 i jakos dawałem rade w lepszy czy gorszy sposób
 

DeletedUser1829

Guest
Człowieku ja tam robilem 90% off na koncie przez 3 miesiace mialem 3k ck i moze ze 2 zagrody piechoty ale nie do obrony tylko do farmy wiec nie wciskaj ze bylem deffowcem jak byłem w top3 offówców i top 1 w deffie ale jak juz tak rozmawiamy to na 3 swoich pierwotnych prowincjach mialem 23 kaplice wrogów istna ziemi swieta na na dalszych to juz była sytuacja ze 70 moich wiosek kontra ponad 900 i jakos dawałem rade w lepszy czy gorszy sposób
Staszek ogarnij się...
Nasza różnica zdań to nasz problem ale Qarlos dał Ci do zrozumienia , że pokazałeś , że nie tylko atakować potrafisz ale też bronisz efektywnie a Ty za namową postrzelonego Pawełka odbierasz to jako obrazę ...szkoda , że masz tyle lat bo rozumujesz jak dziecko ...

Bywajcie zdrowi "koledzy" , grajcie długo - jak najdłużej , bo gdzie ja bym znalazł drugiego tak kiepskiego rywala ? :D
Hmm Znalazłeś na nowym świecie i....uciekłeś od razu razem ze Stasiem :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser2308

Guest
Człowieku ja tam robilem 90% off na koncie przez 3 miesiace mialem 3k ck i moze ze 2 zagrody piechoty ale nie do obrony tylko do farmy wiec nie wciskaj ze bylem deffowcem jak byłem w top3 offówców i top 1 w deffie ale jak juz tak rozmawiamy to na 3 swoich pierwotnych prowincjach mialem 23 kaplice wrogów istna ziemi swieta na na dalszych to juz była sytuacja ze 70 moich wiosek kontra ponad 900 i jakos dawałem rade w lepszy czy gorszy sposób

no tak :p srry to byl def z wspólnych :p Nie wiem staszku co ci sie stalo, zle sie wyrazilem, chodzilo mi o efektowna obrone a nie stricte bunkrowanie wiosek. Komplement odebrałeś za potwarz :p

Qarlos tommy , ja wiem że ciągnie swój do swego :D
Jak dobrze że na takich jak wy to ja już mam wywalone - staszek olej ich tym na co osoby tego pokroju zasługują ;)
Nie warto z kimś kto nie ma żadnej moralności dyskutować , ty mu powiesz prawdę , on to obróci 3 rzy i wysra na twoją niekorzyść. Qarlosiku - ty zawsze byłeś cinki xD w 5 nie mogłeś 1 panny bez plemienia udupić , to o czym my tu mówić będziemy :D Nic tylko wiecznie narzekałes , jak i reszta twoich kolegów że ja z wami niczego nie omawiam ,
Paweł odpowiem ci tylko uśmiechem :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser2665

Guest
Stachu zamilcz juz,bo musial bym w niecenzuralny sposob opisac kim jestes,a tak swoja droga ciekawe kiedy wylapiesz bany za multi,nie pisz nigdy o nikim ze jest cienki,bo to juz naprawde jest slabe

Qarlos tommy , ja wiem że ciągnie swój do swego :D
Jak dobrze że na takich jak wy to ja już mam wywalone - staszek olej ich tym na co osoby tego pokroju zasługują ;)
Nie warto z kimś kto nie ma żadnej moralności dyskutować , ty mu powiesz prawdę , on to obróci 3 rzy i wysra na twoją niekorzyść. Qarlosiku - ty zawsze byłeś cinki xD w 5 nie mogłeś 1 panny bez plemienia udupić , to o czym my tu mówić będziemy :D Nic tylko wiecznie narzekałes , jak i reszta twoich kolegów że ja z wami niczego nie omawiam , ale jak już coś potrzebowałem by ktoś mi w czymś pomógł to więcej pomocy było od zwykłych graczy niż od pożal się boże "radnych".

Bywajcie zdrowi "koledzy" , grajcie długo - jak najdłużej , bo gdzie ja bym znalazł drugiego tak kiepskiego rywala ? :D


P.S tomciu - ty już pokazałeś na co ciebie i twoje plemię stać na 18 XD daj nam dograć , odpocząć nie już ciągasz na kolejny - to że wy się poddaliście , nie znaczy że my się nie będziemy bawić z podbijania waszego truchła :D
Nie martw nic , jeszcze nie na jednym serwerze skopiemy wam tyłek. A co tego nowego , to tak szybko jak tam zaczęliście , tak szybko dostaniecie po zadku , no chyba że znów się podepniecie pod mocne plemię tak jak to miało miejsce na 12 :D
No i swiete slowa,nie ma jak bic nieaktywnych i wypisywac glupoty jaki to ty mocny nie jestes,a sora akurat tak jestes mocny,szkoda ze chlopaki przez 3 miechy dawali opor,hehe
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser1382

Guest
Świat po woli zmierza ku nieuchronnej dominacji, toteż i temat zastyga;)
Z okazji Świąt Wielkanocnych trzy słowa ode mnie dla wszystkich... Zdrowych, Wesołych Świąt;)

Aaaa, tak btw, chciałbym przestrzec innych graczy przed plemieniem Vandali. Są juz na tym serwerze, na skraju wyczerpania, wiec posługują się na moich graczach z plemienia SHI, sabotażami. Dlatego będę zmuszony poprosić Unię Cann Shi Bogów, o zerwanie traktatu sabotażu i dobicie tego plemienia tą samą bronią, jeżeli się nie opamiętają.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser2030

Guest
Dziękuję za uwagę, właśnie kończymy server :D się uśmiałem, że my to massówka. Jak największą massówką było GV husarzowej i jej braciszka :D Nie ma to jak się chwalić TOP1 na początku servera :) zniknełaś tu, to tak samo będzie na nowym serverze. Uwierzycie, że znowu się chwali, że jest TOP, najlepsza i wgle na dyskusji nowego servera winter ? hahaha przecież jedyne co jest to śmieszna :D GRATULACJE DLA WSZYSTKICH ZA WSPÓLNE ZAKOŃCZENIE SERVERA CAN&SHN
 

DeletedUser1819

Guest
Dziękuję za uwagę, właśnie kończymy server :D się uśmiałem, że my to massówka. Jak największą massówką było GV husarzowej i jej braciszka :D Nie ma to jak się chwalić TOP1 na początku servera :) zniknełaś tu, to tak samo będzie na nowym serverze. Uwierzycie, że znowu się chwali, że jest TOP, najlepsza i wgle na dyskusji nowego servera winter ? hahaha przecież jedyne co jest to śmieszna :D GRATULACJE DLA WSZYSTKICH ZA WSPÓLNE ZAKOŃCZENIE SERVERA CAN&SHN
Ty z twoją polityką byłeś jeszcze śmieszniejszy.Jesteś gościem bez honoru,który zmieniał dyplomacje co pare godzin kręcił,manipulował całym serwerem.
Na jesień skończycie tak samo szybko jak na forte ,gdzie byliście na początku naszym sojusznikiem a nie wiadomych nam przyczyn wypowiedzieliście nam wojne(co pokazuje ,ze dyplomacje macie w głęboko w...)
Ta decyzja nie była trafna i po wypowiedzeniu nam wojny dostaliście szybkie lanie na serwerze i pożegnaliście się jako jedno z pierwszych plemion na s6:):)
Teraz przyjdzie czas na jesień gdzie dostaniecie kolejny oklep:D (jeśli w ogóle podejmiecie walkę:D)
 

DeletedUser2030

Guest
To wy nas skanowaliscie i poslaliscie ataki. Dostalem screeny jak pisaliscie z wrogiem o sojuszu przeciw nam. To co mialem robic ? Zerwalem sojsuz z takim... jak wy :D Pisz co chcesz, kazdy wie ze bajki piszesz... lecz nic innego Ci nie zostaje, to chociaz mozesz po wymyslac na nasz temat. Kazdy co z nami gra ma beke z Ciebie ze skad ty takie bzdury beirzesz :D
 

DeletedUser1819

Guest
To wy nas skanowaliscie i poslaliscie ataki. Dostalem screeny jak pisaliscie z wrogiem o sojuszu przeciw nam. To co mialem robic ? Zerwalem sojsuz z takim... jak wy :D Pisz co chcesz, kazdy wie ze bajki piszesz... lecz nic innego Ci nie zostaje, to chociaz mozesz po wymyslac na nasz temat. Kazdy co z nami gra ma beke z Ciebie ze skad ty takie bzdury beirzesz :D
Każda wymówka jest dobra do zerwania sojuszu,przynajmniej człowiek wie,ze z wami nie warto wchodzić żadne sojusze.
Pytanie,czy na jesieni tez będziecie grać na multikontach (jak miało to miejsce na s6) czy tym razem będziecie próbowali grać uczciwiej?
 

DeletedUser1382

Guest
Z mojej strony chciałem podziękować za grę, wszystkim. Za miłe, lapidarne rozmowy na czacie, jak i za kłótnie, coś się zawsze dziać musi;)
Szczególne pozdrowienia dla nowo poznanych graczy z którymi świetnie się rozmawiało i działało, Luksusowicz, Axowaty, Zwiechu, Denver88 i wielu, wielu innych z którymi mam kontakt;)

Wyrazy szacunku i uznania, dla przeciwnej koalicji. Na pewno na nią zasługujecie. Szczerze, bez rzucania się gównem. Jeżeli kogoś uraziłem, a zapewne tak, szczerze przepraszam. Mimo,że to tylko gra, czasem dajemy ponieść się emocją.

Jeszcze raz dzięki wszystkim!

Kończę bo za chwile pojawi się tęcza;)

Pozdrawiam;*
 
Do góry